Sayfa 5/5 İlkİlk 12345
85 sonuçtan 81 ile 85 arası

Konu: Müzik sistemleri ile ilgili herşey...

Boran Tolga Demir
    matrox - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Rengi
    Mango Turuncu
    Edilen teşekkür: 23

arkadaşım öncelikle iyi izolasyon gerekiyor bunun için dynamat şart
    ana üniteyi değiştirmek istersen tavsiyem clarion
    profesyonel bir sistem istiyorsan ana ünite çıkışlarını unut sana 2 tane anfi gerekecek birisi mono birisi 4 kanal
    dineyeceğin müzik tarzına göre kutu yapılması gerekli
    mid tiz takımlarında tavsiyem mb quard
    anfi ve woofer için rockforfosgate öneririm
    1000 watt rms woofer üstünde woofer kullanma bagaj küçük tek woofer işini görür 2. sini koymak istersen 2 woofer birbirine basınç yapacağından verim düşecektir
    bunlar benim görüşlerim
    farklı marka kulanan arkadaşlarda görüşünü belirtirse daha net bir bilgi alabilirsin
    1.3 Multijet 90 hp ve turruncuuu
    Tolga

enes durak
    medxr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    10EC972
    Edilen teşekkür: 13

su sistem kafama cok yatmaya basladı.bu konuda onerileri fikirleri olanlar varsa dinlemek isterim..simdiden tskler..
    ana ünite olarak :

https://www.hepsiburada.com/productd...ctid=otm251921

https://www.hepsiburada.com/productd...ctid=otm251915

(bu marka cok tavsiye edilior forumlarda ve de ipod girişi olması nedeniyle bunları dusunuorum.diger markaların aynı ozellikte urunlerıne gore cok da fark yok arada fiat olarak.almısken en ii ses kalitesinde olsun istiorum.)

amfi + s.woofer olarak da :

https://www.hepsiburada.com/productd...tsonyxsaw81p5+

https://www.hepsiburada.com/productd...talpineswd2030

(amfisi ve woofer i içinde herseyile hazır bi sistem oldugu için bole bişe tercih ettim tabii dusunce olarak.kutusuydu, ayarlarıydı,besleme derdi vs olmasın die.ve de aracımı satacagım zmn da cıkarması sorunsuz ve cok kolay oldugu için ve de her araca lzm bişe die dusunuorum.cok guclu olmadıgnı biliorum ama benim için ses kalitesi onemli sadece.guc onemli dgl..)simdi bunların birbirlerine gore üstunlukleri ve bana hangısının daa cok hitap edebilcegi konusunda fikirlerinizi bilmek istiorum.benim için en onemli sey:1. ses kalitesi (sesi cok asırı acmadıgım için yuksek sesin cok da onemi yok) 2. fonksiyonellik.(ıpod girişi vs teknolojık aletlerle uyumu... gbi.) 3. tipi (gorunus de cok onemli konsolda sırıtmasın)
    enes..

Kerim yılmaz
    NeoN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 43

Alıntı medxr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben msgımı yazarken cvplar gelmıs ztn.cok tsk ederım arkdslar paylasım ıcın..sımdı ali haklsıın ben henuz orjınal bı track cd dinlemedım arabamda belki de bu yuzden dir dedigin gbi..
    cem abi senın dedigne gore de ana unıtemı degiştirmesem de tatmin olabilcegim sesi elde ederim dıosun.amfi sart bunun ıcın.peki hangı amfi uyar bzımkıne sole cok paalı olmayanlarından.yukarıdakı siteden ornek verebilrsen sevınrım.kolonları ilk etapta degiştrmesem de olur mu en azından sımdılık.amfi kayde deger bi degişiklik yapacaktır demek istedın heralde.doru mu anladım..
    merhaba orjinal teyibe kabinli sb + jbl anfi baglatmak istiyorum yardımcı olabilirmisin

murat küçük
    murat53 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 15

arkadaşlar bende bir müzik sistemi tutkunuyum.profesyonel bir müzik sistemim var yalnız böyle bir sistemi bizim araçlarımız malesef kaldırmıyor.izolasyonu da yapmama rağmen.başka yerlerden sorun oluyor mesela koltukların zangırdaması ön dikiz aynasının serviste kaç sefer yapıştırtmama rağmen düşmesi kapı camlarının zangırdaması tavan lambasının zangırdaması gibi.akustik denen bişey yok bunu sistemi bağlayan söylüyor .bizim araçların kaldıracağı sistem bana göre. 1000 vatt jbl anfi 1 takım önlere jbl mit takımı 75.4 jbl anfidir bunların toplam fiyatı ana üniteyi değiştirmeden 550 tl dir montajı dahil.alınabilecek en güzel sesi alırsınız.daha büyük bir tesisata hiç gerek yok dediğim gibi araçlarımız kaldırmıyo.birde 75.4 jbl anfi güzel bir anfidir fakat ayarları iyi yapılmazsa mit takımı yakmasıylada ünlüdür.sistemi almaktan çok onun motajı bence çok daha önemlidir.

Fatih Tuzcu
    Euphrates - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Orleans Mavi
    Edilen teşekkür: 10

arkadaşlar, ben aracın mevcut ses sisteminden gayet memnunum ancak arka taraf için aynı şey geçerli değil. elimde eskiden kalma pioneer ts-e1695 var ve bu hoparlörler boyutuna göre gayet iyi ve temiz ses veriyor. bu kolonlarla şimdikinden daha iyi ses alacağıma eminim ama montajı nasıl olur diye düşünüyorum çünkü bu kolonlar 16 cm. söylediğim hoparlörleri hatırlayamayanlar aşağıdaki linke bakabilir. bu tip bir kolonu arka kapılara takan veya nasıl takılacağını bilen varsa yardımı kıyak olur. saygılar.

TS-E1695 - Pioneer Product Archive

Sayfa 5/5 İlkİlk 12345