Alıntı flu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Ben de dün bir yandan ders çalıştım, bir yandan maç izledim, hangisi daha verimli oldu tahmin edin
Neyse iyi hoş da artık ben galibiyet isteyip istememe konusunda kararsızım. Tabi ki galip gelelim ama arkadaşlar, biz öyle bir milletiz ki sevinmesini bile bilmiyoruz maalesef O kadar insanın canı yandı, hayatını kaybedenler oldu ama bir türlü silah olayını elimizden bırakamadık. Ben anlamıyorum hakkaten hangi zihniyet sevincini göstermek için silaha sarılır yaa. Dün de ikinci golün ardından (sanki dünya kupasını almışız gibi-gerçi alsak ne fark eder) silah sesi duyduk evin içinde tedirgin olduk filan derken kurşunlardan biri bizim daireye geldiğini hissettik. İşte o telaşla, penceye de çıkamadık eee can korkusu derken en güvenli yerde uyuduk biraz tedirgin biraz korkak. Neyse sabah hemen baktım tam pencere hizasında iki kurşun izi, elimle yokladım aama tabi ileri gittiği için çıkaramadım, polise haber versem ne olacak ama çok canım sıkıldı, gerçekten şansa yaşıyoruz şu memlekette Ve düşünün bizim ev tepe üzerinde sayılır ve 5. kat.
İşte o yüzden, bu sevinmesini bilmeyen bize, acaba galibiyetler, başarılar çok mu diye düşünüyorum...

büyük geçmiş olsun flu...
Allah beterinden saklasın...