Sayfa 1/4 1234 SonSon
77 sonuçtan 1 ile 20 arası

Konu: Fiat Yetkili Servis Şikayet Memnuniyetsizlik Konusu

Moderator

Moderatör - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 95

Kızgın Fiat Yetkili Servis Şikayet Memnuniyetsizlik Konusu

Fiat servisleri ile ilgili tüm şikayet memnuniyetsizliklerinizi tek başlık altında toplanmıştır extradan konu açmak yasaktır..

Servis şikayetlerinde çözüme ulaşan şikayetlerde, msj içine sorun giderilmiştir yada soruna bağlı olarak gelişmeler yazılacaktır.

Hiç bir şekilde servisleri ağır itham hakaret argo vs tarzda yazılar yazılmayacaktır yazanlara cezai işlem yapılacaktır.

Mesaj atanlar yazdıkları yazılardan sorumludurlar, hiç bir şekilde site yetkilileri ve site bu msjlardan sorumlu tutulmayacaktır.

Gereksiz yorumlar silinecektir istek ve önerilerinizi özel msj yolu ile bildirebilirsiniz.

O servis iyi değil, bu servise git şeklinde reklamlar yapmak yasaktır.

Forum Yönetimi

2. Bu mesajı için 2 kişi Moderatör'ye teşekkür etti:

Kubilay REİS
    KASIRGAAA biancoangelo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 472

Standart Ankara Birmot faciası

Uzun süredir kullanmakta olduğum aracımı Ankara Birmot servisine götürdüm. Şikayetim direksiyonumun orta kısmından hafif tıkırtı şeklinde gelen sesti, Birmotta müşteri danışmanı Fatih bey beni karşıladı(tavrı aracı bana hibe etmiş ya da aracı ellerinden zorla almışım gibiydi).
    Aracımdaki sorunu anlattım ve sorunu keşif için servis personelinden bir arkadaş çağırdı. Arkadaşla beraber sorunu keşfettik daha sonra şikayetimin doğru olduğunu anlayarak. sorunun kartuşlardan çıkabileceğini söylediler. Değişim gerektiğini ve sorunun 1 gün sonraya uzayabileceğini ifade ettiler. Evimin servise uzak olduğunu söyledim bunun üzerine 3-5 saat sonra işin uzayıp uzamayacağını söyleyeceklerini ifade ettiler. Yalnız beni bekleme salonuna bile yönlendirmeden siz gidin dediler. Servisten çıktım Ankarada fırtına kıyamet tam 3-4 saat dışarıda dolandım. Resmen rezil oldum. ayrıca Aracımın direksiyon kısmını söküp değiştireceklerini söylemelerine rağmen 4 saat sonra eski direksiyonumu tekrar takıp bana sizin direksiyonunuzdan gelen ses diğer araçlardan da geliyor deyip yolladılar. Sizce bu nasıl bi davranış yada bu yapılan ne anlama geliyor. Cevabını sizden bekliyorum.

SAKIN OLA BİRMOTA (Yenimahalle) GİTMEYİN.....
    Her ŞERDE bi HAYIR vardır...

Motor ömrü diye birşey yoktur! Kullanıcının motora tanıdığı yaşam hakkı vardır!

EMRULLAH AKCA
    akca37 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kastamonu
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    sonu 095
    Edilen teşekkür: 335

Bende diyorum bizim Kubilay nerelerde hiç gözükmüyor, bakıyorum punti yok ortalıkta, dostum, hiç hoş değil aynı şekilde bende Ankaradaki herkesin tanıdığı bir serviste farklı bir olaya şahit olduk , resmen bir misafir gözüyle değil kenarda ölece servise bakan birileri olarak görüldük (tabiri caizse ciğerci dükkanına dışardan bakan kedi gibi), bak başıma geleni ben sana anlatım, aracımla ilgili önceki gün beni aradılar ve durumdan haberdar ettiler , benim iş sonuçlansın seninkini de oraya götürelim , sıkma canını, yine dönüp dolaşıp gitmek zorunda kalıyoruz dimi kast servisine , o manada ilgi alaka yönüyle on numaralar fakat sorunu çözme yonüyle değil işte
    Özgürlüğün Yolunu Aç...

Zynl krcn
    ZAK1980 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    07ÜJİ34
    Edilen teşekkür: 1924

Kubilay bey Ankara'da forumun memnun oldugu (Muslum ve bey) iki adet servıs var ıken BİRMOTA gıtmenıze anlam veremedım.
    Sonucta ben yada sız paranız ıle ıs yaptırıyorsunuz kımseyede muhtac ve mecbur degılız işin gercegı daha en basta (tavrı aracı bana hibe etmiş ya da aracı ellerinden zorla almışım gibiydi). sekılde davranan bır servıs yetkılısı ıle karsılasmıs olsaydım oradan ceker gıderdım baska servısmı yok paramla gıdebılecegım.
    Düzeltme:
    ''var ıken BİRMOTA gıtmenıze anlam veremedım'' yazacagıma farklı bır servısın ısmını yazmısım arkadaslar kusura bakmayın.Bu durumu ben fark edemdım fakat Hutne nicli arkadasımız sagolsun farkedıp hatayı duzelmemde yardımcı oldu
    Konu ZAK1980 tarafından (16/03/2013 Saat 22:53 ) değiştirilmiştir.
    Zeynel KARACAN

"Allah bir ülkeye yardım etmek isterse, onun elinden tutmak isterse başına Mustafa Kemal gibi lider getirir"

Deniz Arifağaoğlu
    Blueberry BaranSelo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Edilen teşekkür: 188

Hiç hoş değil, koca bir şirketin parçası olmasına rağmen hemde. Hizmet sektöründe çalışan vatandaşlarımızın çoğu sanki o hizmetin karşılığını almıyormuşçasına davranıyor müşteriye...

Yağız Karadeniz
    CoachK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 68

Koyaydın kafasına direksiyon simidini ))

veli ercan
    vek66 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    06 vek31
    Edilen teşekkür: 117

Standart Ynt: Ankara Birmot faciası

Yaşadığınız facianın benzerlerini aracımı ilk aldığımda yaşamıştım birmot ta. Kavaklıdere oto yla tanıştım çok şükür daha sonra kurtardım kendimi oradan.

GT-S5830 cihazımdan 2 ile gönderildi

ozz kut
    toprakozz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Evo Siyah
    Edilen teşekkür: 33

Tofaş ı arayın durumu izah edın.O zaman nasıl davranacaklarını gorurler.Hiç affetmeyın.

Ümit AKDENİZ
    lektonstar17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Gri
    Plaka
    34 HF 6888
    Edilen teşekkür: 454

Sizin araçta olan sorun diğer araçlarda da var da ne demek ya. Vurdumduymazlığın daniskası. Demek ki sorun genel bir sorun. Sorunu tespit edip çözüm bulacaklarına "üzülmeyin,yalnız değilsiniz " der gibi saçma bir bahaneyle yollamışlar. Senin işin ne be adam. Sorunu çözüp müşteriyi memnun edeceksin. İnsanlar 35-40 000 e araba alıyor, neymiş herkeste varmış. Arabayı sen bağışladın sanki.Eğer araç garanti dışı bi araba olsaydı para koparmak için bak neler bulurlardı. Böylelerine deli oluyorum.Yani siz de kaşınmışsınız . Kesinlikle Fiat a şikayet edin. Ben de İstanbul da bir kaç denemeden sonra Deha Otomotivi keşfettim , daha da bi yere gitmem. Geçmiş olsun.
    SENİ ÇOK SEVİYORUM ÇANAKKALE !

Kubilay REİS
    KASIRGAAA biancoangelo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 472

Standart Ankara Birmot Servisi Şikayet

Alıntı ZAK1980 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kubilay bey Ankara'da forumun memnun oldugu (Muslum ve bey) iki adet servıs var ıken BİRMOTA gıtmenıze anlam veremedım.
    Sonucta ben yada sız paranız ıle ıs yaptırıyorsunuz kımseyede muhtac ve mecbur degılız işin gercegı daha en basta (tavrı aracı bana hibe etmiş ya da aracı ellerinden zorla almışım gibiydi). sekılde davranan bır servıs yetkılısı ıle karsılasmıs olsaydım oradan ceker gıderdım baska servısmı yok paramla gıdebılecegım.
    Düzeltme:
    ''var ıken BİRMOTA gıtmenıze anlam veremedım'' yazacagıma farklı bır servısın ısmını yazmısım arkadaslar kusura bakmayın.Bu durumu ben fark edemdım fakat Hutne nicli arkadasımız sagolsun farkedıp hatayı duzelmemde yardımcı oldu
    Sırf evime yakın diye gitmiştim. Birde o şaşaalı binası beni cezbetmişti. Ders oldu. Aman aman tanıdıklarınıza söyleyin sakın ola ne araba alsınlar nede servise götürsünler.Aracımla ilgilenen ustanın havasını bi görseydiniz. kesinlikle bu hıyarağası yapmış arabayı derdiniz.
    Her ŞERDE bi HAYIR vardır...

Motor ömrü diye birşey yoktur! Kullanıcının motora tanıdığı yaşam hakkı vardır!

Okan Kaya
    Kanky kanky54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    54 ZE 344
    Edilen teşekkür: 21

Standart servisten uzak durun diyen ben ZORAKİ servise giden ben. AVCILAR

Dün aracımın 110bin bakımını fiat avcılar otomotiv de yaptırmış bulunuyorum. toplamda 167tl gibi bir fatura ödedim. ufak bir çiziğim vardı kasko mini onarımdan yapabılır mıyız dedim gerek yok biz yapalım dediler ama hala aynı duruyo. rutuş yapılmış aslında tüm tampon boyanmalıymış o nedenle bu kadar oluyormuş falan filannnn

yapılan işlemler :
    -yağ ve hava filtresi değişimi
    -5w-40 selenia yağ 3 lt
    - karter tapa

bir dahakine babam kafama silah dayasa avcılar fiat servise gitmicem işte
    Sakalım çok , sözüm yok !

2008 Fiat Grande Punto 1.3 multijet dynamic 90 hp Dualogic
    2007 Seat Altea 1.6 Staylance 102 hp

Ferdi Gökhan
    ferdigokhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 50

Standart Fiat Avcılar Servisi Şikayet

167 TL soygun gibi Gidip Fiat parçaları satan bir yerden alıp ustaya yaptırsan max işçilik dahil 100 TL öderdin. Üstüne gözünün önünde olurdu tüm değişimler...

Okan Kaya
    Kanky kanky54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    54 ZE 344
    Edilen teşekkür: 21

Standart Avcılar Fiat Servisi Şikayet

malesef öyle servislerin hep yaptığı şey efendim 110 bin bakımımız ara bir bakımdır yağ su ve filtreler değişir. toplamda 200tl gbi bir rakam tutar. faturaya bakarsın hem işçilik alınmış hem motor bakımı adı altında fiyatı tutturmak için saçmaca şeyler. ama oranın sahibinin arabasını gördüm bn ordayken geldi. araç efsaneeeeeeeeee
    Sakalım çok , sözüm yok !

2008 Fiat Grande Punto 1.3 multijet dynamic 90 hp Dualogic
    2007 Seat Altea 1.6 Staylance 102 hp

MEHTAP DANIŞIR
    cesur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ordu
    Rengi
    Evo Beyaz
    Edilen teşekkür: 6

Standart Ordu Fiat Servisi Şikayet

ben malesef tşk edemiyeceğim.
    ben ordu fiat bayiinden 2011 de punto evo model araç almıştım. ve daha sonra aracımı çizdim ve servise gittim.yapılan işlemler bana kapı ,tampon ,jant ve lastikler orijinal parçayla değişti şeklindeydi .daha sonra park halinde aracıma arkadan vuruldu ve küçük bir göcük oluştu. yine servise başvurdum göcük düzeltildi ve bir kısmı boyandı denildi. bugün aracı satmak üzere galeriye gittiğimde araçta 3 parça ciddi büyüklükte boya olduğu ve bagaj kapağında da gelişi güzel kalın çekilmiş macun üzerine boya yapıldığı ayrıca sağ kapı ve çamurluğunun tamamen boyandığı şeklinde hasar tespiti yapıldı. oysa bana anlatılan çok farklıydı bayi araç için anlaştığım fiyattan 1000 tl indirdi .yani yapılan ve bilmediğim işlemler yüzünden zarara uğradım .
    galerici bana hanfendi sizin arabada boyanmadık yer yok ben aslında bunu bu şekilde almazdım ama sizde mağdur olmuşsunuz o yüzden alıyorum dedi. ben ordu servisini aradım ama orada benim aracımla otarihte ilgilenen görevli biz size hepsini anlattık diyerek sıyrıldı. bende budurumun incelenmesini istediğimi internet üzerinden genel merkeze ilettim ama netice alır mıyım bilemiyorum şimdi ne yapmam lazım. artık bu marka aracı kimseye tavsiye etmeyeceğim. olayı anlattığım kişiler aracın orada kaldığı süreçte hasara uğratılmış ve size bildirilmeden işlem yapılmış olabilir dediler. ordu servisine ne zaman gitsem hep güler yüzle karşılandığımdan bu şeklide bir durumla karşılaşacağım hiç aklıma gelmezdi. . bu şekilde müşteri mağdur edilmemeliydi.

SALDIRAY A
    Trabzonspor SaLDo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 300

Alıntı cesur Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben malesef tşk edemiyeceğim.
    ben ordu fiat bayiinden 2011 de punto evo model araç almıştım. ve daha sonra aracımı çizdim ve servise gittim.yapılan işlemler bana kapı ,tampon ,jant ve lastikler orijinal parçayla değişti şeklindeydi .daha sonra park halinde aracıma arkadan vuruldu ve küçük bir göcük oluştu. yine servise başvurdum göcük düzeltildi ve bir kısmı boyandı denildi. bugün aracı satmak üzere galeriye gittiğimde araçta 3 parça ciddi büyüklükte boya olduğu ve bagaj kapağında da gelişi güzel kalın çekilmiş macun üzerine boya yapıldığı ayrıca sağ kapı ve çamurluğunun tamamen boyandığı şeklinde hasar tespiti yapıldı. oysa bana anlatılan çok farklıydı bayi araç için anlaştığım fiyattan 1000 tl indirdi .yani yapılan ve bilmediğim işlemler yüzünden zarara uğradım .
    galerici bana hanfendi sizin arabada boyanmadık yer yok ben aslında bunu bu şekilde almazdım ama sizde mağdur olmuşsunuz o yüzden alıyorum dedi. ben ordu servisini aradım ama orada benim aracımla otarihte ilgilenen görevli biz size hepsini anlattık diyerek sıyrıldı. bende budurumun incelenmesini istediğimi internet üzerinden genel merkeze ilettim ama netice alır mıyım bilemiyorum şimdi ne yapmam lazım. artık bu marka aracı kimseye tavsiye etmeyeceğim. olayı anlattığım kişiler aracın orada kaldığı süreçte hasara uğratılmış ve size bildirilmeden işlem yapılmış olabilir dediler. ordu servisine ne zaman gitsem hep güler yüzle karşılandığımdan bu şeklide bir durumla karşılaşacağım hiç aklıma gelmezdi. . bu şekilde müşteri mağdur edilmemeliydi.
    Galericininde kumpasına geliyor olabilirsiniz. Malum hepsi aynı .

İsmail Fatih Alkan
    Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. atlatma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Karabük
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    78AK292
    Edilen teşekkür: 90

çok dikkat çekici bir durum.
    gecenlerde 1 TIR ile nakliye olan 6-7 MiTo kaza sonucu çevreye dağılmıştı. Heralde cilalanıp parlatılıp satılmıştır vatandaşa.

MEHTAP DANIŞIR
    cesur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ordu
    Rengi
    Evo Beyaz
    Edilen teşekkür: 6

Alıntı SaLDo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Galericininde kumpasına geliyor olabilirsiniz. Malum hepsi aynı .
    onu da düşünüp aile dostu bir ustaya götürdüm malesef o da aynını söyledi bir aletle baktı ve ölçülerle söyledi bak burda şu yazıyor birde buraya bak kaç yazıyor fln yani bariz boya ve kalın macun vardı araçta

Mehmet Özcan
    Basın-Yayın Sorumlusu femoli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    YMS
    Edilen teşekkür: 7336

mehtap hanım başınıza gelen olayla bu marka aracın ne suçu varki bu olay her markada oluyor. alırken temkinli davranmak doğru yere götürmek gerek kafanızın rahat etmesini istiyorsanız bir başka yere daha götürseydiniz ben aracı almaya giderken (sıfır) boya ölçüm cihazıyla tek tek kendim kontrol ettim.

Ali Tandogan
    Castell - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    34
    Edilen teşekkür: 213

Alıntı cesur Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    artık bu marka aracı kimseye tavsiye etmeyeceğim.
    Olayda puntonun ne suçu var???? Servise kızıp fiat puntoyu kötülüyorsunuz sizin yaptığınız iş değill....... Cosmeticadan rimel alıyorsunuz rimelin kapağı kırık çıkıyor Loreale suçu buluyorsuz........

Mehmet Özcan
    Basın-Yayın Sorumlusu femoli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    YMS
    Edilen teşekkür: 7336

Alıntı Castell Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Olayda puntonun ne suçu var???? Servise kızıp fiat puntoyu kötülüyorsunuz sizin yaptığınız iş değill....... Cosmeticadan rimel alıyorsunuz rimelin kapağı kırık çıkıyor Loreale suçu buluyorsuz........

Sayfa 1/4 1234 SonSon