Sayfa 2/2 İlkİlk 12
40 sonuçtan 21 ile 40 arası

Konu: İzmir Enriko Alibertiye teşekkürler...

HAKAN SABANCI
    karaduman forever... :) sabanci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Yok
    Plaka
    35 AN 1933
    Edilen teşekkür: 403

benim mazot pompamı ordaki usta diye tabir ettikleri elemanın yaktığını söylememe gerek yok sanırım... Tabi sonrasında benim aracım 2 boyunca servisten çıkana kadar o sözde ustaya izin vermişler o ayrı

Yasemin ŞENŞATIR
    JASMINE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Arizona Bej
    Plaka
    35 EF 585
    Edilen teşekkür: 4817

Alıntı sabanci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    benim mazot pompamı ordaki usta diye tabir ettikleri elemanın yaktığını söylememe gerek yok sanırım... Tabi sonrasında benim aracım 2 boyunca servisten çıkana kadar o sözde ustaya izin vermişler o ayrı

Hakaret edeni işten çıkart, müşteri aracına zarar verene izin ver nereye kadar?

Bence öncelikle zihniyeti değiştirmeliler. En başından ya yeni bir kadro oluşturmalı ya da işe yeni girmiş bir personel gibi düşünüp yeniden eğitim vermeliler. Ancak bu eğitimler çok yönlü olmalı. Ticaret adı altında müşteri kazıklanmamalı, müşteri memnuniyeti ön planda tutulmalı en önemlisi yaptıkları işin sorumluluğunu alıp olaya empati ile yaklaşmalılar. Acaba kendilerine ait herhangi bir cihazın servisi onlara bu şekilde davransaydı tepkileri ne olurdu? Bunu düşünüp işlerini en iyi şekilde yapmaları gerekiyor. Olması geren bu ama nerede o zihniyete sahip arkadaşlar.

yıldız er
    yildiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Edilen teşekkür: 1

Sizlere ne diyeceğimi bilemiyorum insanlar memnuniyetsizliklerini dile getirdiği gibi memnuniyetlerinide dile getiremiyeceklermi cümlelerin altında mana aramak ve tanımadığınız insanlar hakkında bu kadar rahatça nasıl olupta ithamlarda bulunuyosunuz hiç mi bir bayan servise gidipte memnun kalamaz teşekkürlerini iletemez inanın durup biraz düşünün yaptığınız hareketi kurdugunuz cümleleri ve ithamları cok incitici gercekten.Bana soruyosunuz ne iyiliğini gördünüz diye söyleyeyim arabayı satın alırken ve gerekse yeni sürücü bir bayan olmam dolayısıyla arabamda yarattığım hasarları arabaya alışma sürecinde yaşadığım sıkıntılarımda hep iyi niyetle yaklaşan zamanında ve sorunsuz olarak aldığım hizmet için yazdım bunları benim aldığım eğitim ve görgü bunu gerektirdiği için sizin agzınıza laf vereyim diye değil teşekkürlerim bakidir kimseyi inandırmak zorunda değilim umarım birazcık olsun yazdıklarınız hakkında düşünürsünüz siteyi nerden buldum onuda söyleyim arabamın aksesuarları konusunda bilgi için grande punto yazdım ve grande foruma rastladım ziyaret ettiğimde ne güzel dedim bir araya gelmişler sitede paylaşımlar da bulunuyorlar hevesle ekledim kendimi bakın başıma neler geldi neyse birçok üyesi var sanırım güzel paylaşımlar yaşayacağım zamanda gelicektir

Mustafa Usta
    USTA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 1096

Bu forumda tek bir olumlu yorum almayan bir servis hakkında daha ilk mesajınızda övgüler yağdırmanız bana da inandırıcı gelmedi kusura bakmayın...

5. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Yasemin ŞENŞATIR
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Arizona Bej
    Plaka
    35 EF 585

Alıntı yildiz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sizlere ne diyeceğimi bilemiyorum insanlar memnuniyetsizliklerini dile getirdiği gibi memnuniyetlerinide dile getiremiyeceklermi cümlelerin altında mana aramak ve tanımadığınız insanlar hakkında bu kadar rahatça nasıl olupta ithamlarda bulunuyosunuz hiç mi bir bayan servise gidipte memnun kalamaz teşekkürlerini iletemez inanın durup biraz düşünün yaptığınız hareketi kurdugunuz cümleleri ve ithamları cok incitici gercekten.Bana soruyosunuz ne iyiliğini gördünüz diye söyleyeyim arabayı satın alırken ve gerekse yeni sürücü bir bayan olmam dolayısıyla arabamda yarattığım hasarları arabaya alışma sürecinde yaşadığım sıkıntılarımda hep iyi niyetle yaklaşan zamanında ve sorunsuz olarak aldığım hizmet için yazdım bunları benim aldığım eğitim ve görgü bunu gerektirdiği için sizin agzınıza laf vereyim diye değil teşekkürlerim bakidir kimseyi inandırmak zorunda değilim umarım birazcık olsun yazdıklarınız hakkında düşünürsünüz siteyi nerden buldum onuda söyleyim arabamın aksesuarları konusunda bilgi için grande punto yazdım ve grande foruma rastladım ziyaret ettiğimde ne güzel dedim bir araya gelmişler sitede paylaşımlar da bulunuyorlar hevesle ekledim kendimi bakın başıma neler geldi neyse birçok üyesi var sanırım güzel paylaşımlar yaşayacağım zamanda gelicektir

Yıldız Hanım,

Biz bu forumda geçen 5 yıl içerisinde çok güzel şeyler paylaştık. Herşeyden önce biz burada arkadaşlık, dostluk ortamı kurduk, biz burada bir aile olduk. Zaman içerisinde sizde elbette mesajınızda belirttiğiniz gibi güzel paylaşımlara ortak olacaksınız.

Siz bizi internetten bulmuşsunuz ve üyemiz olmuşsunuz ne güzel bir şey. Ancak bu mesajınızı yazdıktan sonra forum içinde sanırım bir gezinti veya arama yapmadınız. Çünkü yapmış olsaydınız sizin memnun olduğunuz servisin bize neler yaşattığı hakkında bir fikriniz oluşurdu. O firmanın personeli olan bazı kişilerin son zamanlarda forumumuza üye olarak kendilerini haklı çıkartmaya yönelik mesajlarının yanısıra forumun tamamına hakaret ettiği, aşağıladığı mesajlarda bulunması ve sizinde daha kendinizi bile tanıtmadan ilk mesajınızda bu firmaya olan memnuniyetinizi dile getirmeniz bizde yine bir Enriko Aliberti entrikalarından biri olduğu izlenimini yarattı. Buradaki tepki kesinlikle şahsınıza değil, firmanın kendisinedir.

Umarım geçen zaman içinde daha çok aktif olursunuz ve buranın nasıl bir platform olduğunu gözlemlersiniz.

Keyifli ve aktif forumlar.

7. Bu mesajı için 7 kişi JASMINE'ye teşekkür etti:

tayfun aydın
    tayfux - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 2123

Alıntı JASMINE Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yıldız Hanım,

Biz bu forumda geçen 5 yıl içerisinde çok güzel şeyler paylaştık. Herşeyden önce biz burada arkadaşlık, dostluk ortamı kurduk, biz burada bir aile olduk. Zaman içerisinde sizde elbette mesajınızda belirttiğiniz gibi güzel paylaşımlara ortak olacaksınız.

Siz bizi internetten bulmuşsunuz ve üyemiz olmuşsunuz ne güzel bir şey. Ancak bu mesajınızı yazdıktan sonra forum içinde sanırım bir gezinti veya arama yapmadınız. Çünkü yapmış olsaydınız sizin memnun olduğunuz servisin bize neler yaşattığı hakkında bir fikriniz oluşurdu. O firmanın personeli olan bazı kişilerin son zamanlarda forumumuza üye olarak kendilerini haklı çıkartmaya yönelik mesajlarının yanısıra forumun tamamına hakaret ettiği, aşağıladığı mesajlarda bulunması ve sizinde daha kendinizi bile tanıtmadan ilk mesajınızda bu firmaya olan memnuniyetinizi dile getirmeniz bizde yine bir Enriko Aliberti entrikalarından biri olduğu izlenimini yarattı. Buradaki tepki kesinlikle şahsınıza değil, firmanın kendisinedir.

Umarım geçen zaman içinde daha çok aktif olursunuz ve buranın nasıl bir platform olduğunu gözlemlersiniz.

tam destek

9. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Mustafa Usta
    USTA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 1096

*USTA bu yorumu çok beğendi...

11. Bu mesaj için teşekkür edenler:

raptor .
    Jettlüü sedini - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 545

Yıldız Hanım,

Takdire şayan bir yorum.. Herşey gayet net..
    HONDA CIVIC 1.6 i-VTEC Premium Eco Otm ile yollarda..

13. Bu mesaj için teşekkür edenler:

yıldız er
    yildiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Edilen teşekkür: 1

Jasmine hanım;
    Durumu nezaketle açıkladığınız için çok teşekkür ediyorum servis hakkkında belirttiğiniz görüşlerinize içtenlikle saygı duyuyorum ama yaşanılan ne varsa önyargılı olmadan konuya yaklaşıp insanların bu servisten yarar alabilmiş olacakları olasılığını da dikkate alarak yeni aileye katılanlara yaklaşmakta fayda var diyorum bu ailede güzel paylaşımlarda bulunmak dileğiyle ...

15. Bu mesaj için teşekkür edenler:

murat aras
    opexturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 83

bence fiat yetkili bayi konusunda en şanssız şehir izmir enrico aliberti de birmot da merkez servis de çok yetersiz ilgisiz bi başı boşluk var...payroza hiç gitmedim bilmiyorum ama onu da 20 bin bakımı için aradığımda 520 tl gibi uçuk bi fiyat vermişti başka serviste 380 tlye yaptırdım
    kArŞIYAkA çARŞı

FİKRET KORKUT
    PUNTO2009 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 0

merhaba bende yeni katılanlardanım aranıza İZMİRDE en iyi servis yada bir tamirci adresi verebilirmisiniz bana arkadaşlar...

T.... TÜRKOĞLU...
    sagopa35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 37

izmir merkez servis bornova ağaçlı yolda...yada maddi imkanlar dahilinde oto 6.sanayide her ikisinide şiddetle tavsiye ederim...
    "SEN VE BEN GERİSİ VESAİRE..."

19. Bu mesaj için teşekkür edenler:

tayfun aydın
    tayfux - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 2123

Alıntı PUNTO2009 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    merhaba bende yeni katılanlardanım aranıza İZMİRDE en iyi servis yada bir tamirci adresi verebilirmisiniz bana arkadaşlar...
    oto

21. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Yasemin ŞENŞATIR
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Arizona Bej
    Plaka
    35 EF 585

Alıntı opexturk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bence fiat yetkili bayi konusunda en şanssız şehir izmir enrico aliberti de birmot da merkez servis de çok yetersiz ilgisiz bi başı boşluk var...payroza hiç gitmedim bilmiyorum ama onu da 20 bin bakımı için aradığımda 520 tl gibi uçuk bi fiyat vermişti başka serviste 380 tlye yaptırdım

Murat Bey, Poyraz'da da sorun yaşayan arkadaşlar oldu ancak ben daha önce oraya da aracımı götürdüm ve herhangi bir sorun ile karşılaşmadım. Son 2 yıldır Merkez Servisi kullanıyorum hatta Salı ve Çarşamba 2 gün aracım oradaydı. İşlemler bitip aracımı aldığımda ilk günkü gibi bir seviyede teslim ettiler. Ben çok memnunum şahsen.

Alıntı PUNTO2009 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Fikret Bey, öncelikle aramıza hoşgeldiniz.
    Arkadaşlarımın da dediği gibi önereceğimiz iki yer var.
    Ben sadece yetkili servise giderim başka bir yer istemem diyorsanız bence kesinlikle Merkez Servis. Oradaki arkadaşlar araçlarımız ile kendi araçları gibi ilgileniyorlar ve gayet başarılı bir iş çıkartıyorlar.

Benim aracımın garantisi bitti, servis takıntım yok, işini iyi yapan bir usta olsun, maddi anlamda da ekonomik olsun diyorsanız kesinlikle Oto. kardeş ve Cihat abi sizinle ve aracınızla yakından ilgilenir.

Bu arada İzmir buluşmalarında da sizleri aramızda görmek isteriz.

23. Bu mesaj için teşekkür edenler:

cenk .
    simmstar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 4

çok şaşırdım ya sen enriko alibertiden ne aldın ki sana bu kadar sevecen yaklaşıyorlar ? sdece bana karşı mı garezleri var bu ernrikonun ?

Şafak Ç
    SKELETER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 176

Enriko çalışanıydı değil mi forum' a girip hakaret eden, beğenmiyorsanız gidin VW alın diyen acayip insan!

Çalışanının tavrı servisi belli eder. Böylelerinin olduğu servisin ben açıkcası düzeleceğine inanmıyorum. İnsan önce efendi olacak. Hata olur serviste kabul ederim, kazada olur açıkça söylenir böyle böyle oldu hatalıyız özür dileriz onuda anlarım. Bunlar düzelir de servisin zihniyeti yönetim değişmeden değişmez.

cenk .
    simmstar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 4

Enriko Aliberti ve Fiat Genel Müdürlük benim tarafımdan mahkemeye verildi.. O yüzden kendilerini buralarda aklamaya çalışıyorlar...... Benim konularımı inceleyin ve görün neler olup bitiyor...

raptor .
    Jettlüü sedini - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 545

bu yıldız hanım ın son mesajından beri bir daha foruma girmemesi de online olmaması da mı tesadüf.. çok enteresan..
    HONDA CIVIC 1.6 i-VTEC Premium Eco Otm ile yollarda..

Aykut BODUR
    aykut_1914 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Granit Gri
    Plaka
    35 DAY 02
    Edilen teşekkür: 874

Alıntı sedini Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu yıldız hanım ın son mesajından beri bir daha foruma girmemesi de online olmaması da mı tesadüf.. çok enteresan..
    çok tepki verdiniz kaçıcak tabi

bulent dagdeviren
    tunalent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Kar Beyaz
    Edilen teşekkür: 12

Bence servislerden memnun olmamaız için orada çalışan ustaların işinden memnun olması lazım galiba.. birçok servise gidip geldikçe dikkatimi çeken ,sanki çalışanlara yapabilecekleri günlük işlerden daha fazla iş veriliyor çalışanlada sürekli bir acele koşturmaca ve bişeyler yetiştirme psikolojisiyle bizlerin araçalarının bakımlarını yapıyorlar..Bunun da amacı bu şirket sahiplerinin daha çok para kazanmak istemesi mi acaba .Bizlerde bakımlardan sonra canımızı taşıyan araçlarımızdaki eksiklikleri görünce haklı olarak kızıyoruz.. son yıllarda maalesef bir çok servis bu durumda eğer tespitlerim de haklıysam müşteri memnuniyeti sadece telefon edip not verin demekle değil araçlarımızın sorunlarının daha fazla vakit ayrılarak giderilmeye çalışılmasından geçtiğine inanıyorum .önemli olan çok araç bakmak değil kaliteli iş yapıp marka kullanıcıların güvenini ve memnuniyetini sağlamak olmalı ...

Sayfa 2/2 İlkİlk 12