17 sonuçtan 1 ile 17 arası

Konu: Adana - Birmot saçmalık

HaKaN ZHR
    == 火 == HKNZHR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Adana
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    01 YE 464
    Edilen teşekkür: 86

Standart Adana - Birmot saçmalık

Yaklasık 1 ay önce arkadasın arabasını birmota kadar cektim yolda kalmıstı ve gittigimizde benim teypteki sorundan bahsettim... saolsun eyüp usta ilgilendi ve teybi söktüler... istanbula gidece 10 15 gun kadar sürer dediler.. neyseki 1 hafta gecti gecmedi beni aradılar teyp geldi gelin takalım dediler.. bende görüntüyü kurtarmak icin arkadasın teybini takmıstım arabaya müzik dinlemesekte boş boş durmasın dedim... neyse aradıklarından 2 gun sonra gittim birmota.. saat 11:30 gibiydi dedim teyp garantiye girmişti gelmiş beni aradınız dedim.. servise gelen araçları karşılayan arkadas bekleyin teybi getirim takalım dediler.. adam teybi getirdi diger teybi görünce iceri götürim söktürim dedi.. arabayı aldı iceri götürdü.. 15 20 dk bekledim ne oldu dedim birazdan hallederler dedi.. 10 dk daha bekledim baktım personel yavas yavas yemekhaneye kayıyor.. adama tekrar sordum ne oldu söktülermi dedim yemek molası dedi saat 13:30 da bitecek mola dedi.. tabi ben cıldırdım... aynen sunları söledim " arkadasım 2 dk lık iş teybi sökün ben takarım bunu yapmak icin 2 saatmı beklicem dedim..." aldıgım cevap sırada 2 araba var.. bende lanet olsun verin arabayı dısarda yaptırırım dedim.. arabayı ve teybi aldım cıktım.. dısarda teybi söktürmek icin 10 ytl bayıldım ve kendi teybimi taktırdım... orjinal kodunu giriyorum bu seferde kodu kabul etmiyor.. arabaya atladıgım gibi eve geldim.. birmotu aradım 20 dk da rahat telefonda bekledim... neyse en sonunda garanti sorumlusu ile görüşebildim.. ve durumu anlattım... ve bana birmotun uzak oldugunu kurttepede oturdugum icin ordu caddesinde turan elektrogine gitmemi bazen teyplerin oraya gittigini ordaki adamların yardımcı olabileceklerini sölediler.. ve bende gittim.. adama durumu izah ettim ve bana teybimin oraya gelmedigini söledi.. istanbulu aradı plakamı söledi ve istanbuldaki sahıslarda teybin gelmedigini söledi.. bende o sinirle birmota gittim.. bir 20 dk daha bekledim garanti sorumlusu arkadas geldi... hallederim şimdi dedi arabayı tekrar iceri götürdü.. basladı bir bekleyiş... 10 15 dk gecti baktım ne arabanın yanına ugrayan var nede sallayan.. allahtan eyüp usta gördü beni ve sordu haliyle... " ne oldu teyp " bende aynen olayları anlattım.. hallederim dedi ve fatih ustayla konustu istanbulu aradılar ve 10 15 dk daha bekledikten sonra teybin kodunu verdiler.. teybi taktik ve kodu girdik ve calisti.. teypteki sorun neydi ?? ses acmaya calisirken kendi kendine sıfıra atıyor.. ve o kadar ugrastıktan sonra aldıgım cevap.. cok hızlı ceviriyormusum teybin beyni karısıyormuş... bence sorun devam ediyor... ve su anda ses acmak icin direksiyonu kullanıyorum.. bilmeyen birisi yanıma oturdugumda ve ses acmaya calistiginda kafayı yiyor... sizce ben birdaha birmota gidermiyim??

2. Bu mesajı için 2 kişi HKNZHR'ye teşekkür etti:

murat değirmenci
    muratde - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    35 BYZ 84
    Edilen teşekkür: 124

işte dediğim bu benim nasıl bir servis anlayışı bu arkadaşlar.bu arkadaş bozulsun diye teybini özensiz kullanırmı sizce.bence kullanmaz yada hanginiz aracınıza zarar gelsin diye kötü kullanım yapan kişilerdensiniz.hiçbiriniz.mantık çalışmıyor ve işlemiyor bu adamlarda.bizde servisçilik yaptık ama zamanında her müşteri mutlu ayrıldı.isteyen istediği alfa müşterisine sorabilir.hemde yetkili servis idik.neyse sorun o değil.yanlış bir yaklaşım.bence birmot hakkında çoğu kişinin olumlu düşüncesi yok eminim buna.izmir birmottanda ben şikayetçiydim arabayı yeni aldığımda...

4. Bu mesajı için 2 kişi muratde'ye teşekkür etti:

5. 20/09/2008, 22:50

6. 20/09/2008, 22:51

HaKaN ZHR
    Nereden
    Adana
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    01 YE 464

ben 11:30 da gittim aksam 5 te teybimi calısır hale getirebildim... daha sayacaklarımı gözlemlerimi sölesem aklınız hayaliniz durur.. evdeyken aradıgımı söledim.. onu acim biraz size.. sekreter baglıyorum diyor telefon 5 dk calıyor cevap veren yok... kapatıyorum bidaha arıyoru... yine cevap veren yok.. 6. aramada sekretere patladım.. hanımefendi cevap verecek birini baglayın 20 dk dır kimse cevap vermiyor dedim.. beyfendi ben baglamakla gorevliyim benim sucum yok diyor.. ögleden sonra gittigimde adamın masasına oturdugumda telefon calıyor.. adam umursamıyor sadece telefon durmadan calıyor susuyor.. calıyor susuyor... onuda gectim.. yaglı bir müşteri geldiginde arabası hemen iceri alınıyor.. işleme konuluyor.. üstüne adama arabada tahsis ediliyor.. kimi kime şikayet edecen?? adamlar paran varsa saygı gösteriyorlar..! eyüp ustaya sözüm yok tabi allah var elinden geleni yaptı cok minnettarım...

8. 20/09/2008, 23:04

Ziyaretçi047
    Ziyaretçi Ziyaretçi047 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

birmot malesef çok eksi puan alıyor. gidişi gidiş değil...

10. Bu mesaj için teşekkür edenler:

ERCan Bütün
    ERC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Edilen teşekkür: 336

bir tabe birmot is yapmaz mı arkadas ya hepsimi yalan bunların anlamam ki...
    Forever DJ Tiestooooooooooooooo...absolutely Trance dj in the universe...

12. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Tolga Güçlü
    Şanslı ve Hızlı Üye tolgaank88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    06 BE 24**
    Edilen teşekkür: 707

uzucu bi durum,geçmiş olsun arkadaşım ...ne yapsan haklısın valla...

14. Bu mesaj için teşekkür edenler:

onur kaya
    kara kız - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    34 DY 2468
    Edilen teşekkür: 303

bir de bildiğim ve duyduğum kadarıyla 2008 lerde bir kısım ve 2009 ların teyp leri blaupunkt değilmiş bu teyp sorununu ilk defa duydumm..

onrky
    1.4 starjet 95hp

16. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Engin DURUER
    Fire in the hole ! Genius - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 674

İnsan önce işini sevecek sonra işine saygı gösterecek. Ben hep söylerim kendi servisini açacak kadar parası olan, elinden iş gelen becerikli ustalar zaten serviste çalışmıyor
    GP in mirror is faster than they appear !

18. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Ziyaretçi047
    Ziyaretçi Ziyaretçi047 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Arkadaşlar konuda bazı düzenlemeler yaptım. Mevzu ne olursa olsun lütfen hakaret içerikli mesajlardan kaçınalım. Derdinizi dile getirin, yorum yapın ama lütfen saygısızlık ve hakaret etmeyin. Teşekkürler.

c®ax .........
    krakercocuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 1512

birmot, benzeri fiat servislerine göre işini düzemli yapmayan firmalardan bırı ben cok mecbur kalmadıkca bu fırmayı tercıh etmıyorum.. merkez servis ve poyraz bu konuda sistemli calısıyorlar aynı zamanda enrikoda...
    teyp sorunu bendede mevcuttu 1 ay oncesıne kadar..poyraz servısıne gıttım ve bana teybın sokulup servıse gonderılmesı gerektıgını soledıler..daha sonra oradakı bır usta bası bana bızım teyplerın ızmır servıslerınden bırının numarasını soledı ve benım ısmımı ver deyıp bana baya yardımcı olmuştu...hoş ..80 ytl para verdık ama servıs kanalı ıle gıtse durum dahada paalı faturalara cıkıcaktı..
    Konu krakercocuk tarafından (22/09/2008 Saat 19:33 ) değiştirilmiştir.
    ----------Captain Crax ------------
    gün gelecek benimde puntom olacak

ertan yıldırım
    brvhgt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Kar Beyaz
    Edilen teşekkür: 515

burda kullandığımız pek çok tabir forumun çeşitli yerlerinde kullanıldı kullanılıyor bence silmeye gerek yoktu çünkü çok ağır laflar değildi neyse neyapalım silinen silinmiş

22. Bu mesaj için teşekkür edenler:

anvil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Mersin
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 1348

ben de geçenlerde şirket aracını kiraladığımız firma birmotlarla anlaşmalı diye adana birmota götürecektim. aynı hakanın dediği gibi randevu alacam bir türlü yetkili kişilere ulaşamadım. artık en son alakasız numaraları kodluyordum yaw kimse açmıyor. sanırsın memleketi kurtarıyor adamlar. neyse en son birine ulaştım dedim servise söyle beni bir arasın randevu alacam. sonra neyse randevu aldık. ertesi sabah 9:30da aracı bıraktım. altıüstü 10bin bakımı yapılacak. öğlene kadar çıkaramadı. ben habire sıkıştırdım da saat 13:30da arabayı teslim ettiler. ama araba yıkanmamış. daha da yıkansa 15te teslim edecekler. sonra ben de zaten adanaya götürmek mesele diye firmaya söyledim mersinde bilen oto ile anlaşacaklar.

HaKaN ZHR
    Nereden
    Adana
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    01 YE 464

ben bugun 20.000 bakımı icin gittim bilen otoya gitmeyi dusunuyordum ama adanada oldugumdan gidemedim.. arabayı teslim ettim ve müşteri hizmetlerindeki bayanın yanına gectim.. olayı aynı sekilde anlattım ve sasırdı kaldı.. bugun teybi tekrar söktüler ve istanbulu aramıslar 3 gun baglı kalmıs teyp ama sorun gorememişler.. müşteri hizmetlerindeki bayanda g. punto kullandıgını ve böle bir sorunla karsılasmadıgını söledi aynı zamanda bu telefon işinden bahsettim ve teybin sökülmesi icin beklettiklerinden bahsettim.. sonuc olarak rahatsız oldugumu dile getirdim... 20.000 bakımı icin 185 yetale bayıldıktan sonra cıktım eve geldim...

toprak paşa
    10Y@ĞMUR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Balıkesir
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 7

Burası türkiye,normaldir...

recep volkan öner
    byrvo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    35 RV 755
    Edilen teşekkür: 71

Birmot izmir de aynen berbat. Boya koruma için götürmüştüm, plastik bölümlerini maskelememişler, her yeri beyaz oldu!!!!!! Ayrıca koltuklara da pasta bulaşmış. Nolacak bu dedim, aldığım cevap "Abi onlar çıkmaz."
    hmmmmmmmm......

Green

Nafiz UYBAT
    SONAX ALSANCAK 4216059 Nafiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 247

ah be volkan bi sorsana bize.izmir de ne hassas puntocular var bilmiyormusun.

Mustafa FIRINCI
    mustafaf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Mersin
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 1569

ya son zamanlarda bu bırmotlardan ne kadar cok sıkayet edıyorlar.ızmırde bızım akrabaların sırketınde 2 tane grande punto var sırket arac olarak.adamlar o kadar bezmıskı bırmot dedınmı adamların yuz ıfadelerı degısıyor...
    Punto Forum | Bizi; Ege'de Komşuya, Kosova'da Sırplara, Kıbrıs'ta Rumlara Sorun...