Sayfa 1/3 123 SonSon
50 sonuçtan 1 ile 20 arası

Konu: ...::: BİRMOT Yenimahalle Rezaleti :::...

Mehmet Özcan
    Basın-Yayın Sorumlusu femoli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    YMS
    Edilen teşekkür: 7336

Bilgilendirme Konusu ...::: BİRMOT Yenimahalle Rezaleti :::...

Arkadaşlar size BİRMOT Yenimahalle ile ilgili çok vahim bir olayı anlatıcam.

arabamı 10.000 bakımı için BİRMOT Yenimahalle'ye götürdüğümde, yağ-yağ filtresi-direksiyon mafsalı değişti ve sorunsuzca evime gitmiş idim.

arabamı fazla kullanmadığımdan, genelde evde bıraktığımdan dolayı o günden beri kaputu hiç açmamıştım.

bugün, yeni park ampülleri takmak için işe arabamla geldim,
    kaputu bir açtım ki ne göriyim....hava filtresinin kutusunun kırık olduğuğunu gördüm ve resmen şok oldum!

doğruca BİRMOT Yenimahalle'ye zeynep'in yanına gittim.

saolsun benle çok ilgilendi ve gerekli ustalarla görüştürdü.
    ustalara gösterdiğimde, herbiri topu diğerine attı, kısacası kimse yenilen naneyi sahiplenmek istemedi estere: (ne yazıkki saim bey yerinde değildi)

topun en son üzerinde kaldığı usta ise, biraz daha inceledikten sonra.. 2dk. içinde senaryolarını sıraladı:
    " kendin kırmışsındır, kendin asılmışsındır (ki ben can sıkıntısından bu tür şeyler yapan biri değilimidir)...ya da bir arkadaşına vermişsindir ve arkadaşın senden habersiz kaputu açıp kırmıştır (ben arabayı babama bile vermedim henüz)"

bu durumun hiçbir şekilde garantiden yapılamacağını ifade ettiler, bakım sırasında araçla ilgilenen usta kendisinin kırmadığını iddia ediyor, kullanan araç sahibi ise kaputu bile açmadığını iddia ediyor..o zaman ya FIAT çok adi malzemeler üretiyor, yada bu meret kendi kendine kırılma eğiliminde???

BİRMOT Yenimahalle benim için, şu dakika itibarıyle bitmiştir ve bu olayı sonuna kadar götüreceğime inanabilirsiniz...

Yapabileceğim heryere şikayetimi yapacağım ve özellikle saim bey'le de görüşeceğim.

Edit : Saim bey saolsun aracımdaki sorunu vede yanlış anlaşılmayı babacan tavrı ile çözmüştür .Her insan hata yapabilir önemli olan hatayı kabul etmektir hatayı kabul edip arızalı parçayı değiştirdiler birmot yenimahalle müşteri memnuniyeti tam not

KEMAL OTO. Aksesuarda istediğiniz her ürün burada, tüm fiat ailesini vede araçları bekliyoruz . ANKARADA aksesuarda tek adres : merkez sanayi 574. sokak no:31 ivedik Ankara tel: 0312 394 15 10 Kemal Oto | Ana Sayfa Kemal oto
    Konu femoli tarafından (05/04/2008 Saat 15:48 ) değiştirilmiştir.

Murat YANIK
    Linos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Bolero Kırmızı
    Plaka
    06 BE 7673
    Edilen teşekkür: 1268

Geçmiş olsun Mehmet! Saim Beyle, onu bulamazsan Murat Beyle bir görüş... Saçma bir durum olmuş hakikaten, çözeceklerdir...:icon_smile_angry:

Emre Ayvaz
    shoparr_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskişehir
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    06 AE 6232
    Edilen teşekkür: 85

bir hava filtresi kutusu için bunu yapıyorlarsa ne müşterilerinin değeri ve memnuniyetini ne de bu sitenin işlevi ve anlamını idrak edememiş durumdalar kanımca.. en önemlisi tarzları çok yanlış umarım bu bahsettiğiniz kişiler çözüme kavuşturur durumu özellikle zeynep in yardımlarına bunca tanışıklığa rağmen kendin kırmışındır birine vermişsindir o kırmıştır yaklaşımı ban i hakediyor..:bansign:

Mehmet Özcan
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    YMS

sormayın yaa..

çıldırttılar resmen insanı.

alperylm ile unik06 geldi dükkana.

alperinde başına benzer bir rezalet gelmiş BİRMOT Yenimahalle'de.

alarm taktırmak için gittiğinde, xenon'ların beynini söküp takmayı unutmuşlar. (bu araç bize geldiğinde zaten bu şekildeydi, biz bişey yapmadık...şeklinde YİNE iftira atmayı tercih etmişler)

alper'de bunun ardından, xenon sabitleme ile ilgili bursa BİRMOT'da açılan servis kartını gösterdiğinde, yaptıkları hatadan daha fazla kaçamayıp; hatayı gidermişler üstüne üstlük, o kadar tırsmışlar ki tüm boştaki vidası olmayan uçları bile tamamlamışlar.

Muslum Kaymak
    Ticari İşletme Sahibi 06kaymak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    06 MCZ 24
    Edilen teşekkür: 1014

kotu bir durum...bence servis muduru ile gorusmenizde yarar var...

Ufuk Tan Doğan YILDIZ
    ***45***Salihli twentynine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Rengi
    Orleans Mavi
    Edilen teşekkür: 68

Gerçekten Rezalet Arkadaşlar Elimizden ne geliyorsa yapalım Fiat'a Mailse mail telefonsa telefon dilekçe ise dilekçe ben her şeye hazırım bugün femoliye yarın bize olabilir. Artık bu ülkede bazı şeyler tüketici lehine değişmeli.

Mehmet Özcan
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    YMS

şikayetim.com'a yolladım...

tofaş müşteri hizmetleri e-şikayet ile e-mail attım...

444 22 55 den müşteri hizmetleri ile konuştum...

Emre Ayvaz
    shoparr_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskişehir
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    06 AE 6232
    Edilen teşekkür: 85

budur..sadece bu site ve üyelerinin değil tüm kullanıcıların artık bu tarz muamelelerle karşılaşmaması gerekiyor bu eski anlayış, bu mantalite tofaş a olan önyargıyı oluşturdu pazarlama dünyasında artık bu anlayış kalmadı fiat gerekli uyarıyı yapacaktır umarım...

Onur Gönülkirmaz
    Reddline - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    34 by 5955
    Edilen teşekkür: 21

ya biz de sakarya da böyleyiz vedat abinin araba geldiğinden beri teyp in yanında naylonlar kalmış götürdük bunu çıkartın die usta ne desin ben bunu ilk defa görüyorum bu burda yoktu sen mi koydun dedi... delirmemek elde bile deil.
    Zincirlikuyu birmot diyorum başka bişii demiyorum. Geçmiş olsun Femoli. Bundan böyle arabayı aldığımızda sağına soluna bakıcaz demekki.

High Fidelity
    HIGH FIDELITY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Orleans Mavi
    Edilen teşekkür: 11

Anketlere cevap verirken sonuçları görmeden sağ taraftaki seçenekleri işaretlememek lazım. Bu anketler onlar için büyük önem arzediyor. Hele bir de memnun değilim dersen varya artık ne olur bilmiyorum. Bir gün(geçen yıl) Müşteri hizmetlerine siparişteki aracımla ilgili son durumu soruyordum. Adamlar tüm konuşmamdan Birmot'u şikayet ettiğim sonucunu çıkarmışlar. Ortada böyle bir şey yokken. Hemen email le neden ilgilenmiyorsunuz diyerek uyarmışlar. Aracın satışını yapan Tuğba hanım bizle çok ilgilenmesine rağmen böyle bir olayla karşılaşmıştı. Neyse ki kendim gittim, babam gitti ortalğı düzelttik. Yani ya bir de olsa hesabı vardır ya. Demek fırtınalar kopacak.

Selman Atlandı
    akin78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Konya
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 168

Birmot Yenimahalleyi listeye alıp her daim protesto ediyoruz o zaman.Müşterisine yalancı diyen firma batsın,yok olsun.

zeynep ...
    ... zeynepc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Orleans Mavi
    Plaka
    06 ******
    Edilen teşekkür: 13

:bur2: üzüldüm yaa
    Orhun Kitabeleri Yıl 731
    Bilge Kül Kadir HAN
    "Ey TÜRK milleti işit;Üstte mavi gök çökmedikçe,altta yağız yer delinmedikçe senin devletini ve yasalarını kim bozabilir!
    Ey Türk Milleti TİTRE ve KENDİNE DÖN"...

Emre Y.
    SupermenDon'tCryJustFLY! dagored - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 315

geçmiş olsun Mehmet, durumu fiat çağrı merkezine bildirmeni tavsiye ederim...

bora turan
    PuNtOmAnİa !! tempesty - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    06 BE 8308
    Edilen teşekkür: 820

Demek ki neymiş bundan sonra Birmota gitmek muhatap olmak bile yokmuş dimi bende bir keresinde birmota gittiğimde servisten arabamla içeri girdim fakat bi allahın kulu gelipde bana buyrun yada sen kimsin içeri niye girdin inmisin cinmisin ne istiyosun kardeşim derdin ne hırsızmısın yoksa bile demedi bende gıcık olmuştum arabamdan indim ve görevlinin yanına kendim gidip durumu izah ettim..görevli bana ne dedi beğenirsiniz ?? ''arabanızı ordan kaldırın lütfen diğerlerine engel olmasın şöyle dışarı bi yere parkedelim'' dedi,sonra fikir değiştirdi ve şuraya yok yok orasıda olmadı en iyisi buraya parkedelim falan en sonunda kucağıma almayı düşündüm puntoyu reklam gibi olmasında tanıyanlar bilir 1 kez Müslüm beyin yanına gittim gayet memnunum,kendi arabasıymış gibi ilgilendi benim arabamla...
    Konu tempesty tarafından (12/05/2007 Saat 20:31 ) değiştirilmiştir.

Emre Y.
    SupermenDon'tCryJustFLY! dagored - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 315

Alıntı tempesty Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Demek ki neymiş bundan sonra Birmota gitmek muhatap olmak bile yokmuş dimi reklam gibi olmasında tanıyanlar bilir 1 kez Müslüm beyin yanına gittim gayet memnunum..

Müslüm abiye gidipte memnun olmayan var mıdır???

Sanmam...

Sertel S
    brucella - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Rengi
    Vals Mavi
    Plaka
    06 S 1358
    Edilen teşekkür: 3

femoli çok geçmiş olsun umarım en kısa zamanda olayı çözümlersin

batuhan kurt
    Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. batuhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Orleans Mavi
    Plaka
    34 DV 1074
    Edilen teşekkür: 1

gecmiş olsun ankaralı gp ciler birmot yeni mahalleyi kara listeye alsınlar

Ali İLHAN
    microab - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Nevşehir
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    50 A* 4*4
    Edilen teşekkür: 690

Mehmet geçmiş olsun kardeşim.Allahtan basit sayılabilecek bir parçada bunu yapmışlar başka bir parçasını düşünemiyorum.

Tüh yahu-yazık valla yazık.
    GRANDE PUNTO 1.3 90 HP MJ DYNAMİC 5K TİTANYUM GRİ 50/06

İnsanları yücelten iki büyük meziyet vardır: Erkeğin cesur kadının namuslu olması. Bu iki meziyetin yanında hem erkeği, hem kadını şereflendiren bir meziyet daha vardır. İcabında tereddütsüz canını feda edebilecek kadar vatanına bağlı olmak. İşte Türkler bu meziyetlere ve fazilete sahip kahramanlardır. Bundan dolayıdır ki Türkler öldürülebilir, lâkin mağlup edilemezler” Napoleon Bonaparte - Fransa İmparatoru

Gizem T.
    GaladrieL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Edilen teşekkür: 332

Femolicim çok geçmiş olsun, hakkaten tatsız bir olay..Bu tür tatsız mevzularda kötünün yanında iyiler de yanar.. Eminim servisin genelinde bu yanlış yaklaşım hakim değildir ama, artık olan olmuş..Dilerim en kısa sürede sorun hallolur...

@ Zeynom; sen üzülme sakınnn lütfen! Elinden geleni fazlasıyla yaptığına adım gibi eminim..Bu tarz üzücü olaylar zaman zaman yaşanabilir.. Önemli olan yanlışların düzeltilmesi ve son bulması..
    ..an extensive current of wind, rushing great velocity and violence..

Ozan Şahin
    SANtO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskişehir
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 15

BİRMOT Yenimahalle' ye :bansign: :bansign: :bansign:
    Femoli çok geçmiş olsun. Bencede müşteri hizmetleri bu sorunu çözecektir..
    Multijet Active 1.3 75 Hp Beyaz

Sayfa 1/3 123 SonSon