Sonunda 20bin bakımımı yaptırdım. Aracımı 19 ekim 2010 almıştım. Bugün 7 ekim 2011 neredeyse tam bir sene olmuş 19192 km'de idi aracım daha fazla beklemeden bugün aracımı Servise bıraktım. Tabii ki hiç düşünmeden Kavaklıdere Oto ya müslüm abimin yanına koştum Kendilerini forum aracılığı ile tanımıştım, ufak tefek sıkıntılarım ve tanışmak maksadıyla daha önce bir kaç kere yolum düşmüştü her seferinde bir kez daha mutlu ayrıldım. Aracımın 20bin bakımı yanı sıra ufak tefek sıkıntıları vardı arka kapı gergileri, arka sisin ve geri vites lambasının gevşek durması, silecek suyu haznesinin delik olması sağ kapı lastiğinin yapışkanının gitmesi gibi ufak, can sıkmayan ve halledilecek sorunları vardı. Sağ olsunlar Müslüm abi ve Kavaklıdere oto çalışanları güler yüzlülükle ve sorunlarımı ikiletmeden dinleyip hallettiler zamansızlıktan yapamadıklarımız oldu onuda önümüzdeki hafta içinde müsait günümde erkenden gidip halledeceğiz inşallah. Bakım esnasında değişenler ise Hava filtresi, Yağ ve yağ filtresi, Bujiler, Polen Filtresi Toplam 372 lira civarı birşey tuttu yanılmıyorsam tabii ki fiyat konusunda Müslüm abi yardımcı oldu sağ olsun. Hani ankara içinde veya çevre illerde Fiat marka aracı olan varsa bence başka servislere adımını atmadan Kavaklıdere Otoya gitsinler. Eminim mutlu ayrılacaklardır. Ben Forum aracılığıyla tekrar Müslüm abime ve kavaklıdere oto çalışanlarına çok teşekkür ediyorum sorunlarımı dinleyip ikiletmeden yaptıkları için.

Saygılar.