Sayfa 1/2 12 SonSon
31 sonuçtan 1 ile 20 arası

Konu: Siz benim yerimde olsaydınız ne yapardınız

KADİR ŞAHİN
    kdrrshnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 74

Standart Siz benim yerimde olsaydınız ne yapardınız

herkese meraba Arabamı servise 110 bin bakıma götürdüm arabada su eksiltme vardı calısırken titreme vardı birde motor arıza lambası yanıyordu bunları bir kağıda yazdım fiyat tutarı için beni ararsınız dedim çıktım sonra beni aradı servis enjektörlerde problem var dedi toplam fiyatın bin liraya yakın tutar dedi tamam dedim yapın ne zaman alırım dediğimde yarın alırsın dediler yarın oldu arayan soran yok akşama doğru ben aradım deniyoruz bu gün teslim edemeyız dediler tamam dedim ertesi gün oldu yine ses seda yok servisi aradım bana senin arabanın turbosu değişti bilginiz yokmu dediler bende yok dedim sonra tekrar aradılar 2400 tl fiyat verdiler bende turbonun tamiri olmuyormu dedim 700 800 lira tamirine alırlar o yüzden yenisi daha iyi dediler bende benim haberim niye yok turbodan siz kafanıza göre taktınız dedim arızayı bulmak için taktık sorun turboda dediler istersen geri takarız dediler cumartesi günü oluyor bu olay geri takmaları pazartesi olucak para yazmıcaklardı söküp takmaya bende servis kapanmadan 15 dakıka önce turbomu almaya gittim ustaya dedim turboyu verin ben ona baktırayım yenisini takacak kadar param yok dedim ustanın bana dediği puntoya binmesini biliyosun ama cebinde para yok dedi bende turboyu aldım çıktım yaptırdım turbo sağlammış bağlantı yerinin vidası kopmus ordan kaçak yapıp arıza lambası yakıyor 60 tlye işimi halletim servise götürdüm taktılar 1200 tl fiyat çıkardılar arabamı aldım ama titreme hala devam ediyor servise tekrar gittim biri senin silindir kapağında sorun olabilir diyo biri 110 binde araba titrer normal diyo ne alakaysa faturayı aldım turbo sökme takma yazmışlar ekstra olarak antifiriz koydurdum su deposuda değişti devirdayim pompası değişti fiyata dahil bunlarda fiyatı bana çok geldi sorunum çözülmedi (titreme) bu olaydan 1 sene öncede dışarıda parça taktırmıştım yağ kaçağı vardı servise gittim yağ kaçağının yerinide gösterdim çalışan usta kime yaptırdıysan ona ona git buraya niye geldin dedi böyle laflar sonuçta ben müşteriyim bende fiat müşteri hizmetlerine şikayet ettim geri dönüş yapçaklar bakalım sizce 1200 tl fiyat çokmu biraz uzun oldu kusura bakmayım fikir verirseniz sevinirim

okan türkmen
    malebow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Beyaz
    Plaka
    35dev53
    Edilen teşekkür: 157

Valla fiatın bi tek müşteri hizmetleri ilgili çoğu servisiyle fiyat konuşamıyorsun kaçamak cevap veriyorlar ya da sizinki gibi bir sonuç ortaya çıkıyor. Aracınız garanti dahilin de ise uğraşmamak için çocukça yalanlar söyleyip yine başlarından savmaya çalışıyorlar. Benim aracın garantisi biter bitmez ayağımı servisten kestim. sizde öyle yapın
    ISmileUDie

3. Bu mesaj için teşekkür edenler:

yusuf akkaya
    yusuf28 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 43

direk sıkayet et ustat

5. Bu mesaj için teşekkür edenler:

KADİR ŞAHİN
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Titanyum Gri

Alıntı malebow Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Valla fiatın bi tek müşteri hizmetleri ilgili çoğu servisiyle fiyat konuşamıyorsun kaçamak cevap veriyorlar ya da sizinki gibi bir sonuç ortaya çıkıyor. Aracınız garanti dahilin de ise uğraşmamak için çocukça yalanlar söyleyip yine başlarından savmaya çalışıyorlar. Benim aracın garantisi biter bitmez ayağımı servisten kestim. sizde öyle yapın
    aracımın garantisi yok ama servistir yapılan iş garantilidir deyip gittim ama bidaha işim olmaz

KADİR ŞAHİN
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Titanyum Gri

Alıntı yusuf28 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    direk sıkayet et ustat
    şikayet ettim zaten geri döncekler sözde bakalım ne sonuç çıkacak

YUNUS KAYA
    ykaya1983 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Gaziantep
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 719

Şikayet edin bence de.Eğer gerçekten ilgili dururlarsa size o lafları söyleye adamların ismini de sorarlar.Ben de öyle olmuştu.
    Millet düğün salonunda kızlara bakarken ben dışarıda arabalara bakarım.

9. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Cihan han
    hanbjk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 99

1200 TL fiyat ne kardeşim Turbo sök tak, antifiriz ve su deposu şaka gibi. Bencede arkadaşların dediği şikayet et ve gerekli sitelere de durumu yaz. Servis elemanları nasıl olurda böyle konuşur valla ben sinirlendim duruma. Geçmiş olsun.

11. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Erdi YILMAZ
    Fiat Türkiye Forum
    FiatTR | PuntoTR
    GrandePuntoTR

erdiyilmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Edilen teşekkür: 5938

Geçmiş olsun, servis şikayetlerinizde servisin açık ismini de verirseniz daha bilgilendirici ve yönlendirici olacaktır.

FiatTR | PuntoTR | GrandePuntoTR | PuntoEvoTR | BravoTR | LineaTR | 500TR
    Fiat Türkiye Forumları | 2006'dan Beri Sizlerleyiz | Reklam & İletişim: admin@grandepuntotr.com

13. Bu mesaj için teşekkür edenler:

KADİR ŞAHİN
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Titanyum Gri

Alıntı erdiyilmaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun, servis şikayetlerinizde servisin açık ismini de verirseniz daha bilgilendirici ve yönlendirici olacaktır.
    bursa orhangazi teknikiş oto

15. Bu mesaj için teşekkür edenler:

mehmet şentürk
    henky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Kar Beyaz
    Plaka
    16 nl
    Edilen teşekkür: 114

Çok çok geçmiş olsun gerçekten soğuk kanlı ve yerinde bi hareket yapıp olay çıkarmamışsınız ben olsam cinnet falan geçirirdim böyle bi durumda. Size tavsiyem olayı birde

Şikayetvar - Tüketici Şikayetleri, Şikayetim var

Sitesinde yazmanız çoğu durumda ilgilenilip geri dönüşler oluyor.
    1.3 Mjet 95 hp Lounge Esp+S&S+Skydome+Karbeyaz

17. Bu mesaj için teşekkür edenler:

KADİR ŞAHİN
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Titanyum Gri

Alıntı henky Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok çok geçmiş olsun gerçekten soğuk kanlı ve yerinde bi hareket yapıp olay çıkarmamışsınız ben olsam cinnet falan geçirirdim böyle bi durumda. Size tavsiyem olayı birde

Şikayetvar - Tüketici Şikayetleri, Şikayetim var

Sitesinde yazmanız çoğu durumda ilgilenilip geri dönüşler oluyor.
    bilgi için teşekürler burdan bişey çıkmazsa oraya yazıcam artık

mehmet demir
    knidos111 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Granit Gri
    Edilen teşekkür: 115

ben olsam o ustayı tenhada kıstırırdım

20. Bu mesaj için teşekkür edenler:

emre aktan
    emreaktan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Çanakkale
    Rengi
    Kar Beyaz
    Edilen teşekkür: 47

Nasıl böyle lakayıt konuşmalarına izin verdinizki benim aracım titreme yaptı servisi aradım bidaha yaparsa getirirsiniz dedi üçgen sarı bi uyarı işığı tamam dedim siz motorun arıza mesuliyeti üstlenirseniz sıkıntı yok dedim tamam ozaman hemen getirin dedi bayan estim yağdım bobin arızası dediler yap ozaman dedim tamam baktık dediler bidaha tekrarlarsa ücretsiz değiştirilcek dedi okadar ben saymişım 34.ooo tl bide laga luga yapcak alana kadar elli takla attılar bana hiç alttan almayın dik durun yeter

22. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Ziyaretçi78
    Ziyaretçi Ziyaretçi78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Senin yerinde olsaydım bana böyle lakayit konuşacak o ustanın ta a.......... koyardım vallaha çok sinirlendim bak.yok götür başka biri yapsın yok puntoya biniyon paranmı yok çok yavşakça sözler bu yani hangi firma hangi servis olursa olsun böyle harekette kim bulunuyorsa ona diyorum yapan varsada onlarıda kapsarım kimse kusura bakmasın.Ha samimi olirsun dostsundur lafımız yok ama öyle müşteriye davranılmaz.Üstat git fiat müşteri temsilcisine ilet hatta ve hatta ben bu konu ile haber bekliyorum o serviste kim böyle konuşuyorsa işine dahi son verdiririm.Müşteriue nasıl davranacağını bilmiyorsa bu işi yapmayacak.

üzerinden Note II ile gönderildi.H.KURU Saygılarımla
    Konu Ziyaretçi78 tarafından (16/12/2013 Saat 23:06 ) değiştirilmiştir.

24. Bu mesaj için teşekkür edenler:

caner adanır
    marineros - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Muğla
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 76

Çalıştığım yerdeki hidrolik sistemler ve iklimlendirme sistemleri italyan menşeili.türkiyede bizi iki üç ay oyaladılar, sallama cevaplar falan.direk italyayı aradık 2 gün sonra mühendis damladı italyadan.
    dizel araçlarda turbo çok önemlidir.çok defa söktüm taktım.40 kw dan tutun 5500 kw a kadar.yıllardır içindeyim ama daha hiç komple turbo değiştireni görmedim, yapmadım.hareketli aksamların yerleri bellidir.ya kanatların ucunda kavite yapar aşınmalar oluşur ya kanat millerinin burçları aşınır oralardan yağ kaçmaya başlar ve yağ yakmaya başlar, ya müşürü bozulmuştur ya da vs.vs vs.yani hareketli yerler ve akışkanların geçtiği yerler arıza çıkartır.komple gövde mi değiştirilir?
    Sabırlıymışsınız gerçekten.herkes aynı tepkiyi veremeyebilir.herkesin bir eşref saati var eşek saati var.levyeler havada uçabilir maazallah.
    Eğer aracınız garantili değilse şöyle sağlam, helal süt emmiş insan evladı bir usta bulun gözü kapalı binin aracınıza.çoluğunuz çocuğunuzla biniyorsunuz sonuçta bu araca.servis böyle yapıyorsa inanın ben o araçla uzun yola gidemem.yol bitmez
    İyi akşamlar dilerim.

26. Bu mesajı için 2 kişi marineros'ye teşekkür etti:

Mustafa Öztürk
    milanbg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    34 JY 7698
    Edilen teşekkür: 75

Ahh ahhh bana denk gelmiyorki böyle konuşan ustalar servisler ah bi denk gelseye bana öyle konuşsaya keşke
    KIRCAALİLİ

28. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Mert Saraçoğlu
    06MRT93 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 23

Hocam öncelikle geçmiş olsun mağdur durumdasınız baya bi siz şikayet edin netice alamazsanız tüketici haklarına başvurun sinirlisiniz haklısınız yanlış hal ve hareketlerde sözlü ithamlarda bulunmayın haklıyken haksız duruma düşmeyin derim tekrar geçmiş olsun..

30. Bu mesaj için teşekkür edenler:

MEHMET MÜLAYİM
    gecetilkisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Diyarbakır
    Rengi
    Parlak Beyaz
    Edilen teşekkür: 9

cidden sabırlıymışsınız ama servislerin çoğu böyle artık kendilerini aşmışlar.Münakaşaya girdinizya kimbilir o aracın nerelerini oynamışlardır kendilerine muhtaç etmek için.

geçen sene arkadasın birisi 2005 model toyota avensis aldı yetkili servisten hafif hasarlı şanzıman gövdesi kırılmış, marşbiyer eğilmiş, motor kaporta sağlam çekici ile sanayide ustaya getirdiler. şanzıman gövdesi tamir edildi. aracı çalıstırmaya geçtiler araç çalışmıyor. cihaza bağlandığında da araç beyni arızalı gözüküyor. kafadan 2000-3000 beyine fiyat çıkardılar. Sanayi ustası artık isin içindemi ne aradı toyota servisini arkadası ile görüstüler sorun halloldu. serviste beynin kablolarının yerlerini değistirmisler. Usta kabloları ayarladı araç çalıştı eğer ustanın tanıdığı olmmasaydı nereye giderse gitsin aracı alan beynin değismesi gerek deyip yollayacaklardı. Böyle ustalardan Allah cümlemizi korusun

32. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Cemil Şen
    fotobelit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 859

Fiatın yetkilileri müşteri gibi gidip servisleri denetlemesi lazım..Bir nevi müfettiş uzman,adına ne diyorlarsa artık..Şu yetki verdikleri servisleri gözden geçirsinler..Ne yalan dolanlar geçiyor kimbilir kimlerin cebine usulsuz haksız paralar giriyor..Olan bize oluyor..

34. Bu mesaj için teşekkür edenler:

hasan ali sümer
    hasanalisumer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    07zs068
    Edilen teşekkür: 87

Usta sabirliymissin gercekten.. simdiye coktan carsi karismisti.. en azindan orda kimseye is yaptirmazdim 1 saat.. kavga ayiracam diye.. polis gelmeden gitmezdim. Servisi birbirine sokardim. En azindan birileri biseyleri farkederdi.. vallahi billahi sinir oldum..

HTC One cihazımdan gönderildi

36. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Sayfa 1/2 12 SonSon