Sayfa 3/4 İlkİlk 1234 SonSon
64 sonuçtan 41 ile 60 arası

Konu: GP lastikleri değiştirilmiş !

Mustafa Temiz
    Fiat Tipo Slx 1.6 ie / AC Scratch - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 29

Alıntı ZAK1980 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    iyi bir usta var elbette Çasğdaş oto . Ya arkadaslar kusura bakmayında bu İzmirde baska yetkılı servıs yokmuda habıre Enrıkoya gıdıyorsunuz forum sayesınden ben bıle Ankaradan ögrendım enrıkonun onunden gecılmeyecegını bu kacıncı vukatları sayamadım.
    Fiatta hiç kurumsal degılmıs artık bunu anladım ne servıs yaptırımı var nede servıslerden haberı var.
    forumdakı ınsanlar bosuna demıyor Kavaklıdere olmasa fıat almam dıye ıyıkıde varsın Muslum abı sinir harbi yasamıyoruz sayende
    Poyraz a 1 kere araç bakarken expertiz e gittim ilgilerinden memnun kalmıştım. Ustalar araca baktılar değişenleri söylediler tabi araç sahibi itiraz etti yok mahkemeye vericem şöyle böyle derken bilgisayardan da sorguladılar ve dedikleri herşey 22 binde kasko tarafından değiştirilmiş ve onarılmış parçalardı. İşçiliği çok iyi yapmışlar özel expertizlerin anlaması zor olur bunu demişti ordan usta. Memnun kalmıştım. Sanayiye güvenmiyenler için POYRAZ bence iyi tercih olabilir.
    Rakı - şarap gâvurluksa,
    Deniz gâvurluksa, ve karşısında batarken izlemek güneşi..
    Aşk gavurluksa, ve sevdiğinin elini tutarak kordonda dolaşmak,
    İzmir'lilik gavurluksa, ve özgürlüğe düşkün olmak, kimse tarafından kısıtlanmak istememekse
    Ben gavurun önde gideniyim, yazın en büyük harflerle.BEN İZMİRLİYİM...

Şafak Ç
    SKELETER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 176

Arkadaşlar böyle olmaz. Dava açılması gerekir. Bir avukatla görüşmenizde fayda var. Önce noterden fiat merkez ve bayiye ihtarname çekilmeli(bunun sonucunda anlaşma yoluna gidebilirler). Olmadı dava açılmalı. Elinizde merkezle yazışma vs varsa kolayca halledersiniz.

Ankaralı Fiat kullanıcıları olarak gerçekten şanslıyız galiba. Misal ben aracı Kartaştan aldığımda belgelerde ne yazılıysa o lastik takılıydı yani Michelin. Stepne dahi Michelin di.
    Konu SKELETER tarafından (09/09/2011 Saat 21:30 ) değiştirilmiştir.

cenk .
    simmstar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 4

Dava süreci başladı arkadaşlar.. sonucu sizlerle paylaşıcam fakat gönderdiğim linki heryerde paylaşmanızı isterim. sesimizi duyurmak için bir fırsat... ayıplarını anlasınlar. Herkese teşekkür ederim.

Zynl krcn
    ZAK1980 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    07ÜJİ34
    Edilen teşekkür: 1924

Cenk verdıgın lınkı Fiat turkıyede paylastım artık fıatında haberı olur musterılerınınde
    Zeynel KARACAN

"Allah bir ülkeye yardım etmek isterse, onun elinden tutmak isterse başına Mustafa Kemal gibi lider getirir"

5. Bu mesaj için teşekkür edenler:

SAMET CİNGÖZ
    39samet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kırklareli
    Rengi
    Orleans Mavi
    Plaka
    39 SY 172
    Edilen teşekkür: 26

bende ılk defa boyle bır olayı duydum ve saskınlık ıcerısınde son durumunu ve ne dıyeceklerını beklıyorum ya ama bı yandanda burası Türkiye heran hersey olabılır dıom

Ramazan Erdemir
    skystar37 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Tekno Gri
    Plaka
    34ghk08
    Edilen teşekkür: 265

Geçmiş olsun benzer bir sıkıntıda benim başımda var 6 gün oldu müşteri hizmetlerine şikayet ederi ama bakalım ne çıkacak sonuç. Biz Türk halkında araba alırken parçası varmı servisi varmı vs. diye bazı tanımlara bakarız ama marka Fiat olunca aslında buna bakmamak lazım hatta satış esnasında "istemiyorum senin garantini bana 3-5bin lira indirim yap" diye pazarlık etmek lazım zira çok kaliteli servisler olduğu gibi çok ama çok kötü servisler de var. Allah iyisine bile muhtaç etmesin...

özkan Yıldıran
    alvin55 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    55BA475
    Edilen teşekkür: 17

geçmiş olsun..tüketici mahkemesi bu konuya çözüm getirecektir..

İbrahim Öğretmen yanında Albea Sole Prem.Plus
    Moderatör ibrahim06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Evo Gri
    Edilen teşekkür: 1131

Alıntı simmstar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Link ölü. sanırım kaldırtmışlar.

onur bakır
    Honor COOPER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Mersin
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 596

Alıntı ibrahim06 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Link ölü. sanırım kaldırtmışlar.
    evet malesef birilerinin işine gelmedimi kaldırıyorlar bu tarz linkleri.
    *****ALFA ROMEO GIULIETTA 1.4 MULTIAIR 170 TCT*****
    ***MATT MAGNESIO GRIGIO***
    *****SPORT PACK1 & 18" MATT BLACK WHEELS*****

İbrahim Öğretmen yanında Albea Sole Prem.Plus
    Moderatör ibrahim06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Evo Gri
    Edilen teşekkür: 1131

Enriko maşallah İzmirde ne çokmuş.3 tane servis az mı? Doğudaki Kayalar ve Çimenler gibi tekel anlaşılan

Ramazan Erdemir
    skystar37 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Tekno Gri
    Plaka
    34ghk08
    Edilen teşekkür: 265

Sürekli olarak açtığınız konuları müdahale ettiklerine göre var bir yaraları...

cenk .
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Yok

müşterilerini incitebiliyorlar ama kendilerinin incenmesine gözyummuyorlar... arkadaşlar benim facebookta açtığım bir profil var oraya giriş yapın ve herkese dağıtın.. ne kadar kullanıcı fiat ın sayfasını beğenip bunu oraya gönderirse o kadar iyi olacak bizler için...

sayfa adı : FIAT ve ENRİKO ALİBERTİ https://www.facebook.com/#!/pages/FI...54473451306330

fikret gümüş
    fiko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Metalik Beyaz
    Plaka
    34 GH 55
    Edilen teşekkür: 447

evet arkadaşlar bundan sonra servise girerken aracın komple resmini çekmemiz gerecek galiba? arkadaşın dediği gibi yuh artık.servislere çok giden biri olarak kötünün iyisini yakalamaya çalışıyorum..
    fiko
    “Böcek olmayı kabul ediyorsanız ezildiğinizde AĞLAMAYACAKSINIZ

tan tam
    tamtan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Gri
    Edilen teşekkür: 1

Standart Fiat, bunu kardeşime yapmayacaktın

Kardeşime o arabayı tavsiye eden benim,
    Enrico Alibertiye gidip pazarlığını yapan benim,
    Arabasını aldıktan sonra servise gideceği zaman,
    arabayı aldığı bayinin servisine gitmesini tavsiye eden benim.

Servise giden arabanın lastiklerini değiştiren bence art niyetli bir yada bir kaç servis çalışanı,

Enrico Aliberti ve FİAT bu konuda, servis çalışanlarının hatasının arkasında durarak neyi ispatlamaya çalışıyorlar merak ediyorum.

FİAT Markası ve Enrico Aliberti ye ait bu şirket in kendisi bu şikayetlerden ne kadar haberdar bilmiyorum.

Önemli olan müşteri memnuniyeti , ve karşılıklı güvendir.

FAKAT!!!!

BENİM VE KARDEŞİMİN FİAT'a ve ENRİCO ALİBERTİYE KARŞI NE GÜVENİMİZ NEDE MEMNUNİYETİMİZ VARDIR.

ŞU SAATTEN SONRA DA FİAT VE ENRİCO ALİBERTİ BİZDEN MÜŞTERİ OLARAK MEMNUN KALMAYACAKLARDIR.

FİAT VE ENRİCO ALİBERTİ YE BU YAŞANAN SORUN KARŞISINDA BİLDİRDİĞİM DUYURUDUR...

16. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Zynl krcn
    ZAK1980 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    07ÜJİ34
    Edilen teşekkür: 1924

Alıntı fiko Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    evet arkadaşlar bundan sonra servise girerken aracın komple resmini çekmemiz gerecek galiba? arkadaşın dediği gibi yuh artık.servislere çok giden biri olarak kötünün iyisini yakalamaya çalışıyorum..
    Ankara Kavaklıdere için bu sozkonusu dahı olamaz aracı servıse bırakıp gıdıyorum gezmeye artık saatlerce arac servıste kalıyor gozumde arkada kalmıyor hıc bır gelmısım araba gıcır gıcır olmus sankı yenı sıfır almısım aracı Fiat Müslüm abıyı Servıslerden sorumlu CEO yapsa Remzı ustayıdı Servıslerden sorumlu CEO yardımcısı yapsa kımsenın servıslerden sıkayetı kalmaz
    Zeynel KARACAN

"Allah bir ülkeye yardım etmek isterse, onun elinden tutmak isterse başına Mustafa Kemal gibi lider getirir"

bbrh kkk
    burhankutlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Malatya
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    46***60
    Edilen teşekkür: 306

Alıntı fiko Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    dua edelim aracın sahibini değiştirmemişler ellerinden gelse servislerin onuda yaparlar. üzülerek görüyorum ki galericilik işini şuan servisler yapıyor ondan bundan sök gidene tak. ikinci el satışından sıfırdan alamadığı parayı alıyor tabiki olacak.

Tuncay A.
    Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. 1ocak2011 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Evo Beyaz
    Edilen teşekkür: 623

Alıntı ZAK1980 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ankara Kavaklıdere için bu sozkonusu dahı olamaz aracı servıse bırakıp gıdıyorum gezmeye artık saatlerce arac servıste kalıyor gozumde arkada kalmıyor hıc bır gelmısım araba gıcır gıcır olmus sankı yenı sıfır almısım aracı Fiat Müslüm abıyı Servıslerden sorumlu CEO yapsa Remzı ustayıdı Servıslerden sorumlu CEO yardımcısı yapsa kımsenın servıslerden sıkayetı kalmaz
    Müslüm CEO olursa, Birazda kendi taktığı Aksesuar parçalarının işçilik fiyatlarındada insiyatif kullanırsa iyi olur sanırım... Ha kullanmayacaksa bence CEO olmasına gerek yok.

Çağatay Koçak
    fawori - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Evo Gri
    Edilen teşekkür: 221

fiat türkiye facebook sayfasında yorumumla paylaştım haydi üyeler başlayın bombardımana hepimiz birleşirsek kardeşimizin sorunu çözülür sadece onun değil bizim de oluşabilecek sorunlarımız çözülür

21. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Fırat Serhat
    Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. demon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 234

Klasik Fiat mantığı. Herşeyi yaparlar ama her zaman müşteri değil kendileri haklıdır.
    Ama aslında bir ticaret kuralı vardır. Müşteri her zaman haklıdır. Burada görünen ise gerçekten haklı bile olsan kurallar tersine işliyor. Paranla rezil olmanın bir diğer adı işte.
    Hepsi aynı. Al birini vur ötekine. En azından İzmir öyle.
    Beni bir ara o kadar sinir ettilerki. Şimdi buradan ağzıma geleni yazacağım olmayacak.
    Bu saatten sonra Fiat servislerine ben inanmam ancak Kadir İnanır
    Konu demon tarafından (15/09/2011 Saat 04:20 ) değiştirilmiştir.

cenk .
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Yok

arkadaşlar hepinize çok teşekkür ederim.. inanıyorum ki birbirimize destek olarak bizim gibi haksız yere parasıyla rezil edilenler bu sektörün başında olacak ve onlara bunun ne demek olduğunu gösterecektir...

Sayfa 3/4 İlkİlk 1234 SonSon