Sayfa 5/6 İlkİlk 123456 SonSon
107 sonuçtan 81 ile 100 arası

Konu: Volkan stati terk etti

Sato Topal
    ST OTO AKSESUAR Arrest - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 1246

Alıntı AyBEROZ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Böyle düşnen insanlar var evet onların bazıları maçlara da gdiyor, orada bazı futbolculara küfür de ediyor, Milli maçı kastetmiyorum, lig maçlarında adam gibi oturup seyretmiyor taç atarken korner atarken kameralara da aldırmıyor ana avrad dümdüz gidiyor sonra da futbolcunun tepkisini diline doluyor ama , o küfrederken onun ki özgürlük oluyor ama futbolcunun el kol hareketi ayılık oluyor. Melo nun tüm köpekçe hareketleri ni doğal karşılayıp Volkanın ona köpek deyişi kabahat oluyor. Ondan sonra da milli maç falan hiç farketmez küfür ser ama futbolcu ptofesyonel olmalı sahada dik durmalı küfre sabır göstermeli. Gidin işinize ... Azıcık mantıklı olun ...
    Yav ben mantikli konusuyorum canim kardeşim.

Turkiyede Melo , Emre , Volkanin futbol hayati sonlandirilmali. Belki yanina birkac oyuncu faha eklenedebilir. Futbolu seyirciye taraftara sevdirmeyip komplike etmek isteyen bu tur futbolcuları tff nin isguzarlik etmesi sonucu karsilasilmis bir durumdur bu. Rustu yillarca FB kalesini korudu bi cimbomlu bjkli rustuye kufur ettimi ? OLAYLAR OLAYLAR OLAYLAR...

İyi geceler I go to sleeping
    Türkiye Cumhuriyeti Şeyhler Dervişler Müritler Meczuplar Ülkesi Olamaz! M.K.Atatürk

Sıkıntı Yok , Jack Daniels Var

Ziyaretçi78
    Ziyaretçi Ziyaretçi78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Böyle düşnen insanlar var evet onların bazıları maçlara da gdiyor, orada bazı futbolculara küfür de ediyor, Milli maçı kastetmiyorum, lig maçlarında adam gibi oturup seyretmiyor taç atarken korner atarken kameralara da aldırmıyor ana avrad dümdüz gidiyor sonra da futbolcunun tepkisini diline doluyor ama , o küfrederken onun ki özgürlük oluyor ama futbolcunun el kol hareketi ayılık oluyor. Melo nun tüm köpekçe hareketleri ni doğal karşılayıp Volkanın ona köpek deyişi kabahat oluyor. Ondan sonra da milli maç falan hiç farketmez küfür ser ama futbolcu ptofesyonel olmalı sahada dik durmalı küfre sabır göstermeli. Gidin işinize ... Azıcık mantıklı olun ...
    Kardeşim alıntı yaptığın insanda mantık arama malesef adamın amacı belli zaten.
    Ortalığı karıştırmak ne yazıkkı hala bu forumda barınıyor.
    Bu vatandaşın hoşuna gidiyor bu konular.
    Sen ne dersen de nato mermer nato kafa hesabı hala çocuk gibi resim paylaşıp yorum yapar.
    Ama alışırsın sende zamanla mecburen.

Not II üzerinden gönderildi. H.KURU Saygılarımla

3. Bu mesaj için teşekkür edenler:

hazar celik
    hazarcelik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Edilen teşekkür: 79

o küfür edenleri volkan ayısı evinden aldırır yaaa çok delikanlı ağır abi ya

Sato Topal
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Rock Siyah

Ayrica volkan o kufur eden karaktersiz seyirciyi mahkemeye verse anasindan emdigi sutu burnundan getirirdi beyin bedava

Haksizlik Karsisinda Susan Dilsiz Seytandir demis Hz. Ali
    Türkiye Cumhuriyeti Şeyhler Dervişler Müritler Meczuplar Ülkesi Olamaz! M.K.Atatürk

Ziyaretçi78

Alıntı Arrest Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ayrica volkan o kufur eden karaktersiz seyirciyi mahkemeye verse anasindan emdigi sutu burnundan getirirdi beyin bedava

Haksizlik Karsisinda Susan Dilsiz Seytandir demis Hz. Ali
    Bi mail atta o zaman Volkan senden akıl alsın.
    Beyninin % 3 ü ile millete akılmı dağıtıyorsun sen hadi ordan.

Ayhan ARI
    AyBEROZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa
    Rengi
    Granit Gri
    Plaka
    35DA7386
    Edilen teşekkür: 33

Bu konu fazla uzadı yaww burada gerek yok gerçekten. iyi geceler tüm Puntoculara.. Benim futbol oyun forum sitemde de bu konuyu açtım reyting için, bu kadar tartışılmadı iyi geceler herkese..
    Kalite hedefleneni elde etmektir. Ulaşılan nokta sizin kalitenizi gösterir.

Sato Topal
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Rock Siyah

Bu konu fazla uzadı yaww burada gerek yok gerçekten. iyi geceler tüm Puntoculara.. Benim futbol oyun forum sitemde de bu konuyu açtım reyting için, bu kadar tartışılmadı iyi geceler herkese..
    Olsun tartismak guzeldir , kimse birbirinin kalbini kirmadan tartisabilir sonucta burasi fikir alisverisi yapilan bir platform. Saygi cercevesinde hersey konusulabilir kardesim

Ziyaretçi78

Yazıları takip etmediğin belli zaten takip etseydin birbirine hakaret boyutuna gelen forumdaşları görürdün.
    Buda senin insanlığın işte.

Ayhan ARI
    Nereden
    Manisa
    Rengi
    Granit Gri
    Plaka
    35DA7386

Ahmet Çakar ' ın eyyamcı muhabeti ile Toroğlu nun hormonlu hıyar ticareti muhabetine dönmeden konu kapansa iyi olacak , alakasız bir konu yüzünden birbirimizi kırmadan.

Sato Topal
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Rock Siyah

Ahmet Çakar ' ın eyyamcı muhabeti ile Toroğlu nun hormonlu hıyar ticareti muhabetine dönmeden konu kapansa iyi olacak , alakasız bir konu yüzünden birbirimizi kırmadan.
    Strese gerrk yok hacim , yazmayabilirsin zorunda degilsin konu uzerine

Ziyaretçi78

Kardeşim herzamanki gibi 1 tane beyni yarım insan kuyuya taş atıyor 40 akıllı peşinden koşuyor malesef.
    Adam mutlu oluyor işte.
    Hala ukala ukala konuşuyor.
    Neyse forumun tadı kaçtı gerçekten böyle insanlar olduukça foruma giresimiz gelmiyor.

Bora Ş.
    bora.sen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Bravo Lav Kırmızı
    Edilen teşekkür: 100

her zaman ki gibi pimi çekilmiş bomba gibiyiz;toplum olarak ne hale geldik,birşeyler konuşamaz tartışamaz paylaşamaz olduk,şu forumda en ufak bir meselede kılıçlar çekiliyor,hafif dozda başlayan eleştiriler,cehalet,klavye delikanlılığı vb. hakaret babında büyüyüp gidiyor.
    yazık bu ülkenin gençlerine,bu ülkenin sevdalılarına..

14. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Ziyaretçi78

Alıntı bora.sen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    her zaman ki gibi pimi çekilmiş bomba gibiyiz;toplum olarak ne hale geldik,birşeyler konuşamaz tartışamaz paylaşamaz olduk,şu forumda en ufak bir meselede kılıçlar çekiliyor,hafif dozda başlayan eleştiriler,cehalet,klavye delikanlılığı vb. hakaret babında büyüyüp gidiyor.
    yazık bu ülkenin gençlerine,bu ülkenin sevdalılarına..
    Sizce konuyu açan şahsın yazdıkları yaptığı hareketler umursamaz tavırları yerinde bir hareketmi bu sizden gelecek cevabı çoktan biliyorum ama neyse.

b. e.
    outlife - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Tekno Gri
    Edilen teşekkür: 527

ilk başlarda mehmet demirkolun bir yazısını paylaştı arkadaş. futbolu ticarete çevirip milyon dolarla iş görüyorsan ve bunca maçtır sonuçlar ortada iken sana küfredeni taraftar değil müşteri olarak görmek zorundasın...

yıllardır küfür yiyen volkan yıllardır milli maçlarda da küfür yiyen volkan yıllardır profesyonel maçlara derbi maçlara çıkan volkan taraftarın küfrüne sessiz kalmamayı ve kalamıyorsa bile işin hukuki yolları olduğunu öğrenememişse bu onun suçudur...

gökhan gönülün silahla takım arkadaşını yaraladığı melonun emrenin çirkefliklerinin normal karşılandığı ülkede taraftarın küfrünü anormal karşılamakta saçma... taraftar eder arkadaşım... 100 lerce lira verip maçlara gidiyor... başarı bekliyor... sen napıyorsun gidip 1,5 trilyona karına lamborcini alıyorsun... biletin karşılığında başarı olarak adama ne veriyorsun eldivenleri yere atıp trip atıyorsun...

bu ülkede şu maçta küfredilir bu maçta küfredilmez diye bir olgu yok... doğar doğmaz küfrün içine doğan bir milletiz biz... sokaklar evler okullar işler... civata sökemediğimizde bile hay ben senin diye başlar ilk cümle... hal böyleyken toplumun dili böyleyken milli maç gibi bir durumda taraftardan kibarlık beklemek tayyipten özür dilerim amerikayı kristof kolomb keşfetmiş ben yanlış söylemişim demesini beklemek gibi bişey...

sonuç olarak yüzyıllardır ağzından küfür eksik olmayan bir toplumun içinden gelip maça çıktığında bana küfrettiler deyip maçı terketmek abesle iştikaldir...

bence yapılması gereken maç bitene kadar sineye çekip adam gibi topunu oynayıp maçtan sonra gerekli hukuki işlemleri başlatmaktır...

milli takımın onca mağlubiyeti başarısızlığı (terimin milyonlar dolarlık sözleşmesinin akıllara düşürülmemesi) anca volkanın alet olacağı (bilinçli yada bilinçsiz) bir spekülasyonla provakasyonla gözardı ettirilebilirdi... ve başarıldı...

bence sato arkadaş konuyu kapatıp milli takım bunca paralar ödenirken neden bu kadar başarısız diye konu açmalı ve bu tartışma ordan devam etmeli...
    Konu outlife tarafından (18/11/2014 Saat 14:30 ) değiştirilmiştir.
    Her Mücadele Eden Kazanamamıştır Belki Ama, Her Kazanan Mücadele Etmiştir...

17. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Bora Ş.
    bora.sen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Bravo Lav Kırmızı
    Edilen teşekkür: 100

meseleleri kisiler uzerinden yorumlama israrimizi birakmamiz gerekli;
    ben su sekilde dusunurum;bir spor musabakasinda sebep ne olursa olsun taraflarin kufur etmesini,yabanci madde atmasini mesru kilmaz;sahada ki kisi fenerbahceli olup;sevmememe ragmen Volkan bile olsa bunu kimsenin hakki yoktur.
    daha once ki davranislarindan dolayi Volkan hakli veya haksiz gosterilemez;mesele bir spor musabakasinda taraftarin kufur etme meselesidir,dahasi yoktur.
    milli,mahalli,derbi vb mac olmus;volkan,emre,melo,hagi,alex vb olma meselesi degildir.

iPhone 'den aracılığı ile gönderildi
    2007 G.punto 1.4 Fire Dinamic
    2008 G.punto 1.4 tjet Sport
    2011 Bravo 1.6 mjet sport style
    2012 Bravo 1.6 mjet S2 sport dual

Ziyaretçi78

Vallaha onu bunu bilmem bu kadar zayıf düşünülmemeli bence orda Volkan değil kim olirsa olsun sproculardan küfür edilemez haa edilir diyenleri göreyim şimdi kendinizi volkanın yerine koyun yada şöyle söyleyeyim volkana değil siz sahadasınız ve küfür edilir diyenlere küfür ediyorlar ne yapardınız.
    Kusura bakmayın ama ben dururdum diyecek arkadaş baya bi geniş olması lazım bu durumda.
    Neyse gereksiz konuya gereksiz yorum yapıyoruz. Söylenecek çok şey var ama gerek yok.

b. e.
    outlife - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Tekno Gri
    Edilen teşekkür: 527

volkan küfür yiyince kendimizi yerine koyuyoruz da biz ota b.ka küfrederken de düşünmemiz gerekmez mi?

bu ülkede küfür diye bir gerçek var... toplumun değişmezidir bu... eğer kurallar küfredeni cezalandırmak gerektiğini belirtiyorsa ve aynı kurallar maçı terkedeni de cezalandırmak gerektiğini belirtiyorsa her iki cezada uygulanmalı...

küfür edene kuraldan ahlaktan milli duygulardan dem vurup yorum yapıyorsak yiyip sahayı terkeden içinde aynı kurallar ve milli duygular içinde yorum yapmak da gerekmez mi?

milli maçta küfredilmez ama küfredilince saha terkedilir diye birşey yok... kural her iki tarafa ahlak her iki tarafa...
    Her Mücadele Eden Kazanamamıştır Belki Ama, Her Kazanan Mücadele Etmiştir...

Ziyaretçi78

Alıntı outlife Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    volkan küfür yiyince kendimizi yerine koyuyoruz da biz ota b.ka küfrederken de düşünmemiz gerekmez mi?

bu ülkede küfür diye bir gerçek var... toplumun değişmezidir bu... eğer kurallar küfredeni cezalandırmak gerektiğini belirtiyorsa ve aynı kurallar maçı terkedeni de cezalandırmak gerektiğini belirtiyorsa her iki cezada uygulanmalı...

küfür edene kuraldan ahlaktan milli duygulardan dem vurup yorum yapıyorsak yiyip sahayı terkeden içinde aynı kurallar ve milli duygular içinde yorum yapmak da gerekmez mi?

milli maçta küfredilmez ama küfredilince saha terkedilir diye birşey yok... kural her iki tarafa ahlak her iki tarafa...
    Kardeşim zaten ben sahayı terkettiği için savunmuyorum Volkanı o konudada cezalandırılması taraftarıyım onda hem fikiriz zaten.
    Ama küfür edenede cezai işlem uygulanmalı haa küfür eden ceza almıyorsa Volkan da ceza almaması lazım bundada hem fikir olalım iyimiş vallaha vatandaşın biri çıksın ana bacı sövsün ceza almasın volkan terk etti diye ceza alsın nerde adalet.
    Kameralar an be an gösterdi adam teşhis edildi bir an önce yakalanıp ceza verilmesi tarafındayım

Ayhan ARI
    Nereden
    Manisa
    Rengi
    Granit Gri
    Plaka
    35DA7386

Eyyamcı ve kabzımal muhabeti bitememiş hala. Yazık, Murder da ceza almış ama bu kadar da kışkırtma olmaz hani. Volkan Emre başkan tarafından da bırakın artık futbolu diye uyarıldı. Tüm GS liler bayram yapabilir. ben FB li olarak sevindim GS liler bayram yapacaktır amacımıza ulaştık diye.
    neyse yeni bir tartışma çıkarmak istemiyorum. Uzatmaya gerek yok beyler. Seyircide suçlu Volkan da.. deyip konuyu sonlandıralım bence.

Sato Topal
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Rock Siyah

Eyyamcı ve kabzımal muhabeti bitememiş hala. Yazık, Murder da ceza almış ama bu kadar da kışkırtma olmaz hani. Volkan Emre başkan tarafından da bırakın artık futbolu diye uyarıldı. Tüm GS liler bayram yapabilir. ben FB li olarak sevindim GS liler bayram yapacaktır amacımıza ulaştık diye.
    neyse yeni bir tartışma çıkarmak istemiyorum. Uzatmaya gerek yok beyler. Seyircide suçlu Volkan da.. deyip konuyu sonlandıralım bence.
    Ayhan abi besiktaslarda bayram yapsinmi

Sayfa 5/6 İlkİlk 123456 SonSon