Merhabalar,
Dün 40000 bakımı için ilk defa özel servise gittim. İlk tecrübem olduğu için iyi-kötü noktasında sizlerin yorumları ile bir karara varacağım. Zira benim bu bilgimle iyi-kötü yorumu yapmam uygun olmaz. (Servis: Göztepe köprüsü, Er Oto)

Yapılanlar:
Motor Yağı değişti (rheinol diye yarı-sentetik bir yağ kullandı usta. her markaya kullandıklarını söyleyip çok methetti. bilemiyorum artık)
Yağ, hava, polen filtreleri değişti.
Bu işlemlere 60TL işçilik aldı.

Ustalar gayet nazik ve ilgililerdi. Benim arıza mühendis sorularıma nezaketle cevap verdiler
Parça fiyatları için şunu öğrendim; özel servise gideceksen kendi parçanı kendin götüreceksin.

Sorularım:
- Bu rheinol yağı ilk defa duydum, ne dersiniz? Ekimde uzun yol yapacağım. başka (selenia vs.) bir yağ ile değiştireyim mi?
- Bu işlemler için bu işçilik ücreti sizce nasıl?
- Klimanın tam soğutmadığını söylediğimde makina ile gazı ölçtü ve klima gazının yoğunlaşma yaptığını söyledi. Gazı boşaltıp tekrar doldurmak gerektiğini söyledi. Bu da 50TL imiş. Bu doğru mu, fiyat nasıl?

Buradan çıkan neticeye göre ya Anadolu yakasında forumca bir servisimiz olur veya ben yandıysam başkaları yanmaz en azından

Katkılarınız için şimdiden teşekkür ederim.