13 sonuçtan 1 ile 13 arası

Konu: İzmir Birmot'dan çektigim nedir?

can dereli
    cakabo80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Bolero Kırmızı
    Edilen teşekkür: 0

Standart İzmir Birmot'dan çektigim nedir?

gecen hafta gp'im ile ufak bir kaza atlattım. arabayı izmir birmottan aldıgımdan dolayı hep izmir birmotun servisini kullanıyordum. Arabayı goturdugumde servis görevlisi Ferit Adlan en geç 3 gun içinde arabayı teslim edebileceklerini bu surenin 1 gun daha aksayabilecegini soyledi. Bende hem serviste hem gp'min hem olagan bakımını yaptırırm hemde kazadan dolayı hasarımı tamir ettiririm diyerekten arabayı bıraktım . 2. günü sonunda servisi aradıgımda hala kasko expertinin gelmedigini yarın gelecegini soylediler. 3. gunu sabahı aradıgımda expertin aksam gelecegini soylediler. Bende kasko şirketimi aradım ve expert durumunu sordum. İşin gercegi expert 1. gun gelmiş ve arabayı izmir birmotta bulamamıslar. 2. gun expert geldiginde Ferit bey yerinde degilmiş ve yerine bakan adamlar arbayı tekrar bulamamıs . 3 gun expert geldi ve ben arabamın ne zaman yapılıcagını sordugumda bana verilen tarih 1.5 ay sonra idi. Servis muduru Cetin beye şikayetimi bildirdigimde onunda Ferit beyden farklı olmadıgını gordum. Cok sinirlendim ve arabamı geri aldım. Merkez servise arabamı goturecegim.
    Lafın kısası İzmir birmotu kimseye tavsiye etmem. Müşteriye yalan beyenatlar yapıyorlar. Teslim ettigimiz arabayı bulmaktan bile acizler. Bu servis benim GP'mi hak etmiyor. Keşke bu bayiden degilde baska bir bayiden alsamısım pişmanım

Ozan K
    OzzY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Granit Gri
    Plaka
    35HK***
    Edilen teşekkür: 2813

Kurtuluş beye forumdan olduğunuzu söylerseniz elinden geleni yapıcaktır.
    Ne Mutlu Türküm Diyene!

Engin DURUER
    Fire in the hole ! Genius - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 674

Alıntı cakabo80 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    gecen hafta gp'im ile ufak bir kaza atlattım. arabayı izmir birmottan aldıgımdan dolayı hep izmir birmotun servisini kullanıyordum. Arabayı goturdugumde servis görevlisi Ferit Adlan en geç 3 gun içinde arabayı teslim edebileceklerini bu surenin 1 gun daha aksayabilecegini soyledi. Bende hem serviste hem gp'min hem olagan bakımını yaptırırm hemde kazadan dolayı hasarımı tamir ettiririm diyerekten arabayı bıraktım . 2. günü sonunda servisi aradıgımda hala kasko expertinin gelmedigini yarın gelecegini soylediler. 3. gunu sabahı aradıgımda expertin aksam gelecegini soylediler. Bende kasko şirketimi aradım ve expert durumunu sordum. İşin gercegi expert 1. gun gelmiş ve arabayı izmir birmotta bulamamıslar. 2. gun expert geldiginde Ferit bey yerinde degilmiş ve yerine bakan adamlar arbayı tekrar bulamamıs . 3 gun expert geldi ve ben arabamın ne zaman yapılıcagını sordugumda bana verilen tarih 1.5 ay sonra idi. Servis muduru Cetin beye şikayetimi bildirdigimde onunda Ferit beyden farklı olmadıgını gordum. Cok sinirlendim ve arabamı geri aldım. Merkez servise arabamı goturecegim.
    Lafın kısası İzmir birmotu kimseye tavsiye etmem. Müşteriye yalan beyenatlar yapıyorlar. Teslim ettigimiz arabayı bulmaktan bile acizler. Bu servis benim GP'mi hak etmiyor. Keşke bu bayiden degilde baska bir bayiden alsamısım pişmanım
    Sigorta experinin size o kadar uzun bir süre verme gibi bir şansı yok, bu kadar absürt bir süre verdiklerinde experle muhatap bile olmayın direk bölge müdürlüğüne müracat edin, müşteri hizmetlerini aradığınızda sizi bölge müdürlüğüne yönlendireceklerdir. Exper mümkün olan en kısa sürede aracın hasarını tespit edip tamiri başlatmak zorundadır. Genellikle experler 2 gün bilemediniz 3 gün içinde aracınızdaki hasar tespitini gerçekleştirip işlemleri başlatırlar. Eğer zamanınız müsaitse expertiz raporu hazırlanırken aracınızın başında olmaya çalışın, bunun aksini sizden isteyemezler sonuçta araç sizin, hizmeti alacak sizsiniz. Aracın serviste bulunamayışı ise başka bir muamma, onuda yapamayacaklarsa geriye ne kalıyor ???
    GP in mirror is faster than they appear !

4. Bu mesajı için 2 kişi Genius'ye teşekkür etti:

burak kaya
    BUrasııı Besiktasss!!! ZaMBroTTa_1903 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 90

İzmirde en iyi yer merkez servis hocam, şu ana kadar arabasını goturen herkes memnun kaldı ordan ben dahil...

can dereli
    cakabo80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Bolero Kırmızı

merkez servise gittim rahat ettim. herkese öneririm

Engin DURUER
    Fire in the hole ! Genius - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 674

Geçen kontrol için Birmot'a gittim. Öğleden sonraya arabayı hazırladılar, bir hafta sonrada memnun kaldınız mı diye aradılar
    GP in mirror is faster than they appear !

8. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Ümit Yanardağ
    ümit yanardağ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Orleans Mavi
    Plaka
    35 VY 902
    Edilen teşekkür: 29

canım kardeşim büyük geçmiş olsun.servis konusunda bende aynı şeyleri sizlerden önce yaşadım ama kimse pek dikkate almadı.insanın başına gelince anlıyor.izmirdeki en doğru servis merkez zaten oda bozulursa bu arabayı satacağım.....yada bornova sanayiye götüreceğim daha iyi yapıyorlar...

Tuncel Sunar
    GP_Ts_Ist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    34 S XXXX
    Edilen teşekkür: 31

Buyuk gecmis olsun...Buyuk badire atlasmissiniz. Islerin nihayetinde yoluna girmis olmasi guzel. Bu tarz servisleri sikayet edecek merci neresidir? Bence yasadiklarinizi iletin ...Belki kendilerine ceki duzen verirler...Rezalet ..Baska bir sey diyemiyorum...

MUSTAFA YİĞİT
    mgraf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 52

bence bi yanlış anlama vardır.şb müd.ahmet beyle görüşmenizi öneririm

kürşat şahin
    firefly - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    07BEJ64

arkadaşlar aynı sorundan bende antalya balabanlardan şikayetçiyim. onlarda araba için bir hafta dediler 1 15 günde teslim ettiler.teslm aldıktan sonrada 3-4 defa daha gittim eksikleri yaptırmak için.hala bile şüpeliyim araçtan sanki önde eksik parçalar var gibi geliyo

Ah-MeT
    Ziyaretçi Ah-MeT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

gecmiş olsun can

Alp BELGEN
    Alp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 326

Çok geçmiş olsun kardeşim.
    Maalesef bu bir türkiye gerçeği kimsenin umurunda değil senden başka takip etmezsen 1 değil 3 ayda bile zor çıkar.
    Kolay gelsin.

Cuneyt kayakıt
    Cnyt01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Adana
    Rengi
    Yok
    Plaka
    01 ck 1905
    Edilen teşekkür: 94

ya o deılde 1.5 ayda ne cıkıyor... pert araba toplanır 1 ayda.