19 sonuçtan 1 ile 19 arası

Konu: Süper kupa Fenerbahçemizin

erdem kaplan
    FANATİK ERDEM1907 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Edilen teşekkür: 255

Standart Süper kupa Fenerbahçemizin

Tebrikler Kanaryam! Bütün Fenerbahçelilere armağan olsun bu kupa!!!
    En büyük Fener, Şampiyon Fener!!!

2. Bu mesajı için 2 kişi ERDEM1907'ye teşekkür etti:

Arda Yıldız
    YaYa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Rengi
    Tekno Gri
    Edilen teşekkür: 39

2 senedir kazanamıyorduk, sezona kupa ile başlamak iyi oldu gerçekten.

4. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Sato Topal
    ST OTO AKSESUAR Arrest - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 1246

Volkanin yaptigi terbiyesizlik maca damgasini vurdu
    Türkiye Cumhuriyeti Şeyhler Dervişler Müritler Meczuplar Ülkesi Olamaz! M.K.Atatürk

Sıkıntı Yok , Jack Daniels Var

6. Bu mesaj için teşekkür edenler:

mesut çelik
    mesutt1905 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Kar Beyaz
    Edilen teşekkür: 66

Ayının kaptan olduğu bir takımı tebrik edemiyorum.

8. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Cem Doğu
    cemdogu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 510

emre,volkan gibi terbiyesizler varken takımda.pek içimden gelmese de bi galatasaraylı olarak tebrik ederim.Açıkçası hakettiniz, oynayamadı galatasaray..Resmi rezalet denir buna..

10. Bu mesajı için 2 kişi cemdogu'ye teşekkür etti:

erdem kaplan
    FANATİK ERDEM1907 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Edilen teşekkür: 255

volkanın yaptıkları doğru değil kesinlikle ama Volkan neyse Felipe melo da futbolu çirkinleştiren bir futbolcu. Arena da oynanan maçta sürekli emreye ve tribüne oynamıştı. Geliri yardım maçı olan maçta galatasaray tribünlerinden yağan su şisesi patlayıcılardan hiç bahseden yok?

12. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Onur Koçyiğit
    katip onur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 115

Ne futbolcular sportmence hareket ediyo, ne de taraftarlar adam gibi oturup maçını izliyo.. Parayı futbolcular vuruyo Biz de burda Volkan şöyle yaptı Emre böyle yaptı bu böyle yaptı diyoruz.. Ben sadece Haticeye değil neticeye bakarım O yüzden Fenerbahçe'yi tebrik ederim..

14. Bu mesajı için 2 kişi katip onur'ye teşekkür etti:

Cemil Şen
    fotobelit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 859

Fanatik bir fenerbahçeli olarak Volkan ın yaptıklarını çoğu Fb.li onaylamaz..Gerçekten saçma sapan hareketleri bizide çıldırtıyor merak etmeyin..Penaltı kullanılacağı sırada suyla 2 saat oyalanması benide deli ediyor(eski bir profosyonel futbolcu olarak).Ama gerçekten hak eden taraf bizdik..Keşke uzatmalara gitmeseydi..Muslera yıda kutlarım..Hakemde maçı katletti bu arada.Saçma sapan onuda kırmıyım bunuda kırmıyı diyerek saçma sarıkartlar,es geçtiği kırmızı kartlar..Ve şu Gs taraftarı artık su şişesi atmayı bırakmalı..Çok sulu derbi oluyor..

Sato Topal
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Rock Siyah

Meloya bi bahane uydurmayin bence tum serefsizlk volkanda.

Not : bjkluliyim
    Türkiye Cumhuriyeti Şeyhler Dervişler Müritler Meczuplar Ülkesi Olamaz! M.K.Atatürk

Mert JR.
    TMRT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskişehir
    Rengi
    Bravo Lav Kırmızı
    Edilen teşekkür: 18

Alıntı Arrest Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Meloya bi bahane uydurmayin bence tum serefsizlk volkanda.

Not : bjkluliyim
    Melo vakti zamanında Beşiktaş taraftarının sahaya girmesine neden olacak kadar provoke etmişti seyirciyi GS - BJK maçında. Hatta bir değil iki kere. Bir Beşiktaşlının bunu demesine çok çok şaşırdım. O karedeki iki oyuncu da aynı lacivertidir. Baronların elindeki Türk futbolunun özeti. Bunları gördükçe sevmediğim Trabzonspor'u, Bursaspor'u kutlayasım geliyor. Nasıl almışlar o şampiyonlukları çok ilginç.

18. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Cenk Doğu
    Müzisyen cdogu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Vals Mavi
    Edilen teşekkür: 977

Valla ben Melo'yu sadece iyi bir libero olduğu için severim. Galatasaraylıyım. O hareketleri Melo'ya yakıştırmıyorum. Ama kabul edelim,Gs'de Melo yokken de Volkan,Emre Belözoğlu ve Caner üçlüsü sahalarda terör estiriyordu. Ve hiç kusura bakmayın ama Türk futbol tarihinde,Emre Belözoğlu'na verilen en iyi cevaptı Melo'nun yaptığı. Içimin yağları erimişti.

GS'lilerin attığı sudan bahsetmişsiniz.yanlış olduğu doğru ama, Maç boyunca FB'lilerin attığı şeyleri de görün. Hadi onu görmeden "Yardım maçı yapmayın etmeyin" diyosunuz da,Volkan denen insaniyetsiz varlık Soma'ya yardım maçı olduğunu hiç iplemeden "köpekleri belediye toplasın" diyebiliyor. Onu napcaz?
    2006 Fiat Grande Punto 1.4 Fire Active Vals Mavi
    2008 Peugeot 2.0 HDi Gümüş Gri
    2013 Nissan Qashqai 1.5 dCi Platinum Sedefli Beyaz

Punto Forum - www.grandepuntotr.com

Sato Topal
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Rock Siyah

Alıntı TMRT Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Melo vakti zamanında Beşiktaş taraftarının sahaya girmesine neden olacak kadar provoke etmişti seyirciyi GS - BJK maçında. Hatta bir değil iki kere. Bir Beşiktaşlının bunu demesine çok çok şaşırdım. O karedeki iki oyuncu da aynı lacivertidir. Baronların elindeki Türk futbolunun özeti. Bunları gördükçe sevmediğim Trabzonspor'u, Bursaspor'u kutlayasım geliyor. Nasıl almışlar o şampiyonlukları çok ilginç.
    Ben bu mac uzerinden konusuyorum

aaa bbbb
    dt alee367 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Mersin
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 24

Alıntı cdogu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Valla ben Melo'yu sadece iyi bir libero olduğu için severim. Galatasaraylıyım. O hareketleri Melo'ya yakıştırmıyorum. Ama kabul edelim,Gs'de Melo yokken de Volkan,Emre Belözoğlu ve Caner üçlüsü sahalarda terör estiriyordu. Ve hiç kusura bakmayın ama Türk futbol tarihinde,Emre Belözoğlu'na verilen en iyi cevaptı Melo'nun yaptığı. Içimin yağları erimişti.

GS'lilerin attığı sudan bahsetmişsiniz.yanlış olduğu doğru ama, Maç boyunca FB'lilerin attığı şeyleri de görün. Hadi onu görmeden "Yardım maçı yapmayın etmeyin" diyosunuz da,Volkan denen insaniyetsiz varlık Soma'ya yardım maçı olduğunu hiç iplemeden "köpekleri belediye toplasın" diyebiliyor. Onu napcaz?

İyi de melo kopek oldugunu kabul ediyor hatta hosuma gidiyor benzetilmek diyo

Dt. Ali Ekemen
    aaaaaa

Cemil Şen
    fotobelit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 859

Alıntı cdogu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Malesef sizin gibi düşünüp savunmaya geçenler yüzünden bu olaylar bitmiyor.Bak biz nediyoruz''bizde onaylamıyoruz''ama siz''sizin attıklarınızda görün,Emre şöyle Caner böyle''Bu böyle olmaz...''Bak o yaptı ama oda yaptı..O bunu yaptı ama şu da şunu yaptı Dersek bu böyle sürer gider''Çocuk kavgalarında olur''oğlum,kızım neden yaptın?Ama oda bana şunu yaptı'' gibi..Herkez kendi yanlışlarını düzeltecek..Ona bakarsan futbolcu,taraftar dan çok başkan ve yönetimdeki açıklama yapanları düzeltmek lazım...

mesut çelik
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Kar Beyaz

Birşey dicem Melo beşiktaşlılara ne yapmış 1-0 dan 2-1 güya 80bin kişi önünde galip gelmemizi hazmedemeyen balici hapçıların sahaya girmesinden sonra olaylar başladı görüntüler var melo daha bir hareket yapmadan kale arkasından sahaya giriyorlar.
    He bazı arkadaşlar Melo köpek olduğunu kabul ediyor falan gibi şeyler yazmış bende onların insan olduğunu kabul ediyorum. Adam geldiğinde taraftarı beğenerek onlar bana destek olduğunda pitbul gibi hırslanıyorum dedi gol sevincini de böyle gösterdi Türkiye'de hayvanlara benzemek istemek küfür gibi algılanabilir ama adam brezilyalı yani kültüründe böyle bir şeyi küfür olarak görmüyor.
    Halan volkan emre diyenler de var ne diyelim siz hiç tükenmeyin Galatasaray size gereken cevabı her 5 yılda bir verir.

aaa bbbb
    Nereden
    Mersin
    Rengi
    Beyaz

Alıntı mesutt1905 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Birşey dicem Melo beşiktaşlılara ne yapmış 1-0 dan 2-1 güya 80bin kişi önünde galip gelmemizi hazmedemeyen balici hapçıların sahaya girmesinden sonra olaylar başladı görüntüler var melo daha bir hareket yapmadan kale arkasından sahaya giriyorlar.
    He bazı arkadaşlar Melo köpek olduğunu kabul ediyor falan gibi şeyler yazmış bende onların insan olduğunu kabul ediyorum. Adam geldiğinde taraftarı beğenerek onlar bana destek olduğunda pitbul gibi hırslanıyorum dedi gol sevincini de böyle gösterdi Türkiye'de hayvanlara benzemek istemek küfür gibi algılanabilir ama adam brezilyalı yani kültüründe böyle bir şeyi küfür olarak görmüyor.
    Halan volkan emre diyenler de var ne diyelim siz hiç tükenmeyin Galatasaray size gereken cevabı her 5 yılda bir verir.

Kardes sana bisey diyen mi oldu??ortam gergindi arkadasimizn dedigine bi espiri yaptim alinti yaparak sonunada gulucuk koydum zaten...bu ulkede senin gibi takimi siyaseti herseyi at gozluguyle fanatizm kafasiyla yapanlar oldukca bir arpa boyu yol gidilmez...meloda emrede volkan da savunulamaz kimse kimsenin babasinin oglu degil birakin bu sacmaligi....
    Not: gozumde melodan zerre farkin yok kardes...saygilar

Dt. Ali Ekemen
    aaaaaa

Cenk Doğu
    Müzisyen cdogu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Vals Mavi
    Edilen teşekkür: 977

Alıntı fotobelit Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Malesef sizin gibi düşünüp savunmaya geçenler yüzünden bu olaylar bitmiyor.Bak biz nediyoruz''bizde onaylamıyoruz''ama siz''sizin attıklarınızda görün,Emre şöyle Caner böyle''Bu böyle olmaz...''Bak o yaptı ama oda yaptı..O bunu yaptı ama şu da şunu yaptı Dersek bu böyle sürer gider''Çocuk kavgalarında olur''oğlum,kızım neden yaptın?Ama oda bana şunu yaptı'' gibi..Herkez kendi yanlışlarını düzeltecek..Ona bakarsan futbolcu,taraftar dan çok başkan ve yönetimdeki açıklama yapanları düzeltmek lazım...
    Cemil abim,ben seninle tartışmam.

Saygılar
    2006 Fiat Grande Punto 1.4 Fire Active Vals Mavi
    2008 Peugeot 2.0 HDi Gümüş Gri
    2013 Nissan Qashqai 1.5 dCi Platinum Sedefli Beyaz

Punto Forum - www.grandepuntotr.com

mesut çelik
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Kar Beyaz

Alıntı alee367 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kardes sana bisey diyen mi oldu??ortam gergindi arkadasimizn dedigine bi espiri yaptim alinti yaparak sonunada gulucuk koydum zaten...bu ulkede senin gibi takimi siyaseti herseyi at gozluguyle fanatizm kafasiyla yapanlar oldukca bir arpa boyu yol gidilmez...meloda emrede volkan da savunulamaz kimse kimsenin babasinin oglu degil birakin bu sacmaligi....
    Not: gozumde melodan zerre farkin yok kardes...saygilar

Dt. Ali Ekemen
    yazdığın nottan kişiliğin anlaşılıyor. daha söze gerek yok

aaa bbbb
    Nereden
    Mersin
    Rengi
    Beyaz

Alıntı mesutt1905 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yazdığın nottan kişiliğin anlaşılıyor. daha söze gerek yok

Sen benim bende senin kisiligini yargilayamam...dedigim gbi ortami germeye tartismaya gerek yok baska sozumde yok yolun acik olsun kardes

Dt. Ali Ekemen
    aaaaaa