Sayfa 2/2 İlkİlk 12
35 sonuçtan 21 ile 35 arası

Konu: İstanbul Avrupa yakası küçükçekmece çevresi servis usta önerisi

önder nurtekin
    luleburgazli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Granit Gri
    Plaka
    34 EY 3939
    Edilen teşekkür: 150

evet arkadaşlar buradaki tavsiyelere uyarak bende ERO-SERVİSE gittim dün toplam üç kişi çalışıyor sanayi sitesinde tekli dükkanı var 1 sene olmuş açılalı fakat üçüde 15-20 yıla yakın fiat tecrübesi olan abilerimiz.... gittiğinizde size öncelikle güler yüz ve sıcak çayını ikram ediyorlar sonra ister aracın başında istersen büroda otur ben aracın başındaydım soruğun sorulara direkt cevap veriyorlar neyin neden değişmesi gerektiğini veya değişmemesi gerektiği bilgisini veriyorlar... kesinlikle tavsiye...
    Her TÜRK asker doğar

2. Bu mesaj için teşekkür edenler:

UMIT GOVENC
    umit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 128

aradım geçen gün, dedim bak abicim, sana referans oluyoruz, utandırma bizi eyvallah dedi forumun güzelliği budur işte, ne mutlu maddi olarak destek olabiliyorsak birbirimize... bak referans olduk lüleburgazlı arkadaşımızın yüzünü güldürdük... Eyvallah

arabayı alırken, çok çelişkideydim, ya kardeşim dedi,dizel diyorsun, beyaz diyorsun dynamic skydome lu diyorsun hala düşünüyorsun al arabayı getir bana dedi, 2.5 - 3 binlik servis masrafını 1000 liraya yaptı ya eyvallah Ehan abiiii...
    "İki şeye hakkım olduğuna karar verdim: Özgürlük ve ölüm. Birine sahip olamazsam ötekini isterim çünkü hiç kimse beni canlı tutsak edemez."

4. Bu mesaj için teşekkür edenler:

murat gümüşlü
    gousto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 49

Alıntı luleburgazli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    evet arkadaşlar buradaki tavsiyelere uyarak bende ERO-SERVİSE gittim dün toplam üç kişi çalışıyor sanayi sitesinde tekli dükkanı var 1 sene olmuş açılalı fakat üçüde 15-20 yıla yakın fiat tecrübesi olan abilerimiz.... gittiğinizde size öncelikle güler yüz ve sıcak çayını ikram ediyorlar sonra ister aracın başında istersen büroda otur ben aracın başındaydım soruğun sorulara direkt cevap veriyorlar neyin neden değişmesi gerektiğini veya değişmemesi gerektiği bilgisini veriyorlar... kesinlikle tavsiye...
    Alıntı ümit Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    aradım geçen gün, dedim bak abicim, sana referans oluyoruz, utandırma bizi eyvallah dedi forumun güzelliği budur işte, ne mutlu maddi olarak destek olabiliyorsak birbirimize... bak referans olduk lüleburgazlı arkadaşımızın yüzünü güldürdük... Eyvallah

arabayı alırken, çok çelişkideydim, ya kardeşim dedi,dizel diyorsun, beyaz diyorsun dynamic skydome lu diyorsun hala düşünüyorsun al arabayı getir bana dedi, 2.5 - 3 binlik servis masrafını 1000 liraya yaptı ya eyvallah Ehan abiiii...
    Erhan Abi sayesinde yetkili servis derdinden de masrafından kurtulmuş olduk )

6. Bu mesajı için 2 kişi gousto'ye teşekkür etti:

UMIT GOVENC
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok

aynen Murat, kafam rahat artık, bir sorunum yada sorum olacaksa arıyorum Erhan abiyi, efendim Ümitcim diye telefon açılıyor, gerekli bilgiler veriliyor, daha ne olsun arabamın aile hekimi valla ERO
    "İki şeye hakkım olduğuna karar verdim: Özgürlük ve ölüm. Birine sahip olamazsam ötekini isterim çünkü hiç kimse beni canlı tutsak edemez."

8. Bu mesaj için teşekkür edenler:

önder nurtekin
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Granit Gri
    Plaka
    34 EY 3939

evet bizleri erhan abiyle tanıştıran buluşturan arkadaşlara teşekkürler...
    Her TÜRK asker doğar

10. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Ramazan Erdemir
    skystar37 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Tekno Gri
    Plaka
    34ghk08
    Edilen teşekkür: 265

Mutlu

Bugün itibari ile Cevizlibağ Ero Servise gitmiş araçta yer alan sıkıntılarımın (yetkili servisin garanti içinde yapacakları hariç) hemen hepsinden kurtuldum. Bir kere şunu rahatlıkla söyleyebilirim ki benim gibi bir insana bile tahammül ettilerse sanırım herkese ederler eve geldiğim de hanım bile kimseyle tartışmadan geldiğime şaşırdı. İlgi alaka çok çok iyi, herkes kendi işini iyi bilir ama bana göre işlerinde de çok iyiler rakamsal boyutlar ise yetkili servisler ile tabi ki alakasız derecede uygun. Ortam öyle fiat yetkili servisleri gibi şaşaalı değil zaten olmasına da gerek yok sonuçta sıcak çayımız işimiz yapılırken ettiğimiz keyifli sohbetimiz var yeter de artar.

İzmirdeki arkadaşları yüzünden artık kıskanmaya gerek yok garantisi bitmiş araç sahipleri için bence gönül rahatlığı ile tercih edilebilecek bir servis tüm personel fiat yetkili servisinden ayrılma olduğu için fiat grubu araçlar onlar için çekirdek leblebi.

Yetkili servis baskı balata için işçilik ile beraber 600TL ye yakın bir rakam çıkartmıştı bunda volan taşlama yapmayıp gerekirse volan değiştiriyorlar onunda rakamı 450TL civarı birde karterdeki ezik için parça ve işçilik albea yağ karteri ile 450TL civarında toplamda volansız 1000TL yi geçkin bir masrafım vardı. Ero servis ise işçilik olarak forum indirimi ile 150TL ye (normalde toplam işçiliği 200TL) yaptı.

İşçilik dışı masraflar baskı balata(valeo), volan taşlama, ön fren balatası (opar) şansuman yağı(castrol) motor yağı(5-40bp) sıvı conta toplam hepsi 310TL tuttu. Motor yağı 60bin bakımına 3-4 gün sonra gireceğim için ucuz yollu ama baş ağrıtmayacağı için bp seçildi.

Buradan Ero servis çalışanlarına çok çok teşekkür ederim, yetkili servisin öpe öpe benden alacağı paracıkları seve seve Ero servise verdim helali hoş olsun...

12. Bu mesajı için 3 kişi skystar37'ye teşekkür etti:

önder nurtekin
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Granit Gri
    Plaka
    34 EY 3939

kesinlikle bizimde artık bir servisimiz var çılar...
    Her TÜRK asker doğar

UMIT GOVENC
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok

oto izmir
    ero oto istanbul

15. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Kadir Atik (bayrampaşa)
    Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. CeNaZe666 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    34LT567
    Edilen teşekkür: 26

arkadaşlar bahsi geçen ero oto tam olarak nerede benimde bir servis sıkıntım var eğerki memnunsanız bende gidip hem tanışmak hemde araç bakımı yaptırmak isterim... adres olarak özelden mesaj atarsanız cok memnun olurum...

önder nurtekin
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Granit Gri
    Plaka
    34 EY 3939

adres olarak buradada vereyim özeldende atarım

akınsal sanayi sitesi d blok no:26 cevizlibağ/topkapı
    telefon numarası 0212 482 53 56
    erhan abinin telefonu 0538 218 63 78
    Her TÜRK asker doğar

18. Bu mesaj için teşekkür edenler:

UMIT GOVENC
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok

Alıntı CeNaZe666 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bahsi geçen ero oto tam olarak nerede benimde bir servis sıkıntım var eğerki memnunsanız bende gidip hem tanışmak hemde araç bakımı yaptırmak isterim... adres olarak özelden mesaj atarsanız cok memnun olurum...
    ImageShack® - Online Photo and Video Hosting

önder nurtekin
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Granit Gri
    Plaka
    34 EY 3939

By luleburgazli at 2011-12-17
    Her TÜRK asker doğar

ÖZKAN KURTULDU
    KeYiFSeL ÜYE :) 34ozkankurtuldu34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    34 U 4303
    Edilen teşekkür: 694

Standart Sefaköyde can oto güldallar sanayi mehmet usta

Merhaba arkadaşlar ben sefaköyde oturuyorum ve puntomu sefaköy güldallar sanayi sitesinde can otoya götürüyorum bundan önce ki arabamda megan coupeydi ve yine ona gitmiştim yaklaşık 6 yıldır gidiyorum Mehmet usta ismi bulun dilediginizi sorun yapılırken aracınızı izleyin ben genelde bırakıp gidiyorum aracımı geldigimde herşey hazır vaziyette oluyor.
    Çayınızı için hatta yemek saatine denk getirin yemekte yersiniz
    çanakkale li on numara bir adamdır. benden de selam söyleyin 2 amcamda yıllardır buraya gidiyorlar alın size referans bu adamı tanımamak büyük bir kayıp tavsiye ederim... İsterseniz bana ulaşın numarasını da verebilirim herkeze saygılar...

Birde resmini görün aracımdan bir ses geliyordu ararken halimiz.
    Özkan:0541-648-02-52
    • Dünayaya geldigin zaman, sen aglarken çevrendekiler gülüyorlardı Öyle bir hayat sürki, öldügünde çevrendekiler aglarken,sen gülümseyerek ahirete gidesin.

22. Bu mesaj için teşekkür edenler:

UMIT GOVENC
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok

özkan araca kan tahlili de yapıyor mu bu ustalar, süper yaa

ÖZKAN KURTULDU
    KeYiFSeL ÜYE :) 34ozkankurtuldu34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    34 U 4303
    Edilen teşekkür: 694

valla sormak lazım bence idrar tahlili bile yapar on numara adamdır sefaköy civarı oturanlara tanımalarını tavsiye ederim
    • Dünayaya geldigin zaman, sen aglarken çevrendekiler gülüyorlardı Öyle bir hayat sürki, öldügünde çevrendekiler aglarken,sen gülümseyerek ahirete gidesin.

25. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Sayfa 2/2 İlkİlk 12