19 sonuçtan 1 ile 19 arası

Konu: Fatih TERİM

Aykut BODUR
    aykut_1914 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Granit Gri
    Plaka
    35 DAY 02
    Edilen teşekkür: 874

Standart Fatih TERİM

kimse şu herife imparator falan demesin.
    Bilmiyorum izlediniz mi. Sene sonu şampiyon olsa, 2*3 dk göstermelik ağlar, evlatlarım diye sever, okşar ama o kişiyi.

Elazığspor maçında Emre ÇOLAK a ağzına geleni saydı, Lig TV kamerasıda sağolsun tüm an'ı çekmiş. Rezil herif.

Deniz Arifağaoğlu
    Blueberry BaranSelo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Edilen teşekkür: 188

Fatih Terim öyle bir küfür etti ki.. - 25.11.2012

Bu adamın idealist tavrını severim de kişiliği hakkında yorum yapmayayım. Aslında maçın atmosferi gereği o adam bizlerden yüz kat gergin bi durumda. Biz evimizde izlerken bile neler sayıp sövüyoruz ki adam ne yapsın, tutamamıştır kendini,olsun.
    Galatasaraylıyım.

Ali Can
    Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. rbcn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya
    Rengi
    Tekno Gri
    Plaka
    07AAL45
    Edilen teşekkür: 421

Emrenin yerinde olsam o takimi hemen birakirdim tabi haysiyeti ve serefi varsa he yoksa sorun yok aynen devam

sent from my new ipad

Serkan Demir
    serkandemir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 119

bu senelerdir olan bir şey fatih terimi sanki tanımıyorsunuz gibi konuşuyorsunuz

UĞUR KONAKCI
    .♬..piyanist..♬.. uurknkc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 182

bu ülkede futbol bu kadar kötü durumda işte... Caner ERKİN küfür etmediği halde kırmızı kart görüp 2 maç ceza alıyor, Fatih TERİM bir oyuncuya kasıtlı küfür ediyor hiçbir sıkıntı olmuyor...

6. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Misafir046
    Ziyaretçi Misafir046 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bumu hocalık ?

Kimin p** oldugunu kimse bilemez...
    Konu SteinGP tarafından (25/11/2012 Saat 18:48 ) değiştirilmiştir. Sebep: Lütfen mesajlarınızda küfür kullanmayınız..

tayfun aydın
    tayfux - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 2123

yahu arkadaşlar kaç kişi profosyonel olarak top oynadı acaba burada? kaç kişi 90. dakikada penaltı ile 2 puan bırakmak zorunda kaldı? siz zannediyor musunuz ki hocaların hiçbiri küfür etmiyor, hiçbir futbolcu küfür etmiyor??? geçenlerde eski bir hakem diyor ki eğer hakemler portekizce-ispanyolca bilse sahada hakem kenarda hoca kalmaz..Fatih TERİM in yaptığını kesinlikle savunmuyorum ki çok çok yanlış ve kendisine yakışmıyor ama o ambiansta bırakın o küfürü neler çıkıyor ağızdan neler..

Misafir046

Alıntı tayfux Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yahu arkadaşlar kaç kişi profosyonel olarak top oynadı acaba burada? kaç kişi 90. dakikada penaltı ile 2 puan bırakmak zorunda kaldı? siz zannediyor musunuz ki hocaların hiçbiri küfür etmiyor, hiçbir futbolcu küfür etmiyor??? geçenlerde eski bir hakem diyor ki eğer hakemler portekizce-ispanyolca bilse sahada hakem kenarda hoca kalmaz..Fatih TERİM in yaptığını kesinlikle savunmuyorum ki çok çok yanlış ve kendisine yakışmıyor ama o ambiansta bırakın o küfürü neler çıkıyor ağızdan neler..
    Ben oynadım kardeşim.

Genç milli oldum 8 defa.

Sol ayak bileğim aynı sene 2 kere kırılınca.Bırakmak zorunda kaldım.

Arda Vural gibi bir hocayla calıstım.(Fenerbahcenin 80li yıllarda Alman antrenorunun yanında kondusyonerdi.Şimdi TFF'de genç yetenekleri bulup Milli takıma kazandırma komitesinde.)

Fenerbahceli Aygun gibi Kocaelili evren gibi topcularla aynı takımda oynadım...

Yılmaz vural gibi hocaları rakip takımdayken gordum...

Kufur olurdu.Allah kahretsin. vs gibi gerizekalı gibi...

Ama p** diyeni ilk dfa duydum.

Futbolun atmosferi amatorlukte bile daha fazladır.Cunku genc olunca heyecan hırs daha fazla olur.

Ben 2. lige kadar cıkabildim.

Tamam kardeşim.
    Konu SteinGP tarafından (25/11/2012 Saat 18:48 ) değiştirilmiştir. Sebep: Lütfen mesajlarınızda küfür kullanmayınız.

tayfun aydın
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok

Alıntı BBYILDIZ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben oynadım kardeşim.

Genç milli oldum 8 defa.

Sol ayak bileğim aynı sene 2 kere kırılınca.Bırakmak zorunda kaldım.

Arda Vural gibi bir hocayla calıstım.(Fenerbahcenin 80li yıllarda Alman antrenorunun yanında kondusyonerdi.Şimdi TFF'de genç yetenekleri bulup Milli takıma kazandırma komitesinde.)

Fenerbahceli Aygun gibi Kocaelili evren gibi topcularla aynı takımda oynadım...

Yılmaz vural gibi hocaları rakip takımdayken gordum...

Kufur olurdu.Allah kahretsin. vs gibi gerizekalı gibi...

Ama piç diyeni ilk dfa duydum.

Futbolun atmosferi amatorlukte bile daha fazladır.Cunku genc olunca heyecan hırs daha fazla olur.

Ben 2. lige kadar cıkabildim.

Tamam kardeşim.
    Berkan sen üstlerde oynamışsın ben biraz daha altta bölgesel amatörde oynadım ama bu tür küfürler şahsıma yapılmasada çok duyardık hemde çok..dediğim gibi savunmuyorum ama oluyor maalesef keşke olmasa..

Misafir046

Berkan sen üstlerde oynamışsın ben biraz daha altta bölgesel amatörde oynadım ama bu tür küfürler şahsıma yapılmasada çok duyardık hemde çok..dediğim gibi savunmuyorum ama oluyor maalesef keşke olmasa..
    Bölgeselde bende oynadım.Sonucta 2 sene profosyenel ligde oynayabildim.Onun dısında bende toprak sahalarda camur içinde dolmus parasıyla kendi kramponlarımızı alarak oynadık.

İzmir karşıyakada Nergiz sporda futbola başladım.Şemiklere gectim.2side amator kume 2deydi.Sonrqa profesyonel oldum.Ama işte sakatlıklar beni mahvetti.

Bak kufur oldu biz bile ozellikle şemiklerde oynarken kavgasız maç yoktu.Bizim anternorlerde kufrederdi.Hele oyle hocalar vardı ki atıyprum Karsıyakada futbol oynayanlar bilir Yeşiltepe spor vardır.Sarhos emindi hocası.Adam hep aaystı.Kufurde ederdi.Ama kendi oyuncusuna bu kadar agır kufur eden duymadım.

Bende maç içinde ne kufurler ederdim.Ohooo Malesef kızdıgım nokta Kendini Moruinho ile Wenger ile Ferguson ile aynı kefeye koyan bir teknik adam kufur tabiki edecek ama Kişisel degerlerine asla etmemeli...

Sonucta Sarhoiş Emin Hoca değil FATİH TERİM! o.

12. Bu mesaj için teşekkür edenler:

tayfun aydın
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok

Alıntı BBYILDIZ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bölgeselde bende oynadım.Sonucta 2 sene profosyenel ligde oynayabildim.Onun dısında bende toprak sahalarda camur içinde dolmus parasıyla kendi kramponlarımızı alarak oynadık.

İzmir karşıyakada Nergiz sporda futbola başladım.Şemiklere gectim.2side amator kume 2deydi.Sonrqa profesyonel oldum.Ama işte sakatlıklar beni mahvetti.

Bak kufur oldu biz bile ozellikle şemiklerde oynarken kavgasız maç yoktu.Bizim anternorlerde kufrederdi.Hele oyle hocalar vardı ki atıyprum Karsıyakada futbol oynayanlar bilir Yeşiltepe spor vardır.Sarhos emindi hocası.Adam hep aaystı.Kufurde ederdi.Ama kendi oyuncusuna bu kadar agır kufur eden duymadım.

Bende maç içinde ne kufurler ederdim.Ohooo Malesef kızdıgım nokta Kendini Moruinho ile Wenger ile Ferguson ile aynı kefeye koyan bir teknik adam kufur tabiki edecek ama Kişisel degerlerine asla etmemeli...

Sonucta Sarhoiş Emin Hoca değil FATİH TERİM! o.
    Kesinlikle katılıyorum Berkan söylediklerine onun ağzından çıkmaması lazım bu gibi küfürlerin o da insan çıkabilir ama kameraların önü değil..dün Arif in yorumunu dinledin mi? Fatih hoca için normal gibi birşey söyledi ki bizim zamanımızda yayıncı kuruluş bunları yakalamak için bir kamerayı sadece Fatih TERİM e bağlardı dedi bana çok ilginç geldi..yaşı baya ilerledi ve çok tecrübeli oldu artık dediğin gibi bunları yapmaması gerekir..fakat dakika 90 maç 0-1 küfür ettiği futbolcu nerden baksan yüzde yüz 3 tane pozisyon kaçırmış maalesef Terim birden patlamış..son derece ayıp ama bunu söyleyip geçmek lazım çokda abartmamak lazım..çünkü bundan sonrası en önemlisi o genç futbolcuya,Terim'e ve Türk futboluna zarar verir..

Misafir046

Kesinlikle katılıyorum Berkan söylediklerine onun ağzından çıkmaması lazım bu gibi küfürlerin o da insan çıkabilir ama kameraların önü değil..dün Arif in yorumunu dinledin mi? Fatih hoca için normal gibi birşey söyledi ki bizim zamanımızda yayıncı kuruluş bunları yakalamak için bir kamerayı sadece Fatih TERİM e bağlardı dedi bana çok ilginç geldi..yaşı baya ilerledi ve çok tecrübeli oldu artık dediğin gibi bunları yapmaması gerekir..fakat dakika 90 maç 0-1 küfür ettiği futbolcu nerden baksan yüzde yüz 3 tane pozisyon kaçırmış maalesef Terim birden patlamış..son derece ayıp ama bunu söyleyip geçmek lazım çokda abartmamak lazım..çünkü bundan sonrası en önemlisi o genç futbolcuya,Terim'e ve Türk futboluna zarar verir..
    Katılıyorum.

Heleki Soyunma odalarında bırak hocaları baskaanların yoneticilerin ettiği kufurleri tehditleri cok iyi bilirim.

Sende haklısın.Umarım fathi terim artık su antipatikliğini bırakır.Unu elemişsin artık ornek olma vakti..

Eser HÜNER Emekli Moderatör
    Scottie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskişehir
    Rengi
    Derin Mavi
    Plaka
    26 ABS
    Edilen teşekkür: 3581

bir Eskişehirspor taraftarı olarak küfürü tasvip etmiyorum ama fatih terim küfür etmiş de olabilir... ama şunu unutmayalım tv de defalarca izledik... yakın çekimlerde ben çoğu futbolcuyu hatırlıyorum... caner küfür etmediği halde atıldı Türkiye deki bütün fenerbahçe liler ayağa kalktı hakkımız yendi.. diye... Eskişehirspor - fenerbahçe maçında iki sezon önce roberto carlos un göğüs pasını volkan yarım metre içerden çıkarmadı...hiç bir eskişehirsporlu futbolcu çıkıpta gol dü... gol değilse ben lisansımı yırtarım demedi... yıllardan beri anadolu klüplerinin hakkı yeniyor... kimsenin ses çıkardığı yok... ama iş büyük takımlara gelince yada kendi başlarına gelince yandım anam vay...

Eskişehirspor taraftarı olarak kampanya başlatmıştık

Medyaağlamasınfenermaçıtekrarlansın

biz temiz lig istiyoruz...

ümit başaran
    uzuncocuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Mardin
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 480

yılmaz vuralın futbolcu tokatladığı ülkede......
    jetta1.2 tsı comfortlıne 2012

Can M. İmregün
    Moderatör SteinGP - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 1776

bu kampanya iyiymiş bende destekliyorum

Küfür konusuna gelince küfür ettiği bariz belli Fatih Terim'in. Ancak her takımın hocası, başkanı, futbolcusu küfür kıyamet gidiyor. Melo penaltıyı kurtarınca bayağı zoruna gitti adil medyamızın
    İmkansız bir gerçeklik değil, bir görüştür. İmkansız bir iddia değil, meydan okumaktır. İmkansız potansiyeldir. Geçicidir. İmkansız yoktur.
    Muhammad Ali Clay

SEAT LEON 1.4 TSI FR + FULL LED + SUNROOF + 18"

ersan balkan
    WILD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Siyah
    Edilen teşekkür: 65

Mesleği futbol olup profesyonel olan kişinin küfür etmeye hakkı yoktur. Bu kişiler seyirci değil unutmayalım. Kaldıki seyrcisi , futbolcusu küfür edince ceza alırken Fatih Terimin almaması bir ayıptır.

e ko
    shellcininabisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Evo Siyah
    Edilen teşekkür: 277

arkadaşlar merak eden varsa unutulmaz maçlar belgesellerini izleyebilir... soyunma odasında ne küfürler döndüğünü

evet haklı evet eğer sen GALATASARAY DA oynuyorsan o golü orada atacaksın atamıyorsan oynamayacaksın kaldı ki senin yerine oynayacak çok genç var Türkiyede

for example gs li SERCAN geçen sene trabzon maçında gol kaçırdı veeee gs hayatı bitti fatih terime göre.

bir ekleme : bizim ülkemizdeki kadar teknik direktör bizim ülkemizdeki kadar hakem başka bir yerde yoktur. belki de fatih terimin çok kızdığı bir hareketi yaptı o da o tepkiyi verdi bence normal.
    Konu shellcininabisi tarafından (25/11/2012 Saat 19:40 ) değiştirilmiştir.
    Hangi içki sarhoş eder hayat kadar?

UĞUR KONAKCI
    .♬..piyanist..♬.. uurknkc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 182

Alıntı Scottie Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bir Eskişehirspor taraftarı olarak küfürü tasvip etmiyorum ama fatih terim küfür etmiş de olabilir... ama şunu unutmayalım tv de defalarca izledik... yakın çekimlerde ben çoğu futbolcuyu hatırlıyorum... caner küfür etmediği halde atıldı Türkiye deki bütün fenerbahçe liler ayağa kalktı hakkımız yendi.. diye... Eskişehirspor - fenerbahçe maçında iki sezon önce roberto carlos un göğüs pasını volkan yarım metre içerden çıkarmadı...hiç bir eskişehirsporlu futbolcu çıkıpta gol dü... gol değilse ben lisansımı yırtarım demedi... yıllardan beri anadolu klüplerinin hakkı yeniyor... kimsenin ses çıkardığı yok... ama iş büyük takımlara gelince yada kendi başlarına gelince yandım anam vay...

Eskişehirspor taraftarı olarak kampanya başlatmıştık

biz temiz lig istiyoruz...
    Bir FENERBAHÇE taraftarı olarak Eskişehirsporla ilgili hiçbir sorunumuz olmadığını söylemek isterim. orda tek sorun Fırat Aydunus' un her zamanki gibi FENERBAHÇEMİZİ hedef alarak Beşiktaşlı bir hakem olarak yanlış karar vermesiydi. insanların tepkisi sadece maçı yönetene yani. eminim Eskişehirsporlu futbolcularda böyle birşeyin olmasına mutlu olmamışlardır...

utku yünsel
    anamurmuzu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    06 BG 6217
    Edilen teşekkür: 58

Alıntı uurknkc Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu ülkede futbol bu kadar kötü durumda işte... Caner ERKİN küfür etmediği halde kırmızı kart görüp 2 maç ceza alıyor, Fatih TERİM bir oyuncuya kasıtlı küfür ediyor hiçbir sıkıntı olmuyor...
    +1
    'Fenerbahçe büyüklüğü ne şampiyonluk büyüklüğü, ne kupa büyüklüğüdür.
    Onun büyüklüğü başka bir büyüklüktür işte, adı konamaz"