Sayfa 1/2 12 SonSon
40 sonuçtan 1 ile 20 arası

Konu: HB LG V10

Zafer Han
    Ezeldenberi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Adana
    Rengi
    Evo Granit Gri
    Plaka
    Evo 1.3 ss 75bg
    Edilen teşekkür: 617

Standart HB LG V10

HB den Samsung a7 almaya karar vermişken, tesadüfen özellik ve fiyat sınırlaması yaparak baktığımda LG V10 1,714 tl olarak karşıma çıktı. Bi saat kadar araştırma ve fiyatları karşılaştırması yaptıktan sonra hemen sipariş verdim. Dedim ne olur ne olmaz hb nin işi bu yarım saat geçmeden fiyatı 1799 yaptılar. Satıcısı incehesap
    İnşallah bi sorun yaşamam zaten ürün LG Türkiye garantili ....

Ahsen Okyay
    Ahsen34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    16 F 6215
    Edilen teşekkür: 30

Standart Cevap: HB LG V10

hayırlı olsun bende şuan baktım 1,870 iyi fiyata kapmışssınız. Gönderim sürecinde stokta yokmuş kusura bakmayın size 50 tllik hediye çeki verelim deyip siparişi iptal etmesinlerde gerisi kolay

3. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Can AVCI
    CanGo48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Muğla
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    48FK986
    Edilen teşekkür: 59

gm5 plus al geç 1000TL on numara telefon ben araştırıdım iyice ve 2 aydır kulanıyorum.
    Dünü hatırla, bugünü yaşa,yarını düşün....

Zafer Han
    Nereden
    Adana
    Rengi
    Evo Granit Gri
    Plaka
    Evo 1.3 ss 75bg

Alıntı Ahsen34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun bende şuan baktım 1,870 iyi fiyata kapmışssınız. Gönderim sürecinde stokta yokmuş kusura bakmayın size 50 tllik hediye çeki verelim deyip siparişi iptal etmesinler de gerisi kolay
    İki senedir LG G3 kullnıyoruz ikinci elde bana kalacak G4 alayım dedim, araştırdım LG G4 alanların başına gelmedik kalmamış, vaz geçtim.

Hiç şaşırmam
    onun için sipariş sonrası HB yi aradım dedim satıcısı ( İnce hesap ) böyle böyle iken şöyle şöyle olmayalım.... bişey olmaz bizi arayabilirsiniz zaten ürün LG tr garantili dediler.

Alıntı CanGo48 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    gm5 plus al geç 1000TL on numara telefon ben araştırıdım iyice ve 2 aydır kulanıyorum.
    Bana kalsa GM5 alır, rahatıma bakardım ama uzun saçlıların işkencesine katlanmamak için mecbur kaldım
    Aynı telefonu GM5 arkadaşıma aldırdım,çokta memnun. Genaral mobile discavery 2 'yi de ilk çıktığında almıştım halen( lise3 talebesi) kullanılıyor.

Can AVCI
    CanGo48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Muğla
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    48FK986
    Edilen teşekkür: 59

Bende elite kullandım halen duruyor yedek telefon olarak. Hem çekirdek hem ram işletim sistemi kamera falan fazlasıyla yeterli.sarji da gayet güzel 1.5gun rahat çıkarıyor ki ben sürekli elimede tutarim

GM 5 Plus cihazımdan gönderildi
    Dünü hatırla, bugünü yaşa,yarını düşün....

sinan turgut
    SinanTR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 421

zafer abi hayırlı olsun güle güle kullanın

1,5 sene önce Lg g3 almıştım memnun kalmadım bi daha Lg nin bişeyini almam anlamadığım nokta bi güncelleme geldi telefona o gün bugün telefonun feleği şaştı servisede verdim ama bişey çıkmadı

kardeşim samsung yetkili serviste çalıştığı için note 5 almaya karar verdim lg yi hanıma vericem kurtulacam o uğraşsın dursun
    G.Punto 2008 1,3 m.jet dynamic

8. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Zafer Han
    Nereden
    Adana
    Rengi
    Evo Granit Gri
    Plaka
    Evo 1.3 ss 75bg

Sinan teşekkür ederim. Lg g3 ü hanım kullanıyordu güncelleme durumuna hiç bakmamıştım, şimdi baktımda uygulamalar için bir kaç güncelleme gelmiş onlardan bi sorun olmaz ama şuan android sürümü 5.0 görünüyor. Senin G3 te aynı 5.0 mı? G3 için android kaça yükseldiğini daha araştırmadım. Detaylı bir araştırma yapmak gerek.

Zafer Han
    Nereden
    Adana
    Rengi
    Evo Granit Gri
    Plaka
    Evo 1.3 ss 75bg

Işık hızıyla LG V10 elime ulaştı. Şuan hattı takmadan sadece wi-fi bağlantısını yaptım. Cihazın görünümü gerçekten çok şık ve güzel. Kullandıktan sonra detaylı bilgi paylaşımına devam ederim.

EMRE KUMRU
    GPEMREE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Arizona Bej
    Plaka
    34VB8186
    Edilen teşekkür: 157

Alıntı Ezeldenberi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Işık hızıyla LG V10 elime ulaştı. Şuan hattı takmadan sadece wi-fi bağlantısını yaptım. Cihazın görünümü gerçekten çok şık ve güzel. Kullandıktan sonra detaylı bilgi paylaşımına devam ederim.
    Hayırlı olsun abi güle güle kullan

kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

12. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Zafer Han
    Nereden
    Adana
    Rengi
    Evo Granit Gri
    Plaka
    Evo 1.3 ss 75bg

Işık hızıyla gelen Lg v10'a jet hızıyla değişime gitti
    Hattı taktık hesap bilgilerini NFC ile G3 ten aktarım , wifi ile güncelleme sonrası aynı günün akşamı, ekranın en üstünde bulunan ikincil ekranın hemen altında 1cm kadar gölgelenme oluştu. Sabahına Lg servise teslim edildi ( HAYALET EKRAN SORUNU VAR) sorunu ile kaydı açıldı ve çok eskidiği için yenisini ile değişim yapacaklarmış. Toplamda sadece 5 -6 saatte eskidi
    Anlaşılan piyasada sağlam akıllı telefon kalmamış.
    Özetle LG V10 kesinlikle alınmaz.

EMRE KUMRU
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Arizona Bej
    Plaka
    34VB8186

Hattı taktık hesap bilgilerini NFC ile G3 ten aktarım , wifi ile güncelleme sonrası aynı günün akşamı, ekranın en üstünde bulunan ikincil ekranın hemen altında 1cm kadar gölgelenme oluştu. Sabahına Lg servise teslim edildi ( HAYALET EKRAN SORUNU VAR) sorunu ile kaydı açıldı ve çok eskidiği için yenisini ile değişim yapacaklarmış. Toplamda sadece 5 -6 saatte eskidi
    Bu elektronik isi tam şans işi abi. Geçmiş olsun.

kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

sinan turgut
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Titanyum Gri

abi hakikaten seninkide ne şansmış ya sağlık olsun diyeyim

öncelikle sorunuzun cevabını vereyim yukarıda g3 demişim ama yanlış olmuş benimki g3 beat yani mini olan modeli 4,4,2 vardı 5,0,3 var şuanda ama g3 için cevap istersen arkadaşımda g3 var o şuan android 6 kullanyor oda memnun değil kasma pilin daha hızlı bitmesi ısınması gibi sorunları var bendede aynı şeyler mevcut yalnız ben bişey keşfettim ana ekran değilde kilit ekranına galeriden resim atarsanız telefon dahada kasılıyor arkadaştakide bu şekilde oraya kendi orjinal resmini atayınca kasılmalar azalıyor

kardeşim samsung da çalıştığı için benzer durum samsunglardada oluyo kendiside samsung s6 edge i aldığı hafta bozuldu s7 ile bedelsiz değişim olmuştu firmalar bu şekilde müşterinin avantajına olan değişimler yapmak mecburiyetinde kalıyor indirimden aldığınız telefonlarda muhtemelen satış için son anlarını yaşayan cihazlardandır ve garantide bozulunca değişim oluyo

16. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Zafer Han
    Nereden
    Adana
    Rengi
    Evo Granit Gri
    Plaka
    Evo 1.3 ss 75bg

Sağolasın Emre, şuan kendi rekorlarımı kırıyorum , yookkk artıkların....zirvanalarını yaşıyorum.
    Gerçi sıfır kutudan arızalı telefon çıktığını da duymuştum.
    Gelelim bizim lg v10 'un başına gelenlere....
    Servis doğal olarak fatura istedi, faturayı mail hesabıma göndermişler. Faturayı servise gönderdim bi mesaj geldi. Faturada telefonun IMEI numarası yok! Napcaz HB yi aradım size IMEI olan faturayı bayii size iki iş günü içerisinde tekrardan yollayacak, bekle bekle tabi fatura gelmedi. Sonra netten İncehesap. ın telefonunu buldum, aradım 3gün ve 4. arama (rahat iki saat telefon görüşmesi, birini tam 32 dakika bekledikten sonra açtılar)) sonucunda IMEI olan faturayı aldık. Bu arada lg servis telefonu faturada IMEI olmadığı için bir hafta boyunca iade değişim işlemlerini başlatamadı. Bir haftada lg merkezi ara, kayıt oluştur mailler falan derken, bayii iade değişim onayı alındı. Lg merkezi bir sorgumda ürün değişimi onaylanmış, fakat ellerinde yokmuş, gelene kadar bekleyecekmişim ... Tabiki para iadesi yapılmasını istedim.
    HB denen karnı doymuşlar, bize bayii değişim belgesini ürün iade bölümününden maille bize gönderin, biz para iadesini yaparız dediler ama.... belgeyi iade bölümününden gönderdim. Gelen cevap, belgenin aslını bayiiye kargoyla göndermeniz gerekiyor.Sanki bayii ile benim anlaşmam var gibi. Yine boşa geçen üç dört gün. Neyse dün belgeyi incehesab'a yolladım. İki gün içerisinde para iadesi yapılacak. Bakalım bu iki gün bir haftayı bulacak mı?
    Daha öncede satıcısı HB olan ürün iadesinde sorun yaşamamıştım ama satıcısı HB olmayan ürünü almam sizlerde almayın. Dizi film gibi oldu

Arkası yarın.... Olmadı gelecek hafta...😆

18. Bu mesaj için teşekkür edenler:

EMRE KUMRU
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Arizona Bej
    Plaka
    34VB8186

Sağolasın Emre, şuan kendi rekorlarımı kırıyorum , yookkk artıkların....zirvanalarını yaşıyorum.
    Gerçi sıfır kutudan arızalı telefon çıktığını da duymuştum.
    Gelelim bizim lg v10 'un başına gelenlere....
    Servis doğal olarak fatura istedi, faturayı mail hesabıma göndermişler. Faturayı servise gönderdim bi mesaj geldi. Faturada telefonun IMEI numarası yok! Napcaz HB yi aradım size IMEI olan faturayı bayii size iki iş günü içerisinde tekrardan yollayacak, bekle bekle tabi fatura gelmedi. Sonra netten İncehesap. ın telefonunu buldum, aradım 3gün ve 4. arama (rahat iki saat telefon görüşmesi, birini tam 32 dakika bekledikten sonra açtılar)) sonucunda IMEI olan faturayı aldık. Bu arada lg servis telefonu faturada IMEI olmadığı için bir hafta boyunca iade değişim işlemlerini başlatamadı. Bir haftada lg merkezi ara, kayıt oluştur mailler falan derken, bayii iade değişim onayı alındı. Lg merkezi bir sorgumda ürün değişimi onaylanmış, fakat ellerinde yokmuş, gelene kadar bekleyecekmişim ... Tabiki para iadesi yapılmasını istedim.
    HB denen karnı doymuşlar, bize bayii değişim belgesini ürün iade bölümününden maille bize gönderin, biz para iadesini yaparız dediler ama.... belgeyi iade bölümününden gönderdim. Gelen cevap, belgenin aslını bayiiye kargoyla göndermeniz gerekiyor.Sanki bayii ile benim anlaşmam var gibi. Yine boşa geçen üç dört gün. Neyse dün belgeyi incehesab'a yolladım. İki gün içerisinde para iadesi yapılacak. Bakalım bu iki gün bir haftayı bulacak mı?
    Daha öncede satıcısı HB olan ürün iadesinde sorun yaşamamıştım ama satıcısı HB olmayan ürünü almam sizlerde almayın. Dizi film gibi oldu

Arkası yarın.... Olmadı gelecek hafta...😆
    Bende netten sürekli alış yapmaktayım. En mide bulandıran tarafı bu konular maalesef İnşallah en kısa zamanda para iadesini de yaparlar.

sinan turgut
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Titanyum Gri

abi ben bu telefon işinde bişeyi anladım internetten telefon alınmaz siz bu konuda çok insan var

teknoloji marketlerden biraz daha fazla ücret ödenerek alınması bana daha mantıklı geliyor

Zafer Han
    Nereden
    Adana
    Rengi
    Evo Granit Gri
    Plaka
    Evo 1.3 ss 75bg

Sinan, bence Asıl sorun, incelediğim kadarıyla LG'nin G4 serisinde çoğunlukla görülmeye başlayan bu gost screen, hayalet ekran sorununu( anakart hatası) LG çözmeden , aynı problemi G5 te ve ardından V10 da ortaya çıkması ki, bu olayı ben LG'nin başarısızlığı olarak görüyorum. Çünkü LG G3'ü yine HB'den hemde ithalatçı garantili almıştım. İki sendedir hiç bir sorun yaşamadım. Hatta şuan bile G3'ün 32gb modelinin HB'deki fiyatlarına bakarsınız G4'ten bile pahalı olduğunu görebilirsin. Şu saatten sonra LG bin G3 dışında hiçbir modelini kesinlikle almam, tavsiyede etmem.

sinan turgut
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Titanyum Gri

aynen abi

Zafer Han
    Nereden
    Adana
    Rengi
    Evo Granit Gri
    Plaka
    Evo 1.3 ss 75bg

O kadar övdüğüm LG G3 bu sabah şarjdan aldığımda kapalıydı batarya söktak nafile sizlere ömür garantisi daha 8ay var ama ithalatçı firma garantili Evo Bilgi Teknolojileri diye bir firma. Şikayetvar'a baktım Evo servis hakkında çok kötü yorumlar var.;
    https://www.sikayetvar.com/evo-bilgi...ojileri-servis

Tanıdık vasıtasıyla Adana'da G3 ü ucuz yollu yaptırmaya çalışacam.
    Lg marka telefon alınmazmış pahalı bir şekilde öğrenmiş oldum.
    Lg v10 un halen iadesini beklemeye devam.
    Bi daha netten telefon almam. Özellikle de HEPSİBURADA.dan.

Naklov Deniz
    PUNTOCU volkan1065 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bartın
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Edilen teşekkür: 1081

Zafer bey yaşadığınız sorunlar aslında firmanın kötü olduğu anlamına gelmiyor. Size bunu kabul etmiyoruz iade yapmıyoruz dememişler. ben vestelden TV aldım haftasına arızalandı satın aldığım bayi artık bizi ilgilendirmiyor sorununuz servis ile çözeceksiniz dediler. Daha önceden aldığım samsnug bir telefonda da aynısı oldu telefon değişimi 2 ay sürdü.

Sizin süreçleriniz de size olumsuz bir dönüş yada 1 -2 ay gibi süreçler geçmemiş buna dua edin bence. Bayilere servislerin telefon numaralarına ulaşmak çok zordur. telefonla iş yaptırmak falan bunu her yerde yaşarsınız.

Ama sonuç olarak işiniz bir şekilde sonuçlanmış bana göre çokta uğraşmamışsınız.

Birde telefon servislerinin şikayet var daki yorumlarına çok aldırış etmeyin. Keşke bir memnuniyet yeri olsa.

Elektronik tamir gerçekten zordur. heleki arasıra yapan arızaları teşhis etmek yada müşterinin arızayı tam anlamı ile ifade edememesi gibi durumlarda bu işi yapan teknisyenlerin işini dahada zorlaştırıyor.

Bende yaklaşık 15 gündür ayrı bir süreç yaşıyorum. Asus zenfone telefonumun yakınlık sensörü arızalı kulağıma yaklaştırınca ekran kararıyor uzaklaşıtırınca normalde açılması gerekirken açılmıyor. bunun için vatan üzerinden servise gönderdim 10 gun içinde geri geldi ama yapılmamış. Servis kağıdına yazılım güncellendi batarya değişti kalibre edildi denilmiş. Servise gönderdiğimiz kağıda sensör arızası diye belirtilmiş bu sefer gönderirken sensör yerine kadar herseyi yazdırdım. bakalım geri dönüşü nasıl olacak. Ama burda benı memnun eden nokta telefonun 10 gun içinde geri gelmesi. Eski telefonlarım gittiğinde 20 gün telefonu unutuyordum sonra aramaya başladığımda 15 gun sonra telefon geliyordu. buna bakarak şimdi en azından telefonu bekletmıyorlar.

Bu arada XİAOMİ Mİ5S aldım. İthalatçı garantili bir telefon ama bugün Iphone 6S karşılaştırdık kamerası bile daha iyi ve daha seri bir telefon. Amiral gemi katili diye geçiyor. çinliler bu işi aşmış durumda. Tavsiye ederim.

25. Bu mesajı için 2 kişi volkan1065'ye teşekkür etti:

sinan turgut
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Titanyum Gri

zafer abi dedim sana dinlemedin beni ben yıldım bu LG den dahada olsa almam

Sayfa 1/2 12 SonSon