Sayfa 1/2 12 SonSon
21 sonuçtan 1 ile 20 arası

Konu: Bursa'da ki FULL akaryakıt istasyonu

. .
    Ersal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 341

Standart Bursa'da ki FULL akaryakıt istasyonu

GP me henüz OPET harici yakıt koymadım.! ay kadar öncede Bursa'ya taşındım.İzmir yolundan hergeçişimde FULL'un mazot fiyatını görünce dalıp depoyu doldursım geliyor ama yakıt kalitesi nasıldır bilmiyorum.FULL hakkında bilgisi olan veya kullanan arkadaş varmı acaba yardımcı olacak.

ersan akdemir
    ersan16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 17

forumda arama yaparsınız bu konu çok tartışıldı.
    bende bursada yaşıyorum 3 4 aydır full dizel kullanıyorum sadece. bir problem yaşamadım. memnunum.

fulldeki fiyatlarıda düzenli olarak takip ediyorum. genel olarak diğer istasyonlara göre ucuz. full garanti kart indirimi de eklenince daha güzel oluyor. ama yılbaşında full garanti kart indirimleri bitti son yakıt aldığımda sordum yakında tekrardan kampanya başlatılacağı söylendi. görücez.

ayrıca bursalı arkadaşlar için. yakında yakın çevre yolunun eski fakülteye dönüş yapılan köşsesinde yeni bir full açılacak. %25 indirimi kaçırmayın. kilometrelerece kuyruk oluyor gerçi

3. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Kadir Fota
    fota - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    16 *** 83
    Edilen teşekkür: 243

Alıntı ersan16 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    forumda arama yaparsınız bu konu çok tartışıldı.
    bende bursada yaşıyorum 3 4 aydır full dizel kullanıyorum sadece. bir problem yaşamadım. memnunum.

fulldeki fiyatlarıda düzenli olarak takip ediyorum. genel olarak diğer istasyonlara göre ucuz. full garanti kart indirimi de eklenince daha güzel oluyor. ama yılbaşında full garanti kart indirimleri bitti son yakıt aldığımda sordum yakında tekrardan kampanya başlatılacağı söylendi. görücez.

ayrıca bursalı arkadaşlar için. yakında yakın çevre yolunun eski fakülteye dönüş yapılan köşsesinde yeni bir full açılacak. %25 indirimi kaçırmayın. kilometrelerece kuyruk oluyor gerçi
    açılışı ne zaman ? bende bugüne kadaropet harici almadım ancak abi bi esprisi yok hep bize kaçıo , o da sonuçta tüpraş diye biliyorum.

onur kaya
    kara kız - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    34 DY 2468
    Edilen teşekkür: 303

Alıntı fota Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    açılışı ne zaman ? bende bugüne kadaropet harici almadım ancak abi bi esprisi yok hep bize kaçıo , o da sonuçta tüpraş diye biliyorum.
    sen fullden yakıt kullan yaptığın km den sonra sana ne kaçtığını ozaman anlarsın..bırde calışma sesi duman atması son hızda dusukluk ve seriliğide kaybedince ustune ustluk az km gidince emın ol kı opete yada kullandığın yakıtı tekrar kullanıcaksın..

onrky
    1.4 starjet 95hp

serkan serkan
    sekoli82_35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Metalik Beyaz
    Edilen teşekkür: 18

bende fullden kullanıyorum senın soledıklerının hıcbırı olmuyor kullanmadan kullanmaya değişir....

Feyyaz Yavuz
    FeyyazYavuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Metalik Beyaz
    Plaka
    34 GKA 10
    Edilen teşekkür: 218

bende fullden alıyorum 7-8 aydır hiçbir sıkıntı yok çekişinde de motor sesinde de attığı dumanda da bir problem yok

Ziyaretci036
    Ziyaretçi Ziyaretci036 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

bende 1 senedir fulldan alıyorum mazotu hiç bir problem yaşamadım. en son bursada fullden depoyu ağzına kadar doldurdum o mazotla ankaraya gittim geldim toplamda 1200 km yol yaptım .

Kaan Acurol
    Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. Budweiser - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Siyah
    Edilen teşekkür: 524

Valla memnun kalanlar oldu kalmayanlar oldu. Ya yakıt değişken ya da beklenti değişken. Ben beğenmeyenlerdenim. 2-3 kere acaba psikolojikmi diye baktım ama shell 97 ile full 97 arasında dağlar kadar fark var. Mazot ve LPG sini denemedim. Mazotlu aracım zaten yok LPG yede güvenemem bir önceki aracımda lpgden çok çektim açıkçası 3-5 kuruş için riske girmekte istemem.

Kadir Fota
    fota - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    16 *** 83
    Edilen teşekkür: 243

o zaman ben opet e devam ediyim

Kaan Tanyeri
    tanyerik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Evo Siyah
    Edilen teşekkür: 2

FULL de bayilik yoktur, tüm istasyonları şirketin kendisine ait yada şirketin kendisinin işlettiği tesisler olduğundan bayi karı farkını tüketiciye daha az yansıtırlar. Lütfen önyargılı yaklaşmayın. özelliklede taksilere dolmuşlara sorun(ki bunlar sürekli şehir içi trafiğindeler) kaçı opetten alıyor ne yazıkki fiyat farkından alamazlar en azından ankarada imkansız.

Şenol Vural
    siyah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 31

bikaç şey duydum hakkında arkadaşlar duyduklarımın arasında dolmuşcularda vardı
    tavsiye etmem... arkadaşlar arızayı hemen çıkarcak diye bişey yok uzun vadede çıkar ama ucuz alcam diye ilerki arızalara davetiye çıkarmayın derim

saygılarımla

ugur ozer
    ugurozer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 630

.
    Konu ugurozer tarafından (10/01/2012 Saat 15:28 ) değiştirilmiştir.

hasan ali Z.
    HasanAliz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Orleans Mavi
    Edilen teşekkür: 116

full.de aslında doğru dürüst bir indirim yok. diğer akaryakıt firmaları kampanyalar yapıp zaten kredi kartlarına puan vererek fullden daha çok indirim yapıyorlar. hesaplayın farkı görün.

ben benzinini kullandım. kullandığım bayiden mi kaynaklı nedir tam bilemiyorum ama memnun kalmadım açıkçası. memnun olanlarda var. sizde kullanın memnun kalırsanız sorun yok kalmazsanız başka firmaya gidersiniz. tekel değiller sonuçta piyasada.

Kaan Acurol
    Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. Budweiser - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Siyah

Alıntı ugurozer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    pardon 97 oktan benzini hangi araçta kullanıyorsunuz?
    1.4 fire da denemiştim. Normalde 95 kullanıyorum karşılarştırma amacıyla daha sonrada shellden 97 almıştım. Turbolu araçtada denedik sonuç aynı.

Ayrıca önyargıyla davranmıyorum eğer o yazı bana ise diğer arkadaş yazmış. Tecrübe ettim onu yazdım.

ugur ozer
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Rock Siyah

.
    Konu ugurozer tarafından (10/01/2012 Saat 15:28 ) değiştirilmiştir.

raptor .
    Jettlüü sedini - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 545

Bu full konusunda cok tartışma var.. Açıkça görüşlerimi belirtmek isterim..

Aracıma uzun zaman Maltepe/istanbul - altunizade / istanbul - Çorlu/tekirdağ OPET bayilerinden yakıt aldım.. Opet in yakıtı gerçekten güzel.. Yalnız gidilen max. km ve son hız değerlerinde bu 3 bayidede bariz oynamalar oluyor.. En iyi yakıtı Çorlu daki opetten aldım..

İstanbulda bir kaç kez Libadiye full den yakıt aldım.. Açık söyliyeyim.. Bütün opetlerden Daha az km gittim.. Daha düşük performans aldım.. 97 sinide denedim 95 ten çok daha az gitti.. Bir daha da almadım..

Taa ki geçenlerde bir arkadaşımın tavsiyesiyle yakıtlarının denetimden geçtiğini ve libadiye bayisinin iyi yakıt satmaya başladığını duyana kadar.. Hadi dedim deneyelim.. Yakıtı aldım eskiye göre fark vardı gerçekten performansıda iyiydi max km de opetle aynıydı.. Yani kısaca sorun yoktu.. Şu bir gerçekki bayiden bayiye yakıt çok değişiyor.. Full yakıtını düzeltmiş eskiye oranla çok daha iyi.. Okuduğum kadarıyla Bağımsız alman TüV denetiminde satmaya başlamış yakıtlarını.. Şimdiki yakıtları gayet başarılı.. Hatta Altunizade opetten çok daha iyi.. Yalnız bu söylediğim libadiye Full için geçerli..

İyi bir bayi bulamazsanız Opet alın.. Fullden de korkmayın.. Yakıtı eskisinden iyi..

Bu arada Bazı shell bayilerininde yakıtı iyiymiş fakat denemedim..
    HONDA CIVIC 1.6 i-VTEC Premium Eco Otm ile yollarda..

kerem *
    krm1983 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 1665

Zaten artık 97 oktan diye katkılı 95 satıyorlar.

senza cuore saremmo solo macchine

Owning an Alfa Romeo? is like having a supermodel as a girlfriend. Yes, she is a bit stupid. Yes, she is expensive but it! She is so damn HOT!

Kaan Acurol
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Siyah

Alıntı ugurozer Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Önyargılı davranmama konusunda kesinlikle sizinle hemfikirim. Ancak sizleri aydınlatmak istediğim bir husus var; Araçlarımızın avans ayarları 95 oktan benzine göre ayarlıdır, 97 oktan benzinin 95 den farkı daha fazla sıkıştırılabilir olmasıdır, daha fazla sıkıştırabildiğimiz halde bujinin ateşlemesinden önce yanmaz yani diğer bir deyişle daha zor alev almaktadır, eğer araçlarımızın avans ayarları 97 ye göre yapılmaz ise bu tip bir yakıtın araçlarımıza hiçbir artısı olmadığı gibi daha verimsiz olduğunu hissetmemiz gayet normal olandır. Yok eğer 97 ye göre ayar yapılmayan bir araçta kullandığımız halde daha kötü bir fark hissetmiyorsak bilinki size 97 diye 95 oktan yakıt satmışlar, ve bunun üzerinde daha iyi bir performans hissediyorsanızda bilinki psikolojik etki.
    Aynen doğru dedikleriniz. Lakin dediğim gibi turbolu araçdada denedik bravo tjet le. Yakıt sarfiyatı çoğaldı performans kaybı cabası. Neyse dileyen Full den alsın ben kendi deneyimlerimizi paylaştım. Mutlaka iyi yakıt satan yeri vardır. Ben ankarada Ulustaki bayiden full ledim, mamaktaki bayiiden 50 liralık aldım. İstanbul libadiyedende 20 liralık aldım hiç birinden memnun kalmadım. Kalan varsa ne ala. Benzin shell gaz opet devam.

ugur ozer
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Rock Siyah

.
    Konu ugurozer tarafından (09/01/2012 Saat 10:03 ) değiştirilmiştir.

ersan akdemir
    ersan16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 17

Alıntı kara kız Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sen fullden yakıt kullan yaptığın km den sonra sana ne kaçtığını ozaman anlarsın..bırde calışma sesi duman atması son hızda dusukluk ve seriliğide kaybedince ustune ustluk az km gidince emın ol kı opete yada kullandığın yakıtı tekrar kullanıcaksın..

uzun süredir fullden kullanıyorum. dull de opette babamın oğlu değil.

kilometre kesinlikle fark etmiyor.
    duman attığını hiç mi hiç görmedim
    ses konusunu karşılaştırmak lazım.

Sayfa 1/2 12 SonSon