16 sonuçtan 1 ile 16 arası

Konu: Uzaktan kumandalı mp3 player

serkant helli
    sonofisiris - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Akdeniz Mavi
    Edilen teşekkür: 0

Standart Uzaktan kumandalı mp3 player

selamlar arkadaşlar 2006 grande puntoya sahibim.

aux ara bağlantısı için gerekli kablonun siparişini verdim.

piyasada ses kalitesi ile kendini ispat etmiş bir kaç mp3 player buldum, ancak hic birisinin uzaktan kumandası yok.

benim düşüncem aux kablosunu ve mp3 player ı torpido gözüne atıp kapağı kapatmak, varlıgını bile unutmak. araç kullanırken bit kadar mp3 playerın ileri geri tuşuyla ugraşmak istemiyorum. sağda solda sallanmış kabloda istemiyorum.

sizden ricam bildiğiniz uzaktan kumandalı bir mp3 çalar varsa eger bilgi vermeniz yönünde.

iyi forumlar dilerim.

Ziya ziya
    arenas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Tekno Gri
    Edilen teşekkür: 346

Digital music changer denen aparatlar var.keşke onlardan alsaydınız.hem aux a para vermemiş hem de direksiyondan kumanda ederdiniz.
    Ya da bir ipod alınır(bluetoothu olmasından dolayı),bluetooth kulaklılar var kumandalı ,nokianın falan,onu da kumanda ve mikrofon olarak kullanabilirsiniz.böylece telefonla da eller ser görüşebilirsiniz..

Fatih Yıldırım
    Afy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskişehir
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Edilen teşekkür: 7

Uzaktan kumandalı mp3 Çalar hiç duymadım açıkçası.
    Ama şöyle bir fikrim var uzaktan kumandalı FM Transmitter AUX özelliği olanlardan alınabilir tek sorun çakmaktan torpidoya enerji Kablosu çekmek gerekecek.
    Kumanda direksiyona monte edilebiliyor kontrol güzel olur.

Discovery cihazımdan gönderildi

serkant helli
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Akdeniz Mavi

Alıntı arenas Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Digital music changer denen aparatlar var.keşke onlardan alsaydınız.hem aux a para vermemiş hem de direksiyondan kumanda ederdiniz.
    Ya da bir ipod alınır(bluetoothu olmasından dolayı),bluetooth kulaklılar var kumandalı ,nokianın falan,onu da kumanda ve mikrofon olarak kullanabilirsiniz.böylece telefonla da eller ser görüşebilirsiniz..
    cevabınız için teşekkür ederim.

bu durumda ipod alacağım. önerebileceginiz bir ipod modeli varmı? oldukca yabancıyım mp3 playerlara.

ayrıca kumanda olarak kulaklık kullanmak olayını biraz acabilirmisiniz.

Ali T
    Veteriner Hekim alixxx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın
    Rengi
    Orleans Mavi
    Edilen teşekkür: 497

Serkant bey nokianın bh-214 kulaklığı var bi tane ondan alın aux ile araca bağlayın ve telefonunuzdan kulaklığa bağlanarak telefonunuzdaki müzikleri dinleyin. Ben senelerden beri bu şekilde yapıyorum çok kullanışlı üzerinde ileri geri tuşları falan var telefona dokunmadan müzik değiştirip duraklatıp devam edebilirsiniz.

serkant helli
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Akdeniz Mavi

Alıntı ali Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Serkant bey nokianın bh-214 kulaklığı var bi tane ondan alın aux ile araca bağlayın ve telefonunuzdan kulaklığa bağlanarak telefonunuzdaki müzikleri dinleyin. Ben senelerden beri bu şekilde yapıyorum çok kullanışlı üzerinde ileri geri tuşları falan var telefona dokunmadan müzik değiştirip duraklatıp devam edebilirsiniz.
    hızlı cevabınız için teşekkürler.

ancak durum cok karışıyor. ben telefonumu aracın esiri etmek istemiyorum. zaten bu yeni telefonların sürekli bir sarj problemi var. bizim puntolarda cakmaklık sarjlarını hic sevmiyorlar.

sarkı değiştirmek için elimde kulaklık olmasıda hem bana hem yolculara oldukca komik gelicektir.

anladıgım kadarıyla kendine ait bir kumandası olan bir mp3 player yok.

Cem Doğu
    cemdogu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 510

Alıntı sonofisiris Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hızlı cevabınız için teşekkürler.

ancak durum cok karışıyor. ben telefonumu aracın esiri etmek istemiyorum. zaten bu yeni telefonların sürekli bir sarj problemi var. bizim puntolarda cakmaklık sarjlarını hic sevmiyorlar.

sarkı değiştirmek için elimde kulaklık olmasıda hem bana hem yolculara oldukca komik gelicektir.

anladıgım kadarıyla kendine ait bir kumandası olan bir mp3 player yok.
    böyle bir ürün görmedim ben.Telefonunuzu aracınıza tanıtmak iyi bir çözüm bence.Güzel işçilikle farkında olmazsınız bile.Şarj aparatı puntolara oturmuyor gibi, haklısınız.Tırnakları kontrol kalemiyle birbirine değdirmeden içeri doğru çekerseniz temassızlık sorununuz çözülecektir.

serkant helli
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Akdeniz Mavi

Alıntı cemdogu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    böyle bir ürün görmedim ben.Telefonunuzu aracınıza tanıtmak iyi bir çözüm bence.Güzel işçilikle farkında olmazsınız bile.Şarj aparatı puntolara oturmuyor gibi, haklısınız.Tırnakları kontrol kalemiyle birbirine değdirmeden içeri doğru çekerseniz temassızlık sorununuz çözülecektir.
    çözüm önerileriniz için teşekkür ederim. ben araştırmaya devam edeceğim. cin malı bazı seyler buldum ancak ses kalitesini bozacağından korkuyorum. deneme görme şansımda yok netten sipariş vereceğim.

Ali T
    Nereden
    Aydın
    Rengi
    Orleans Mavi

3-5 gün beklerseniz bu yönde bir projem var kutu aldım gelmesini bekliyorum geldikten sonra çalışmaya başlayacağım. Çin malı dediğiniz ürünlerden var elimde sd kart ya da usb den mp3 çalan ekranlı onu kutuya koyup jak falan takmayı planlıyorum hatta bluetooth spariş ettim o da geldiğinde onuda bağlayacağım bakalım sonuçları paylaşırım

Ali T
    Nereden
    Aydın
    Rengi
    Orleans Mavi

Şu üründen aldım bi kutu bi jak girişi auxa taktım usbden müzik dinliyorum bu gün araca bağladım süper çalışıyor. 12v ile çalışıyor elektriği direk çakmak çoklayıcıdan aldım. Uzaktan kumandası ile kullanmak çok zevkli ve çok kolay
    Konu alixxx tarafından (05/09/2014 Saat 22:28 ) değiştirilmiştir.

11. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Hmd Gnc
    hamdi1905 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 22

yav şu aux muş transmittermiş bırakın artık şunları.alın bitane sony yada pioneer 150tl ye 2 yıl garantili hem atın flash a dinleyin mis gibi.boş yere veriyosunuz paraları alın bi kere kurtulun.direksiyon kumandasını yerim.zaten aux la kumanda çalışmıyo her yer bağırsak gibi kablo seside bi zahmet çeviriverin zor değil.bende kullandım aux u başlarda.auxdan şarkı bulcam diye kaza yapcanız bi süre sonra kablo cızırdıcak bilmem ne.valla ben kurtuldum o lanet teypten.cd olayı zaten bitti.her gün yeni bir şarkı cd mi dayanır buna
    Konu hamdi1905 tarafından (11/09/2014 Saat 04:57 ) değiştirilmiştir.

Fatih Yıldırım
    Afy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskişehir
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Edilen teşekkür: 7

Şu üründen aldım bi kutu bi jak girişi auxa taktım usbden müzik dinliyorum bu gün araca bağladım süper çalışıyor. 12v ile çalışıyor elektriği direk çakmak çoklayıcıdan aldım. Uzaktan kumandası ile kullanmak çok zevkli ve çok kolay
    Hayırlı olsun. Fiyat nedir acaba?

serkant helli
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Akdeniz Mavi

nereden ne kadar aldıgınızı paylaşabilirmisiniz acaba.

Ali T
    Nereden
    Aydın
    Rengi
    Orleans Mavi

Aliexpressten aldım 3 haftada falan geldi ama yanlış hatırlamıyorsam 6.39 dolar olması lazım. Bi kutu aldım 5 tlye, 1 tlye kulaklık girişi aldım toplam maliyet 20 tl yi bulmadı radyosu var uzaktan kumandası var usbden müziğimi dinliyorum ve bence ses kalitesi de tatmin edici cızırtı falan yok. Fakat aldığım gün indirimdeydi şimdi 11-12 dolar seviyesinde ve bazılarında bluetooth da var bir inceleyin siteyi isterseniz.

16. Bu mesaj için teşekkür edenler:

grande punto
    klavikula - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Mersin
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Edilen teşekkür: 55

grande punto teybinin arkasında 12 v var . aux ta zaten mevcut . bu tip bir mp3 player modül alınıp isteğe göre uygun bir kutuya yerleştirilip. hemen konsolda vitesin ilerisinde klima kumandalarının altındaki boşluğa yerleştirilip kablolarda içten teybin arkasına yerleştirilir olur biter. bu arada alacağınız modul 5v ise 7805 entegre ile 12 v 5 v a düşürülüp verilebilir anlattığımdan daha kolaydır eli yatkın olup çok az bilgisi olan yapabilir ilgilenenlere takıldıkları yerde ayrıntı verebilirim.

grande punto
    klavikula - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Mersin
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Edilen teşekkür: 55

Ürün çin alış veriş sitelerinden temin edilebilir kargosu bedavadır . biraz bekleyince gelir fiyatı ucuz ve çeşit bol. örnegin dx , aliexpress, buyincoin v.s. sitelerden temin edilir isteğe göre bluetooth lu v.s. modelleri mevcut. 12v olanların modül bordunda küçük bir 7805 entegre vardır bu sayede siz bağlayınca o kendisi düşürüp 5v ile çalışır. üzerindeki o küçük entegreye ben pek güvenmediğim için dışarıdan kendim 7805 koyuyorum daha sağlıklı oluyor zaten böylece sadece 12v luk modüller değil 5 v luk olanları da değerlendirebilmiş oluyorum. bir de ben yapamam bu işi diyenler bu tip işlerle uğraşan elektronikçileri çoğunluğu yapıyor bu işi.