8 sonuçtan 1 ile 8 arası

Konu: Danke Schön Mesut!

İbrahim Öğretmen yanında Albea Sole Prem.Plus
    Moderatör ibrahim06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Evo Gri
    Edilen teşekkür: 1131

Mutlu Danke Schön Mesut!

Milli takımımızın Azerbaycanı yenip Almanyanın da Belçikayı yenmesiyle zar zor play offa kaldık.

Belçika karşısında elinden geleni ardına koymayan ilk golü atıp diğer 2 golü attıran Mesuta teşekkürler.

Türk Milii takımını seçmedi diye kızanlar biraz haksızlık ediyorlar. Yaşadığı yer olan Almanya son yıllarda yetiştirdikleri Türk futbolcuların emek harcamadan elinden aldığını düşündüğü -ki bunda da haksız sayılmazlar- Türkiyeyi seçmemeleri için çok erken yaşlarda bu futbolculara vatandaşlık üzerinden baskı uyguluyor. O yüzden ona biraz haksızlık yapıldığı kanaatindeyim. Almanya tercihi onun real madride gitmesine sebep oldu.Zira afrikadaki dünya kupasında parladı. Türk Milii takımında olsaydı malesef gidemeyecekti. Bu yüzden kendisinin seçimine saygı duyuyorum. Eleştirmiyorum.
    Konu ibrahim06 tarafından (11/10/2011 Saat 23:02 ) değiştirilmiştir.

2. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Serhat Serhat
    İl Başkanı (Kırşehir) takres - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kırşehir
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 1804

play off a kaldık ama maalesef pek gelecek vaad etmiyor takımımız....
    Keyif BMW'Dir...

4. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Feyyaz Yavuz
    FeyyazYavuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Metalik Beyaz
    Plaka
    34 GKA 10
    Edilen teşekkür: 218

Alıntı ibrahim06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Milli takımımızın Azerbaycanı yenip Almanyanın da Belçikayı yenmesiyle zar zor play offa kaldık.

Belçika karşısında elinden geleni ardına koymayan ilk golü atıp diğer 2 golü attıran Mesuta teşekkürler.

Türk Milii takımını seçmedi diye kızanlar biraz haksızlık ediyorlar. Yaşadığı yer olan Almanya son yıllarda yetiştirdikleri Türk futbolcuların emek harcamadan elinden aldığını düşündüğü -ki bunda da haksız sayılmazlar- Türkiyeyi seçmemeleri için çok erken yaşlarda bu futbolculara vatandaşlık üzerinden baskı uyguluyor. O yüzden ona biraz haksızlık yapıldığı kanaatindeyim. Almanya tercihi onun real madride gitmesine sebep oldu.Zira afrikadaki dünya kupasında parladı. Türk Milii takımında olsaydı malesef gidemeyecekti. Bu yüzden kendisinin seçimine saygı duyuyorum. Eleştirmiyorum.
    ben mesuta kesinlikle hak vermiyorum almanyayı seçtiği için madridde demişsiniz ama nuri şahinle hamitte madridde.. Yani alman milli takımını seçtide ne geçti eline tartışılır..

6. Bu mesaj için teşekkür edenler:

raptor .
    Jettlüü sedini - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 545

Mehmet Topuz İbrahim Toraman gibi oyuncular milli takıma neden alınmaz da hala gökhan zan hala sabri anlamıyorum.. ne var bu oyuncularda..
    HONDA CIVIC 1.6 i-VTEC Premium Eco Otm ile yollarda..

8. Bu mesaj için teşekkür edenler:

ümit başaran
    uzuncocuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Mardin
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 480

sanırım portekız fransa cek cum, gıbı rakıplrmz var allah sans versın bıze.... mesuta gelınce , ben takım olarak almanya takımını kutluyorum adamlar her macını kazandılar. soylentılerede yol vermedıler....
    jetta1.2 tsı comfortlıne 2012

10. Bu mesaj için teşekkür edenler:

İbrahim Öğretmen yanında Albea Sole Prem.Plus
    Moderatör ibrahim06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Evo Gri
    Edilen teşekkür: 1131

Alıntı FeyyazYavuz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben mesuta kesinlikle hak vermiyorum almanyayı seçtiği için madridde demişsiniz ama nuri şahinle hamitte madridde.. Yani alman milli takımını seçtide ne geçti eline tartışılır..
    Dediğinizde haklılık payı var lakin hamit ve nuri real madridde henüz maça bile çıkamadı. Nuri iş yapar şayet düzelirse ama hamit orda yedekten kurtulamaz.

ümit başaran
    uzuncocuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Mardin
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 480

Alıntı ibrahim06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dediğinizde haklılık payı var lakin hamit ve nuri real madridde henüz maça bile çıkamadı. Nuri iş yapar şayet düzelirse ama hamit orda yedekten kurtulamaz.
    +1000 hamıt trnsferıne bende cok sasırmıstım. futbol hayatı bıtecek orda.. yedek olacagın real madrıddemı oynamak sureklı oynayacagın atletıco da mı oynamak arda yı kutluyorum.....
    jetta1.2 tsı comfortlıne 2012

13. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Feyyaz Yavuz
    FeyyazYavuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Metalik Beyaz
    Plaka
    34 GKA 10
    Edilen teşekkür: 218

tabi bu söylediğinizden şu ibare çıkmasın ''mesut alman milli takımında olduğu için ilk 11 de''.. mesut gerçekten kaliteli bir futbolcu olduğu için ilk 11 de. Hamit konusunda çok haklısınız hamit çıkıpta bi sergio ramosu kesemez

15. Bu mesaj için teşekkür edenler: