9 sonuçtan 1 ile 9 arası

Konu: Avrupa yakasında iyi bir kaportacısı olan servis

Engin Pişkin
    comanchee - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Metalik Beyaz
    Plaka
    34lüyüz biz
    Edilen teşekkür: 222

Standart Avrupa yakasında iyi bir kaportacısı olan servis

arkadaşlar dikkatsiz bir sürücü lüx spor aracı ile bana çarptı.4 kişiydiler (inanmayacaksınız ama çarpan ferrari idi ve onda 2 kişi vardı benim hemen arkamdaki ve onların arkadaşı olan araçta porsche idi 2 kişide ondan indi) ben tektim. hem suçlu hemde güçlü adamlar.utanmadan hatayı bana yıkmaya çalıştılar.bende madem suçlu benim tutanak istemiyorsunuz polis çağıralım dedim o zamanda yan çizdiler.yok döveceğiz tehdit felan cıngar çıkacaktı bende madem dövecekseniz erkekçe dövün kuru sıkı tehdit etmeyin yoksa bırakın arabamı ben kendim yaptırırım zaten vuran sizsiniz ne haliniz varsa görün dedim.elemanlar o zaman bir şey diyemediler araçlarına binip gittiler. bende kendi aracıma atlayıp gittim.kısaca beladan kaçtım.maalesef kaskodan beyanla yaptıracağım çok büyük bir hasarım yok ama yinede eli düzgün bir usta olsun tavsiyelerinizi bekliyorum
    Konu comanchee tarafından (13/03/2011 Saat 00:13 ) değiştirilmiştir.
    YENİ HYUNDAİ İ20 1,25 STYLE+PAN 1,25
    PUNTO EVO 1.4 FIRE ENGINE DUALOGIC METALIC EVO WHITE SKYDOM GÜZEL ARAÇTI MAZİDE KALDI

Ramazan Erdemir
    skystar37 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Tekno Gri
    Plaka
    34ghk08
    Edilen teşekkür: 265

Büyük geçmiş olsun bir yerde doğru olanı bir yerde doğru olmayanı yapmışsınız ne yazık ki bu terbiyesizler ceplerindeki para ile herşeyi çözeriz sanıyorlar ama yanılıyorlar.

Doğru olan kavgaya girişmemeniz sonuçta belki döversiniz dövülürsünüz ama çözüm değil.
    Yanlış olan ise onlar ile konuştuktan sonra onların gitmesi ile beraber olduğunuz yerde bekleyip tabi araçlarının plakalarını alıp polisi aramanız ve aracınıza çarpıp sizide tehdit edip gittikleri şeklinde bir şikayette bulunup ekip çağırmanızdı.

Tekrar geçmiş olsun...

3. Bu mesaj için teşekkür edenler:

tayfun aydın
    tayfux - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 2123

büyük geçmiş olsun hocam çok üzüldüm..keşke plakalarını alsaydınız ********lerin..

5. Bu mesaj için teşekkür edenler:

ozgur izmir
    ozgurcocuk ozgurizmir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 20

ustam buyuk geçmiş olsun benim onceki arabami yaptirdigim bir yer var ustalıkları on numara istanbul gaziosmanpasada dusunursen

7. Bu mesaj için teşekkür edenler:

murat aras
    opexturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 83

ahh be madem adamlar suçlu ne diye bırakıyosun çağır polisi yaz o sırada plakalarını sıkıyosa dokunsunlar bakalım sana valla çok byük geçmiş olsun ama böyle adamlara pabuç bıraktığınız için suçlusunuz bence
    kArŞIYAkA çARŞı

9. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Engin Pişkin
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Metalik Beyaz
    Plaka
    34lüyüz biz

Alıntı opexturk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ahh be madem adamlar suçlu ne diye bırakıyosun çağır polisi yaz o sırada plakalarını sıkıyosa dokunsunlar bakalım sana valla çok byük geçmiş olsun ama böyle adamlara pabuç bıraktığınız için suçlusunuz bence
    üstad akşam iş çıkışı yorgunluk evde annem hanım çocuk bekliyor gram korktu isem adam değilim ama baktım iş uzayacak polis çağırsam adli süreç yavaş birde onu takip etmem lazım meslek bankacılık bizim sektörde böyle mahkemeli vb işler pek sevilmiyor personel ile alakalı olunca.o nedenle lanet olsun dedim.bende max 100-200 tl lik hasar var yani büyük hasarım olsa zaten affetmezdim neyse yani korku değil benim uğraşmak istememem. çünkü ben polis çağıralım deyince yan çizdiler ben o zaman bunların %99 araç sahipleri olmadığını vale vb. birşeyler olduğunu çaktım. bu adamlarla ayrı suçu olmayan araç sahipleri ile ayrı uğraşacaktım (çarpanlar sahibi değildi eminim çünkü kılık kıyafetleri konuşmaları bu tip firmalar böyle kişilere bu aracı satmaz )
    Konu comanchee tarafından (13/03/2011 Saat 12:59 ) değiştirilmiştir.
    PUNTO EVO 1.4 FIRE ENGINE DUALOGIC METALIC EVO WHITE SKYDOM GÜZEL ARAÇTI MAZİDE KALDI

Engin Pişkin
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Metalik Beyaz
    Plaka
    34lüyüz biz

Alıntı ozgurizmir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ustam buyuk geçmiş olsun benim onceki arabami yaptirdigim bir yer var ustalıkları on numara istanbul gaziosmanpasada dusunursen
    berece varmadan rami gıdayı geçinca sağdaki fiat servisimi dediğiniz yer bana uyar.

murat aras
    opexturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 83

Alıntı comanchee Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    üstad akşam iş çıkışı yorgunluk evde annem hanım çocuk bekliyor gram korktu isem adam değilim ama baktım iş uzayacak polis çağırsam adli süreç yavaş birde onu takip etmem lazım meslek bankacılık bizim sektörde böyle mahkemeli vb işler pek sevilmiyor personel ile alakalı olunca.o nedenle lanet olsun dedim.bende max 100-200 tl lik hasar var yani büyük hasarım olsa zaten affetmezdim neyse yani korku değil benim uğraşmak istememem. çünkü ben polis çağıralım deyince yan çizdiler ben o zaman bunların %99 araç sahipleri olmadığını vale vb. birşeyler olduğunu çaktım. bu adamlarla ayrı suçu olmayan araç sahipleri ile ayrı uğraşacaktım (çarpanlar sahibi değildi eminim çünkü kılık kıyafetleri konuşmaları bu tip firmalar böyle kişilere bu aracı satmaz )
    herhalde bunlar bi otelde veya restoranda çalışıyolardır lüks bi araç gelince de vale herkesi toplayıp gezdiriyodur benim çalıştığım otelde vale bahçenin dışına bile çıkamaz araçla ancak her işletme dikkat etmiyo neyse 100-200 tl ise hasar uğraşmaya değmez iyi olanını yapmışsınız ilk mesajdaki eleştiriyi geri aldım
    kArŞIYAkA çARŞı

13. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Süleyman Kavakçıoğlu
    bussadm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Evo Siyah
    Plaka
    suleyman134@hotmail.com
    Edilen teşekkür: 8

Büyük geçmiş olsun. Az hasarla atlatmanız iyi bir teselli. Adamlarla tartışma konusunda bence en mantıklısını yapmışsınız. Tekrar geçmiş olsun.