Sayfa 1/2 12 SonSon
23 sonuçtan 1 ile 20 arası

Konu: Samsun Birmot rezilliği

aşkın oğuz
    askin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kastamonu
    Rengi
    Evo Gri
    Plaka
    37 .. 777
    Edilen teşekkür: 63

Kızgın Samsun Birmot rezilliği

samsun birmotta müşteriye hiç değer vermediklerini bilmeme rağmen geçen hafta istemeye istemeye samsun birmota gittim. 2011 model grande puntomun arka kapı gıcırdama sorunu vardı. yağlamama rağmen tekrar oluyordu. benim fazla vaktim olmadığı için bir akrabama bırakıp ilçeye geri döndüm. bugün ise araca sadece yağ sürüp göndermişler.. sanki ben bilmiyorum yağ sürmeyi..!!

birde azarlar gibi konuşmuşlar... ah orda ben olacaktım ama olmadı işte.. pazartesi benden çekecekleri var..gerekli heryere şikayet edicem. samsun birmotuda aricam ağzıma geleni söylicem...
    samsun birmota giderken iki kere düşünün derim..şimdiye kadar 3 kere gittim, hepsindede lanet okuyarak çıktım. artık yeminliyim, ne olursa olsun gitmicem...

veli ercan
    vek66 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    06 vek31
    Edilen teşekkür: 117

hocam sadece Samsun birmot mu. birmotların hepsi öyle

Ferdi BALLI
    _FeRDi_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    34 DZ 0045
    Edilen teşekkür: 175

Geçen Küçükyalı Birmot'a uğradım Airbag ışığı yandığı için.Acelemde vardı o sıra.Yetkiliyi bulmak rahat 10 dk mı aldı,adam kayıp,ilgilenen yok,millet koyun gibi bekliyor. Neyse es kaza yakaladım bunu dedim böyle böyle,acelem var hemen bakacaksanız bekleyeyim yoksa sonra gelirim. Sanki ben başka bişi söyledim, bi sn sorayım ustaya bilgisayar boşmu dedi gitti ve bidaha geri gelmedi Bende orda ki bekleşen insanlarınve Alfa&Lancia yetkililerinin gözleri önünde söve söve çektim gittim. Birmot işi yaş iş, Kırmak desen muamma, iyi ki Pendik'te Alper oto var da iyi kötü işimizi gördürüyoruz.

Grey Goose ...

karahan k kaya
    Rolantide çalışıyor... kukart - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun
    Rengi
    Yok
    Plaka
    55
    Edilen teşekkür: 350

Alıntı askin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    samsun birmotta müşteriye hiç değer vermediklerini bilmeme rağmen geçen hafta istemeye istemeye samsun birmota gittim. 2011 model grande puntomun arka kapı gıcırdama sorunu vardı. yağlamama rağmen tekrar oluyordu. benim fazla vaktim olmadığı için bir akrabama bırakıp ilçeye geri döndüm. bugün ise araca sadece yağ sürüp göndermişler.. sanki ben bilmiyorum yağ sürmeyi..!!

birde azarlar gibi konuşmuşlar... ah orda ben olacaktım ama olmadı işte.. pazartesi benden çekecekleri var..gerekli heryere şikayet edicem. samsun birmotuda aricam ağzıma geleni söylicem...
    samsun birmota giderken iki kere düşünün derim..şimdiye kadar 3 kere gittim, hepsindede lanet okuyarak çıktım. artık yeminliyim, ne olursa olsun gitmicem...
    aaah ah... neyse konuşmuycam...

o t o b i y o g r a f i :
    2006 Hyundai Getz 1.5CRDİ-90ps /
    2006 Grande Punto Dynamic 1.3multijet-75ps /
    2004 Alfa Romeo 147 Distinctive 120ps /
    2008 Grande Punto 1.3multijet-90ps dualogic /
    2010 Opel Astra Essentia cp 1.3 CDTi-113ps easytronic /
    2004 Volkswagen Golf 5 1.6Midline-102ps triptonic /
    2011 Peugeot 308 ComfortPack 1.6eHDİ-115psAuto6R /
    2009 Peugeot 308 ComfortPack 1.6HDİ-112psAuto6R /

█▌
    █ █ ▌▌▌║│

Tuncay A.
    Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. 1ocak2011 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Evo Beyaz
    Edilen teşekkür: 623

Ankara Birmot'ta Mehmet Usta En az günde 8-10 araç kapı gergisi değiştiriyor. Hiç Mehmet Usta'nın yağladığını görmedim. Adam döşemeyi söküyor, Yırtmadan yalıtımı açıyor, gergileri değiştiriyor. 9-10 dakika içinde teslim ediyor. Servis Müdürü ile görüşmeyi deneyin.

aşkın oğuz
    Nereden
    Kastamonu
    Rengi
    Evo Gri
    Plaka
    37 .. 777

Alıntı 1ocak2011 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ankara Birmot'ta Mehmet Usta En az günde 8-10 araç kapı gergisi değiştiriyor. Hiç Mehmet Usta'nın yağladığını görmedim. Adam döşemeyi söküyor, Yırtmadan yalıtımı açıyor, gergileri değiştiriyor. 9-10 dakika içinde teslim ediyor. Servis Müdürü ile görüşmeyi deneyin.
    aynen oyle yapıcam.

Güneş Doğar
    GUNES - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Adana
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 129

arkadaşım bu BİRMOT'ların ne yazık ki hepsi böyle....bırakın servisi aracı alırken bile sorunlular...gidersiniz kimse ilgilenmez....size boş gözlerle uzun uzun bakarlar...garipler işte....en güzeli cezalandırmak...yani; nasılsa aynı şehirde sadece birmot yok...mutlaka başka bir fiat bayi de var....oraya gitmek daha mantıklı...

Misafir047
    Ziyaretçi Misafir047 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı GUNES Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşım bu BİRMOT'ların ne yazık ki hepsi böyle....bırakın servisi aracı alırken bile sorunlular...gidersiniz kimse ilgilenmez....size boş gözlerle uzun uzun bakarlar...garipler işte....en güzeli cezalandırmak...yani; nasılsa aynı şehirde sadece birmot yok...mutlaka başka bir fiat bayi de var....oraya gitmek daha mantıklı...
    iyide sağır sultan bile duydu bunu buna rağmen hala gidenleri anlamakta güçlük çekiyorum

Güneş Doğar
    GUNES - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Adana
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 129

BİRMOT'ları protesto edelim o zaman ....birlik olalım....

10. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Fırat BAYHAN
    burank16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 46

Bence sorun BİRMOT değil FIAT servisleri,burda BİRMOT yerine başka servise gidiyorum orasınında çok fazla farkı yok ve her konuda yetişmiş tecrübeli elemanları yok fakat onlara da kabahat bulamıyorum çünkü FIAT GENEL MERKEZ dekiler umursamaz müşteri memnuniyetine önem vermeyen hatta yalan söylemektende geri kalmayan kişilerden oluşup yetiştirilirse servislerden de fazla birşey beklememek gerek.Bu aracımdan önce FIAT a okadar para verip uğraşacağına başka araç alsaydın diyen arkadaşlara ve çevremden ''alttarafı FIAT, bu kadar olur, ne bekliyorsun ki kalitesinden'' diyen vatandaşlara şimdi çok daha iyi hak veriyorum.FIAT'ın kalitesini araç sahipleri değil, servislerin ilgisiz olması,sorunları çözmek için uğraş vermemesi ve Genel Merkezdeki ekip üyelerin ilgisiz olması düşürüyor.Açıkçası bu FIAT'tın kullandığım son aracı olur.Çevremdeki arkadaşlarım FIAT servislerinin ve Genel Merkezdekilerin benim aracın sorunlarına karşı ilgisiz duyarsız olduklarından dolayı ''FIAT'tan soğuduk' diyorlar.Kaybeden biz değil FIAT olur.

12. Bu mesaj için teşekkür edenler:

13. 10/05/2012, 23:53

aşkın oğuz
    Nereden
    Kastamonu
    Rengi
    Evo Gri
    Plaka
    37 .. 777

öyle karamsar düşünmeyin...millet banada niye İ30 almadın diyor. ama bilmiyorlarki puntonun dengi İ20

ayrıca çok iyi servislerde var. çanakkaleye, kocaeli ve kastamonuyada gittim. kastamonu kadar müşteri ile ilgilenen servis görmedim. ellerinden geleni yapıyorlar(en azından içini rahatlatıyorlar)..müşteri ilişkisi çok iyi, işçilikde iyi, sadece bazen parça temininde sıkıntı yaşanıyor o kadar..

aşkın oğuz
    Nereden
    Kastamonu
    Rengi
    Evo Gri
    Plaka
    37 .. 777

BİRMOT'ları protesto edelim o zaman ....birlik olalım....
    diğer birmotları bilemem ama SAMSUN BİRMOT'ta nasılsa bize muhtaçlar zihniyeti oluşmuş resmen...

Fırat BAYHAN
    burank16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 46

öyle karamsar düşünmeyin...millet banada niye İ30 almadın diyor. ama bilmiyorlarki puntonun dengi İ20

ayrıca çok iyi servislerde var. çanakkaleye, kocaeli ve kastamonuyada gittim. kastamonu kadar müşteri ile ilgilenen servis görmedim. ellerinden geleni yapıyorlar(en azından içini rahatlatıyorlar)..müşteri ilişkisi çok iyi, işçilikde iyi, sadece bazen parça temininde sıkıntı yaşanıyor o kadar..
    Siz çok şanslısınız,ben sorunları çözmek için araştırmacı servise denk gelirmiyim bilmiyorum.İlk servisim çözmek için sonuna kadar araştıran biryer değildi şimdi ikinci servisin yaklaşımını bekliyorum en son 2 servis daha kalıyor onlarada gideceğim bakalım hangisi daha ilgili göreceğim ama şu bir gerçek Genel Merkez oldukça duyarsız ve bana telf. ettiklerinde söylediklerini yapmadıkları için yalan söylediklerini düşünüyorum ve kesinliklede inancım,güvenim kalmadı.Bir müşteriye nasıl yalan söyleyerek başlarından savabiliyorlar anlamıyorum markayı kendileri kötülemiş oldukları gibi imajınıda kendileri zedeliyorlar ve insanlarımızın FIAT'a inancı güveni kalmıyor.

bahadir cimen
    bahadir77 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Beyaz
    Plaka
    34BTC97
    Edilen teşekkür: 40

bence iş birmot işi degil bence iş insan işi ben, Zincirlikuyu Birmota gittiğimde bana herzaman sıcak kanlı ve içten yanaşıyorlar ve hemen yardımcı oluyorlar

aşkın oğuz
    Nereden
    Kastamonu
    Rengi
    Evo Gri
    Plaka
    37 .. 777

Alıntı bahadir77 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bence iş birmot işi degil bence iş insan işi ben, Zincirlikuyu Birmota gittiğimde bana herzaman sıcak kanlı ve içten yanaşıyorlar ve hemen yardımcı oluyorlar
    doğrudur.. sorunlu servis samsun birmot olduğu için birmot yazdım.. her birmot bir olmaz tabikide. o yüzden SAMSUN BİRMOT demiştim..

Hüseyin Can
    hsyn28 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 339

Arkadaşlar kapılardaki sistem farklı(makara sistemi gibi) yaglamak bir anlam ifade etmez hatta yağlayınca kayma yapması dahada kötü hale getiriyor kapıları, bunu bilmeyen servislere araçlarımızı aslında bir nevi canımızı teslim ediyoruz ya gerçekten düşündürücü.
    EVOEVOEVOEVOEVO

aşkın oğuz
    Nereden
    Kastamonu
    Rengi
    Evo Gri
    Plaka
    37 .. 777

kavga gürültü kapı gergilerini değiştirmiştim samsun birmotta.. son iki üç gündür sol kapı yine ahır kapısına dönmüştü. bugün kastamonuda sordum aracım hakkında ne yapıldı diye meğer sağ tarafını değiştirmişler sadece.. kastamonudaki servis istediğiniz zaman gelin değiştirelim dedi.. sağ olsunlar baya ilgilendiler de benle.

neyse işin özü şu.
    sizce ben bu servisi nereye şikayet edebilirim. insanı resmen enayi yerine koyuyorlar.

mehmet yilmaz
    iskmehmet1975 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ordu
    Rengi
    Evo Metalik Beyaz
    Plaka
    52 AR 675
    Edilen teşekkür: 16

ben aracımı ordu tunalardan aldım,birmot değil yani.gelin birde buradaki rezilliği görün.fiat servisleri heryerde aynı.daha önce başka marka aracım vardı ve onun servisinde sorunsuzdum,pişmanım o markayı bıraktığıma

mehmet yilmaz
    Nereden
    Ordu
    Rengi
    Evo Metalik Beyaz
    Plaka
    52 AR 675

kavga gürültü kapı gergilerini değiştirmiştim samsun birmotta.. son iki üç gündür sol kapı yine ahır kapısına dönmüştü. bugün kastamonuda sordum aracım hakkında ne yapıldı diye meğer sağ tarafını değiştirmişler sadece.. kastamonudaki servis istediğiniz zaman gelin değiştirelim dedi.. sağ olsunlar baya ilgilendiler de benle.

neyse işin özü şu.
    sizce ben bu servisi nereye şikayet edebilirim. insanı resmen enayi yerine koyuyorlar.

ben çok şikayet ettim,hiçbirşey elde edemezsin dostum.enson fiat merkezden kızın biri aradı,dinledi. sonra ben ona 'sen de bana bir daha dönmeyeceksin değil mi?' dedimolumu efendim sorunları çözmek için varız dedi,bilin bakalım bir daha arayan soran oldu mu?

23. Bu mesaj için teşekkür edenler:

mehmet yilmaz
    Nereden
    Ordu
    Rengi
    Evo Metalik Beyaz
    Plaka
    52 AR 675

ben ordu da Tunalar servisine gelen aracın bilerek bekletildiğini gördüm,sordum neden diye.cvp :birmottan araba almadan önce düşünseydi bunu dediler.yaniiiii arabayı onlardan almamış diye adama eziyet ediyorlardı.ben onlardan aldım diye de hava atıyor 'önce senin aracın' diyor bana.ona yapan bana da yapar diyerek kızdım aslında...

Sayfa 1/2 12 SonSon