Sayfa 1/3 123 SonSon
53 sonuçtan 1 ile 20 arası

Konu: Fix it pro - çizik giderici

Serdar Y
    usermm1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Edilen teşekkür: 169

Standart Fix it pro - çizik giderici

arkadaşlar tv de reklamını görmüştüm, etkili bir şeye benziyor. sadece kalemi 15tl gibi fiyata satılıyor. kullanan varmı acaba almayı düşünüyorum.

YouTube - Fix It Pro - As Seen on TV Network (Canada)

https://www.buyfixit.com

Dünyada bir tane dahi çocuk mutsuz olduğu sürece, büyük icatlar ve ilerlemeler yoktur. A.Einstein

Mehmet Özcan
    Basın-Yayın Sorumlusu femoli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    YMS
    Edilen teşekkür: 7336

Serdar bu ürün bana pek inandırıcı gelmedi birde firma kendi malını kötülüyor ben getirtmeyi düşündüm bana verdikleri fiyat 29 +kdv idi sordum dışarıda 15 satanlar var onlar sahte dedi adama sahte olanını nasıl anlayacağız dedim siz anlayamazsınız biz anlarız dedi Komik bir olay kime neye inanacağımı şaşırdım o yüzden getirtmedim ve inanmıyorum isteyen alsın denesin.

15 lik olan çıkarmaz bu 75 likler çıkarırımış parasına göre çizik kapatıyor herhalde

3. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Mehmet Ali ..
    makeles - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 240

buy.com yada amazon.com da bunlar 9$ civarı satıyorlar.. 75tl lik olanlar Türkiye kazığı sanıyorum.. bi de bu ürün sadece vernik tabaksında hasar varsa etkili diye biliyorum.. derin çizikler de sattıkları bi ürün vardı..

Ümit Coşkun TURUCA
    Emekli Moderatör GP COSKUN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 6069

valla banada mehmetin dediği gibi inandırıcı gelmiyor
    öyle bir şey olsa herhalde bu işle uzman olarak uğraşan autoking felan kullanırdı bu ürünü
    diye düşünüyorum

Benim Sürdüğüm Hayatın Geri Vitesi Yok...Geçmişimi Sadece Dikiz Aynasından Seyrediyorum ; )

Arda BULUT
    ABNEW - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 4298

Önce de bahsetmiştik sanırım bu veya benzeri bir üründen,

Ben de pek inanmıyorum bunlara.Daha doğrusu çözüm sunuyordur ama kesinlikle geçicidir.Boya gereken kaportadaki pasın oluşmasını sadece geçici bir süre erteler bence.Belirli bir zaman sonra çizik tekrar ortaya çıkacaktır ya da pas altta oluşmaya başlayacaktır,

En güzeli birisinin bunu aracında denemesi tabi

Ozan K
    OzzY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Granit Gri
    Plaka
    35HK***
    Edilen teşekkür: 2813

ebaydan almıştım ben, çinden geldi sahtedir heralde ama paketi filan aynısı.

eğer astar yada plastik kısım görünüyorsa kesinlikle en ufak bi etkisi yok. ancak hasar vernik üzerindeyse yani çizik sadece ton farkı şeklindeyse yüzeyselse büyük ölçüde etkili.

not: 5 dolara almıştım kargo dahil.
    Ne Mutlu Türküm Diyene!

8. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Hakan Onur
    narkoz30 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 1020

koçtaşta satıyorlardı bi ara ama ciddiye almamıştım 10 yıkamadan sonra çizik gene görünüyormuş.

Emre Y.
    SupermenDon'tCryJustFLY! dagored - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 315

Alıntı narkoz30 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    koçtaşta satıyorlardı bi ara ama ciddiye almamıştım 10 yıkamadan sonra çizik gene görünüyormuş.
    Bahsettiginiz kalemlerden arabam icin degil de, bisikletimdeki cizikleri kapatmak icin kullanmistim. Cizikleri iyi kapatiyor kapatmasina ama 10 yikamaya kadar dayanabilecek bir urun gibi degil bence.

Ama bu kalemler fix it denilen kalemlerle ayni degil...

Ç K
    chaghrie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 2

dealextreme'de de var 3.5 dolara ama ordaki yorumlar da çok kötü...

Ozan K
    OzzY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Granit Gri
    Plaka
    35HK***
    Edilen teşekkür: 2813

https://forum.grandepuntotr.com/modi...an-var-mi.html

modlar konuyu birleştirebilirmi?
    Ne Mutlu Türküm Diyene!

Fatih Tuzcu
    Euphrates - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Orleans Mavi
    Edilen teşekkür: 10

Motip'in 12 ml rötüş kalemi satılıyor 10 lira civarında fiyatı var. İnternette sadece ana renkler mevcut Aksaray'da her renk bulunabiliyor. Motip uluslararası firma olduğu için renk koduna göre bire bir aynı rengini almak mümkün.

Hepsiburada.com : Motip Fırçalı Rötüş Boyası Mavi 12 Ml 095007 | Oto Aksesuar

14. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Ç K
    chaghrie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 2

Alıntı Euphrates Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Motip'in 12 ml rötüş kalemi satılıyor 10 lira civarında fiyatı var. İnternette sadece ana renkler mevcut Aksaray'da her renk bulunabiliyor. Motip uluslararası firma olduğu için renk koduna göre bire bir aynı rengini almak mümkün.

Hepsiburada.com : Motip Fırçalı Rötüş Boyası Mavi 12 Ml 095007 | Oto Aksesuar
    motip nasıl? çizikleri gidermede etkili mi?

Fatih Tuzcu
    Euphrates - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Orleans Mavi
    Edilen teşekkür: 10

ben motip'in etkili olduğunu düşünüyorum, çünkü çiziğe aynı arabanın renginde rötüş yapmış oluyorsunuz, ucundaki fırça da işi kolaylaştırıyor. boya tamamen kuruduklan sonra o bölge pasta ile silinirse rötüş yapılırken yapılan hatalarda silinmiş olur.

17. Bu mesaj için teşekkür edenler:

burak can
    burky80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 0

arkadaşlar bu ürünü bende kullandım ve tam bir hüsranla sonuclandı. Aslında bugune kadar satılan fix it proların hepsi Çinden gelen 2 3 liralık çakma ürünlermiş. Ve hiç ama hiç bi işe yaramıyorlar. Bende alıp kullandım ama çiziği biraz olsun kapatmadı. Bir arkadasımla konusuyordum o www.fixitpro.gen.tr den almış ürünü orjinalmiş inanmamıştım ama siteyi girip incelerken fix it pronun orjinallik belgelerini gördüm yne fazla emin olamamıstım ki arkadasım ondakini deneyebilceğimi söyledi harbiden de çizikleri tamamen yok etti yaa sahteleri bi işe yaramıyor. Ben de dün tekrardan fixitpro.gen.tr adresinden siparişimi verdim şimdi ürünümün gelmesini bekliyorum. Sakın arkadslar sahte urunlere aldanmayın bi dünya para verirsiniz hepsi bosa gider orjinalliğine cok dikkat edin. Ayrıca dedğim sitede bi de uygulama var orjinal ürün gelip gelmediği test ediliyormus. Benm cok icim yandı sahte ürüne verdğim paraya sizde hangi siteden alırsanız alın ama orjinalliğinden emin olmadan almayın

Sercan Türköz
    bravo_sercan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Kirmizi
    Edilen teşekkür: 549

Gecen kaportacıya sordum bende çizikler için bunu alsammı falan diye, tavsiye etmedi.
    o sırada çiziklere rutuş yapıyordu, sen çizdikçe gel ben rutuş yaparım dedi

Dünya Kadar Malın olucağına Fındık Kadar Turbon olsun =)

TOLGA YILDIRIR
    PLaTiNuN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 884

Arkadaşlar ben de aldım kullandım fixitpro.gen.tr adresinden ve gerçekten orjinal bir ürün faturasıyla falan gönderiyolar kargo bedava zaten...Birde şu konuya dikkat etmenizi isterim zaten bu ürünü aldığınızda satış sözleşmesi gereği ürünü beğenmemeniz halinde 1 hafta içinde iade edebiliyosunuz bu firmanın değil ticaret ve sanayi bakanlığının satış sözleşmesine koymuş olduğu bir kuraldır.Bu ürünü çok araştırma fırsatım olmadı ama gördüğüm kadarıyla 5-6 çeşit satış sitesi var ve ne oldukları belli değil alacaklar dikkat etsin...
    Sevgide güneş gibi ol, dostluk ve kardeşlikte akarsu gibi ol, hataları örtmede gece gibi ol, tevazuda toprak gibi ol, öfkede ölü gibi ol, her ne olursan ol, ya olduğun gibi görün, ya göründügün gibi ol...

İbrahim Öğretmen yanında Albea Sole Prem.Plus
    Moderatör ibrahim06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Evo Gri
    Edilen teşekkür: 1131

Alıntı burky80 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bu ürünü bende kullandım ve tam bir hüsranla sonuclandı. Aslında bugune kadar satılan fix it proların hepsi Çinden gelen 2 3 liralık çakma ürünlermiş. Ve hiç ama hiç bi işe yaramıyorlar. Bende alıp kullandım ama çiziği biraz olsun kapatmadı. Bir arkadasımla konusuyordum o www.fixitpro.gen.tr den almış ürünü orjinalmiş inanmamıştım ama siteyi girip incelerken fix it pronun orjinallik belgelerini gördüm yne fazla emin olamamıstım ki arkadasım ondakini deneyebilceğimi söyledi harbiden de çizikleri tamamen yok etti yaa sahteleri bi işe yaramıyor. Ben de dün tekrardan fixitpro.gen.tr adresinden siparişimi verdim şimdi ürünümün gelmesini bekliyorum. Sakın arkadslar sahte urunlere aldanmayın bi dünya para verirsiniz hepsi bosa gider orjinalliğine cok dikkat edin. Ayrıca dedğim sitede bi de uygulama var orjinal ürün gelip gelmediği test ediliyormus. Benm cok icim yandı sahte ürüne verdğim paraya sizde hangi siteden alırsanız alın ama orjinalliğinden emin olmadan almayın
    Bugün üye olmuşsunuz ve ilk yazdığınız konu burası olmuş. Don.anımhaber sitesine dadanan sahte fixitproculardan değilsinizdir umarım.

TOLGA YILDIRIR
    PLaTiNuN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 884

Aman abi bende destekler şekilde yazdım bende mi sahteciyim
    Sevgide güneş gibi ol, dostluk ve kardeşlikte akarsu gibi ol, hataları örtmede gece gibi ol, tevazuda toprak gibi ol, öfkede ölü gibi ol, her ne olursan ol, ya olduğun gibi görün, ya göründügün gibi ol...

Mehmet Özcan
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    YMS

Burak bir güzel gelmiş reklamın kralını yapmış ve gitmiş Bu arkdaş o yazdığı sitenin sahabı yada arkidişi olmalı

Mehmet Özcan
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    YMS

fix it pro rutuş kalemi yazınca 3 sırada çıkıyoruz .. Dahamı reklam yapmasın gel fix it gel orj çıkarmayan ürünler burada

Sayfa 1/3 123 SonSon