13 sonuçtan 1 ile 13 arası

Konu: LCD Ekranli Teyp DVD MP3 TV vb.

Tuncel Sunar
    GP_Ts_Ist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    34 S XXXX
    Edilen teşekkür: 31

Standart LCD Ekranli Teyp DVD MP3 TV vb.

Merhaba arkadaslar,

Muzuik sistemleri hakkinda hice yakin bilgim oldugunu soylerek baslayalim.
    Amacim, Blaupunkt teybi cikarip yerine 7 inch vb buyuklukte ekrani olan bir teyp almak. Genel baktigimda aklima takilan 1 kac soruda yardimci olursaniz sevinirim.

1- Genel de baglanti Double Din olursa iyi olur gibi kavramlar var. Bu ne demektir? Aklima takmam gereken bir sey midir? Faydali midir? Yenir mi icilir mi?

2- Bizim teybin yerine konacak cihazin olculeri maks. ne olmalidir? Disa 2 cm sarkmis, kabine sigmayan vs sistemle basbasa kalmak istemem. En, boy , Derinlik olculeri konusunda yardimci olabilecek olanlar var mi?

3- Hepsiburada.com | Akıllı Alışveriş Burada | Oto Aksesuar | JVC KW-AVX706 DVD MULTIMEDYA 6,5 INC MONİTOR

,

Hepsiburada.com | Akıllı Alışveriş Burada | Oto Aksesuar | JVC KD-AV7001 DVD MULTIMEDYA 7 INC MONİTOR

ve

PIONEER AVH-P4900DVD In-Dash DVD Multimedia A/V Receiver 6.5'' Display - AVH-P4900DVD - Buy.com

Yukardaki gibi yurtdisindan getirtsek bizim GP lere uyum sorunu veya standart farkliligindan sorun yasar miyiz?

Simdiden gorusleriniz icin tskler.
    AKIL BIZE SUNULANLAR DISINDA COZUM BULMAKTIR - Anonim

çağatay bayraktar
    cgty - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    34 BC 2556
    Edilen teşekkür: 63

psiburada.com | Akıllı Alışveriş Burada | Oto Aksesuar | JVC KD-AV7001 DVD MULTIMEDYA 7 INC MONİTOR

ve

PIONEER AVH-P4900DVD In-Dash DVD Multimedia A/V Receiver 6.5'' Display - AVH-P4900DVD - Buy.com

bu iki teyp bizim araçlara uygun, yani motorlu içer girip çıkan teypler, bizim konsola maalesef full ekran olanlar sıgmıyor, bu teybide takarken ufak bir parçada alıyoruz konsola ek olarak, şuanda arabamda takılı parça resimini daha sonradan eklerim... motorlu teyplerin (içeri girip çıkan) sıkıntısı ise hırsızlıga karsı korunamaması, maalesef onlarında başı çıkmıyor... ama çok şık bir görünüm oluyor. bu arada istanbul doğubankta 1,000 ytl'ye sony'nin çok güzel motorlu bir teybi var ama fiyatındanda anlayacagınız gibi garantisiz, ürünü ben gördum ve dvd seyrettim biraz çözünürlüğü gerçekten müthiş.

Tuncel Sunar
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    34 S XXXX

Alıntı cgty Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    psiburada.com | Akıllı Alışveriş Burada | Oto Aksesuar | JVC KD-AV7001 DVD MULTIMEDYA 7 INC MONİTOR

ve

bu iki teyp bizim araçlara uygun, yani motorlu içer girip çıkan teypler, bizim konsola maalesef full ekran olanlar sıgmıyor, bu teybide takarken ufak bir parçada alıyoruz konsola ek olarak, şuanda arabamda takılı parça resimini daha sonradan eklerim... motorlu teyplerin (içeri girip çıkan) sıkıntısı ise hırsızlıga karsı korunamaması, maalesef onlarında başı çıkmıyor... ama çok şık bir görünüm oluyor. bu arada istanbul doğubankta 1,000 ytl'ye sony'nin çok güzel motorlu bir teybi var ama fiyatındanda anlayacagınız gibi garantisiz, ürünü ben gördum ve dvd seyrettim biraz çözünürlüğü gerçekten müthiş.

Forum da 2 cm gibi konsol disina tasan teyplerden bahsedildigini gordum. Bunlar uygun derken Full ekran olmadiklari icin mi uygun diyorsunuz?
    Bu ek parca ne icin gerekli? Konsolda kalan bosluklari doldurmak icin mi? Nereden temin ediyoruz ve Fiyati nedir?

Belirttiginiz gibi resim gonderebilirseniz harika olur.

Tskler

Ah-MeT
    Ziyaretçi Ah-MeT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

selam arkdasım;
    dobule dın dedigin cihaz 2inci linkteki turdeki cihazlara denir yanı komple ekran.Cd yi felan takmak istediginizde dugmeye bastıgınızda ekran paralelleşiyor ve cd yi takıyorsunuz... cok guzel bir cihaz ama bizim cihazlara olmaz! olculeri buyuk oturmaz

Eger ekranlı bir cihaz istiyorsan aracina in-dash alıcaksın yani teybin icinden cikan cihaz JVC KD-AV7001 DVD MULTIMEDYA 7 INC MONİTOR isimli urune indash deniyor. Cd takma yeri felan on panelde bizim araclara uyuyor nrmal teyp olculerinde ve cerceve takıyorsunuz.

benim aracımda da navitech In dash var 1 hafta olmadı alalı. guzelbir cihaz, ama arac surerken benım dikkatimi cok dagıtıyor

5. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Engin DURUER
    Fire in the hole ! Genius - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 674

Teyp değişikliği için alacağınız parçanın adı ''teyp çerçevesi''. Bu parçanın montajından itibaren indash ünitenizi aracınıza sabitleyebilirsini. Ekran ölçüsü olarak arada fark yok ancak indash'lerde ki yazılım kontrolü ile içerden çıkan ekrana açı verebiliyorsunuz. Double din cihazlar (100x180) dışarıdan daha çok dikkat çeker ve aracınızı dışarıda bırakıyorsanız daha fazla hedef oluşturur. Birde yeni nesil 3.5 inch ekranlı dvd playerlar var. Onların kasa ölçüleri standart din (180x50 mm)'dir. Şimdiden güle güle kullanın.
    GP in mirror is faster than they appear !

7. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Mustafa Akçay
    pdr42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 625

ah ah arkadaslar bilenler bilir buna benzer bir topicte bende acmıstım ama maalesef verecek kişinin ayağına geldik bizde yalancı cıktık. ama aynı indash modeldi benim yazdıgım resminide eklemiştim. yalnız arkadaslar o dedeğim model 30 g hafızası olan cin malı bir aletti hani n95 n sahteleri varya tv falan izliyosun n99 diye i model buda onun gi birşey yani ucuz ama piyasada nerede bulursunuz bilmiyorum

çağatay bayraktar
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    34 BC 2556

jvc'nin çok güzel bir modeli var bluetooth özellipi de vaar ,telefondan şarkı atmak, telefon görüşmelerini hoparlörlerden yapmak, vs.. gibi.. tam adını bilemiyorum teybin jvc ne modeldi onu söyleyemicem, yarın ögrenir yazarım başlığa

10. Bu mesaj için teşekkür edenler:

çağatay bayraktar
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    34 BC 2556

Alıntı GP_Ts_Ist Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Forum da 2 cm gibi konsol disina tasan teyplerden bahsedildigini gordum. Bunlar uygun derken Full ekran olmadiklari icin mi uygun diyorsunuz?
    Bu ek parca ne icin gerekli? Konsolda kalan bosluklari doldurmak icin mi? Nereden temin ediyoruz ve Fiyati nedir?

Belirttiginiz gibi resim gonderebilirseniz harika olur.

Tskler
    parça 45ytl, doğru tahmin etmişsin boş kalan yerleri doldurmak için...

full erkanlar bizim konsola sıgmıyor sığan birtane var öyle ekranlı jvc'nin ancak ekran cok küçük.. teyp hoşuma gitmişti ancak ekranı küçük oldugu için ben vazgeçtim... eğer garantisiz alnmak istersen dogubanka mutlaka ugraderim.. 1000ytl'ye çok güzel çözünürlüğü kaliteli sony 7'' teypler var.. ancak full ekran değil motorlu..

adsiz yok
    ESPAŞ YAKIT mert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Adana
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 35

arkadaşlar motorlu ları hiç onermıyorum utfen ole bır hataya dusmeyın her ukrda felan ekran kırılacakmıs gıbı oluyorr onun yerıne sabıt olanlarını onerırım benden demedı demeyııııın ...........

Orçun Yerlikaya
    kilcik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    16 BVN 15
    Edilen teşekkür: 4

For - X marka in-dash taktırdım aracıma 1 hafta önce tanıdık vasıtası ile...

Cok güzel oldu, memnunum, inanılmaz özellikleri var bu aletin...

aklıma ilk gelen özellikleri;

Bluetoth bağlantısı ile araç içinden telefonu kullanmadan görüşme yapabiliyorsunuz.

Dvd izleyebilirsunuz

TV izleyebiliyorsunuz

Flash Bellek kartınızda ki şarkıları, resimleri ve videoları görüntüleyebiliyorsunuz

MMC ve telefon kartlarını cihaza takabiliyorsunuz....

Fiyatı 1.000 ytl For-X marka bu cihazın... İsteyenler benimle irtibata geçebilirler...

0535 335 05 45

selcuk temiz
    holigan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 233

arabana takılmıi bi vaziyette resim gönderirmisin nasıl duruyor bakalım

Ah-MeT
    Ziyaretçi Ah-MeT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı holigan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arabana takılmıi bi vaziyette resim gönderirmisin nasıl duruyor bakalım
    evet aracına takılmış resmini ve for-x in hangi modeli?

Tuncel Sunar
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    34 S XXXX

evet....resimler???
    Tşkler..