Sayfa 88/92 İlkİlk ... 3868848586878889909192 SonSon
1839 sonuçtan 1.741 ile 1.760 arası

Konu: << Kara Kartalim >>

ersan balkan
    nasre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Siyah
    Edilen teşekkür: 53

Ve işte beklenen son federasyon bile engelleyemedi bu galibiyeti.
    Avrupada Türkiyeyi tek temsil edebilen takım olan beşiktaşımızın perşembe akşamı deplasmanda oynadığı maç ardından Pazar öğlen saatlerine koyulan maçta Beşiktaşımız bursayı yendi.

2. Bu mesajı için 2 kişi nasre'ye teşekkür etti:

Cengiz Özel
    inadına bursa 16 CSE 79 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 310

Maçın skorundan çok maç öncesi olaylarına bakmak lazım.Ben en başta bir sporsever sonra bir Bursasporlu olarak maç öncesi olaylarına çok üzüldüm kendi adıma Bursasporluğumdan utandım.Kulüpler içlerinde barındırdıkları bu holigan bozmalarını dışlamadığı sürece Türkiye,de bu işler bitmez.Amaçları sadece olay çıkarmak için maça giden bu holiganları stadların dışına çıkarmadığımız sürece çok insanın canı yanar.Madem Bursa,dan 1500 kişinin gelmesine izin verdiler emniyet ona görede önlemlerini alması gerekiyordu.İki tarafın bir birbirleri ile karşılaştıkları anda olabicekleri tahmin etmek için kahin olmaya gerek yok.Bir daha böyle çirkin olayların yaşanmamasını canı gönülden diliyorum.
    Konu 16 CSE 79 tarafından (05/12/2010 Saat 19:23 ) değiştirilmiştir.
    Yeşil beyaz Bursaspor
    Adı aşk bu eziyetin..

4. Bu mesaj için teşekkür edenler:

ersan balkan
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Siyah

Maç öncesi ve sonrası karşılıkla laf atışmaları (dostluk çerçevesinde) güzel ama bu tür olayları bende doğru bulmuyorum.
    Ama ne yazıkki Türkiyenin bir gerçeği bu,her maç bunlar oluyor ne yazıkki ve kimsede dur diyemiyor artık.
    Yaralananlara acil şifa diliyorum,umarım her iki tarfta bundan sonra daha akıllı olurlar.

ümit başaran
    uzuncocuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Mardin
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 480

Alıntı nasre Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ve işte beklenen son federasyon bile engelleyemedi bu galibiyeti.
    Avrupada Türkiyeyi tek temsil edebilen takım olan beşiktaşımızın perşembe akşamı deplasmanda oynadığı maç ardından Pazar öğlen saatlerine koyulan maçta Beşiktaşımız bursayı yendi.
    federasyon bu macı besıktasa olan kıllıgından degıl. persembe gece besıktas uefa macı oynadı... salı aksamda bursaspor sampıyonlar lıgı macı oynayacak .... pazar ogle: salı aksama tam olarak 2 gun 7 saat zaman var. persembe aksamdan pazar ogleye kadarda tam ıkı bucuk gun war... yanı federasyon ıkı tarafıda dusunmus oluyor.... bız ortak sartlarda mucadele ettıgımız bır takımı evımızde 10 kısı kalmalarına ragmen bır topuda dırekten donmus takımı son on bes dakika bıre bır pozısyonlarda kaleye gıtme korkusu ıcıne bıle dusup 1-0 yendık sonucta... bır bjk lı olarak olarak 45 dakıka on kısı oynamıs kalemıze ıkı kere gelmıs ve gırse cıkaramayacagımız bır golu atamayan bursaya haksızlık etmeden koskoca bjk 1-0 ın arkasına teknık kadrosundan oyuncusuna seyırcısıne nasıl boyle saklanıp 2. golu atmak ıcın kılını bıle kıpırdatmaz anlamadım.... zorunlu bır galıbıyettı aldık o kadar

samet k.
    samprik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Yok
    Plaka
    16 GK 447
    Edilen teşekkür: 136

maça gelen bütün bursasporluların aramasını yapıp üzerinde ne varsa toplayıp alıyorlar sonra dışardan elinde bıçaklarla gelen beşiktaşlılara gözyumuyolar. bumu beşiktaşın adanadaki çıkışımızdan sonra delikanılık dediği! benki kanım yeşil beyaz akar beşiktaşın her avrupa maçında sadece göğsündeki kırmızı beyaz armasından dolayı alkışlamış onunla üzülmüş bi taraftarım bumu beşiktaşın delikanlılığı.
    abi spor kardeşlik falan değil spor para reklam! beşiktaşlı bi kadının kafasını kanıyo teröristler diye gösteriyo kanallar ama bursaspor taraftarı bi ablamızın kafasında onca dikiş var kimse bahsetmiyo!
    herkese geçmiş olsun
    ilk görüşte aŞk'a inanmazdım...taa ki evomu görene kadar

BiZ ŞaMPiYoN TaKıMı TuTMaDıK, TuTTuĞuMuZ TaKıMı ŞaMPiYoN YaPTıK..!!

iNaDıNa T-e-X-a-S

тuη¢αy ღ вנк ღ
    кяαℓ çαяşı VooDoo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Orleans Mavi
    Plaka
    34 BN 4080
    Edilen teşekkür: 354

bende kolumdan dirseğime kadar olan kartal dövmesiyle kanımda ki siyah beyazla şunu diyebilirimki burda beşiktaşın suçu yok madem o kadar taraftar gelecek önlemini polisin alması lazımdı ayrıca kimsenin elinden bıçağıda polis almadı bütün taraftarlar arama noktalarıan girmeden çıktı kavga.. taraftar stada küfür ederek geldiği için bizimkilerde coştu orda.. her iki tarafta suçludur.. ayrıca beşiktaşın delikanlılığı tartışılamayacak kadar büyüktür..
    ѕєη вєηιм нєя gє¢є єƒкαяıм gözüм∂єкι уαşıм ѕιgαяα ∂υмαηıм ѕєη вєηιм ∂αмαя∂αкι кαηıм gözüм∂єкι уαşıм şαηℓı вєşιктαşıм.. кαℓвιмιη єη σятα уєяιη∂є вüуüк вιя уαηgıη ναя αℓєνℓєя ιçιη∂є.. вєşιктαş ѕαηα уємιη σℓѕυη.. вιтмєує¢єк ѕєν∂αη мєzαяıм∂α вιℓє.. çαяşı

SATILIK REMUS EGZOST
    http://forum.grandepuntotr.com/satilik-parca/32546-satilik-remus-egzost-1-3-dizeller-icin.html

Cengiz Özel
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Yok

Alıntı samprik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    maça gelen bütün bursasporluların aramasını yapıp üzerinde ne varsa toplayıp alıyorlar sonra dışardan elinde bıçaklarla gelen beşiktaşlılara gözyumuyolar. bumu beşiktaşın adanadaki çıkışımızdan sonra delikanılık dediği! benki kanım yeşil beyaz akar beşiktaşın her avrupa maçında sadece göğsündeki kırmızı beyaz armasından dolayı alkışlamış onunla üzülmüş bi taraftarım bumu beşiktaşın delikanlılığı.
    abi spor kardeşlik falan değil spor para reklam! beşiktaşlı bi kadının kafasını kanıyo teröristler diye gösteriyo kanallar ama bursaspor taraftarı bi ablamızın kafasında onca dikiş var kimse bahsetmiyo!
    herkese geçmiş olsun
    Alıntı VooDoo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bende kolumdan dirseğime kadar olan kartal dövmesiyle kanımda ki siyah beyazla şunu diyebilirimki burda beşiktaşın suçu yok madem o kadar taraftar gelecek önlemini polisin alması lazımdı ayrıca kimsenin elinden bıçağıda polis almadı bütün taraftarlar arama noktalarıan girmeden çıktı kavga.. taraftar stada küfür ederek geldiği için bizimkilerde coştu orda.. her iki tarafta suçludur.. ayrıca beşiktaşın delikanlılığı tartışılamayacak kadar büyüktür..
    Samet ve Tuncay kardeşlerim aman şimdi ağız dalaşı başlarsanız ve istenmeyen kelimeler klavyeden buraya yansırsa o zaman stad önünde birbirine düşmanmış gibi saldıran ve insanları yaralayanlardan ne farkınız kalır.Bende o bayanı gördüm televizyonda kardeşi yaralanmış ve onu ambulansa götürürken bu seferde o bayanın kafasına bira şişesi geldi.
    o taraf bu taraf diye başlarsak sadece birbirimizi üzeriz birbirimizi kırarız benim birsürü Beşiktaşlı arkadaşım var ve yarın birbirimize takılmalarla şakalaşmalarla günümüzü gün edicez.

Nacizene benim bu konudaki felsefem(hasta bir Bursasporlu olmama rağmen)

Hiçbir takım taraftarlığı arkadaşlıktan büyük değildir...

İki tarafada yakışmayan bir hafta oldu İnşaallah birdahada olmaz.
    Yeşil beyaz Bursaspor
    Adı aşk bu eziyetin..

10. Bu mesajı için 3 kişi 16 CSE 79'ye teşekkür etti:

ural leanback
    @ MARs ent. uraaal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Siyah
    Edilen teşekkür: 202

Alıntı VooDoo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    +1903.inonuye gelen efendi olmazsa dayagını yer geri doner.ama efendi olsa kimse bursa taraftarına ragmen saldırmazdı...

тuη¢αy ღ вנк ღ
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Orleans Mavi
    Plaka
    34 BN 4080

Alıntı 16 CSE 79 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Samet ve Tuncay kardeşlerim aman şimdi ağız dalaşı başlarsanız ve istenmeyen kelimeler klavyeden buraya yansırsa o zaman stad önünde birbirine düşmanmış gibi saldıran ve insanları yaralayanlardan ne farkınız kalır.Bende o bayanı gördüm televizyonda kardeşi yaralanmış ve onu ambulansa götürürken bu seferde o bayanın kafasına bira şişesi geldi.
    o taraf bu taraf diye başlarsak sadece birbirimizi üzeriz birbirimizi kırarız benim birsürü Beşiktaşlı arkadaşım var ve yarın birbirimize takılmalarla şakalaşmalarla günümüzü gün edicez.

tabii ki abi herhangi tartışma çıksın istemem zaten herkes kendi tarafından bakınca haklı görüyo kendini bunu da yargılamak gibi amacım yok zaten.. maçlar oynanır biter.. keşke kimse zarar görmeseydi..
    ѕєη вєηιм нєя gє¢є єƒкαяıм gözüм∂єкι уαşıм ѕιgαяα ∂υмαηıм ѕєη вєηιм ∂αмαя∂αкι кαηıм gözüм∂єкι уαşıм şαηℓı вєşιктαşıм.. кαℓвιмιη єη σятα уєяιη∂є вüуüк вιя уαηgıη ναя αℓєνℓєя ιçιη∂є.. вєşιктαş ѕαηα уємιη σℓѕυη.. вιтмєує¢єк ѕєν∂αη мєzαяıм∂α вιℓє.. çαяşı

SATILIK REMUS EGZOST
    http://forum.grandepuntotr.com/satilik-parca/32546-satilik-remus-egzost-1-3-dizeller-icin.html

13. Bu mesaj için teşekkür edenler:

samet k.
    samprik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Yok
    Plaka
    16 GK 447
    Edilen teşekkür: 136

Alıntı 16 CSE 79 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

abi senin yanında zaten bana laf düşmez büyüğümsün saygı duyarım ama o kafası kanayan kadının üzülerek söylüyorum hepimizin ailesinden biri olabilirdi onun kafasını yaran gene beşiktaş taraftarı bzmkiler 2 kez arandıktan sonra girdi oraya ellerinde bira olması imkansız.

benim hazmedemediğim beşiktşlılar ellernde bıçaklarla geliyolar 2 kişiyi yaralıyolar ilk saldırıyı onlar başlatıyolar ama biz terörist oluyoruz. e teröristiz madem bozuyukte apoya desteğe giden pkklıları neden dövüp geri yolladık.

hiçbirşey insan sağlığından önemli değildir eğer bu vatan için feda edecek bişeyleri varsa! beşiktaşlı kardeşim ben orda olmasamda yakın arkadaşlarım ordaydı ve bana anlattıklarına istinaden söylüyrum 2 kez arandıktan sonra o bölgeye gitmişler oyuzden beşiktaşlılar eliimizde bişey olmadığını biliyodu bunu inkar edemezsin
    ilk görüşte aŞk'a inanmazdım...taa ki evomu görene kadar

BiZ ŞaMPiYoN TaKıMı TuTMaDıK, TuTTuĞuMuZ TaKıMı ŞaMPiYoN YaPTıK..!!

iNaDıNa T-e-X-a-S

15. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Deniz Asil
    Desert Eagle Kriminal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    35 AL 0864
    Edilen teşekkür: 2519

Sizin orda kavga edenlerden ne farkınız kalacak bu gıdısle..Lütfen spor musabakalarında 2 tane provakator cıkıyor ortalıgı bırbırıne katıp cekılıyor kenara.

Bursaspor otobuslerınde yapılan aramalarda sallama(döner bıçagı),sopalar ,kelebek tabır ettıgımız bıcak vb bir sürü şey cıkmıs.Maça geldıklerıne emınmısınız ?

Polis önlemini alabilese biber gazı sıkmaktan baska bu kadar buyumeyecektı...
    I ' m c a p u l i n g . . .

ersan balkan
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Siyah

Ne diyelim geçmiş olsun.
    Sağ duyulu yaklaşmak lazım bu olaylara katılan (her iki taarf içinde) suçludur.
    Nerde o eski yarı yarıya trübünlerin dolduğu dışarıda kavga ederek değil stadta tezahurat yarışı yapılarak yapılan maçlar.

Nasıl olduda bu düşmanlıklar doğdu bizi PKK ile değil zaten futbol ile bölmüşler.
    Ben her takımımızı Bursa dahil göğsünde Türk arması olmasada Avrupada desteklerim. Çünkü göğsünde Türk bayrağı olmasada kanında Türk kanı akıyordur.
    Neyse umarım bu tür olayları bir daha görmeyiz. Zaten bu tür olaylara karışanlara 15 ay hapis cezası verilmesi için kanun çıkıyor.Bakalım ozaman bu kadar olay olabiliyormu.
    O zaman bu olaylar karışanlara delikanlı değil gerizekalı derim.Gerçi şimdide pek farklı birşey denemez ya.

18. Bu mesajı için 2 kişi nasre'ye teşekkür etti:

Deniz Asil
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    35 AL 0864

Hakkımızda hayırlısı olsuun

M. Mert
    samoslu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 72

Yıllardır bu olaylar maçlarda tekrarlanıyor. Avrupayı takip edin bakalım. Örnek almamız gereken takımlarda hiç böyle şeyler oluyor mu? İnsanların düşündükleri sadece güzel futbol, göz zevki.. Yani bu işten zevk almak. Bursa'da oturuyorum. Bjkliyim ama Bursa şampiyon olunca ağladım. Bursayı da seviyorum. Bir gün tüm insanlar böyle düşünürse ancak bu terörizm biter. İki takımada yakışmadı. Olaylara karışanlara bakarsanız, yönetimlerin para ve bilet verdiği, geçimlerini bu paralarla ve biletlerini satarak sağlayan başı boş insanlardır. Yarın öbürgün hapse girse adamın kazancına olacak. Karnına sıcak yemek girecek. Umrumda mı birisini yaralamış öldürmüş.

21. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Eser HÜNER Emekli Moderatör
    Scottie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskişehir
    Rengi
    Derin Mavi
    Plaka
    26 ABS
    Edilen teşekkür: 3581

Eskişehirden 2 kez selamlar.....

Yunus Sarıusta
    ysariusta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 2

Eser Bey ne demek atan da yiyende bizdendi. Sizin süper lige çıktığınız maçta stadtaydım. Çarşı Eses e kapalıyı tahsis etmiş; Unatıp yağ kokutan bakanınız locada, Selçuk Dereli utanmasa çıkış tünelinde atacaktı Boludan bir adamı. Genede kaptanımıza iyi davranıyorsunuz diye severdim Esesi fekat şimdi birde o Bülent Uygunu getirdiniz ya.... Eyvah eyvah. Hiç hoşgelmiyorsunuz artık. Ancak sporla başka şeyleri karıştırmam genede. Esesi tebrik ederim, buradaki maça beklerim.

Arkadaşlar araba konusunda pek iyi olmasamda finansmanını bana sorbilirsiniz?

Eser HÜNER Emekli Moderatör
    Scottie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskişehir
    Rengi
    Derin Mavi
    Plaka
    26 ABS
    Edilen teşekkür: 3581

Yanlış anlamayım futbolun içinde olan atışmalar bunlar... benim ne beşiktaş ne de başka bir takıma düşmanlığım var. sadece beşiktaşlı arkdaşları kızdırmak istedim.bülent uygun kısmına katılıyorum. ama rıza çalımbay kısmına asla katılmam. Rıza olsaydı dün akşam banko yenilmiştik.

тuη¢αy ღ вנк ღ
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Orleans Mavi
    Plaka
    34 BN 4080

gene avrupa çapında türkiye'ye gelmiş gelecek en büyük futbolcuları alıyoruz ama başkan gene kurtulamaz yeter tezahuratından.. yeteeeeeerr yıldırım demiröreenn yeteerr... alan varrrr. alamayan var... kıskanan var.. çatlayan var... biz avrupa çapında yıldızlarla anlaşma imzalayım.. bazılaVıda soda firmasıyla anlaşma imzalasın

SATILIK REMUS EGZOST

26. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Deniz Asil
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    35 AL 0864

Eskişehir spor klubunu tebrık ederım...Guti noel ıcın ulkesıne gıtmek ıstedı,kırmızı kart gördü aynısı fenerbahcedede var..Neyse konumuz o degıl guzel ınanclı oynadılar kazandılar helal olsun...

Cengiz Özel
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Yok

Deniz bu yazdığını yılbaşı arifesi hemen hemen bütün yabancı oyuncular yapıyor ve yönetimlerde hiçbir şey yapamıyor bence esas düşünülmesi gereken bu.
    Yeşil beyaz Bursaspor
    Adı aşk bu eziyetin..