Sayfa 3/3 İlkİlk 123
51 sonuçtan 41 ile 51 arası

Konu: 12 litre yakıta ne oldu? Garanti benim için bitmiştir...

Murat Okay
    bebek maserati muratokay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    06 BU 6353
    Edilen teşekkür: 37

sertaç bey geçmiş olsun, can sıkıcı bi olay yaşamışsınız malesef. servisin tutumu çok yanlış olmuş.
    ben şimdiye kadar servise her gittiğimde hem depodaki yakıt miktarını hem de aracın herhangi bir yerinde hasar olup olmadığını hem soruyorlar hem de formda işaretliyorlar. olması gereken bu. eğer bunu yapmazlarsa da böyle bir olay yaşamamak için demek ki bizim dikkat etmemiz lazım. malesef üçkağıtla para kazanma hevesinde olanlar çok fazla.

Deniz Asil
    Desert Eagle Kriminal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    35 AL 0864
    Edilen teşekkür: 2519

Sertaç..
    Araban 1 km de 1 tl yakıyor cok normal(servis için)
    Adamlar resmen kacacak delık arıyo ama sende anladıgım kadarıyla pasıflık var bu konuda...onlar senı acıkca tehdıt edıyo yok sıfır araba falan sende et gıt karsılarında dur yanına işi bilen bırını al...
    Yoksada unut bu işi bıdahada aklına getırme...
    I ' m c a p u l i n g . . .

3. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Sertaç Sertaç
    smartmavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 445

Ben aklıma geleni söyledim. Gidip kusura bakmayın abi benim hatam
    demedim ki. Ne yapAyım zorla kayıt odasına girip verin ulan kasetleri mı diyeyim.
    Ben bir öğretmenim, uygar bir sekilde durumu izah edip aciklama istedim. 1 saat anlattım dinletemedim. Olmaz öyle şey diyorlar. SORALİM ARASTİRALİM, Ozkar oto da yakıtı eksilen başka biri olmuş mü, ona göre ben de gerekeni yapayım... Olay pasiflik değil, kamerada bisey belli olmaz yada durumun başka bir açıklaması varsa rezil olmak istemiyorum okadar.

Fırat Serhat
    Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. demon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 234

Sonuçta ortada bir konu var. Bunu istemek müşteri olarak sizin doğal bir hakkınız. Rezil olacak birşey göremiyorum ben burda. Durumu birde Fiat müşteri hizmetlerine aktarın.

Drukhan Gwen
    JuzZz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    344422
    Edilen teşekkür: 29

Sertaç abim ozmn en temizi birmot dur,9-10 yıldır bizde fiat araclar var hebsinide beylıkduzu birmotdan almışızdır herservisinede oraya göturmuşuzdur bugune kadar hiç bir sorun yaşamadık ordan tek sıkıntısı oranın yapcakları en ufak işlemm saatler alıo ama sorunsuz oluo anlattıklarından sonra bende gitmiycem bidaha özkara..

Deniz Asil
    Desert Eagle Kriminal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    35 AL 0864
    Edilen teşekkür: 2519

Sen kendınden emınsen dostum mutlaka o kayıtlardan bısey cıkardı....
    I ' m c a p u l i n g . . .

Hakan Hakan
    Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. Hakan_vectra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 35

kayıtları isteme hakkına sahıpsın...karakola bıle gıtsen kuşkularında haksız bıle cıksan hıcbırsey kaybetmezsın..
    Gecmıs olsun hocam

Sertaç Sertaç
    smartmavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 445

Müşteri hizmetlerini aradım, adı geçen servisle ilgili benzer başka bir şikayet yokmuş. Hoş, olsada bana söliyecek değiller ya...

Neyse arkadaşlar, bu bana iyi bir ders oldu, en azından bir daha aynı hataya düşmem. Konu benim için kapanmıştır, en azından okuyan arkadaşlar da gerekli önlemleri alacaklardır.

2+2=4 yıllık garantimin tam 1 yılı daha var ama daha fazla yetkili servise gitmeyi düşünmüyorum. Tanıdık tamirciler var giderim arabamın başında durur iki satte çıkar gelir, sadece yarısı kadar öderim.

10. Bu mesajı için 2 kişi smartmavi'ye teşekkür etti:

Sertaç Ankay
    ankay2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 10

Alıntı smartmavi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benim için yetkili servis te garanti de bitmiştir.

Bugün bahsettiğim eksik parçalar için Özkar'a tekrar gittim. Öğleden sonra ne göreyim? Mazotum yine 1/10 kadar eksik. Bırakmadan önce eğimsiz yolda dikkatlice kontrol ettim, tam üç çeyrek. Teslim aldım, çeyeklerden birinin 1/3'ü uçmuş. Eğim vardır düz yola çıkayım dedim, değişen bişey yok... araç denemeye de çıkmamış.

Hemen geri döndüm tabii. Şimdiye kadar böyle bir iddiayla gelen ilk müşteri benmişim... sonra yaptığım hesap yanlışmış... sonra kullanım ve trafik durumu fark edermiş... sonra bir anda debriyaj balatam bitermişte fazla yakarmış... sonra kamera görüntülerini izletiriz ama karşılıklı anlaşma imzalayalım, böyle bişey çıkarsa bana sıfır araba, herhalde çıkmazsa da altımdan arabamı alacak... falan filan...

Kimseye Özkar'a gitmeyin demiyorum. Yorum sizin... Ben birdaha gitmem...

Artık GARANTİ de umrumda değil. Zaten fahiş fiyatlarla hizmet alıyoruz.
    Nasıl bir servis anlayışı bu?
    Servis istek formunu doldururken.(ilk kayıt aşamasında) aracın km bilgileri yazılıyor. Aracı teslim aldığınızda kmsini kontrol etmiş miydiniz? Oradan kullanılıp, kullanılmadığını anlardınız?

Bu arada normalde yetkili servisler bakım-onarım sonrası aracı deneme amaçlı kullanırlarsa "aracınızı deneme amaçlı kullandık" şeklinde bilgi veriyorlar.(En azından benim gittiğim serviste öyle bir uygulama var.)

Ferhat Uzun
    ferhatgs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    34 FRT
    Edilen teşekkür: 16

buna benzer bir olay eski arabamızda olmustu..tekrar gidip sordugumuzda ise bir takım parçaları benzinle temizlediklerini söylemişlerdi.bizde fazla ustune gitmemiştik..
    12 lt yakıt için bir müsteri kaybetmek..bilmiyorum nasıl bir anlayıs? gecmiş olsun tekrardan..
    GP 1.3 multiJet 90bg triptronik Dynamic

13. Bu mesaj için teşekkür edenler:

14. 19/03/2010, 23:49

Erkan Karakan
    SpyHunter33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Mersin
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 732

Alıntı smartmavi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Müşteri hizmetlerini aradım, adı geçen servisle ilgili benzer başka bir şikayet yokmuş. Hoş, olsada bana söliyecek değiller ya...

Neyse arkadaşlar, bu bana iyi bir ders oldu, en azından bir daha aynı hataya düşmem. Konu benim için kapanmıştır, en azından okuyan arkadaşlar da gerekli önlemleri alacaklardır.

2+2=4 yıllık garantimin tam 1 yılı daha var ama daha fazla yetkili servise gitmeyi düşünmüyorum. Tanıdık tamirciler var giderim arabamın başında durur iki satte çıkar gelir, sadece yarısı kadar öderim.
    Bak bu konuda sana katılıyorum. Aracımın garantisi olduğunu düşünmüyorum. Varsada pek fark etmeyecek yenilemek niyetinde değilim. Çok teknik konularda elbetteki yetkili servis ama onun haricinde fiat servisleri var. orayı tercih ederim.
    Artık Fiorinolu

Sayfa 3/3 İlkİlk 123