Sayfa 2/2 İlkİlk 12
38 sonuçtan 21 ile 38 arası

Konu: Delphi elektrikli direksiyon arızası hk.

Ziyaretci035
    Ziyaretçi Ziyaretci035 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Alıntı Mugen_punto Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yada kaynak yapılacaksa aracın çalışır vaziyette yapılması uygun görülüyor..

Bu da sanırsam kalibrasyonda sıkıntı çıkacağı için. FES sağolsun, bize bu konuda yardımcı olur ama.

Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. Ziyaretci046 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 0

Alıntı ilkerhan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu da sanırsam kalibrasyonda sıkıntı çıkacağı için. FES sağolsun, bize bu konuda yardımcı olur ama.
    FES saygılar abi

Ziyaretci035

Alıntı oto izmir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    FES saygılar abi
    Fiat Ecu Scan demek istemiştim ama Bi sıkıntı çıkmazsa c.tesi sabahtan Dacia yı getirecem sana.

Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. Ziyaretci046 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Rengi
    Yok

Alıntı ilkerhan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Fiat Ecu Scan demek istemiştim ama Bi sıkıntı çıkmazsa c.tesi sabahtan Dacia yı getirecem sana.
    anladım abi fiat ecu scan oldgunu ayıpsın elm327 aldıysan bi bakalım diyorum

Ziyaretci035

Alıntı oto izmir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    anladım abi fiat ecu scan oldgunu ayıpsın elm327 aldıysan bi bakalım diyorum
    Kargodan bekliyorum. Alınca getirecem kurcalarız

ilker yılmaz
    expertil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Tekno Gri
    Plaka
    34DD3184
    Edilen teşekkür: 3

Sensör resimlerini yüklüyorum merak eden arkadaşlar bakabilirler.

tab tab
    tab - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Kar Beyaz
    Edilen teşekkür: 52

Arkadaşlar İstanbulda firmanın biri sensörü getirerek değiştiriyor. Hakem Hidrolik Direksiyon Sistemleri Revizyon Sistemleri

ilker yılmaz
    expertil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Tekno Gri
    Plaka
    34DD3184
    Edilen teşekkür: 3

Merhaba Hakem direksiyona bende gittim adamların elinde birtane sensör var ona da 500tl diyor her arıza onlar için sensör arızası benim arızama bile sensör bozuk dediler alakasız yerden çıktı.Fiyatı kabul edersen direksiyonu söküyorlar sensör arızası değilse çıkma dirksiyon kutuları var ellerinde değiştiriyorlar komple ben şahidim fiyat 750-800'e çıkıyor.

10. Bu mesaj için teşekkür edenler:

hahah asfasf
    hakansniper - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Adana
    Rengi
    Granit Gri

2009 1.3 Multijet Fiat punto aracımın direksiyon hidroliği bozuldu. Malatya fiat servisinde ücretsiz değiştirdiler. herkese iyi forumlar

Erkan Taşdemir
    erkantasdemir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kırklareli
    Rengi
    Granit Gri

Selam arkadaşlar, 2007 Punto var bende. onda da aynı arıza var sanırım. bunu yapabilecek birilerinin adresine nasıl ulaşabilirim. istanbul ya da ankara olabilir.

13. 04/09/2012, 14:31

Sebep
    reklam icin yonetime basvurun

Ziyaretci040
    Ziyaretçi Ziyaretci040 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

2006 GP tıkırtı burcu değişimi için bi fiyat verir misiniz?
    Konu Scottie tarafından (04/09/2012 Saat 18:24 ) değiştirilmiştir. Sebep: alinti duzenlendi..

15. 04/09/2012, 14:40

Sebep

16. 04/09/2012, 14:42

Sebep

Ziyaretci040
    Ziyaretçi Ziyaretci040 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Direksiyon kutusunuda sizmi söküyorsunuz yoksa başka bir yere işçilik vermemiz gerekicek midir?GP larda kronik olan hastalıklardan bir taneside tıkırtı burcu.Eğer bu kadar ucuza çıkıyorsa herşey baya kolay olacaktır.Ve sizde müşteri kazanmış olucaksınız.
    Garanti veriyor musunuz ? Parçaları imal ediyorum dediğiniz için soruyorum.
    Konu Scottie tarafından (04/09/2012 Saat 18:25 ) değiştirilmiştir. Sebep: alinti duzenlendi...

MUSTAFA ÇILDIR
    melihbafra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok

merhaba yazınızı tesadüfen gördüm benim aracım hundai era 2007 dizel bendede eps arızası sorunu var banada yardımcı olabilirmisiniz bende istanbul bağcılarda oturuyorum size ulaşabilecegim bir adres yada telefon verebilirmisiniz mail adresim mustafa.cildir@hotmail.com şimdiden teşekkürler
    Konu melihbafra tarafından (07/09/2012 Saat 13:53 ) değiştirilmiştir.

onur bakır
    Honor COOPER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Mersin
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 596

hyundai direksiyon sistemi ömür boyu garantili eğerki kaza sonucu bozulmamışsa!
    *****ALFA ROMEO GIULIETTA 1.4 MULTIAIR 170 TCT*****
    ***MATT MAGNESIO GRIGIO***
    *****SPORT PACK1 & 18" MATT BLACK WHEELS*****

Muhammet Arvas
    marvas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Akdeniz Mavi

Standart Direksiyon arızası

bende 2004 punto dizel var bir ara arabanın sağ altı sürttü o günden sıklıkla arıza veriyor. arızayıda dönüşlerde yapıyor. aküyü değiştirdim fayda etmedi. bazen yapıyor. servise gittim parça fiyatı 3500 tl işçilikle beraber 4000 tl dediler. yurtdışı sitelerde araştırma yaptım. parçayı buldum. yenilenmiş parçalar 160 euro. sıfırları 331 euro sizce getirtip değiştireyim mi? yoksa arıza başka bir şeyden mi kaynaklanıyor

yıldıray tur
    Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. berkayy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Tekno Gri
    Edilen teşekkür: 1

Standart direksiyon arızası

sayın arkadaşım expertil. ilker yılmaz benimde fiat punto dinamic 2005 model arabavar direksiyon arıza lambası yanıyor arada sıkışmalar oluyor servise gitdim arızalı oldugunu söylediler yapılmasını söylediler fakat sorunun fiat puntolarda kıronik arıza olduğunu örendim fiat merkezden 2009da arızalı oldugunu bildiride bulunmuşlar ben müraçattımda kabul etmediler senelik bakımları yaptırılmağı için sizden bu sorunları nasıl düzeltilir yardımınızı bekliyorum myil adresim berkaybilim@mynet.com istanbul ikamet ediyorum. adres bilgilerinizi bildirin.

Mehmet Bali
    Mehmetbali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Edirne
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 1

Standart Cevap: Delphi elektrikli direksiyon arızası hk.

Alıntı expertil Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba Arkadaşlar Bende 2006 model grande punto var bir ay önce bir servis otobüsü direksiyon tam sağ konumda iken lastiğime vurdu kaçtı daha sonra arabayı çalıştırdığımda gösterge panelinde direksiyon işareti çıktı direksiyon sertleşti döndürülemez hale geldi.Arabayı sanayiye zor götürdüm.Sağ taraf rot kolu eğilmişti yenisi ile değişti.Hikaye bundan sonra başladı.Direksiyonu tamir ettirmek için 3 hafta tamirci aradım malesef EPS yapabilen kimse yok direksiyon kutusu elimde oraya buraya gezindim kimse yapamadı.Serviste 2000 TL masraf çıkardı.Ben özel bir elektronik şirketinde arge teknikerliği yapıyorum bu sorunu çözmek amaçlı 1 hafta senelik iznimden harcayarak bu sıkıntıyı araştırdım.Kendi elektrikli direksiyonumu tamir ettim.Daha sonra kazalı bir arabadan çıkma bozuk bir direksiyon kutusu aldım onun arızasında yaptım .Şu an direksiyonum çok iyi çalışıyor city modundada normal moddada çok iyi direksiyon sıkıntısı olan arkadaşlara yardımcı olurum.İstanbul'da oturan arkadaşların arızaları çözebilirim.Her türlü EPS direksiyon arızasına yardımcı olurum.
    mehmetbali38@gmail.com numaranızı atın görüselim

23. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Sayfa 2/2 İlkİlk 12