Sayfa 1/3 123 SonSon
57 sonuçtan 1 ile 20 arası

Konu: Çorlu Haliç Oto Rezaleti

Mustafa Akar
    oxite - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kırklareli
    Rengi
    Evo Siyah
    Plaka
    39NT977
    Edilen teşekkür: 24

Standart Çorlu Haliç Oto Rezaleti

Merhaba arkadaşlar 18.09.2013 günü yaşadığım ilçede normal seyirde 20 - 30 kmh hız ile trafik akışında seyreder iken arkadan alkollü ve madde bağımlısı bir traktör sürücüsü tarafından aracıma arka kısmından çarparak büyük bir hasara yol açtı..19.09.2013 tarihinde aracım full kaskolu olduğu için kaza raporları ve karakol tutanakları ile birlikte önce HDI acenteme sonrada anlaşmalı fiat bayii Çorlu Haliç otoya gittim..Aracımın muhtelif hasarlarını gösterdim ve araç kabul işlerimlerini gerçekleştirdik..20.09.2013 tarihinde sabah erken saatlerde eksperimde gelip aracın onarımı için gereken talimatı verdiği bilgisi tarafıma iletildi ve bana onarım ve ekpertizin detayı anlatıldı fotoğraflardada paylaşacağım gibi aracın arka bagajının ağır hasarlı olduğu ve parçaların tamamının değişeceği,arka tamponunun ve detaylarının ağır hasarlı olduğu tamamının değişeceğinin,ilgili gövde düzeltmelerin yapılacağı bilgisi verildi bunun yanında traktörün arkadan şiddetli vurması ile öndeki kamyonete çarptı aracım ve sonuç itibari ile ön kaput geri doğru az eğildi ve ön tampon kırıldı bununla ilgili kaputun düzeltilip boyanacağı ve tampon türevlerinin değişeceği bilgisi verildi..02.10.2013 tarihinde aracımı akşam 5 gibi teslim alacağım bilgisi verildi ve gittim ilgili servise..servis ortamının aydınlatması ile görünen birşey yoktu..yukarıdaki yazdıklarımın hepsinin yapıldığı bilgisi verildi.ön kaputta ise bir beyazlık gördüm o birşey değil boya pigmentlerinden o denildi geçer dedi yıkamada peki deyip ilgili servisten ayrıldım..akşam aracımı garajıma sokarak hafta içi olan işlerime devam ettim inşaat sektöründeyim çünkü..bugün aracımı çıkardım dedim toz içinde olmuş garajda bi su tutayım temiz kalsın..çıkardım evin önüne güzelce yıkadım silmeye başladım ilk şoku ön kaput yarattı direk boyası kalktı kabuk gibi rezil bir durumdu bu,aracımın ön tamponunun değişmediği ve yapıştırılarak macunlanıp boyandığını tespit ettim,arka bagajımın değişimin sadece metal aksamında olduğunu ve diğer parçalarının hala kırık dökük olduğunu tespit ettim.arka tamponun çıkma bir parça olduğunu ve daha önce kırmızı renkte olduğunu gördüm,aracımın benzin kapağının hemen 10 cm altında kaportasında hiçbir hasar olmamasına karşılık hasar olduğu ve iğrenç bir rutuş ile kabartıldığını gördüm,aracımın bagajını sökerken tavana zarar verildiği ve aracın hasarı olmayan yerlerine müdahale edildiği ve boya lekeleri gördüm ve şoka girdim sinir krizleri geçirdim.ne yapacağımı bilmiyorum deliricem lütfen bi yardım edin mahkeme mi hakem heyetimi avukat mı ne yapmam lazım..biraz uzun oldu ama için çok dolu kusura bakmayın..iyi geceler..

SALDIRAY A
    Trabzonspor SaLDo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 300

İlk önce servisle konuşun. Bu durumu düzeltmelerini söyleyin. Baktın oralı olmuyor, bu konuyu Fiat genel merkeze taşıyın.. Ordan da sonuç alamazsanız mahkeme .
    Geçmiş olsun.

Çağlar YILMAZ
    Security MrFatih - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    35 MHP 54
    Edilen teşekkür: 52

Geçmiş olsun. Gerçekten üzücü bir durum. SaLDo nunda dediği gibi ilk etapda servisle görüşün. Baktınız olmadı Fiat genel merkeze durumu anlatacağınızı belirtin oradakilere ve gerekirse mahkemeye vereceğini dile getir. Anlaşacağınızı umuyorum, sonuç olarak hatalılar..

Tekrardan geçmiş olsun, umarım en kısa zamanda sorununuz sizin istediğiniz gibi çözüme ulaşır..

4. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Evren .
    Evren_c - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 403

Geçmiş olsun Bu memlekette kime güveneceğimizi şaşırdık artık. Gelişmeleri bizimle de paylaşırsanız memnun oluruz.

Mustafa Akar
    Nereden
    Kırklareli
    Rengi
    Evo Siyah
    Plaka
    39NT977

teşekkürler arkadaşlar konuyu önce fiata genel merkeze bildirdim,sonra acentem ve eksperime bildirdim en son bugün ilgili servise..biz size döneriz birazdan dediler bakalım ne sonuç çıkacak..

Omer Gurgel
    omergrg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 6

çok geçmiş olsun..muhtemelen sorununuzu fiat genel merkez çözecektir,peşini bırakmayın..bu saatten sonra tek muhatabınız fiat genel merkez olsun..arkadaşımında başına gelmişti,genel merkez her şeyi çözdü,arka tampon ve bagaj kapağı değişecekti onarıp vermişler..rezalet bir durumdu kabak gibi belli oluyordu..sonra eşek gibi sıfırı ile değiştirmek zorunda kaldılar..bu işte sorumlu hem servis hem eksper..eksperin onayı olmadan servis kafasına göre iş yapamıyor..

Ali Tandogan
    Castell - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    34
    Edilen teşekkür: 213

Çok sıkıntılı bir durumm... moral bozucu üzücü umarım sonuç alırsınızz.......... Maalesef servislerin bazıları işlerini geçiştirmelik yapıyor....... Çorlu haliç oto servisine bende götürmeyi düşünmüştüm ama bir daha aklımdan bile geçirmemm.......

Cemil Şen
    fotobelit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 859

Geçmiş olsun..Bencede servis ile hiç muhatap olmadan direk fiat yetkilisi ile görüşün..Bu arada 3 gün olmuş bir gelişme varmı?

Cemal KÖYLÜOĞLU
    C(C)K cck1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Evo Beyaz
    Edilen teşekkür: 570

çok geçmiş olsun, bu olanlar yanlarına kar kalmamalı her türlü uğrasın bencede.
    C(C)K

Mustafa Akar
    Nereden
    Kırklareli
    Rengi
    Evo Siyah
    Plaka
    39NT977

arefe gunu konu ile ilgili dönüş yaptı servis ve fabrika..sorunun hemen bayram sonrasında çözüleceğini ilettiler ve söz verdiler..hele bi bayram bitsin gelişmeleri görecez..

Hakan TUNÇER
    punto2010 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Gri
    Edilen teşekkür: 7

umarım hatalarını düzeltirler.Bu memlekette başkalarının hatalarının ceremesini neden biz çekiyoruz.

Mustafa Akar
    Nereden
    Kırklareli
    Rengi
    Evo Siyah
    Plaka
    39NT977

isterse düzeltmesinler..aslında emin olun sizin aracınızda böyle birşey olsa asla bir daha aynı yere götürmezsiniz bence.ne kadar zor bir durumda olduğumu tahmin et işte..hergün yeni bi yerinde bir sorun tespit ediyorum yok böyle birşey yani bugunde değişimi yapılan bagajın aslında değişmediği kaportada düzeltildiğini gördüm hala yamuklar var çünkü ve bazı işaretlerim vardı onlar duruyor ama kaskoya değiştim diye fatura kesmiş 4.000 lira maliyet çıkarmış ortada çok büyük bir hukuksuzluk var..ben işimi kış tuttum işi yargıyada götürmeye karar verdim avukatıma ve öncesinde notere tastik ettiricem,hakem heyetinede tespit ettiricem ve topladığım dosya ile savcılığa sahtekarlıktan bile dava açabilirim heran herşeyi yapabilirim artık yeter..alt tarafı arkadan vurdular değişecekti hay lanet olsun köşe başı sanayici dükkanına götürsem sıfır gibi yapmışlardı lanet olsun çorluya gittiğime dostumda düşmanımda gitmesin..haklarında konuşuyorum atıp tutuyorum burdan belki ama elimde delil ve tastik raporum olduğu için haklılığım artık resmi..onu için içim rahat..servise eğer kazalı araç bırakır iseniz mutlaka aydınlıkta ve çok yakından olmak kaydı ile en az 30 dakika ineceleyin lütfen sıkılmadan bakın..kimseye güvenmeyin kendinizden başka..ben yandım siz yanmayın...

emre sever
    erenemre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    34DZ1196
    Edilen teşekkür: 399

öncelikle büyük geçmiş olsun hem kaza için hemde yapılan bu .....sizlik için ,maalesef Türkiye de herşey para kazanma hırsı ile mübah olmuş ALLAH korkusu kalmamış çoğu patronlarda,özellikle araç servislerinde bu tür durumlar çok yaşanıyor özel yerleri geçtim yetkili servislerde böyle şeyler yapıyorsa biz kime götüreceğiz aracı gerçekten bilmiyorum.Resimleri görünce ben bile inanılmaz sinirlendim ve sizin yerinize üzüldüm resmen arabayı berbat etmişler emin olun kazalı hali daha iyiymiş sağlam olan yerleride batırmışlar hele o japon gibi yapıştırıcıyla yapıştırılmış arka bagaj plastiğini gördüm ya cidden bu adamların ALLAH korkusu var mı merak ediyorum ? hakkınızı sonuna kadar arayın burdanda duyuralım haliç oto denilen yerin yaptığı dolandırıcılığı

onur bakır
    Honor COOPER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Mersin
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 596

Geçmiş olsun.
    *****ALFA ROMEO GIULIETTA 1.4 MULTIAIR 170 TCT*****
    ***MATT MAGNESIO GRIGIO***
    *****SPORT PACK1 & 18" MATT BLACK WHEELS*****

Mustafa Akar
    Nereden
    Kırklareli
    Rengi
    Evo Siyah
    Plaka
    39NT977

servis müdür ercan bey ve müşteri ilişkileri sorumlusu öznur hanımın gayretleri ve özverisi ile sonunda eksiksiz teslim aldım aracımı....çook şükür..

ÖZKAN ÇAVUŞ
    ozkancavus5916 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Tekirdağ
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 163

Iyi oznur hanim iyi davranmis nisan ayinda sarj dinomasi degisti arabada aku de sifirdi buji ikazi veriyo dedim akun zayifti dediler yaz ayinda hava sicak oldugu icin atesleme yapmaz 2013 9ayda baska yetkili servise girdim sorunu soyledim bulamadilar .bir dugune gittigimde gece elektrikleri kesti arkadasim geldi aku takviyesi yaptik gece servisin onune biraktim sabah bujinin beyni degiscek dediler270 tl para talep ettiler bana 7ay ama ikaz vermemis dediler yaz ayinda buji ikazi verirmi karsinda cocuk var zannediyolar

ÖZKAN ÇAVUŞ
    Nereden
    Tekirdağ
    Rengi
    Titanyum Gri

Kis lastiklerini serviste degistirdim 4jant yamuk dediler duzelttiler balans yaptilsr araca 140ile surus testi yaptiklarini soylediler hafta sonundan hafta sonuna kullandigim bir arac araci denemeyip eve geldim 1hafta sonra esimi corludan tekirdag hastaneye gotururken araba saga cekneye basladi Esime caktirmadan donuste corlu halic otoya tekrar gittim sorunu soyledim iceri aldilar araci 30dk durdu araba icerde bisey yok dediler ustaya test durudune cikalim dedim bayiden ciktikdireksiyonu birak dedim araba safa dogru gitmeye basladi az ilerledik yine saldik direksiyonu yine saga dogru gitti araba ustaya neden dedim ruzgardan dedi yolun karsisina gectikk yine saldi direksiyonu yine saga dogru gitti araba ustaya ruzgar yonmu degistirdi dedim hemen servise gittik sorunu duzelttiler yolda kaza gecirsem bunun sorumlusu kim olucak

murat akbaş
    muratx41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 123

Alıntı ozkancavus5916 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kis lastiklerini serviste degistirdim 4jant yamuk dediler duzelttiler balans yaptilsr araca 140ile surus testi yaptiklarini soylediler hafta sonundan hafta sonuna kullandigim bir arac araci denemeyip eve geldim 1hafta sonra esimi corludan tekirdag hastaneye gotururken araba saga cekneye basladi Esime caktirmadan donuste corlu halic otoya tekrar gittim sorunu soyledim iceri aldilar araci 30dk durdu araba icerde bisey yok dediler ustaya test durudune cikalim dedim bayiden ciktikdireksiyonu birak dedim araba safa dogru gitmeye basladi az ilerledik yine saldik direksiyonu yine saga dogru gitti araba ustaya neden dedim ruzgardan dedi yolun karsisina gectikk yine saldi direksiyonu yine saga dogru gitti araba ustaya ruzgar yonmu degistirdi dedim hemen servise gittik sorunu duzelttiler yolda kaza gecirsem bunun sorumlusu kim olucak
    geçmiş olsun bişey olsaydı rüzgardan derlerdi herhalde

Çağatay E.
    Eski Puntocu Yeni Golfcü byadrenalin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Edilen teşekkür: 423

Alıntı ozkancavus5916 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yok artık. 100 kiloluk araç mı kullanıyormuşuz da rüzgardan araba sağ doğru savrulacak. İnsan biraz destekli atar yahu. Recep İvedik arabası mı bu. Fiat Bis sanki.
    Hükümetini ayakta tutmak için dini kullanmaya gerek duyanlar zayıf yöneticilerdir, adeta halkı bir kapana kıstırırlar. M.Kemal ATATÜRK.

ÖZKAN ÇAVUŞ
    Nereden
    Tekirdağ
    Rengi
    Titanyum Gri

Bende oyle degince sasirdim yolun karsisina gecirdim arabayi yine ayni saga cekiyo test surusune cikip birsey yok diye vermislerdi 2defa lastik degisimine gittim 10bin km de 2defa jant duzelttiler

Sayfa 1/3 123 SonSon