Sayfa 3/3 İlkİlk 123
53 sonuçtan 41 ile 53 arası

Konu: Fix it pro - çizik giderici

Muharrem AYTÜRK
    fraust - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yakut Kırmızı
    Edilen teşekkür: 162

Aracını satmak isteyenlerin baş ucunda bulunacak sanırım bu kalem. Aracı satacağı zaman ve teslimatta sürecek, gerisine ben karışmam diyecek. Uyanıklara gün doğdu bu kalemle.
    Ya kendine bir yol seçmelisin, ya da kendi çizdiğin yoldan gitmelisin!..

alper aslan
    alpimmm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 1091

evet ya o ürün fiyasko bencede. resmen çekim hileleri var, çekim açıları gerçek sonucu görmemizi engelliyor bence.

Eser HÜNER Emekli Moderatör
    Scottie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskişehir
    Rengi
    Derin Mavi
    Plaka
    26 ABS
    Edilen teşekkür: 3581

Sonucu LeoN48 in aracında gördüm.. gerçekten hüsran.. kanmayın...

4. Bu mesaj için teşekkür edenler:

murat imre
    operatormurat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Granit Gri
    Plaka
    35ufc68
    Edilen teşekkür: 1038

evet defalarca izledim,sanki filmi tersten oynatıyorlar,kalemin ucuna bir çivi koyup bastırarak çekersen çivi astarı çıkarıcak şekilde çizer,filmide geri doğru oynatırsan çiziği kapatıyormuş gibi yapar.dikkad ederseniz fix it in ucu keçeli kaleme benziyor ama adamlar sanki ucunu hiç kaportaya bastırmıyor.çivi ile astara kadar çiziyor ve fix it in içindeki şeffaf sıvı aracın aynı rengiyle kapatıyor,hani içindeki sihirli sıvı araçla aynı renk
    olsa anlardım.şeffaf bir sıvının astarı aracın rengine çevirmesi pek inandırıcı gelmiyor... tanıtıcı reklamı izlerseniz ürünü kullanan adamların el hareketlerine dikkat edin,olayı hemen çözersiniz..
    Konu operatormurat tarafından (17/08/2010 Saat 17:59 ) değiştirilmiştir.

6. Bu mesajı için 3 kişi operatormurat'ye teşekkür etti:

Ç T
    ITALIAN STALLION LeoN48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 1011

Türlü para tuzaklarından sadece bir tanesi, yazık günah paranıza arkadaşlar, daha fazla tartışma yapmaya gerek yok bu konuyu.
    2020... Fiat 500L
    2014... Alfa Romeo MiTo
    2012... Lancia Delta
    2009... Fiat G.Punto

8. Bu mesajı için 2 kişi LeoN48'ye teşekkür etti:

Ogulcan ÖĞÜT
    Ogulcan.Öğüt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Karabük
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    78 SK 363
    Edilen teşekkür: 417

aldım kullandım sonuc hüsran hiç bosuna denemeyn videodakiyle alakası yok ..
    Hız Felaket Değil Kabiliyettir ...

barış erol
    barbar74 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Orleans Mavi
    Edilen teşekkür: 64

gümrük müşavirliği yapıyorum. geçen hafta bir firmamız çinden ithal etti. 0.75 usd fiyatla. meraktan denedim hiçbir işe yaramıyor. Bu arada ismini vermeyeceğim bir büyük hırdavat marketlerinden birinede sattı. Herhalde artık orijinal diye vatandaşa 20-30 tlden satarlar.

11. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Mehmet Özcan
    Basın-Yayın Sorumlusu femoli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    YMS
    Edilen teşekkür: 7336

Alıntı burky80 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bu ürünü bende kullandım ve tam bir hüsranla sonuclandı. Aslında bugune kadar satılan fix ** proların hepsi Çinden gelen 2 3 liralık çakma ürünlermiş. Ve hiç ama hiç bi işe yaramıyorlar. Bende alıp kullandım ama çiziği biraz olsun kapatmadı. Bir arkadasımla konusuyordum ofix den almış ürünü orjinalmiş inanmamıştım ama siteyi girip incelerken fix ** pronun orjinallik belgelerini gördüm yne fazla emin olamamıstım ki arkadasım ondakini deneyebilceğimi söyledi harbiden de çizikleri tamamen yok etti yaa sahteleri bi işe yaramıyor. Ben de dün tekrardan fix** adresinden siparişimi verdim şimdi ürünümün gelmesini bekliyorum. Sakın arkadslar sahte urunlere aldanmayın bi dünya para verirsiniz hepsi bosa gider orjinalliğine cok dikkat edin. Ayrıca dedğim sitede bi de uygulama var orjinal ürün gelip gelmediği test ediliyormus. Benm cok icim yandı sahte ürüne verdğim paraya sizde hangi siteden alırsanız alın ama orjinalliğinden emin olmadan almayın
    Bu yaziyi yazan kisilik urunun reklamini super yapmis bana soran bir kac arkadas abi kimisi yariyor kimisi yaramiyor diye urun kesinlikle kandirmacadir ayni bu arkadasin sahte bir kisilik oldugu gibi tum forumlara ayni yaziyi copy paste yaparak uye olmus ... Yani bu sahislar bu tarzda tum forumlara uye olarak ise yariyor kaliteli vs yqzarak insanlari kandirmaya calismaktadirlar...
    İste linkler
    Kaportadaki çizikleri Giderilmesi..? - Ford Türkiye

Fix ** pro(pratik boya) - Sayfa 2 - Skoda Forum - Detaylı Araç Bakım Forumu - Detailing Türkiye Forum

OZMENA FORUM

Fatih ATA
    Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. PeterPAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 75

arkadaşlar ürünü satan mı diyim, yoksa yurt dışından getiren mi diyim bilmiyorum ama, hani derler ya membaaa diye, işte benim iş yerinin orda... fakat kesinlikle güvenmeyin tamamiyle aldatmaca...

Serhat Serhat
    İl Başkanı (Kırşehir) takres - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kırşehir
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 1804

saçma sapan bir ürün zaten...

MEHTAP DANIŞIR
    cesur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ordu
    Rengi
    Evo Beyaz
    Edilen teşekkür: 6

slm herkese .ben arabamı daha dün aldım sıfır araba .ve otoparka girerken dar girmişim ve kapıyı çizdirdim bide ezikler var hafif . bu çizikler için servise mi gitmek gerek ben ilçede ikamet ettiğimden ile gitmem lazım ilimiz ordu bu kolay işler için gerek var mı acaba .dediler ki kendi servisi dışında başka servise götrmeyin şimdi ben kaskomumu bozdurcam cila falan pahalı gibi sanki 2 çizik için pasta cila denen şeyi mi yaptımak lazım oda baya bi pahalı sıfır araba ya moralim fazlasıyla bozuk acemide sayılırım .yardımcı olursanız sevinirim

Mehmet Özcan
    Basın-Yayın Sorumlusu femoli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    YMS
    Edilen teşekkür: 7336

Kapı çiziğini görmeden yorum yapılamaz fakat çok fazla değilse bence ufak bir pasta cila ile giderilebilir (pahalı bişi değil pasta kutusu 10 tl) yok eğer büyükse onun için servisinize gidebilir yaptırabilirsiniz , istedğiniz servisede gidebilirsiniz bu bir şeyi etkilemez..

Yada bence sıfır araba yaptırmayın binin çok fazla değilse. ..

ferhat ferhat
    ferhat78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Metalik Beyaz
    Edilen teşekkür: 1

sakın almayın para tuzağı sadece

Sayfa 3/3 İlkİlk 123