12 sonuçtan 1 ile 12 arası

Konu: Kasko / Trafik Sigorta hakkında

burak demir
    demirburak007 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 1

Karizmatik Kasko / Trafik Sigorta hakkında

Merhabalar

bu bölümden foruma merhaba demek ve faydalı bir link vermek istiyorum.
    Bu forumdaki heme hemen herkesin bir aracı ve her aracın bir sigorta poliçesi var.

aşağıdaki site de sigorta alarmı yazan bir bölüm var bu bölümde
    PLAKA VE E-POSTA adresinizi yazarak sisteme alarm kurabiliyorsunuz.
    poliçe bitiminden 1-4 hafta içinde e-postanıza alarm/hatırlatma maili alıyorsunuz

hatta TC no yazarsanız aynı gün fiyat teklifi bile geliyor.
    iyi günler

www.sinerjisigorta.com.tr

Eray Şendil
    fiery_hunter - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    Y O K !
    Edilen teşekkür: 339

keşke kendinizi tanıtsaydınız önce !!
    ßenim SüRdüqüm hayaTın qeRi viTeSi yoq... qeÇmiŞimi Sadece dikiz aynaSından SeyRediyoRum

Ozan K
    OzzY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Granit Gri
    Plaka
    35HK***
    Edilen teşekkür: 2813

çaktırmadan reklam yapmak bu olsa gerek...
    Ne Mutlu Türküm Diyene!

Eray Şendil
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    Y O K !

bugün siteye üye olup ilk msjda böyle bişey olunca ... artık sigortacıyım demekten utanıyorum bu tür şeylerden dolayı..
    ßenim SüRdüqüm hayaTın qeRi viTeSi yoq... qeÇmiŞimi Sadece dikiz aynaSından SeyRediyoRum

Kadir Süreç Özyalavuz
    Moderatör kadir07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    06 BE 7573
    Edilen teşekkür: 1841

Alıntı fiery_hunter Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bugün siteye üye olup ilk msjda böyle bişey olunca ... artık sigortacıyım demekten utanıyorum bu tür şeylerden dolayı..
    merak etme eray seni herkes tanıyor forumda...
    bu arkadaşın amacı senin gibi dost kazanmak yardımcı olmak değil;sadece para kazanmak...

Eray Şendil
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    Y O K !

abi işte bizim adımızıda karalıyolar böyleleri benim üzüldüqüm nokta o teşekkür ederim güzel düşüncelerin içinde

Hakan Durak
    muazzaf vatandaş hakandurak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Beyaz
    Edilen teşekkür: 57

Eray bey bende üzülüyorum ama en çok da geçen sene sadece acente açtığımı duyurduğum iletim moderatörlerce gerekçe gösterilmeden silinmişti ama şimdi bırakın punto su aracı olmayan kişilerin açtıkları ilanlar böyle özgürce dolaşıyor...

burak demir
    demirburak007 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 1

Dikkat

keşke kendinizi tanıtsaydınız önce !!
    Haklısınız. tanışma bölümününe selam mesajı yazsam hoş olurdu fakat
    vermek istediğim bilgi burası ile daha ilgili olduğu için 2 yere birden yazmak istemedim.

çaktırmadan reklam yapmak bu olsa gerek...
    Bölüm kasko/sigorta bölümü ve bir hatırlatma sisteminden bahsediyorum.
    web sitesinin linkini vermeden bunu nasıl verebilirim ?

Siteye üye olup aman hemen reklam yapayım bir daha da uğramam diyen biri olsa idim şu an bunu yazıyor olmazdım.Ayrıca insanlara bilgi vermek neden sizde bir utanç kaynağı oluyor belirtmenizi isterim.

merak etme eray seni herkes tanıyor forumda...
    bu arkadaşın amacı senin gibi dost kazanmak yardımcı olmak değil;sadece para kazanmak...
    Yeni kişilere bu konuda yargı da bulunmadan önce lütfen mesajımı okuyun.
    bir alarm sisteminden bahsediyorum sizi x bir insan aramıyor database e kayıt olursunuz yada olmassınız otomatik çalışan bir sistemden bahsediyorum.
    Bir hatırlatma servisinden bahsediyorum. Sigortacıyım diyenler bilir kaç kişinin
    Hala TRAFİK TE SİGORTASIZ DOLAŞTIĞINI VE BAHANELERİNİN DE SİGORTACIM ARAMADI SÖYLEMEDİ DEDİĞİNİ varsa bir hatırlatma servisiniz buyrun yazın. BU BÖLÜMDEKİ BENCE EN ÖNEMLİ BİLGİ VEREN MESAJIN BU OLDUĞUNU İDDİA EDİYORUM. Lütfen yargısız infaz yapmadan önce mesajın içeriğine bakın.

abi işte bizim adımızıda karalıyolar böyleleri benim üzüldüqüm nokta o teşekkür ederim güzel düşüncelerin içinde
    Bu düşünceye haiz iseniz forumu kitleyin yeni üye ve yeni mesaj da almayın
    eski üyeler aralarında mesajlaşsın dursun. Forumdaki özgürlüklerin kısıtlı olduğunu bilmiyordum.

Eray bey bende üzülüyorum ama en çok da geçen sene sadece acente açtığımı duyurduğum iletim moderatörlerce gerekçe gösterilmeden silinmişti ama şimdi bırakın punto su aracı olmayan kişilerin açtıkları ilanlar böyle özgürce dolaşıyor...
    Sizin adınıza üzüldüm. FAKAT TEKRAR ETMEK istiyorum BÖLÜM
    KASKO / SİGORTA Bölümü ve BİR HATIRLATMA/ALARM SERVİSİNDEN ve teknolojisinden bahsediyorum. VE BUNUN ÜCRETSİZ BİR HİZMET OLDUĞUNDAN
    BAHSEDİYORUM YAPABİLİYORSANIZ BUYRUN YAPIN. Web sitesi size de açık merak etmeyin unutabileceğinizi düşündüğünüz sigortalarınızı ekleyebilirsiniz.
    Sistem Bu forumda mesajımı kötüleyip şahsıma bir ton hakaret edenleri ayırmıyor onlara bile hizmet veriyor.

Saygılarımla

Hakan Durak
    muazzaf vatandaş hakandurak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Beyaz
    Edilen teşekkür: 57

tamamen reklam yapıryorsunuz ve bunu utanmadan alarm sistemi diye tanıtıyorsunuz ayrıca benim adıma üzülmenize gerek yok ben tüm dostlarımı takip edebilirim ve ediyorum da çünkü ben insanlara paraymış gibi bakmam bunu yapamayacak kapasitede olsaydım bu işi yapmazdım ayrıca bizim forum sitemiz adı da üstünde bu araca gönül vermiş insanlardan oluşmaktadır...

Alıntı demirburak007 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Haklısınız. tanışma bölümününe selam mesajı yazsam hoş olurdu fakat
    vermek istediğim bilgi burası ile daha ilgili olduğu için 2 yere birden yazmak istemedim.

Bölüm kasko/sigorta bölümü ve bir hatırlatma sisteminden bahsediyorum.
    web sitesinin linkini vermeden bunu nasıl verebilirim ?

Siteye üye olup aman hemen reklam yapayım bir daha da uğramam diyen biri olsa idim şu an bunu yazıyor olmazdım.Ayrıca insanlara bilgi vermek neden sizde bir utanç kaynağı oluyor belirtmenizi isterim.

Yeni kişilere bu konuda yargı da bulunmadan önce lütfen mesajımı okuyun.
    bir alarm sisteminden bahsediyorum sizi x bir insan aramıyor database e kayıt olursunuz yada olmassınız otomatik çalışan bir sistemden bahsediyorum.
    Bir hatırlatma servisinden bahsediyorum. Sigortacıyım diyenler bilir kaç kişinin
    Hala TRAFİK TE SİGORTASIZ DOLAŞTIĞINI VE BAHANELERİNİN DE SİGORTACIM ARAMADI SÖYLEMEDİ DEDİĞİNİ varsa bir hatırlatma servisiniz buyrun yazın. BU BÖLÜMDEKİ BENCE EN ÖNEMLİ BİLGİ VEREN MESAJIN BU OLDUĞUNU İDDİA EDİYORUM. Lütfen yargısız infaz yapmadan önce mesajın içeriğine bakın.

Bu düşünceye haiz iseniz forumu kitleyin yeni üye ve yeni mesaj da almayın
    eski üyeler aralarında mesajlaşsın dursun. Forumdaki özgürlüklerin kısıtlı olduğunu bilmiyordum.

Sizin adınıza üzüldüm. FAKAT TEKRAR ETMEK istiyorum BÖLÜM
    KASKO / SİGORTA Bölümü ve BİR HATIRLATMA/ALARM SERVİSİNDEN ve teknolojisinden bahsediyorum. VE BUNUN ÜCRETSİZ BİR HİZMET OLDUĞUNDAN
    BAHSEDİYORUM YAPABİLİYORSANIZ BUYRUN YAPIN. Web sitesi size de açık merak etmeyin unutabileceğinizi düşündüğünüz sigortalarınızı ekleyebilirsiniz.
    Sistem Bu forumda mesajımı kötüleyip şahsıma bir ton hakaret edenleri ayırmıyor onlara bile hizmet veriyor.

Saygılarımla

10. Bu mesajı için 2 kişi hakandurak'ye teşekkür etti:

Eray Şendil
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    Y O K !

gerekli açıklama yapılmıs. herkesin kendine göre bi sistemi ve teknolojisi vardır. reklamı burda yapmadan önce forumun içerigine bi göz atsaydınız buranın ticari bi forum deilde gerçekten sıkı dostlukların ticaretin önüne koyuldugu biryer oldugunu anlardınız. iyi geceler.

12. Bu mesajı için 3 kişi fiery_hunter'ye teşekkür etti:

asil suna
    asil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    35evh87
    Edilen teşekkür: 807

gerekli açıklama yapılmıs. herkesin kendine göre bi sistemi ve teknolojisi vardır. reklamı burda yapmadan önce forumun içerigine bi göz atsaydınız buranın ticari bi forum deilde gerçekten sıkı dostlukların ticaretin önüne koyuldugu biryer oldugunu anlardınız. iyi geceler.
    eray seni tanıyan tanıyor dostum unautma.en İYİ reklam yardım etmektir

panda 1.2 dnaymic
    grande punto 1.3 active
    fiorino 1.3 emotion
    bravo 1.6 dnaymic

14. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Samet Bayındır
    bayindirsamet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 0

s.a. ben de öğrenciyim . dışardan bir yere kasko ve trafik sigortalarını yapıp ödemelerimi çıkarıyorum dilerseniz trf ve kasko fiyatlarında size yardımcı olabilirim.