Sayfa 2/2 İlkİlk 12
39 sonuçtan 21 ile 39 arası

Konu: Fenerbahçenin rakibi Arsenal :)

emre sever
    erenemre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    34DZ1196
    Edilen teşekkür: 399

Alıntı Arrest Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    valla hocam o övündüğünüz forma ile şike yapanda siz çıktınız
    şikeyi Türkiye ye bulaştıranda 6s dir bu unutulmasın belki yaşın gereği bilmeyebilirsin 8-0 ankaragücü maçları , istanbulspor maçında 90+6 da penaltıyla maçı almalar neyse ALLAH büyük gün gelir devran döner

Arda BULUT
    ABNEW - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 4298

Arsenal, eski gücünde değil.Sakat, cezalı oyuncuları da çok.Geçen seneki FB bu Arsenali rahat eler,

Fenerbahçemize başarılar...

b. e.
    outlife - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Tekno Gri
    Edilen teşekkür: 527

valla ne olursa olsun yurt dışında bizi temsil eden takımlar değil ülkede şike yapsın sopaylada almış olsalar maçları desteklerim... sonuçta yurtdışındaki türk antipatisi ile 1-0 yenik başlıyoruz maçlara.

fenerde olsa gs de olsa kartalda olsa kim olursa olsun kol kırılır yen içinde kalır. yurt dışında desteklemek gerek...
    Her Mücadele Eden Kazanamamıştır Belki Ama, Her Kazanan Mücadele Etmiştir...

Sato Topal
    ST OTO AKSESUAR Arrest - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 1246

Alıntı outlife Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    valla ne olursa olsun yurt dışında bizi temsil eden takımlar değil ülkede şike yapsın sopaylada almış olsalar maçları desteklerim... sonuçta yurtdışındaki türk antipatisi ile 1-0 yenik başlıyoruz maçlara.

fenerde olsa gs de olsa kartalda olsa kim olursa olsun kol kırılır yen içinde kalır. yurt dışında desteklemek gerek...
    bende böyle düşünüyorum hocam ama bazıları yanlış anlıyor
    Türkiye Cumhuriyeti Şeyhler Dervişler Müritler Meczuplar Ülkesi Olamaz! M.K.Atatürk

Sıkıntı Yok , Jack Daniels Var

raptor .
    Jettlüü sedini - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 545

peki ya ramsey in laneti
    HONDA CIVIC 1.6 i-VTEC Premium Eco Otm ile yollarda..

emre sever
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    34DZ1196

Alıntı sedini Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    peki ya ramsey in laneti
    ramsey in lanetine sow un kobrası halledecek kısmetse kobra derken yanlış anlaşılmasın vuruşlarından bahsediyorum

Evren .
    Evren_c - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 403

Ortalığı karıştırmak gibi olmasın da, Türkiye'de şike yapmayan takım yok gibi bir şey herhalde. Birbirimizi kandırmayalım. Bir şekilde Fener'inki açığa çıktı. Hoş, açığa çıkan şeyin ne olduğu da çok net değil bildiğim kadarıyla.

Neyse konu dağılmasın, sonuçta Türkiye'yi temsil ediyor. Tabii ki başarı dilemek düşer bize. Nacizane fikrim bu.

8. Bu mesaj için teşekkür edenler:

emre sever
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    34DZ1196

Alıntı Evren_c Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ortalığı karıştırmak gibi olmasın da, Türkiye'de şike yapmayan takım yok gibi bir şey herhalde. Birbirimizi kandırmayalım. Bir şekilde Fener'inki açığa çıktı. Hoş, açığa çıkan şeyin ne olduğu da çok net değil bildiğim kadarıyla.

Neyse konu dağılmasın, sonuçta Türkiye'yi temsil ediyor. Tabii ki başarı dilemek düşer bize. Nacizane fikrim bu.
    helal olsun arkadaşım , herkes sütten çıkmış ak kaşık bir tek fener kötü, fener şikeci benim kızdığım budur Türkiye de şikesiz takım yoktur.

b. e.
    outlife - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Tekno Gri
    Edilen teşekkür: 527

Alıntı erenemre Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    helal olsun arkadaşım , herkes sütten çıkmış ak kaşık bir tek fener kötü, fener şikeci benim kızdığım budur Türkiye de şikesiz takım yoktur.

valla burda sıralamaya kalkılsa forum alanı yetmez lig takımlarının dolapları. gs nin ofer anlaşmaları, polatın şike ile ilgili kıvırmaları, kayıp bir milyon dolar olayı vs. sadece bunlar gs nin bursasporda tehditle futbolcu tutuluyordu bir dönem. vs vs vs.

fenerin günah keçisi olması sadece fenerin bu işlere bulaşmış olduğunu göstermez. ön planda olan takımdır sadece. dediğim avrupada desteklmek gerek...
    Her Mücadele Eden Kazanamamıştır Belki Ama, Her Kazanan Mücadele Etmiştir...

raptor .
    Jettlüü sedini - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 545

Alıntı erenemre Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ramsey in lanetine sow un kobrası halledecek kısmetse kobra derken yanlış anlaşılmasın vuruşlarından bahsediyorum
    inşallah..

bu arada ben hakikaten ramseyin lanetinden bahsediyorum.. adam her gol attığında ünlü biri ölüyormuş...
    HONDA CIVIC 1.6 i-VTEC Premium Eco Otm ile yollarda..

tayfun aydın
    tayfux - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 2123

mourinho fenerbahçeye şans tanımamış..

13. 21/08/2013, 23:22

Sebep
    gerginlik yaratıcı mesaj...

14. 22/08/2013, 00:08

Sebep
    gerginlik yaratıcı mesaj...

Serhat T.
    Seronet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 132

Standart Ynt: Fenerbahçenin rakibi Arsenal :)

Bu Forumda olmaması gereken bir konu.

2 ile gönderildi
    seronet.blogspot.com

Arda BULUT
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok

Geçen senenin UEFA Yarıfinalistinin Arsenale böyle yenilmemesi, hatta rahat rahat maçı kazanması gerekiyordu.Kadro geçen seneye göre daha iyi.Bir teknik direktör bu kadar fark yaratır mı bilemiyorum ama bence yakında gider Ersun Hoca...

Evren .
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Beyaz

Ersun hoca ayrı konu da, bence en başta Aziz'in gitmesi lazım. Takıma bir "reset" atıp her şeye baştan başlasak keşke...

Arda BULUT
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok

Ersun hoca ayrı konu da, bence en başta Aziz'in gitmesi lazım. Takıma bir "reset" atıp her şeye baştan başlasak keşke...
    Evren, Fenerliler sevmese de Aziz Yıldırım kulübün gelmiş geçmiş -hatta gelecek dahil- en başarılı başkanıdır.Sportif, finansal, tesis... her anlamda bence en başarılı başkan.Aykut Hoca gitti FB Arsenalden 3 yedi.Aziz Yıldırım da gitse bu sefer 5 yerler...

Evren .
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Beyaz

Alıntı ABNEW Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evren, Fenerliler sevmese de Aziz Yıldırım kulübün gelmiş geçmiş -hatta gelecek dahil- en başarılı başkanıdır.Sportif, finansal, tesis... her anlamda bence en başarılı başkan.Aykut Hoca gitti FB Arsenalden 3 yedi.Aziz Yıldırım da gitse bu sefer 5 yerler...
    Ben böyle düşünmüyorum. Finansal açıdan takımı desteklediği doğru tabii ama nihayetinde biz, en azından ben, basit bir futbol izleyicisiyim ve yıllardır Fenerbahçe'nin futbolundan keyif alamıyorum. Sürekli bir şeyler değişiyor, milyon Euro'luk adamlar geliyor ama olmuyor. Takımda ruh yok. Bir de Aziz Yıldırım'ı değiştirelim bakalım. Hatta yanında Emre ve Volkan da gitse pek güzel olur...

Bu arada Aykut hoca da gerçekten kötüydü, pasifti.

emre sever
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    34DZ1196

Ben böyle düşünmüyorum. Finansal açıdan takımı desteklediği doğru tabii ama nihayetinde biz, en azından ben, basit bir futbol izleyicisiyim ve yıllardır Fenerbahçe'nin futbolundan keyif alamıyorum. Sürekli bir şeyler değişiyor, milyon Euro'luk adamlar geliyor ama olmuyor. Takımda ruh yok. Bir de Aziz Yıldırım'ı değiştirelim bakalım. Hatta yanında Emre ve Volkan da gitse pek güzel olur...

volkan ın gitmesi hariç söylediklerinize harfiyen katılıyorum ...

Arda BULUT
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok

Evren tamam futbolu sana hitap etmeyebilir ama farklı bir taktikte ya da keyif verebilecek bir taktikle de FB dünkü gibi olur.Aziz Yıldırımlı FB (Ben de kendisinden pek hoşlanmam) Avrupada en başarılı dönemini geçirdi.Fenerbahçe eskiden adı sanı duyulmamış takımlardan bile 5 yerdi.Son dönemde Avrupada önemli başarılar elde ettiler.Bence taktik hocaya göre olmamalı takıma göre olmalı.Yoksa FB çok maç kaybeder.Bana göre FB Avrupada son dönemde oldukça güzel maçlar çıkardı.Ben de bir izleyici olarak her takımdan 5 yiyen eski FB nin futbolundan hiç hoşlanmazdım.

Aziz Yıldırımın -dediğim gibi ben de pek hoşlanmam kendisinden- FB ye katkısı inanılmaz.Yanlışları olmuştur tabi.Alex in gitmesi de çok çok doğru bir karardı.Gönderilme tarzı yanlış olabilir ama bu ayrılış FB nin prestijini önemli ölçüde arttırdı.Nerdeyse Alexten sonra takım yenilgisiz UEFA kupasını alacaktı

Emre ve Volkan bence de gidebilir.Yedek kaleciniz çok daha iyi.Ancak Ersun Yanal fazla dayanamaz benden söylemesi

Evren .
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Beyaz

Vallahi ben hala aynı şeyi düşünüyorum. Skor benim için ikinci planda. Geçen sene UEFA şampiyonu bile olmuş olsaydık tatsız bir şampiyonluk olacaktı benim için. Futbol bu, takım yenilebilir de. Önemli olan güzel bir mücadele olması, takımın 80'lerdeki Fenerbahçe ruhuyla oyun oynaması. Zaten böyle bir oyun oynansa, galibiyet tabii ki gelecektir. Özetle güzel futbol oynamıyorlar, daha doğrusu bana hitap etmiyor diyeyim.

Ben takımın başına karabasan gibi çöken, her şeye karışan, özellikle kontrol edebileceği antrenör seçen bir başkan istemiyorum. Oyunculara milyon Euro döküyorlar gerektiğinde. Çok daha iyi antrenörler getirilebilir fakat onlar Aziz başkanın "sözünü dinlemeyecekler" tabii, o yüzden getirmiyorlar. Burada sabaha kadar yazışsak bir yere varamayız. Çünkü herkesin aldığı tad farklı, beklentisi farklı.

Uzun lafın kısası; ben sadece futbol istiyorum, güzel oyun istiyorum Takım fanatizmim yok. Rakip takım güzel gol atarsa, onu da alkışlarım.

Sayfa 2/2 İlkİlk 12