Sayfa 3/3 İlkİlk 123
57 sonuçtan 41 ile 57 arası

Konu: Çorlu Haliç Oto Rezaleti

eski puntocu yeni lineacı
    halils2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Tekirdağ
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 1276

Alıntı F500 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende Haliç otoya gidiyorum ve özellikle Gürsel ustamdan çok memnunum fakat bazen talihsizlikler yaşanabiliyor maalesef ama bunları aynı bu örnekte olduğu gibi tatlıya bağlamak gerekir,müşteri memnuniyeti herkes için önemli,Öznur hanımında açıklamaları güzel olmuş..
    Gürsel abi iyidir. Hem işini düzgün yapıyor hem yardımcı olmaya çalışıyor. Bir de serviste bakıma giren araçların gözlemlenmesine müsaade edilse servisleri daha çok seveceğim.

ÖZKAN ÇAVUŞ
    ozkancavus5916 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Tekirdağ
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 163

Gursel usta dediginiz sarisin olanmi

ÖZNUR KÜÇÜKERENKÖY
    oznurkucukerenkoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Tekirdağ
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 4

Alıntı halils2 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gürsel abi iyidir. Hem işini düzgün yapıyor hem yardımcı olmaya çalışıyor. Bir de serviste bakıma giren araçların gözlemlenmesine müsaade edilse servisleri daha çok seveceğim.
    Halil Bey merhaba;

İş güvenliği koşulları nedeniyle, müşterilerimizin mekanik atölyemizde bulunmaması gerekiyor. Açıkçası, sizlerin güvenliği açısından bu uygulama söz konusu. Ancak; bir dahaki bakım ve onarım işlemlerinizde, tarafımı bilgilendirirseniz, aracınızın yanına kadar size eşlik edebilir ve aracınıza yapılan işlemlerle alakalı, aracın başında ustamızdan birlikte bilgi alabiliriz.

Sizin içinizin rahat etmesi, bizim açımızdan önemli.

Hayırlı Cumalar...

ÖZKAN ÇAVUŞ
    Nereden
    Tekirdağ
    Rengi
    Titanyum Gri

Super olur

Nereden
    Tekirdağ
    Rengi
    Titanyum Gri

Alıntı ozkancavus5916 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gursel usta dediginiz sarisin olanmi
    Sarışın uzun boylu ise değil. Gürsel abi servis şefi. 40 45 yaşlarında bıyıklı kumral buğday tenli.

Nereden
    Tekirdağ
    Rengi
    Titanyum Gri

Alıntı oznurkucukerenkoy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Halil Bey merhaba;

İş güvenliği koşulları nedeniyle, müşterilerimizin mekanik atölyemizde bulunmaması gerekiyor. Açıkçası, sizlerin güvenliği açısından bu uygulama söz konusu. Ancak; bir dahaki bakım ve onarım işlemlerinizde, tarafımı bilgilendirirseniz, aracınızın yanına kadar size eşlik edebilir ve aracınıza yapılan işlemlerle alakalı, aracın başında ustamızdan birlikte bilgi alabiliriz.

Sizin içinizin rahat etmesi, bizim açımızdan önemli.

Hayırlı Cumalar...
    Merhaba Öznur Hanım
    Genel bakımlarımı kendim yaptığım için sizden genelde yedek parça alıyorum. Ama triger ve baskı için zamanı geldiğinde aracımı size getirmeyi düşünüyorum. Fakat fiyat politikası nedeniyle de çekimser kalmıyor değilim.

ÖZNUR KÜÇÜKERENKÖY
    Nereden
    Tekirdağ
    Rengi
    Yok

Merhaba Öznur Hanım
    Genel bakımlarımı kendim yaptığım için sizden genelde yedek parça alıyorum. Ama triger ve baskı için zamanı geldiğinde aracımı size getirmeyi düşünüyorum. Fakat fiyat politikası nedeniyle de çekimser kalmıyor değilim.
    Halil Bey;

Yetkili servislerle ilgili, fiyatlar konusunda oluşmuş önyargının bilincindeyiz. Bunu yıkmak için elimizden geleni yapmak istiyoruz. Zamanı geldiğinde, fiyat için özellikle benimle görüşmenizi rica ediyorum. Zaman zaman bölgesel kampanyalarımız oluyor. Olmasa dahi, yardımcı olmak isterim.

Selamlar...

8. Bu mesaj için teşekkür edenler:

ÖZKAN ÇAVUŞ
    Nereden
    Tekirdağ
    Rengi
    Titanyum Gri

Oznur hanim bu kampanyalari facebook uzerinden vs bizlere bildirirsrniz seviniriz .halil dedigi fiyat politikasina katiliyorum .10tane bayiyi sirayla aradigimiz zaman her bayide fiyat farkliligi oluyor buda rekabeti on plana cikariyor .bu konuda yanlis anlamayin siz cok yuksek fiyat veriyorsunuz .sizin verdiginiz fiyatin cok ustunde fiyat veren fiat yetkili servisleri var .ama corluda parca degisiminde amortisor takozunda ozel servislerle ayni ve altinda fiyat verdiginiz oldu . Insanlarda dediginiz gibi servis pahali algisini bir sekilde kaldirmak lazim

Nereden
    Tekirdağ
    Rengi
    Titanyum Gri

Alıntı oznurkucukerenkoy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Halil Bey;

Yetkili servislerle ilgili, fiyatlar konusunda oluşmuş önyargının bilincindeyiz. Bunu yıkmak için elimizden geleni yapmak istiyoruz. Zamanı geldiğinde, fiyat için özellikle benimle görüşmenizi rica ediyorum. Zaman zaman bölgesel kampanyalarımız oluyor. Olmasa dahi, yardımcı olmak isterim.

Selamlar...
    İlginize teşekkür eder iyi çalışmalar dilerim.

11. Bu mesaj için teşekkür edenler:

tansel ustun
    cnc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kırklareli
    Rengi
    Evo Kirmizi
    Plaka
    39 sk 517
    Edilen teşekkür: 19

ilgi ve alakanıza tesekkur ederim cıkma parca satın demiyorum sadece bulabilırmıyız diyorum ben sag farım garıntıden degismişti bı gibi bi cok kırık porblemli far elinizden gecmiştir ummuştum ne de olsa tum bakımlar icin sizi tercih ediyorum ve şehir dışından size geliyorum aracımıda sizden aldım bunu atlamamak gerekir diye düsünüyorum iyi çalışmalar dilerim.

Ali Tandogan
    Castell - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    34
    Edilen teşekkür: 213

Bir de serviste bakıma giren araçların gözlemlenmesine müsaade edilse servisleri daha çok seveceğim.
    Bilerek servis bölümüne almıyorlar.... sonra diyorlar güvenliğiniz filan sanki sanırsın içerisi kasap dükkanı biz de 5 yaşında çocuğuz her yeri kurcalıyacağız........ Tüm servislerin bahanesi ortak zaten.... ama hiçbirisi çıkıp mertçe demiyor ki biz gizli saklı işler çevirebiliyoruz orijinal parça yerine çıkma parçayı süsleyip püslüyoruz müşteriye takıyoruz.... olağan şeyler bunlar boşver sen........

14. Bu mesaj için teşekkür edenler:

bravocu multiair sport
    bravocu F500 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 89

Bi gün Tekirdağ ekibi olarak toplanıp Haliç otoya mı gitse?Hem Gürsel ustayla tanıştırırım sizi hemde Öznur Hanımın kahvesini çayını içeriz..

ÖZKAN ÇAVUŞ
    Nereden
    Tekirdağ
    Rengi
    Titanyum Gri

Bana uyar onur ben periyodik olarak 3ayda bir gidiyom gecen hafta gittim yarin gitcem 15gun sonra yaz lastiklerini taktirmaya gitcem

ÖZNUR KÜÇÜKERENKÖY
    Nereden
    Tekirdağ
    Rengi
    Yok

Alıntı Castell Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bilerek servis bölümüne almıyorlar.... sonra diyorlar güvenliğiniz filan sanki sanırsın içerisi kasap dükkanı biz de 5 yaşında çocuğuz her yeri kurcalıyacağız........ Tüm servislerin bahanesi ortak zaten.... ama hiçbirisi çıkıp mertçe demiyor ki biz gizli saklı işler çevirebiliyoruz orijinal parça yerine çıkma parçayı süsleyip püslüyoruz müşteriye takıyoruz.... olağan şeyler bunlar boşver sen........
    Ali Bey günaydın

Sizin bakış açınızdan baktığımda sizi anlayabiliyorum.
    Ben de bu mesleğe başlamadan önce, sizin gibi keskin çizgileri ve ön yargıları olan bir insandım.

Ama mesleğimde geçirdiğim toplamda 9 yıl bana, olaylara karşımdakilerin bakış açısıyla bakmayı öğretti.

Orjinal parça fatura edip, çıkma parça takmak yasal bir suç, bunu biliyorsunuz değil mi?
    Dolayısıyle; hiçbir marka, bakın sadece Fiat demiyorum, ''hiçbir marka'' böyle bir suç işleyip, marka imajını zedelemez. Asla.....
    Biz de öyle...

Yapmadığımız birşey için, mertçe '' biz çıkma parça takıyoruz.'' dersek, müşterilerimize yalan söylemiş oluruz ki. Bu da asla etik olmayan bir davranış olurdu

Selamlar...

ÖZKAN ÇAVUŞ
    Nereden
    Tekirdağ
    Rengi
    Titanyum Gri

Oznur hanim tesekkurler yardimlariniz icin .bugun iceri girdim aracimin yanina 15gunn sonra gelicem kismetse boya koruma lastik degisimi balans icin .fiat anahtarlij sozu aldim sizden 15gun sonra gelince alirim

whats up
    faster - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Granit Gri
    Edilen teşekkür: 22

Öznur hanım;
    Soruları gayet samimi ve olgun bir şekilde cevapladıgınız için teşekkür ederim.Ama insan oğlu malesef çiğ süt emmiş.Yani yapılan yapılır ve bunların hepsinden haberdar olmanız mümkün değil.Bir çok işyerinde sorumlu olarak çalıştım ve insanların çok ufak menfeatlar için neler yaptıklarına şahit oldum.Son olarak lütfen personelleriniz(Sadece tavsiye,sizin böyle yapmadıgınız anlamında söylemiyorum) bu araçlarda mal değil can taşıdıgımızın bilincinde olsunlar.2 kuruş kar edeyim diyip,bir cana mal olmasınlar.
    Saygılar.

Ali Tandogan
    Castell - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    34
    Edilen teşekkür: 213

Alıntı faster Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Öznur hanım;
    Soruları gayet samimi ve olgun bir şekilde cevapladıgınız için teşekkür ederim.Ama insan oğlu malesef çiğ süt emmiş.Yani yapılan yapılır ve bunların hepsinden haberdar olmanız mümkün değil.Bir çok işyerinde sorumlu olarak çalıştım ve insanların çok ufak menfeatlar için neler yaptıklarına şahit oldum.Son olarak lütfen personelleriniz(Sadece tavsiye,sizin böyle yapmadıgınız anlamında söylemiyorum) bu araçlarda mal değil can taşıdıgımızın bilincinde olsunlar.2 kuruş kar edeyim diyip,bir cana mal olmasınlar.
    Saygılar.
    +1

Sayfa 3/3 İlkİlk 123