Sayfa 2/2 İlkİlk 12
40 sonuçtan 21 ile 40 arası

Konu: HB LG V10

Zafer Han
    Ezeldenberi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Adana
    Rengi
    Evo Granit Gri
    Plaka
    Evo 1.3 ss 75bg
    Edilen teşekkür: 617

Standart Cevap: HB LG V10

Alıntı SinanTR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    zafer abi dedim sana dinlemedin beni ben yıldım bu LG den dahada olsa almam
    Sinan kesinlikle haklısın, böylesine memnun olduğum bir telefonun birden bire bu hale gelmesi çok kötü. Tamam elektronik eşya bir ömrü var ama bu kadar da olmaz!

2. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Zafer Han
    Nereden
    Adana
    Rengi
    Evo Granit Gri
    Plaka
    Evo 1.3 ss 75bg

Bir ay altı gün sonunda, Lg servisi- Lg merkez-satıcı bayii- hb- arasında uzun süren uğraşlar sonucu nihayet para iadesi gerçekleşti.
    Formdan destek veren herkese teşekkür.

sinan turgut
    SinanTR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 421

zafer abi bütçen ne kadar bilemiyorum ama imkanın varsa samsung note5 al derim bende 1 aydır kullanıyorum aşırı hızlı pili güzel gidiyo ve asla kasılma yok bide süper amoled ekran çok net tavsiye ederim
    G.Punto 2008 1,3 m.jet dynamic

5. Bu mesaj için teşekkür edenler:

HALİL h@lil
    halilimo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 310

Ben huawei tavsiye ederim. 2 yila yakindir g7 kullaniyorum pil omrunde bile azalma yok. Samsung u arayuzunden dolayi sevmiyorum.

7. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Zafer Han
    Nereden
    Adana
    Rengi
    Evo Granit Gri
    Plaka
    Evo 1.3 ss 75bg

Alıntı SinanTR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    zafer abi bütçen ne kadar bilemiyorum ama imkanın varsa samsung note5 al derim bende 1 aydır kullanıyorum aşırı hızlı pili güzel gidiyo ve asla kasılma yok bide süper amoled ekran çok net tavsiye ederim
    Sinan maalesef maddi sınırlar bu kadar.

Halil, Huawei iyi gibi ama, o kadar bilindik markalar bana çok sorun yaşattı ki artık sıcak bakamıyorum.
    V10 u aldığım tarihte Samsung'un a7'si Tekno marketlerde 1700 liraydı. Bende dahili 16gb hafızası olan telefona o kadar para vermek istemedim, şuan ne olmuşsa a7 1900 küsür olmuş anlayamadım gitti.
    Bi ara Sony xa ultra baktım onda da bir dünya sorun yaşanmış.
    Şuan Lenovo P2'yi inceliyorum. İkna aşamasındayım. Lenovo hakkında bilgiye ihtiyacım var......
    Bizimkiler Samsung j7 diyorlar.

9. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Naklov Deniz
    PUNTOCU volkan1065 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bartın
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Edilen teşekkür: 1081

Alıntı Ezeldenberi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sinan maalesef maddi sınırlar bu kadar.

Halil, Huawei iyi gibi ama, o kadar bilindik markalar bana çok sorun yaşattı ki artık sıcak bakamıyorum.
    V10 u aldığım tarihte Samsung'un a7'si Tekno marketlerde 1700 liraydı. Bende dahili 16gb hafızası olan telefona o kadar para vermek istemedim, şuan ne olmuşsa a7 1900 küsür olmuş anlayamadım gitti.
    Bi ara Sony xa ultra baktım onda da bir dünya sorun yaşanmış.
    Şuan Lenovo P2'yi inceliyorum. İkna aşamasındayım. Lenovo hakkında bilgiye ihtiyacım var......
    Bizimkiler Samsung j7 diyorlar.
    Bütçe 1400 Buluyorsa Huaweı MATE S tavsiye ederim. Lenova bende alacaktım sonradan vazgeçtim maalesef destek konusunda zayflar. Şimdi kendim xioami kullanıyorum 10 gündür memnunum.

Samsungun note serisi çok dayanaklıdır.

Velhasıl kelam telefona bence 1500 TL üstü para vermek çok akıl karı değil. heleki şu yerleşik bataryalar sonrasında. Alacğaınız telefonu max 2 sene olarak hesaplayıp telefon alın derim.

Huaweı güzel telefondur sağlam telefondur. kardeşim ve eşinde 3 yıldır G7 si var halen kullanıyorlar.

11. Bu mesajı için 2 kişi volkan1065'ye teşekkür etti:

hakan kaya
    Madlover - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Granit Gri
    Edilen teşekkür: 2

Zafer abicim çok geçmiş olsun.Herkesin dediği teknoloji ve özellikle telefon kesinlikle şans işi. Bende son 1 aydır telefon alacağım için fazla fazla araştırma yapıyorum. Lenovo P2 yeni çıkan bir telefon ve alınabilecek telefonlardan bence ilk 3 e girer. Fakat yeni çıkan bir telefonun 4k video kayıt yapamaması ve artık eski diyebileceğimiz ram olarak DDR3 ve 933 mhz olması biraz düşündürücü doğrusu. Volkan Bey'in dediği gibi bende Xiaomi markasının bir telefonu olan Mi 5s plus telefonundan almaya karar verdim. Şu an en çok satan telefon markalarından biri fakat ithal olarak geldiği için herkesin şüpheyle yaklaştığı bir marka. Bende Hb ve n11 de bu telefonun satan firmanın adresini buldum ve oradan hem inceleme yaparak hemde ilgili siteleri verdiği komisyonu fiyattan düşerek olmaya çalışıcağım . Ama aklında ithal olarak getirilen telefonlardan uzak durma gibi bir fikrin varsa ve zamanında varsa Lenovo P2 yi biraz daha bekleyerek 1400 seviyelerinde almak bence iyi bir seçenek olur.( Bu arada Lenovo P2 sadece 5100 mah bataryası olması bile almak için yeterli bir sebep bence)

13. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Naklov Deniz
    Nereden
    Bartın
    Rengi
    Egzotik Kırmızı

Alıntı Madlover Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Zafer abicim çok geçmiş olsun.Herkesin dediği teknoloji ve özellikle telefon kesinlikle şans işi. Bende son 1 aydır telefon alacağım için fazla fazla araştırma yapıyorum. Lenovo P2 yeni çıkan bir telefon ve alınabilecek telefonlardan bence ilk 3 e girer. Fakat yeni çıkan bir telefonun 4k video kayıt yapamaması ve artık eski diyebileceğimiz ram olarak DDR3 ve 933 mhz olması biraz düşündürücü doğrusu. Volkan Bey'in dediği gibi bende Xiaomi markasının bir telefonu olan Mi 5s plus telefonundan almaya karar verdim. Şu an en çok satan telefon markalarından biri fakat ithal olarak geldiği için herkesin şüpheyle yaklaştığı bir marka. Bende Hb ve n11 de bu telefonun satan firmanın adresini buldum ve oradan hem inceleme yaparak hemde ilgili siteleri verdiği komisyonu fiyattan düşerek olmaya çalışıcağım . Ama aklında ithal olarak getirilen telefonlardan uzak durma gibi bir fikrin varsa ve zamanında varsa Lenovo P2 yi biraz daha bekleyerek 1400 seviyelerinde almak bence iyi bir seçenek olur.( Bu arada Lenovo P2 sadece 5100 mah bataryası olması bile almak için yeterli bir sebep bence)

Ben Mi5 S ni aldım 5.1 ekran gayet kullanışlı geldi. Plus 5.7 ve iş gereği kullanrıken büyük ekran heryeri çiziliyor taşımak falan sıkıntı. Telefonun performansı çok iyi. Delta servis garantili 3 aya kadarda galiba türkiye anlaşması yapılacak.

Lenova bataryası için alınmaz buna katılmıyorum. Telefonda ilk olarak satbilite çok önemli benim için sürekli kitlenen takılan telefonun şarjı 3 gun gitse takılıp kitlenirken benim elimde ömrü kısa olur camdan aşağı uçuşa geçiririm.

Bu konuda Asus zenfone 2 intel işelmcili çok iyiydi. Şu an serviste asus telefonum. keşke kamerası çok iyi olsa başka hiç bir marka almam ama kamerası berbat. Yazılım konusunda çin telefonların içinde en iyi markalar Huaweı ve Xiaomi

15. Bu mesaj için teşekkür edenler:

hakan kaya
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Granit Gri

Volkan Bey Xiaomiyi büyük ihtimal mağazasına gitmekte karar kıldığım firmadan aldınız. 5s plus henüz gelmedi o firmaya ve bende gelmesini bekliyorum. Ben telefonu alana kadar kullandığınız telefonla ilgili olumsuz bir durumla karşılarşırsanız tavsiye ve önerilerinizi her zaman bekliyorum.( Arayüz, dil desteği 4g performası )

Bende asusun telefonu ilk çıktığından bu yana kullanıyorum ve benimde görüşlerim çok olumlu ve çoğu markadan da önde görüyorum.Fakat denk geldiğim hataları da yok değil

Stabilite konusuna gelirsek , dev teknoloji firmaları yazılımsal olarak bizi devamlı telefon değiştirmeye mecbur bıraktığı için bütün telefonları aynı seviyede görüyorum.(Marka, model detayına girmeden söylüyorum bunları oralara girersek çıkamayız )

HALİL h@lil
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Beyaz

Huawei ilk dokunmatigi yapan oldukca koklu bir firma volkan abi cin demis ama tum baz istasyonlarda kullanilan malzemeler huaweidir. Ben telefona cok para vermeyi sevmiyorum. Eger telde cok oyun falan fibi seyler oynamiyorsaniz. Net face kamera falan yapiliyorsa huawei gr5 i bir incele zafer abi 1000 tl fiyati var.

18. Bu mesajı için 2 kişi halilimo'ye teşekkür etti:

hakan kaya
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Granit Gri

Volkan Bey Çin derken kötüleme amaçlı değil sadece ülkeyi belli etmek istedi sanırım.

HALİL h@lil
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Beyaz

Kotuleme olarak algilamadim zaten tum markalar cinde uretiliyor. Kalitelidir demek istedigim okuyacak diger kisiler icin. Volkan abi kullandigini belirtmis zaten kalitesini bilir.

21. Bu mesaj için teşekkür edenler:

sinan turgut
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Titanyum Gri

lenova konusunda çok olumsuz dönüşler var tercih sizin

zafer abi j7 nin iki modeli var düşünüyosanız olanında arayüzü hızlı bataryası çıkmıyo hızlı şarj yok ve parmak okuyucu var diğerinde hızlı şarj var batarya sökülebiliyor ama parmak okuyucu yok ve arayüzü diğerine göre daha yavaş bunlarla birlikte a5 te fena değil ama ona göre fiyatı biraz arttı son zaman bu ara dolar yine uçuşa geçti bunuda dikkate alın

23. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Naklov Deniz
    Nereden
    Bartın
    Rengi
    Egzotik Kırmızı

Alıntı halilimo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Huawei ilk dokunmatigi yapan oldukca koklu bir firma volkan abi cin demis ama tum baz istasyonlarda kullanilan malzemeler huaweidir. Ben telefona cok para vermeyi sevmiyorum. Eger telde cok oyun falan fibi seyler oynamiyorsaniz. Net face kamera falan yapiliyorsa huawei gr5 i bir incele zafer abi 1000 tl fiyati var.
    Hocam hepsi elimden geçiyor ben iletişim sekötürnde çalışıyorum. Zaten kötüleme amaçlı değil Çin telefon markalırın içinde en iki marka Huaweı ve Xiaomıdir bunu yazdım. Ayrıza ZTE de cok iyidir ancak ülkemize her modeli tutulmadığı için getirilmedi. Meuzi var ama ondada sürekli şebeke problemi var türkiyede stabil değil.

Xiaomide 800 Mhz bandı yok. İnşllah bir sonraki modellerinde bu bnadıda eklerler cihazlarına zira bu gidişler Türkiyede Huaweı de acık ara sollarlar.

Zafer Han
    Nereden
    Adana
    Rengi
    Evo Granit Gri
    Plaka
    Evo 1.3 ss 75bg

Noktayı Samsung j7 2016 ile koyduk.
    Herkese yardımlarından dolayı teşekkür...

26. Bu mesaj için teşekkür edenler:

sinan turgut
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Titanyum Gri

hayırlı olsun abi

28. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Zafer Han
    Nereden
    Adana
    Rengi
    Evo Granit Gri
    Plaka
    Evo 1.3 ss 75bg

Aslında son önerilerden sonra HUAWEI G8 32 GB almaya karar vermiştim.( Kvk garantili)Fakat hanımı kandıramadım
    Bilmediğim marka falan deyince, dedim sütten ağzı yanan ankesörlü telefonla gezermiş😂

Zafer Han
    Nereden
    Adana
    Rengi
    Evo Granit Gri
    Plaka
    Evo 1.3 ss 75bg

Alıntı Ezeldenberi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    O kadar övdüğüm LG G3 bu sabah şarjdan aldığımda kapalıydı batarya söktak nafile sizlere ömür garantisi daha 8ay var ama ithalatçı firma garantili Evo Bilgi Teknolojileri diye bir firma. Şikayetvar'a baktım Evo servis hakkında çok kötü yorumlar var.;
    https://www.sikayetvar.com/evo-bilgi...ojileri-servis

Tanıdık vasıtasıyla Adana'da G3 ü ucuz yollu yaptırmaya çalışacam.
    Lg marka telefon alınmazmış pahalı bir şekilde öğrenmiş oldum.
    Lg v10 un halen iadesini beklemeye devam.
    Bi daha netten telefon almam. Özellikle de HEPSİBURADA.dan.
    Hiç umudum olmadığı için yaklaşık iki hafta LG G3'ü Evo Teknolojileri servisine göndermek istemedim. En sonunda Satıcısı Hepsiburada olduğu için bir şansımı deneyim dedim. HB'ye detaylı bir iade tamir formu gönderdim. Tüm servis işlemlerini ve telefonun servise ( Evo Teknolojileri) gönderimini sadece HB tarafından gerçekleştirmesini ilettim. Sonuç olarak, tamir edilip geri gelmesi iki ay sürdü. Bu süre içerisinde HB yi bir defa aradım, o da 20. gününde, ama sağolsunlar e-mail le sürekli bilgilendirme yaptılar. Yapılan işlemler, elektronik kart modülü değişimi ve yazılım. İnşallah telefon bir iki sene daha idare eder. Ayrıca şunuda söylemeden geçemeyeceğim
    Asıl amacı, müşteri memnuniyeti odaklı çalışma anlayışında olan tüm firmalara buradan teşekkürler.

Bu arada Volkan bey, sizin Asus zenfon İnşallah yapılmıştır.
    Konu Ezeldenberi tarafından (01/03/2017 Saat 12:26 ) değiştirilmiştir.

tayfun aydın
    tayfux - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 2123

bende 4 senedir note 2 var bir kere teknosa aracılığı ile ana kart değişti o kadar. yani yukarıda yazan note serisinin sağlamlığına katılıyorum. çok dolduğunda kasma hafif var. bu arada evo şirketi ile ilgili de samsung s3 cihazımız vardı ve carrefour sa dan almıştık evo garantiliydi. bir kere işimiz düştü ama yazılımı güncelleyip yollamışlar. halbuki asıl sorun açma-kapama düğmesindeymiş. tabi biz bnu garanti bittiğinde öğrendik. maalesef çok ilgili değillerdi. bozulduğunda kargo ücretini bile kullanıcıya ödetiyorlar.

Zafer Han
    Nereden
    Adana
    Rengi
    Evo Granit Gri
    Plaka
    Evo 1.3 ss 75bg

Unutmuşum, LG G3'ün tüm kargo işlemleri Hepsiburada tarafından karşılandı.

Sayfa 2/2 İlkİlk 12

Yer imleri

Yer imleri