Sayfa 1/2 12 SonSon
35 sonuçtan 1 ile 20 arası

Konu: İstanbul Avrupa yakası küçükçekmece çevresi servis usta önerisi

Ramazan Erdemir
    skystar37 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Tekno Gri
    Plaka
    34ghk08
    Edilen teşekkür: 265

Dikkat İstanbul Avrupa yakası küçükçekmece çevresi servis usta önerisi

Arkadaşlar aracımın altını vurmuştum yağ haznesinde ezilme olmuştu o değişecek o değişmişken araç kalkışlarda titreme yapıyor baslı balatada aradan çıkacak bu işlemleri yapacak ve daha sonrasında başımın ağrımayacağı bir usta tavsiye edebilirmisiniz?
    Yetkili servis sağolsun parça ve işçilik fiyatlarında oldukça yüksek rakamlar verdiğinden dolayı böyle bir arayış içine girdim. Benim için önemli olan gittiğim zaman aracın başında bekleyebileyim soru sorduğumda dayak yemeden cevap alabileyim (çok soru soralım)..

Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler, iyi forumlar.

murat gümüşlü
    gousto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 49

öncelikle geçmiş olsun kardeşim...Sen küçükçekmece çevresi demişsin ama eğer topkapı tarafına gelebileceksen...Sana benim ustama gitmeni tavsiye edebilirim...Erhan abi hem ustalık yönünden hemde insanlık yönünden senin istediklerini karşılayabilecektir..Benimle birlikte forumdan bi kaç arkadaş daha gidiyor ona...şuana kadar hiç bir memnuniyetsizlik yaşamadım...Hatta daha 1 ay önce baskı balatamıda orada değiştirdim...Parça konusunda da istersen sana yardımcı olabilirim...Uygun fiyatlı parça alabilmen için...Buradan da yazsan özelden de yazsan elimden geldiğinde sana yardımcı olmaya çalışlırım...

3. Bu mesajı için 3 kişi gousto'ye teşekkür etti:

caner eminoğlu
    caner_ege - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 165

iyi akşamlar abicim sefakoy sanayinde murat usta var yükseller oto herzaman oraya giderim sana da güvenle tavsiye ederim bence bir tanış aracını göster bilgi al... benden çok slm söylersin oturur cayını içersin ustamın hatta gitceksen bende bir telefon açarım ona arkadaşım geliyo yardımcı ol derim o aracını tamir ederken sende çayını içer onları izlersin rahatça çok iyi bir insandır ve punto dan iyi anlıyor aracına bi test sürüşü yaptırırsın istersen de.... sefakoy de yükseller oto sefakoy sanayinin orda kime sorsan yükseller oto diye gösterirler sana...

5. Bu mesajı için 2 kişi caner_ege'ye teşekkür etti:

Ramazan Erdemir
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Tekno Gri
    Plaka
    34ghk08

Alıntı gousto Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    öncelikle geçmiş olsun kardeşim...Sen küçükçekmece çevresi demişsin ama eğer topkapı tarafına gelebileceksen...Sana benim ustama gitmeni tavsiye edebilirim...Erhan abi hem ustalık yönünden hemde insanlık yönünden senin istediklerini karşılayabilecektir..Benimle birlikte forumdan bi kaç arkadaş daha gidiyor ona...şuana kadar hiç bir memnuniyetsizlik yaşamadım...Hatta daha 1 ay önce baskı balatamıda orada değiştirdim...Parça konusunda da istersen sana yardımcı olabilirim...Uygun fiyatlı parça alabilmen için...Buradan da yazsan özelden de yazsan elimden geldiğinde sana yardımcı olmaya çalışlırım...
    İletişim bilgilerinizi özel mesaj olarak gönderilseniz pazartesi sizi arayıp hem servis hem parça konusunda konuşmak istiyorum.

Teşekkürler.

Ramazan Erdemir
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Tekno Gri
    Plaka
    34ghk08

Alıntı caner_ege Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    iyi akşamlar abicim sefakoy sanayinde murat usta var yükseller oto herzaman oraya giderim sana da güvenle tavsiye ederim bence bir tanış aracını göster bilgi al... benden çok slm söylersin oturur cayını içersin ustamın hatta gitceksen bende bir telefon açarım ona arkadaşım geliyo yardımcı ol derim o aracını tamir ederken sende çayını içer onları izlersin rahatça çok iyi bir insandır ve punto dan iyi anlıyor aracına bi test sürüşü yaptırırsın istersen de.... sefakoy de yükseller oto sefakoy sanayinin orda kime sorsan yükseller oto diye gösterirler sana...
    Pazartesi bir aksilik olmaz ise saat16:40 gibi uğrayacağım iletişim bilgilerinizi özel mesaj olarak gönderilseniz gitmeden önce sizede bilgi verip hem yerin tam tarifini hemde ustanın telefonu alırım sizden.

Teşekkürler..

caner eminoğlu
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Rock Siyah

ya ramazan abi kusura bakma forum da buraya bakmayı unutmuştum keşke özelden msj gönderseydin.... gitmediysen diye genede numaramı özelden gönderiyorum sana...

önder nurtekin
    luleburgazli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Granit Gri
    Plaka
    34 EY 3939
    Edilen teşekkür: 150

sonuç nedir acaba nereye gidildi topkapı mı sefaköymü
    bende 20000 bakımım geldi usta arıyorum ikiside referanslardan dolayı uyacak ama seninde bilgilerini merak ediyorum doğrusu
    Her TÜRK asker doğar

tayfun aydın
    tayfux - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 2123

bende atakentte oturuyorum genelde erkaya giderdim ama belirli bir özel servis bende arıyordum bulamıyordum

UMIT GOVENC
    umit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 128

istanbulda özel servis olarak bende murat gibi ero yu kullanıyorum, erhan abinin eline vur ekmeğini al, servisin 2,500 3000 çektiği fiyatı 1000 tl gibi bir rakama yaptırmış olmanın verdiği memnuniyetle söylüyorum...sana periyodik bakım kartı açar, gereksiz parça değiştirip boşa masraf çıkarmaz...
    "İki şeye hakkım olduğuna karar verdim: Özgürlük ve ölüm. Birine sahip olamazsam ötekini isterim çünkü hiç kimse beni canlı tutsak edemez."

12. Bu mesaj için teşekkür edenler:

caner eminoğlu
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Rock Siyah

safakoydeki murat ustayı herzaman tavsiye ederim arkadaşlar ben yağ değişimine bile b.düzünden sefaköye gidiyorum... o kadar güvendiğim ve işçiliğine inandığım bir üstadır...

14. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Ramazan Erdemir
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Tekno Gri
    Plaka
    34ghk08

Ekstra çıkan ekonomik maliyetlerden dolayı henüz birine gidilmiş değil ancak araç 59000 oldu bakımdan önce bazı sıkıntılarım var onları gidermek için iki ustaya da ayrı ayrı gidicem artık hangisini yaklaşımını düzgün bulursam ona güvenecem. Yardımlarınız için teşekkür ederim bu arada hala ustaların telefon nolarını özelden göndermediniz sizlere zahmet bi gönderinde görüşeyim...

caner eminoğlu
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Rock Siyah

murat usta sefaköyde yükseller oto yani ramazan abicim... 0535 784 11 91
    sen sefaköy sanayinin ordaki kavşakda sehll e git ara abi çıraklarından birini gönderip seni aldırır ordan...

17. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Ramazan Erdemir
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Tekno Gri
    Plaka
    34ghk08

Sağolasın Caner yarın saat 4 gibi uğrayacam inşallah tekrardan teşekkürler.

19. Bu mesaj için teşekkür edenler:

caner eminoğlu
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Rock Siyah

ricaederim ramazan abicim yapılan işlemler, ilgi , alaka? fiyat vs. gibi şeyler hakkında bilgi ver ama... memnun kaldın mı en önemlisi de bu işçilik vs içine sindimi?

21. Bu mesaj için teşekkür edenler:

önder nurtekin
    luleburgazli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Granit Gri
    Plaka
    34 EY 3939
    Edilen teşekkür: 150

evet bende çarşamba günü gidicem ama ero mu yoksa yükseller oto mu bende kanaryada oturuyordum şimdi beylikdüzüne taşındım ama yine sefaköy olabilir veya topkapı olabilir ama burada son ilgi ve alakayla ilgili gidilen servis konusuda bilgi verilirse sevinirim....
    Her TÜRK asker doğar

Emre ..
    emtue - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Arizona Bej
    Edilen teşekkür: 77

Ben de ero servisi merak ediyorum.

Ramazan Erdemir
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Tekno Gri
    Plaka
    34ghk08

Yükseller otoya daha önce gitmişim yeri görünce hatırladım ancak daha önce gittiğimde tabelaya falan bakmamıştım o zaman gittiğimde benim aracı gösterdiğim ustada da farklıydı ancak o zaman gittiğimdeki tutum ve davranışlarını beğenmemiştim. Bugün gittiğimde Murat ustaya da anlattım geçen sefer ki ziyaretimi pek aldırış etmedi gibi geldi bana neyse derdimi anlattım işlemlerin tüm gün süreceğini ve toplamda parça işçilik (yağ karteri hariç) 405TL rakam çıkarttı. Baskı balata değişecek gerekirse volan taşlanacak birde yağ karteri sökülüp düzeltilip takılacak.

Balata sökme takma işçiliği 120TL dedi karter için ise 70TL rakamlar biraz yüksek gibi geldi akşam geç olduğu için herkes elindeki işleri yetiştirme telaşı içinde olduğundan başka bir yere gitmedim yarın gözüme kestirdiğim bir kaç yere daha uğrayıp yaptırmayı istediğim işlemler ile ilgili yine fiyat araştıracağım.

UMIT GOVENC
    umit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 128

ero oto ya git ilgi alakayı gör dostum,Yetkili Fiat servisinden ayrılma kişilerin kurduğu özel bir servistir, iletişim Erhan Tren tel:05382186378 forumdan Ümit de referans olarak, geçen ay beyaz renkli puntosuna baskı balata volan taşlama komple filtreli bakım skydome yağlama, triger zincir set değişimi vs yaptırmış de... bana aracımı alırken destek olan cesaret veren kişidir... Hemen telefonla ulaş ses tonundan bile elektrik alırsın garantili iş yapar gözün arkada kalmaz... Bu kadar övmeyi yaptım diyecekler komisyonmu yiyor hahaha!
    "İki şeye hakkım olduğuna karar verdim: Özgürlük ve ölüm. Birine sahip olamazsam ötekini isterim çünkü hiç kimse beni canlı tutsak edemez."

26. Bu mesajı için 2 kişi umit'ye teşekkür etti:

Ramazan Erdemir
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Tekno Gri
    Plaka
    34ghk08

Alıntı ümit Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ero oto ya git ilgi alakayı gör dostum,Yetkili Fiat servisinden ayrılma kişilerin kurduğu özel bir servistir, iletişim Erhan Tren tel:05382186378 forumdan Ümit de referans olarak, geçen ay beyaz renkli puntosuna baskı balata volan taşlama komple filtreli bakım skydome yağlama, triger zincir set değişimi vs yaptırmış de... bana aracımı alırken destek olan cesaret veren kişidir... Hemen telefonla ulaş ses tonundan bile elektrik alırsın garantili iş yapar gözün arkada kalmaz... Bu kadar övmeyi yaptım diyecekler komisyonmu yiyor hahaha!

Ümit aradım konuştum elektrik falan alamadım şaka bir yana en azından telefonda konuşma üslubu insana rahatsızlık vermiyor işçilik ücretleri ile ilgili olarak da abartı bir rakam söylemedi önümüzdeki hafta içi arayıp randevu aldıktan sonra gidip yaptıracağım son durum bundan ibaret.

Herkese yardımları için teşekkür ederim.

28. Bu mesaj için teşekkür edenler:

murat gümüşlü
    gousto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 49

Erhan Abi'den yana sıkıntısı olan duymadım duyacağımıda sanmıyorum...Ben puntomu aldıktan sonra hiç servise gitmedim her başım sıkıştığında erhan abinin yanında aldım soluğu...Aynı şekilde babamda kendi aracı için aynı şekilde erhan abiye sonuna kadar güvenir..Sonrası forum üyelerimizde bilsin yararlansın diye konu açmıştım bunun üzerine erhan abiye giden ve işlem yaptıran arkadaşlardan da sıkıntılı bir durum yaşanmadığı hatta memnuniyetlerini belirten mesajları gördük...Ben Erhan abiye aracımı götürür anahtarını bırakırım oradan iş yerime geçerim gün içerisinde arayıp sormam bile abi ne oldu ne yaptık diye...bilirim ki aracıma kendi aracı gibi bakar kollar o yüzden için rahattır..Ümit arkadaşımızda erhan abiden övgüyle bahsetti bende biraz fazlaca dile getirdim ama hakkını vermek lazım..Sakın bizi komisyonucu ya da reklam yapıyolar gibi görmeyin arkadaşlar...biz sadece memnuniyetimizi bile getiriyoruz diğer puntocu arkadaşlarda yararlansın istiyoruz...

30. Bu mesajı için 2 kişi gousto'ye teşekkür etti:

Sayfa 1/2 12 SonSon