Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon
49 sonuçtan 21 ile 40 arası

Konu: Evet.. Sonunda motor arıza ışığı yandı :(

Ad bilgisi yanlış. Soyad bilgisi yanlış.
    azenn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kayseri
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 6

evet bugünün sonucu günlük tutuyorum sanki,bukadar komik bir durumla hiç karşılaşmadım,bu servisin saçma sapan tespitlerinden kaynaklanıyor ,Özarlar servisi özel servis haline dönüşmüş sanırım Özarların bi,r kısmını İNCİROGLU almış ,durum böleyken ben özarlara götürdüğüm aracımda durumu inceleyen servis bana sadece elektriksel bir durum olduğunu söyledi,bu durumun akşama çözülmüş olacaganı belitti ve şuan aracım yapılmış sanırım halen görmedim ama,
    peki tanver ve ıncıroglu durumu neden boyle bir bahaneyle geçiştirdi,merkez müşteri hizmetleri dünkü durumla aynısını söylemişti.buda servisler arası farklılık olduğunu gösteriyor,aracın cıty motor arızası olmadığını işde özarlar tespit etti, demekki diger yerlere gitse bu araç komple indireceklerdi ön tarafı , özarlarda görüştüm durumla ilgili şu söylendi,
    22 kasım sanırım yanlış anlamış olmamak için tereddutteyım bir aylık süre yani city motor arızası durumunda fiatın bu durumda magdur etmemek için parça üretimine geçtiği şuan bu arızanın tÜm yedek parçalarının satıldığı ve servıslerce temın edilebildiği fiyatının 1350civarı olduğu belirtildi,eger city motor arızasında iki parça birden kullanılırsa 3,500cıvarını bulduğu ve bu durumun servislerin kar etmek amaçlı yaptıgı bir uygulamaNIN oldugu zaten bir aylık bir süredir parça üretimi yapıldığı belirtildi....BUNU BELİRTEN ÖZARLAR Şimdi fiat servisleri birbirinden haberdar değil DEMEK OLMUYORDA NE OLUYOR? müşteri hizmetleri neden konuya servisiniz tespit eder durumu görüşün bizim yapabilecegimiz bir şey yok diyor.?
    sorunum çözüldü ,bu durumla karşılaşan arkadaşların haberi olsun,
    ama bu bir hastalıkta bir doktorun tespitine güvenmek gibi bir durum.. başka adı yok...
    bu konuda dileklerini iletenlere teşekkür ederim..
    hadi durumun arkasından söylenenlere ve savunma yapanlarada teşekkür edelim ayıp olmasın..
    burası bir forum sitesı ben derdimi açdım,sordum,bilgi almaya çalıştım ama arkadaşlar savunmaya geçmiş olur böyle şeyler ...

Nereden
    Kayseri
    Rengi
    Yok

Alıntı lionT-JET Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    okkalı bır bıcımde sallamıslar.servısler ıslerıne gore soyluyorlar ama kayserıde fıat servısı yok dıyede bılıyorum???puntonun cıty dısında kronık bır hatası olduguna ınanmıyorum.2008 model aracımda bır sıkıntı yok.baska bır servısten fıyat ogrenmenızde fayda var..

evet işde böyle öneride bulunmanızı beklerken benim palavra attıgımı düşünmeniz üzücü
    Konu GP COSKUN tarafından (22/12/2009 Saat 21:47 ) değiştirilmiştir.

suat taner
    lionT-JET - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 233

benım lafım sıze degıl servıseydı.parca fıyatları konusunda zerdenıste bulunmustum.yanlıs anlasıydıysam ozur dılerım.sorununuzun cozulmesıne sevındım.

Ümit Coşkun TURUCA
    Emekli Moderatör GP COSKUN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 6069

Alıntı azenn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    evet işde böyle öneride bulunmanızı beklerken benim palavra attıgımı düşünmeniz üzücü

azen hanım siz yanlış anlamışsınız
    kimse size palavra attığınız yönünde yorumda bulunmadı
    daha çok servisin sizi mağdur etmesi ve yanlış bilgilendirmesine yorum yapıldı
    size karşı yaptıımız eleştri sadece aracınızı bu kadar çok kötülememeniz yolundaydı
    saygılar

Benim Sürdüğüm Hayatın Geri Vitesi Yok...Geçmişimi Sadece Dikiz Aynasından Seyrediyorum ; )

suat taner
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok

tabıkı benım azen hanıma en ufak bır lafım olamaz.zaten 2008 yazında bır yetkılı servısın bana yaklasımı azen hanım ıle aynı oldugunda o yorumu yaptım.dualogıc vıteslı aracım ıcın 3500tl+kdv+ıscılık dedıler ve sorun vıtes robotundan degılse verdıgım para bosuna gıdecektı.hemde belkı bır o kadar daha param gıdecektı.servısın yorumu bu arabayı pıskın pıskın bu aracı satın olmustu...azen hanıma katılmaktan baska ne yapabılırdımkı?

İLKER Ç.
    ocean_1919 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskişehir
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    26
    Edilen teşekkür: 197

Sanırım Kayseri fiat problemli.

FZA YKC
    feza33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Mersin
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 52

geçen hafta city motorumun değiştiğini forumda açtığım konu ile duyurmuştum.aracım garanti harici olmasına rağmen hiçbir ücret ödemeden fiat müşteri ilişkileri vasıtasıyla kurduğum dialogla sorunu çözdüm.bence burası bilgi paylaşımından çok araçlarımızı kötüleme platformuna dönüyor.biz burada başımıza gelen olayları ve çözüm yolarını paylaşıyoruz tabi anlayana yine kendi yoluna gideceksen ne işin var burda?bi araçta birden fazla problem cok sık yaşanıyorsa ben kullanıcıda da bazı kullanım hataları ararım.sonuç olarak araçlarımız kötü değil ve fiat kesinlikle müşterisinin yanında
    There are two Mustafa Kemals; one is flesh-and-bone Mustafa Kemal who now stands before you and will pass away. The other one is you, all of you who will go to the far corners of our land to speand the ideals which must be defended your s if necessary. I stand for the nation's dreams, and my life's work is to them come true.

8. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Nereden
    Kayseri
    Rengi
    Yok

liont jet arkadaşımız ben sizin msjınızı önerdim böyle yazılmalı aslında öneri dediğin manasında söylemek istedim... yanlış algılamayın,teşekkür ettim böyle bir msj beklediğimi kastetmiştim.

Sertaç Sertaç
    smartmavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 445

İşyerimdeki Amerikalı arkadaşım arabayı ilk aldığım gün "Ne yaptın, Fiat tamirhane arabası" demişti, şimdi o geldi aklıma birden...

11. Bu mesaj için teşekkür edenler:

mehmet dilber
    bjk-17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    34 yc 0430
    Edilen teşekkür: 14

arkadaslar sız gp yı hep cıty de mı kullanıyorsunuz kı boyle bır sorunla karsılastınız?

bende alalı 6 ay oldu. dıreksıyondan gelen cızırtı sesı dısında aracımdan cok memnnum. bu fıyata alabılecegım gorunusu en guzel arac.

batu fes
    batuhann80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Mersin
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 615

Alıntı smartmavi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    işyerimdeki amerikalı arkadaşım arabayı ilk aldığım gün "ne yaptın, fiat tamirhane arabası" demişti, şimdi o geldi aklıma birden...
    Boyun eğmeyeceğiz. Çünkü bu, şan ve şerefle yaşamış olan ecdadımıza karşı büyük bir ihanet olur. Atalarımız, bizlere geniş ülkelerle birlikte hürriyet ve istiklâli de emanet ettiler. Savaşçı ve süvari hayatımız sayesinde yabancıları titreten bir millet olduk. Korumakla vazifeli bulunduğumuz bütün bu emanetleri, adi bir ömür uğruna fedâ edemeyiz. Hepimizin bildiği gibi savaşta Cengaverlerin kaderi ölümdür. Biz ölsek de kahramanlığımızın şanı yaşayacak. Çocuklarımız ve torunlarımız diğer kavimlerin efendisi olacaktır.
    Çİ - Çİ YABGU
    ( M.Ö 54 )

suat taner
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok

azen hanım haklısınız bırbırımızı yanlıs anladık.yardımcı olabıldıysem ne mutlu.bu arada aracınızı tamır ettırebıldınızmı?

Sertaç Sertaç
    smartmavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 445

Alıntı bjk-17 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaslar sız gp yı hep cıty de mı kullanıyorsunuz kı boyle bır sorunla karsılastınız?

bende alalı 6 ay oldu. dıreksıyondan gelen cızırtı sesı dısında aracımdan cok memnnum. bu fıyata alabılecegım gorunusu en guzel arac.
    ben artık mecbur city de kullanıyorum. Garantiden direksiyon kutusu değişti, değişmez olaydı. Direksiyon şahinden bile sert. City kapalıyken kas yaptırıyo +gıcırtılar var. İlk fırsatta servisin tepesindeyim...

Levent Taner
    levent44 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sivas
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Edilen teşekkür: 0

[Geçmiş olsun

Nereden
    Kayseri
    Rengi
    Yok

evet araçtaki sorun çözüldü özarlar sorunu buldu ama ayrıntısına giremedi sonunda elektrikçiye yönlendirdi:s gidildi ve elektrikçi arızayı buldu , benden önceki araç sahibinin aküye ne olduğu belirsizbi kablo attırmasıyla başlamış ,aldıgım yenı aküyü takanlar bıle bu kablo nedır dememiş,kabloya takılı olan ne olduğu belirsiz birşey sökülmüş ve kablo açıkta bırakılmış,sürekli direksiyon kısmındaki aksama sürtünmeyle gerçekleşen şase cıty motor sistemi ve şimdiye kadar akü boşalması,diğer ışıkların uyarı vermesi hatta inanılmıcak bişi ama yolda otomatik kapı kilidinin kapalı olması ragmen araç seyir halindeyken çevre yolda kapı kilidi tak sesiyle açıldı ve surucu yan yolcu kapısı açıldı bunuda gördüm yani hepsinin asıl kaynağı bu kablonun lüzumsuzluğmuşçok enteresan..aracımda bütün sorun ortadan kalktı direksiyonum normal,herşey yolunda..

onur poyraz
    TıRSıK FaRe :) poyraz_o - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    26 TZ 855
    Edilen teşekkür: 73

Arabanızı tekrar sevmeye başlamışsınızdır umarım...

FZA YKC
    feza33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Mersin
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 52

ben kullanıcıda da hata olabilir demiştim
    There are two Mustafa Kemals; one is flesh-and-bone Mustafa Kemal who now stands before you and will pass away. The other one is you, all of you who will go to the far corners of our land to speand the ideals which must be defended your s if necessary. I stand for the nation's dreams, and my life's work is to them come true.

suat taner
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok

gecmıs olsun sorunuzu halletmenız cok guzel.cok enteresan bır arıza olmus..kapı acıldıgında kımseye bır sey olmamasına sevındım.gecenlerde baska bır aracımda arka cam rezıstansına basınca kapılar kılıtlenıyordu..sorun kapıya gıden elektrık kablolarında kısa devre olmasıymıs.garantıden hallettırdım.aracınızı bu kucuk arıza ıcın satmazsınız ınsallah

Ümit Coşkun TURUCA
    Emekli Moderatör GP COSKUN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 6069

madem öyle grande puntonuza bir özür borçlusunuz
    artık ona başka bir gözle bakarsın umarım

Benim Sürdüğüm Hayatın Geri Vitesi Yok...Geçmişimi Sadece Dikiz Aynasından Seyrediyorum ; )

uğur Aygün
    By_Static - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Orleans Mavi
    Edilen teşekkür: 226

Geçmiş olsun...

Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon