Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon
41 sonuçtan 21 ile 40 arası

Konu: Fenerbahçe de çeyrek finalde :)

Deniz '
    Battal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 129

Aykut Kocaman: "Su anda rakipleri falan görmek istemiyorum. 8 takim arasina kaldi Fenerbahce. Camiaya armagan olsun."

Bu nasıl bir açıklamadır? Çeyrek finaldeyiz çok güzel. Aykut Hoca kafasında avrupayı bitirmiş gibi bi durum var sanki.

Misafir046
    Ziyaretçi Misafir046 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı Hutne Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    aşortmanlı takımımızın başında olduğu sürece hiç bir başarı cezasız kalmıyor.

dün basın açıklamasında plzen için "mükemmele yakın bir takım" dedikten sonra gerisini dinlemedim zaten

İlk maç çok iyi olan bir takım neden ikinci maç bu kadar sorumsuz oluyor...

Bu sene iki takımımızda 2 maçlarda ozellikle 2. yarıda cok kotu oynadı...

Ziyaretçi034
    Ziyaretçi Ziyaretçi034 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı BBYILDIZ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İlk maç çok iyi olan bir takım neden ikinci maç bu kadar sorumsuz oluyor...

Bu sene iki takımımızda 2 maçlarda ozellikle 2. yarıda cok kotu oynadı...
    ilk maç plzen kötüydü sırıtmadık, ikinci maçta plzen iyi oynayınca kabak çiçeği gibi açıldık diyebilirim. webo oynasa belki daha erken kopartabilirdik. kuyt ve christian'ın sözleşmesinde maçı 90 dakika oynatmazsak tazminat öderiz maddesimi ekledik nedir onuda bilmiyorum.

işler riske girince kafası kesilmiş tavuk gibi çaresizce bişeyler yapılıyor sahada. 11 tane profesyonel oyuncu, oldu ki ters giden bişeyler var, insiyatifi eline alacak özellikte lider oyuncu yok.

hoca çıkıpta basın açıklamasında herşeyi normal gibi lanse eder konuşunca iyice fitil oluyorum.

aslında daha çok yazılacak şey var ama, şimdilik çeyrek finalin tadını çıkaralım.

Misafir046

ilk maç plzen kötüydü sırıtmadık, ikinci maçta plzen iyi oynayınca kabak çiçeği gibi açıldık diyebilirim. webo oynasa belki daha erken kopartabilirdik. kuyt ve christian'ın sözleşmesinde maçı 90 dakika oynatmazsak tazminat öderiz maddesimi ekledik nedir onuda bilmiyorum.

işler riske girince kafası kesilmiş tavuk gibi çaresizce bişeyler yapılıyor sahada. 11 tane profesyonel oyuncu, oldu ki ters giden bişeyler var, insiyatifi eline alacak özellikte lider oyuncu yok.

hoca çıkıpta basın açıklamasında herşeyi normal gibi lanse eder konuşunca iyice fitil oluyorum.

aslında daha çok yazılacak şey var ama, şimdilik çeyrek finalin tadını çıkaralım.

Hoca kadar futbolcularda da sıkıntı var...Ozellikle dun 4 net gol kacırdılar.Şimdi işin o acısından da bakmalı.Adamlar kaleci ile karsı karsıya atamıyor.

Birkan GENÇ
    Birkan61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    61 TS
    Edilen teşekkür: 799

Birader siz Fenerbahceyi siz sevmessiniz...Gerci sen adamın dibisin o ayrı Senin onlarla alakan yok
    Eyv abicim sende öylesin

Ben feneri değilde emreyi ve bazı taraftarlarını sevmiyorum daha çok. Yoksa gerçekten at gözlüğünü çıkarıp baktığımız zaman fenerle olan bi hüsumet falan yok yani. 96'yı saymazsak haha

Sonuçta Türkiyeyi temsil ediyor.. Kendi ligimizde hiç bir maçta zerre kadar desteklemem, renklerine kadar sevmem fakat ülkemizi temsil ettiği için hep destek tam destek sonuna kadar.
    ╗ ╔╗
    ║║
    ╗ ║║
    ╔═══╗ ║║
    ║╚═══╝║ ║║
    ╚╝

Ziyaretçi034

Hoca kadar futbolcularda da sıkıntı var...Ozellikle dun 4 net gol kacırdılar.Şimdi işin o acısından da bakmalı.Adamlar kaleci ile karsı karsıya atamıyor.

bizim takım da rağmen ler çok malesef. dün çeyrek finale kaldık.

ruhsuz bir volkan'a rağmen.

ne işe yaradığını bilmediğimiz selçuk şahin'e rağmen

çapsız bir bekir'e rağmen

formsuz bir kuty'a rağmen

vurdumduymaz bir christian'a rağmen

v.s. v.s.

yukarıda ki tabloya bakınca çeyrek final oldukça iyi bir tablo gibi gözüküyor

Misafir046

bizim takım da rağmen ler çok malesef. dün çeyrek finale kaldık.

ruhsuz bir volkan'a rağmen.

ne işe yaradığını bilmediğimiz selçuk şahin'e rağmen

çapsız bir bekir'e rağmen

formsuz bir kuty'a rağmen

vurdumduymaz bir christian'a rağmen

v.s. v.s.

yukarıda ki tabloya bakınca çeyrek final oldukça iyi bir tablo gibi gözüküyor
    Elimizde çok iyi ust duzey olan ama formsuz kanat var.Antrenör nedir ? Oyuncuyu manevi olarak ust dueyde tutandır...

Ziyaretçi034

Elimizde çok iyi ust duzey olan ama formsuz kanat var.Antrenör nedir ? Oyuncuyu manevi olarak ust dueyde tutandır...

hepsini geçtim, alex'in gönderiliş biçimi bile yeterli.

neyse tadını çıkartalım, önümüzde kurdeşen dökeceğimiz bir 180 dakika daha var avrupa liginde

UĞUR KONAKCI
    .♬..piyanist..♬.. uurknkc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 182

benim merak ettiğim konu finale çıksak yine mi eşofmanlarla çıkcak acaba... eğer öyleyse rezil olmaya gerek yok avrupada..

emre sever
    erenemre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    34DZ1196
    Edilen teşekkür: 399

eşfomanla çıkmanın nesini bu kadar eleştiriyorsunuz anlamıyorum başka bir td ismini vermem gereksiz köy ağası gibi giyinip gazetecilere onu çekmeyin bunu çekin diye edep yerini gösteren , herkese küfür kıyamet edip külhanbeylilik yapan , tipik kavgacı adanalı duruşu sergileyen bir takımın td sinden çok daha adamdır Aykut Kocaman ha oynattığı futbolu beğenmeyebilirsiniz kadro seçimini ve bazı oyuncuları küstürmesini bende beğenmiyorum ama adamın giyinişine adamlığına kimse laf edemez ...

Misafir046

Alıntı erenemre Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    eşfomanla çıkmanın nesini bu kadar eleştiriyorsunuz anlamıyorum başka bir td ismini vermem gereksiz köy ağası gibi giyinip gazetecilere onu çekmeyin bunu çekin diye edep yerini gösteren , herkese küfür kıyamet edip külhanbeylilik yapan , tipik kavgacı adanalı duruşu sergileyen bir takımın td sinden çok daha adamdır Aykut Kocaman ha oynattığı futbolu beğenmeyebilirsiniz kadro seçimini ve bazı oyuncuları küstürmesini bende beğenmiyorum ama adamın giyinişine adamlığına kimse laf edemez ...
    Katılıyorum.Onemli olan giydiği değildir...

Acıkcası sortla cıksa umrumda olmaz.

Zamanında LÖW gibi dunya capında bir anternoru elestirdik ki son 20 senedir Zico ve onun dısında kimse bu takıma görsel anlamda iyi futbol oynatamadı.Adamın sandaletlerine kafayı takmıslardı...Stajyerliğimi kalmıştı...

Deniz '
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok

Katılıyorum.Onemli olan giydiği değildir...

Acıkcası sortla cıksa umrumda olmaz.

Zamanında LÖW gibi dunya capında bir anternoru elestirdik ki son 20 senedir Zico ve onun dısında kimse bu takıma görsel anlamda iyi futbol oynatamadı.Adamın sandaletlerine kafayı takmıslardı...Stajyerliğimi kalmıştı...
    Zico deme hocam, yaramızı deşme...

Deniz '
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok

Lazio'yu çektik. İlk maç 4 Nisanda Kadıköyde, ikinci maç 11 Nisan'da.

Hayırlı olsun.

UĞUR KONAKCI
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Rock Siyah

biz eğer bu turuda geçtiysek aykut kocaman sayesinde geçmedik... şansızımız sayesinde ve plzenin iyi oynamamasından dolayı geçtik... Koskoca FENERBAHÇE teknik direktöründen bahsediyoruz... ve lig maçı yapmıyoruz... uefa maçından bahsediyoruz... eşofmanla çıkması ciddiye almadığının en büyük göstergesi... FENERBAHÇE den soğuttular insanları... Bir başkanın sahaya inip eline mikrofon alıp taraftarları azarlaması ne kadar saçma ve komik bi durum... bu insanlar bu takımdan elini çekmedikçe insanlar FENERBAHÇE den soğumaya devam edecekler...

Misafir046

Alıntı uurknkc Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    biz eğer bu turuda geçtiysek aykut kocaman sayesinde geçmedik... şansızımız sayesinde ve plzenin iyi oynamamasından dolayı geçtik... Koskoca FENERBAHÇE teknik direktöründen bahsediyoruz... ve lig maçı yapmıyoruz... uefa maçından bahsediyoruz... eşofmanla çıkması ciddiye almadığının en büyük göstergesi... FENERBAHÇE den soğuttular insanları... Bir başkanın sahaya inip eline mikrofon alıp taraftarları azarlaması ne kadar saçma ve komik bi durum... bu insanlar bu takımdan elini çekmedikçe insanlar FENERBAHÇE den soğumaya devam edecekler...

Biraderim Biz FENERBAHÇE'yi tutuyoruz...Kişileri değil.

Şöylede bir gerçek var Bende begenmiyorum ama AYKUT HOCA döneminde istatikler de iyi durumda...Yani gercekten kotu değil...

Deniz '
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok

İtalyadaki maç seyircisiz oynancak, Lazio'nun ırkçılıkla ilgili cezasından dolayı.

İlk maç kadıköyde, ikinci maç italyada seyircisiz olması, güzel bir avantaj bence..

UĞUR KONAKCI
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Rock Siyah

Biraderim Biz FENERBAHÇE'yi tutuyoruz...Kişileri değil.

Şöylede bir gerçek var Bende begenmiyorum ama AYKUT HOCA döneminde istatikler de iyi durumda...Yani gercekten kotu değil...
    Berkan abi zaten onda bi sorun yok... Bende Fenerbahçeyi tutuyorum... ama artık taraftar olarak bişeylere sessiz kalmamamız gerekiyor... Fenerbahçemizin başarısı kadar insanların Fenerbahçeye duyduğu saygıda önemli... Aynı şeyden bahsediyoruz ama yanlış anlaşılıyor...

Misafir046

Avrupa liginin bu seneki son 8 takımı iyi takımlar.

Lazio(İTALYA)
    Tottenham(İNGİLTERE)
    Basel(İSVİÇRE)
    Chelsea(İNGİLTERE)
    Rubin Kazan(RUSYA)
    Newcastle United(İNGİLTERE)
    Benfica(PORTEKİZ)

Hepsi iyi takımlar...Boş beleş takımlar değil...

UĞUR KONAKCI
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Rock Siyah

bence yenebilceğimiz bir takım geldi... kadıköyde galibiyet almamız işi baya kolaylaştıracaktır

Ziyaretçi034

burada ki maçı 4-1 alırız, golleri webo (2), sow, selçuk şahin ve bekir (k.k) atar.

(nedense kafamdan öyle geçti, tamam tamam kızmayın )

Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon