Sayfa 2/2 İlkİlk 12
36 sonuçtan 21 ile 36 arası

Konu: yardımlarınızı beklyorum yada görüşlerinizi::)

ılgın akarca
    AnKaRa iNcİsİ grande06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    06p8516
    Edilen teşekkür: 12

nası yani punton yokmu artık üzücü yaaa neden ama

Muslum Kaymak
    Ticari İşletme Sahibi 06kaymak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    06 MCZ 24
    Edilen teşekkür: 1014

valla geldi bi arkadas bana sat dedı...benımde ağzımdan ok çıktı...dönemedim...ama iyi bi fiyata gitti doğrusu 31,500 ytl nasıl fiyat?...aldığım bilgilere göre yeni parti gp ler nisan da gelecekmiş...siparişi verdik bakalım...bekliyoruz....

Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. Mısafir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 5

Hocam GP var veya yok bence müsait olan her üye buluşmalara gitmeli. Buradaki tüm arkadaşlarımızın yan koltuğu bir başka üyeye açıktır. İçinizi ferah tutun. Ama tabi programınız varsa bişiy diyemem . Takmayın kafanıza yani.

Oğuz Özcan
    x-troy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 2

Alıntı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam GP var veya yok bence müsait olan her üye buluşmalara gitmeli. Buradaki tüm arkadaşlarımızın yan koltuğu bir başka üyeye açıktır. İçinizi ferah tutun. Ama tabi programınız varsa bişiy diyemem . Takmayın kafanıza yani.

+10000 bence de..

5. 08/03/2007, 16:22

Sebep
    Mesaj tekrarı!

ılgın akarca
    AnKaRa iNcİsİ grande06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    06p8516
    Edilen teşekkür: 12

06kaymak abi müsaitse ben geliyimi şimdi

_ _
    Muhendis06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 215

G.O.P karum karsisindaki kavaklidere oto'ya dikkat edin arkadaslar. Oraya da maalesef aracinizi yalniz birakmanizi tavsiye etmem. Onceki aracimin fren balatalarini ve karburatorunu sabote etmislikleri vardir. Siz siz olun mutlaka basinda durun aracin. Servis calisani arkadas da lutfen alinmasin darilmasin bu duruma.
    1.3 MJ Act 75 HP, 5 lt/100km

Murat YANIK
    Linos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Bolero Kırmızı
    Plaka
    06 BE 7673
    Edilen teşekkür: 1268

Alıntı Muhendis06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    G.O.P karum karsisindaki kavaklidere oto'ya dikkat edin arkadaslar. Oraya da maalesef aracinizi yalniz birakmanizi tavsiye etmem. Onceki aracimin fren balatalarini ve karburatorunu sabote etmislikleri vardir. Siz siz olun mutlaka basinda durun aracin. Servis calisani arkadas da lutfen alinmasin darilmasin bu duruma.
    Tesadüfe bakınız, 06Kaymak, o servisin müdürü! Burada durumu izah edebilir sanırım!..:ok:

aa aa
    canberkkilic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 8

karumun karsısında hep onunden gecerım hıç dıkkat etmedım nerde bura ya alla alla kafam ıyıce karıştı

Utku OKTAY
    utku952 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 179

karumun hemen karşısında mexx falan war giyim mağazası
    onun alt katında olması lazım tabela war fiat

aa aa
    canberkkilic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 8

bravo vallaaa. okadar ugrastım kavladı yapamadım.aynayı da kaplarsan artık istanbula yanına gelirim

Muslum Kaymak
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    06 MCZ 24

Alıntı Muhendis06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    gili

Sevgili dostum...
    eger soyledigin seyler yani sabote edilen seyler benim servisimde olduysa neden hakkini aramaddin yasal yollardan?beni denetleyen ve bagli oldugum ve seninde urununu kullandigin tofas a neden sikayet etmedin? bunun aciklamasini beklerim? eger yapamiyorsan ben yasal yollara basvuracagimi gercekten ama gercekten uzulerek soylemek zorundayim? tamam kavaklidereden memnun kalmadin agaclidan da mi memnun kalmadin?ustun oto dan da mi ?veya samtas tan da mi? yarin seni telefonla arayacagim ok?

Çağlar Barış Karaman
    CAGLARKA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Edilen teşekkür: 4

Alıntı 06kaymak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    gili

Sevgili dostum...
    eger soyledigin seyler yani sabote edilen seyler benim servisimde olduysa neden hakkini aramaddin yasal yollardan?beni denetleyen ve bagli oldugum ve seninde urununu kullandigin tofas a neden sikayet etmedin? bunun aciklamasini beklerim? eger yapamiyorsan ben yasal yollara basvuracagimi gercekten ama gercekten uzulerek soylemek zorundayim? tamam kavaklidereden memnun kalmadin agaclidan da mi memnun kalmadin?ustun oto dan da mi ?veya samtas tan da mi? yarin seni telefonla arayacagim ok?

benimle uzaktan yakından ilgisi yok ama dikkatimi çekti. hakkını arasa da sonuç elde edebileceğini zannetmiyorum. çünkü ben bir servis müdürü olsam, servisim hakkında birinin kötü bir izlenimi varsa bunu sen aramıyosan ben yasal yollara başvuracağım demek yerine irtibat kurardım o arkadaşla neymiş problemi çözmeye çalışırdım. müşteri memnuniyetini sağlamak bunu gerektirir bence.bu arkadaş da memnun kalırdı ve bunu anlatırdı burda. örneğin ben böyle bir memnuniyetini anlatan arkadaş görsem ve böyle müşteri memnuniyetine önem veren servis olsa herkese de oraya gitmesini tavsiye ederdim. saygılar

_ _
    Muhendis06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 215

Arkadaslar,

Bu sabah, Kavaklidere servisi muduru sayin Muslum Bey beni telefonla aradi. Konumuz yukaridaki mesajlardaki kavaklidere servisiyle ilgili olumsuz tecrubemle ilgiliydi.

Kendisi bana PM'den durumla ilgili bir yazi yazmis idi. Konu olayin 98 yilinda ayni servisin yonetiminin farkli bir sahisa (ogretim gorevlisi bir beydi) bagli oldugu bir donemde gerceklestigini ve o tarihlerde hadisenin servisle armizda anlasmak yoluyla cozulmus oldugunu yine PM'den anlatmis idim.

Bunun uzerine yaptigimiz telefon gorusmesinde, Muslum Bey servisi daha sonraki bir tarihte devir aldigini ve 98 yilindaki hicbir elemanin servisinde su anda calismadigini belirtti. Durum icin yine de ozur diledi ve ihtiyacimiz olmasi halinde bizlere her zaman servisinde yardimci olacagini belirtti.

Netice olarak, Kavaklidere servisine aracimizi teslim edebilmemiz icin beni telefonla bile olsa ikna etti. Olumlu yaklasimi ve duyarliligi icin kendisine tesekkur ederim.

Dige uyelerden ise, Kavaklidere servisin guncel durumunun degistigini bilmeyerek yorum yaptigim icin de ben ozur dilerim.

Servislerin kendilerini iyilestirebilmeleri icin hepimiz musteri olarak da uzerimize duseni yapmaliyiz. Servis yetkililerinin goremeyebilecegi aksakliklari kendilerine anlatmaliyiz, hizmet kalitesini iyilestirici her fikri onlarla paylasmaliyiz.
    Konu Muhendis06 tarafından (09/03/2007 Saat 19:24 ) değiştirilmiştir. Sebep: açiklama
    1.3 MJ Act 75 HP, 5 lt/100km

Murat YANIK
    Linos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Bolero Kırmızı
    Plaka
    06 BE 7673
    Edilen teşekkür: 1268

Sorunun bu şekilde çözüldüğüne çok sevindim! Umarım diğer servis şikayetleri de ilgili kişiler tarafından okunur ve açıklaması yapılır!

Ali İLHAN
    microab - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Nevşehir
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    50 A* 4*4
    Edilen teşekkür: 690

Çok güzel gelişme--site cevap buluyor bir anlamda...
    GRANDE PUNTO 1.3 90 HP MJ DYNAMİC 5K TİTANYUM GRİ 50/06

İnsanları yücelten iki büyük meziyet vardır: Erkeğin cesur kadının namuslu olması. Bu iki meziyetin yanında hem erkeği, hem kadını şereflendiren bir meziyet daha vardır. İcabında tereddütsüz canını feda edebilecek kadar vatanına bağlı olmak. İşte Türkler bu meziyetlere ve fazilete sahip kahramanlardır. Bundan dolayıdır ki Türkler öldürülebilir, lâkin mağlup edilemezler” Napoleon Bonaparte - Fransa İmparatoru

Muslum Kaymak
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    06 MCZ 24

muhendis 06 arkadasimin inceligi icin cok tesekkur ederim...ankara grubu icin servis konusunda her zaman hizmete hazirim....

Sayfa 2/2 İlkİlk 12