Sayfa 1/3 123 SonSon
49 sonuçtan 1 ile 20 arası

Konu: Gp ye lpg

osman balaban
    muzikci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 0

Standart Gp ye lpg

selamlar,yeni üye oldum siteye,
    SKYDOME,KONFOR PAKETİ,SPOR PAKETİ gibi özellikleri de ekleterek 2006 2. el ya da 0 bir punto alıp lpg taktırmak istiyorum.ne önerirsiniz hoş olur mu?

onur bakır
    Honor COOPER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Mersin
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 596

2.el alman iyi olur hocam o özelliklerde 2006 model bir aracı minumum 7-8000tl daha ucuza alırsın.sıfır aldınmı 1gün sonra o rakamı siliyorsun.lpg den memnun olan arkadaşlar var forumda araştırırsan.
    *****ALFA ROMEO GIULIETTA 1.4 MULTIAIR 170 TCT*****
    ***MATT MAGNESIO GRIGIO***
    *****SPORT PACK1 & 18" MATT BLACK WHEELS*****

Yasin KURT
    ReDWoLf BaDWoLf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    34 BUT 01
    Edilen teşekkür: 26

Bence kesinlikle böyle bir sey yaptırma ... lpg aracın motorunu yiyip bitiriyor.Uzun vadeli bir yatırım olarak görüyorsunuz belki lpgyi ama bence hiçte öyle değil.Performans düşüyor.Euro lpg soğuktada bişiy olmaz gibi saçmalıklarada sakın inanma, soğuk havalarda dahada düşer performans.Ben daha önce kullandım ve hiç memnun kalmadım zaten bu aracı az yakıcam die niyetlenip sürersen çok az yakar.Buna gerek kalmaz die düşünüyorum,tabiki gerisi size kalmış... Saygılar
    Kural dışı imza
    max 400x100

nejat brohi
    nejatb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Rengi
    Orleans Mavi
    Edilen teşekkür: 1

punto'nun benzinlisi zaten az yakan bir arac.

lpg riskli bir is. sektor oldugundan millet pompalıyor, ha fabrika'dan lpgli yada tanıdıgınız cok iyi montaj yapan, lisanslı bir yer yoksa lpg'yi iyi dusunun.

Fatih Y.
    dreamerdaddy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Edilen teşekkür: 2

Yazık edersin arabaya birde dizelini alırsan Gp nin lpg kadar tasarruf yaparsın 3 kuruş az yakcak diye yapma bence..

Mustafa Akçay
    pdr42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 625

ooo burda hep lpg karsıtları varmıs bak kardes bu lpg motoru yiyor performanstan dusuyor lafları cok. performans olayına katılmıyorum bahseden arkadaslar sanırım sıralı sistemde lpgli arac kullanmamıslar. bir diğer husus ise lpg taktırıp satacaksan 1 yıl içinde takırma tabi yılda 50 bn yada 40 bin yapıyosan yine taktır lpg 15 binde amorti eder kendini moto oldurmeisne geince arkadasın birisi normalde motor 500 binde ölür diyor lpgde ise 400 bin yani 100 bin km zararın var ki onada inanmıyorum ama hadş ole olsun. zaten benzinli ile aranda 70 80 kr km de karın var 400 bin km gitsen 32 mlyar kar ederki buna bi gp daha alınır.iyi dusun dogru karar ver. lpgnin zararı yok bana gore nerdeyse 1 ay oldu ha tabi 1 yıldır kulnana arkadaslarıız da var vedat gibi bakın bakalım onda ne var oyuzden sıralı sistem lpg kullanan arkadaslara danıs bence

ufuk bakal
    ufuk61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    41 EU 361
    Edilen teşekkür: 122

arkadaşım lpg takacağına o kadar masraf edeceğine al bir mazotlu gp olsun bitsin
    hee illede lpg takorcam diyorsanda o zaman yeni sistem sıralı lpg taktırırsan bir problem yaşamazsın ama gp ye yazık delik deşik ettircen yahu

Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. Misafir2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 313

Alıntı BaDWoLf Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bence kesinlikle böyle bir sey yaptırma ... lpg aracın motorunu yiyip bitiriyor.Uzun vadeli bir yatırım olarak görüyorsunuz belki lpgyi ama bence hiçte öyle değil.Performans düşüyor.Euro lpg soğuktada bişiy olmaz gibi saçmalıklarada sakın inanma, soğuk havalarda dahada düşer performans.Ben daha önce kullandım ve hiç memnun kalmadım zaten bu aracı az yakıcam die niyetlenip sürersen çok az yakar.Buna gerek kalmaz die düşünüyorum,tabiki gerisi size kalmış... Saygılar

bukadar kesın ve emın bırşekılde bu ıddalarda nasıl bulunuyorsun ??? ön araştırmasını yapmadan? 4 yıl boyunca ayda 517 ytl para vereceğım bır arabayı senın idda etığın varsayımlarla öldüreceğimi düşünecek kadar aklı denge sorunumu yaşıyorum??
    1-dostum insanları bılgılendırırken bıldığınız konularda ve emın olduğunuz konularda konuşun lütfen
    2- kulaktan dolma karbüratörlü araçların kullandığı sıstemlerı duyupta burda kımseyı yanıltmayın
    3- bıraz araştır öğren neyın ne olduğunu ondan sonra konuş
    4- full enjeksıyonlu artaçlara takılan sıstemlerın ne şekılde çalıştığı hakkında bılgıyı MAKİNE MÜHENDISLERİ odasına sor ok saygılar
    5- arabaya zararımı var faydasımı var orda anlatırlar sana veya forumlarda araştır.
    mılletı yalan yanlış bılgılerle kandırma

Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. Misafir2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Rengi
    Yok

Alıntı pdr42 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ooo burda hep lpg karsıtları varmıs bak kardes bu lpg motoru yiyor performanstan dusuyor lafları cok. performans olayına katılmıyorum bahseden arkadaslar sanırım sıralı sistemde lpgli arac kullanmamıslar. bir diğer husus ise lpg taktırıp satacaksan 1 yıl içinde takırma tabi yılda 50 bn yada 40 bin yapıyosan yine taktır lpg 15 binde amorti eder kendini moto oldurmeisne geince arkadasın birisi normalde motor 500 binde ölür diyor lpgde ise 400 bin yani 100 bin km zararın var ki onada inanmıyorum ama hadş ole olsun. zaten benzinli ile aranda 70 80 kr km de karın var 400 bin km gitsen 32 mlyar kar ederki buna bi gp daha alınır.iyi dusun dogru karar ver. lpgnin zararı yok bana gore nerdeyse 1 ay oldu ha tabi 1 yıldır kulnana arkadaslarıız da var vedat gibi bakın bakalım onda ne var oyuzden sıralı sistem lpg kullanan arkadaslara danıs bence

++++100000000000000000
    mustafa bız enayıyızya 1 çuval para verdık arabayı öldürmek için)))
    işte en uyuz olduğum nokta bılmeden konuşulması
    önce öğren sonra konuş sevgılı dostumm değilmi mustafa

Akincl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 84

Dizel gp alırsan torkun da keyfini çıkartırsın.

Rengi
    Yok

ona bışey dıyemem bak tork olayına yanii
    ama dığer tüm söylenen saçmalıklar artık tarıh oldu bılen herkes bılıyor

Alıntı muzikci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    SKYDOME,KONFOR PAKETİ,SPOR PAKETİ gibi özellikleri de ekleterek 2006 2. el ya da 0 bir punto alıp lpg taktırmak istiyorum.ne önerirsiniz hoş olur mu?

arkadaşım sen boşver kendı bıldığınden gerı kalma ben bugun araba alsam yıne benzınlı alır sıralı sıstem LPG takarım hıç bır yer delınıp deşilmiyor Km de 90 YKR yakıyor araba %5-%10 perfoprmans kazanıyor Motor 30 derece ısınmadan kendını yırtsanda LPG ye gecıremessın aracı tamamamen otomatık motora zarar verme olayı %0 boşunamı 5yıl garantı veya 100.000 km garantı seçeneğı sunuyorlar??
    teknolojı hergün gelışıyor rahat ol
    al bak adamlar hangı araclara takıyormuş LPG yı
    https://www.megaotomotiv.com.tr/intro.asp belkı dığer arkadaşların ufkuda açılır))
    Konu Linos tarafından (20/04/2007 Saat 14:10 ) değiştirilmiştir. Sebep: Flood!

12. 20/04/2007, 10:10

Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır.

Arda BULUT
    ABNEW - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 4298

LPG, aracını uzun süre ve fazla kullanan arkadaşlar için bence faydalı bir sistem.Uzun vadede motoru yıpratabilir belki ama bu da en fazla %5 dir bence.Kesinlikle ekonomik bir çözüm yakıt tüketimine.Esas dikkat edilmesi gereken nokta doğru montaj ve marka...

Dilek ........
    Miss.Dot - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    06 .. 544
    Edilen teşekkür: 4

Alıntı muzikci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşım kesinlikle sana yada diğer arkadaşlarıma özellikle söylüorum İTALYA'dan gelen bir yazıyla ithal araçların hiçbirine lpg takmıyoruz ve taktırmalarını tavsiye etmiyoruz hem araçlarınız garanti dışı kalıyor hemde uyumsuz olduğu için sorun çıkarıyor !!!
    KESİNLİKLE GP ARAÇLARINIZA VE FIAT MARKA İTHAL ARAÇLARINIZA L.P.G. TAKTIRMAYIN TAKTIRACAK OLANLARIDA UYARIN.
    Tavsiyem dizel almanız yakıt tüketimi oldukça ii zaten lpg ye hiç gerek yok
    Konu Miss.Dot tarafından (20/04/2007 Saat 15:55 ) değiştirilmiştir.
    мiηiкiм υƒα¢ıкıм вєη тαтℓı вiя кαçıкıм!!!

Ali İLHAN
    microab - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Nevşehir
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    50 A* 4*4
    Edilen teşekkür: 690

Alıntı Miss.Dot Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    KESİNLİKLE GP ARAÇLARINIZA VE FIAT MARKA İTHAL ARAÇLARINIZA L.P.G. TAKTIRMAYIN TAKTIRACAK OLANLARIDA UYARIN.
    Neden?Gerekçe nedir?
    GRANDE PUNTO 1.3 90 HP MJ DYNAMİC 5K TİTANYUM GRİ 50/06

İnsanları yücelten iki büyük meziyet vardır: Erkeğin cesur kadının namuslu olması. Bu iki meziyetin yanında hem erkeği, hem kadını şereflendiren bir meziyet daha vardır. İcabında tereddütsüz canını feda edebilecek kadar vatanına bağlı olmak. İşte Türkler bu meziyetlere ve fazilete sahip kahramanlardır. Bundan dolayıdır ki Türkler öldürülebilir, lâkin mağlup edilemezler” Napoleon Bonaparte - Fransa İmparatoru

Murat YANIK
    Linos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Bolero Kırmızı
    Plaka
    06 BE 7673
    Edilen teşekkür: 1268

@Miss.Dot;

Hoş, ben de taktırma taraftarı değilim. Ama mesleğine bakıyorum muhasebe ama bir taraftan çok kesin konuşuyorsun! Burada aylardır sorunsuz kullanan arkadaşlar var! Biraz durumu izah edebilir misin?:ok:

enis dilek
    jeoenis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Akdeniz Mavi
    Edilen teşekkür: 46

neden ithal araçlara LPG taktırmayalım ki onu bende anlamadım.

Eskiden bende LPG'li araç kullanıyordum eski arabamda (GP değildi) çıkmadık sorun kalmamıştı. ama arkadaşların dediği gibi teknoloji değişiyor gelişiyor.
    ama benim asıl merak ettiğim LPG tankının bagajda ne kadar yer kapladığı. Eski arabamın bagajı çok geniş olmasına rağmen LPG taktırınca çok küçülmüştü.

Dilek ........
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    06 .. 544

Alıntı Linos Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @Miss.Dot;

Hoş, ben de taktırma taraftarı değilim. Ama mesleğine bakıyorum muhasebe ama bir taraftan çok kesin konuşuyorsun! Burada aylardır sorunsuz kullanan arkadaşlar var! Biraz durumu izah edebilir misin?:ok:
    Tabiiki Linos
    Ben Ankarada Fıat Anabayii olan bir firmada Servis Muhasebe Sorumlusuyum yaklaşık 6 yıldır bu firmadayım ve içini dışını garantisi servisi fiyatı alışı satışı karı zararı hepsinin içinde yaşıorum ve bilgilerimi hepinizle paylaşmak istiyorum

G. K.
    I Love GPTR Gkhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 143

Dostum buluşmaayg eliceksin sanırım lpg li gp miz var bitane tuna abimizde onunla detayları konusursun.Sana çok kolaylıklar sağlarız

Mustafa Akçay
    pdr42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 625

Alıntı vulas54 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ++++100000000000000000
    mustafa bız enayıyızya 1 çuval para verdık arabayı öldürmek için)))
    işte en uyuz olduğum nokta bılmeden konuşulması
    önce öğren sonra konuş sevgılı dostumm değilmi mustafa
    +++++++++++++++++++++++++++++100000000000000000000 00000000000000000000000000000000000000000000000000 00000000000000000000000000000000000000000000000000 00000000000000000000000000000000000000000000000000 00000000000000000000000000000000000000000000000000
    yaw sorma kardes hayır cok kesin diyolar ya oda ayrı b konu. yahu hadi ben 1 aydır kullanıyorum zararlımı deilmi cok kesin konsumuym deilde bana gore hadi elimde cok net delil yok diyelimde vedat kardes sen 1 yılı gecirsinim lpgde . vedatı dinemek lazım eve garnti oluyo ama sadece motor garantisi ben 1 yıl benzinde bindim herhangi br sıkıntısı yok olsada cozulmeyecek bir sıkıntı deildir bu. aama yaptıgıız tasarrufa bakarsanız. bu arabaya takılrı bee.. haa dizel al tabi tork var tork bbencede dizel al ama imkanın yoksa verecek paran yoksa ne yapacaksın mecbur benim yaptıgımı
    ARKADASLAR LPG DEN KORKMAYIN bugun piyasada gordugunuz tofaşların ve renoların cogu eski tip lpg li zaten ee simdi adamlar mersedes bmv ye takıyolar bizim motorlar da bmv kadar olmasada iyi motor ee ne zararı var

Dilek ........
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    06 .. 544

ben size gp lerinize zarar vermeyin diye bildiklerimi paylaşmak için bilgi veriyorum. En basit örneği bizim bu durumu bildirdiğimiz bir müşterimiz yeni aldığı gp ya lpg taktırmak istedi bizde para kazanmak isteriz değil mi? sonuçta burası bir ticarethane ama biz doğru olanı yaptık ve müşterimize bu durumu izah ettik ithal araçlara lpg takmadığımızı İtalyadan gelen bilgiyle gerekli açıklamamızı yaptık ama müşteri buna inanmayıp gidip başka bir bayiide bilinçli yada bilinçsiz bilemicem orasını aracını o bayiideki arkadaşlarımızın eline bıraktı gp ye lpg taktırdı sonuç ne biliyormusunuz isteğinin yerine getirilmesine çok mutlu oldu, sonra bizim firmamızdan memnun kalmadığını söledi, yeni aldığı düşünün O km aracı 2yıllık mekanik garantisinden yoksun kaldı. Eee sonuçta ne oldu ortalığı ayağa kaldırdı. Önce biz kötü olduk, sonrada aracı garanti dışına çıktı die lpg taktırdığı bayi kötü oldu.
    İyilik yap denize at demişler

22. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Sayfa 1/3 123 SonSon

Yer imleri

Yer imleri