Sayfa 3/45 İlkİlk 123456723 ... SonSon
899 sonuçtan 41 ile 60 arası

Konu: Punto sorunları & eleştiriler - Lütfen herkes sorunlarını yazsın

Can M. İmregün
    Moderatör SteinGP - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 1776

evet kapılardaki ayarsızlıklarıda diğer konuda yazmışsın şimdi okudum..onun içinde serviste sana yardımcı olurlar fakat yaptıranlardan bir kısmı çok memnun bir kısmıda hiç ellettirmeyin diyor tercih senin
    İmkansız bir gerçeklik değil, bir görüştür. İmkansız bir iddia değil, meydan okumaktır. İmkansız potansiyeldir. Geçicidir. İmkansız yoktur.
    Muhammad Ali Clay

SEAT LEON 1.4 TSI FR + FULL LED + SUNROOF + 18"

a a
    krsd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 19

Ya düşüklük farkı hadi neyse de ,bazen arkaya biri bineceği zaman olmadık yerde açılmayacağı tutuyor.Arkada başka kimse yoksa içerden arkaya uzanıp açmak da zor oluyor.O yüzden ayarlatmayı mecburen deneyeceğiz..

Can M. İmregün
    Moderatör SteinGP - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 1776

bu sorun 5 kapılı bütün puntolarda var malesef özellikle de yaz aylarında..ben kış mevsimini ayarlatmadan geçirdim kapılar gayet sağlıklı çalışıyordu geçen yaz biraz canımı sıkmıştı bakalım bu yaz napıcak..
    İmkansız bir gerçeklik değil, bir görüştür. İmkansız bir iddia değil, meydan okumaktır. İmkansız potansiyeldir. Geçicidir. İmkansız yoktur.
    Muhammad Ali Clay

SEAT LEON 1.4 TSI FR + FULL LED + SUNROOF + 18"

a a
    krsd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 19

Pazartesi sonucu bildiririm,umarım ustanın elinin ayarı iyidir de tekrar tekrar gidip gelmeyiz.Görüşmek üzere herkese iyi forumlar...

Mehmet ...
    ===HüRGeNeRaL=== webercis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kütahya
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 34

arkadaşlar bakın birçok kişide de bu sorun varmış.Evet servise birkaç sefer sırf bu yüzden gittim.sol arka kapı hiç açılmıyordu.kilitini değiştiler biraz daha iyi oldu.ama maalesef kapılar ısınınca su koyuveriyor.Kapıları da defalarca ayarladılar, kapı yağını da yenilediler nafile.........

Arda BULUT
    ABNEW - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 4298

5K lardaki problemleri okudukça iyiki 3k almışım diyorum
    Serviste hala bu problemi halledememiş olmaları şaşırtıcı doğrusu...

ufuk bozkaplan
    ufukbzk84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    34 .. 2326
    Edilen teşekkür: 102

arkadaşlar daha dün bu sorun ile ilgili görüştüm servisle... sağa arka kapı açılmıyodu bazen özellikle güneşte... plastik aksam varmış kapının belli bölümlerin onlar sıcakta böle sorun yapıyormuş...sordum kronik sorunmu bu forumdan bahsettim biraz herkeste var dedim bu sorun evet kronik bi sorunmuş ama ayarladık dediler kapıları artık bakalım zaman göstericek ayarlamışlarmı ayarlamamışlarmı...

DİLEK K.
    GUL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Rengi
    Bolero Kırmızı
    Edilen teşekkür: 24

Ya Arkadaşlar Bu Sorunlari Okumak Gerçekten üzdü Beni Dedikleriniz Oluyorsa Bunlar Gerçekten Hiçde Hoş Durumlar Değil , Insanin Canini Sikar Ki , Ben Daha Yaşamadan Okurken Daraldim Ve Bunaldim...çünkü Kapinin Açilmamasi Gibi Komik Bir Durum Olamaz , Düşünsenize Yeni Araç Aliyorsunuz Ve Bir Dostunuz Arkadaşiniz Hevesle Arabaniza Binmek Istiyor ,kapiya Geliyor Ve Açamiyor. Ya Kardeş Sen Bir Dur Ben Içine Bineyim Içerden Açayim ) Sen Bu Arabayi Yeni Almadin Mi Ne Bu Durum Dediğinde , Ya Sorma Bu Puntolar Hep Böyleymiş Mi Diyeceğiz...rezil Bir Durum...bence Fiat Bu Duruma El Atmali , Bu Hiçde Iyi Bir Intiba Birakmaz....

Akincl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 84

2007 lerde kapı ayar problemi düzeltildi diye hatırlıyorum.

Aydın. Beygul
    Fire 1.4 77Hp Tit.Grisi the_Algn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ardahan
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Edilen teşekkür: 197

Alıntı GUL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ya Arkadaşlar Bu Sorunlari Okumak Gerçekten üzdü Beni Dedikleriniz Oluyorsa Bunlar Gerçekten Hiçde Hoş Durumlar Değil , Insanin Canini Sikar Ki , Ben Daha Yaşamadan Okurken Daraldim Ve Bunaldim...çünkü Kapinin Açilmamasi Gibi Komik Bir Durum Olamaz , Düşünsenize Yeni Araç Aliyorsunuz Ve Bir Dostunuz Arkadaşiniz Hevesle Arabaniza Binmek Istiyor ,kapiya Geliyor Ve Açamiyor. Ya Kardeş Sen Bir Dur Ben Içine Bineyim Içerden Açayim ) Sen Bu Arabayi Yeni Almadin Mi Ne Bu Durum Dediğinde , Ya Sorma Bu Puntolar Hep Böyleymiş Mi Diyeceğiz...rezil Bir Durum...bence Fiat Bu Duruma El Atmali , Bu Hiçde Iyi Bir Intiba Birakmaz....
    bu sorunlar her grande de olacak diye birşey yok..Ben aldım sadece tıkırtı burcu değişti ki oda sorun değildi sadece Tr ye uygun parça takıldı..başkada sorun çıkarmadı...

anvil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Mersin
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 1348

valla bende şu an ne tıkırtı burcu sorunu var ne de kapı. gerçi daha tam kullanmadım ama kapılar çok tok benim hoşuma gitti

DİLEK K.
    GUL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Rengi
    Bolero Kırmızı
    Edilen teşekkür: 24

Umarim öyledir Arkadaşlarlar Daha Aracimi Teslim Almadim Bayiden Tüm ödemeleri Yaptim , Kaskosu Ruhsati Vs...hepsi Tamam...ama Içime Bir şeyler Düşdü Yani....

Akincl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 84

Bence rahat olabilirsin.güle güle kullan

ufuk bakal
    ufuk61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    41 EU 361
    Edilen teşekkür: 122

Alıntı GUL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Umarim öyledir Arkadaşlarlar Daha Aracimi Teslim Almadim Bayiden Tüm ödemeleri Yaptim , Kaskosu Ruhsati Vs...hepsi Tamam...ama Içime Bir şeyler Düşdü Yani....
    gül merhaba öncelikle gebze-izmit arası cok yakın aramıza hoşgeldin gp yi nerden aldınız hangi servisten diğer bir konu arkadaşımın dediği gibi her gp de cıkmıyor bu problemlerin coğu 2006 modellerde heleki sizin alacağınız gp 2007 model problemlerin coğu 2006 da onun için rahat ol aracını ne zaman teslim alcan yarın buluşma var istersen gel :ok:

volkan k
    volkanxxx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 0

Merak ediyorum 0 oranda hataya sahip sizce bi arac varmı..Bence yok bu tip sorunlar çok normal araçlarınızı güle güle kullanın ,takmayın kafanıza :ok:
    elektronikmerkezi

ufuk bakal
    Nereden
    Kocaeli
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    41 EU 361

volkan dostum düşün gp sıfır aldın 3 gün direksiyon kitlendi az daha takla atıyordum direksiyonu ne sağa ,nede sola ceviriyorsun ,sonra 2 hafta sonra tıkırtı burcu değişiyor ,sonra kapı fitillerivs bu sadece bende olan bir konu değil itede gezersen aynı sorundan coğu arkadaşta var sen aracını 2 el zannedersem belki aldığın adam bu işlemleri yaptırmış olabilir belkide bundan sattı gp yi cünki bem kafaya takmıştım satmayı

17. Bu mesaj için teşekkür edenler:

volkan k
    volkanxxx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 0

Sıfır almayı alışkanlık haline bi türlü getiremedim maaleseff
    Benim ikinci puntom diğerindede hiç sorunla karşılaşmadım 2005 model ve 120bin km de sattım hatta ilk baskı balatasını 100bin km de değiştirdim bu ikinci puntom daha 8 aylık daha önce arka kapı hariç hiç sikayet olmamış araca servis işlemlerinden kontrol ettirdim bana kalırsa birazda şans işi ayıptır sölemesi çok şanslıyımdır :evillol: :sofeer:
    Dip not ;diğer markalarda ne sorunlar var duysanız şaşarsınız..
    elektronikmerkezi

ufuk bakal
    Nereden
    Kocaeli
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    41 EU 361

Alıntı volkan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sıfır almayı alışkanlık haline bi türlü getiremedim maaleseff
    Benim ikinci puntom diğerindede hiç sorunla karşılaşmadım 2005 model ve 120bin km de sattım hatta ilk baskı balatasını 100bin km de değiştirdim bu ikinci puntom daha 8 aylık daha önce arka kapı hariç hiç sikayet olmamış araca servis işlemlerinden kontrol ettirdim bana kalırsa birazda şans işi ayıptır sölemesi çok şanslıyımdır :evillol: :sofeer:
    Dip not ;diğer markalarda ne sorunlar var duysanız şaşarsınız..
    volkan bu benim ilk sıfır arabam oda koç indirimi ile alındığı için sıfır aldım bu aracı ben 26 milyara aldım yani bir alışkanlık değil senin aldığından daha ucuz herhalde
    ama dediğin gibi bu iş şans işi oda bende ne yazıkki yok

ufuk bozkaplan
    ufukbzk84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    34 .. 2326
    Edilen teşekkür: 102

0 km araba alıpta bu tür sorunu olmayan araç yok olsa bile 100 000 ytllik arabalardır onlar ki ben size bişi söliyeyim arakadaşlar yeni kasa BMV X5 lerin arka bagajı su alıyomuş ciddi bi şekilde ve işin ilginç olan tarafı koskoca bmw bu sızdırmanın nerden geldiğini bulamamışlar ben bunu başkasından duymadım kulaktan dolam bişi deil cnbc-e de otomobil programında vardı... orada izledim... yorumu sizlere bırakıyorum..bizim gplerimizde ufak tefek sorunların olması doğal kıyaslama yapmaya bile gerek yok bi dünya para X5 ...

Musa Öncü
    blackmacig - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Edilen teşekkür: 5

arkadslar benim gp daha gelmedi salı günü almaya gitcem şimdiden korkmaya başladım kapılar ayar tutmazza diye.yakınlarda serviste yok.ama gp için katlanıcam...

Sayfa 3/45 İlkİlk 123456723 ... SonSon