17 sonuçtan 1 ile 17 arası

Konu: İzmir Fiat Merkez Servis - City motoru değişimi

Ç T
    ITALIAN STALLION LeoN48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 1011

Standart İzmir Fiat Merkez Servis - City motoru değişimi

Uzun zamandır seyir halinde kendiliğinden sola çeken gp'mi sonunda dün servise götürdüm, bunun yanında trafikte duraklamalarda direksiyon city fonksiyonu açık olsun olmasın kendiliğinden hafifçe kademe kademe sola dönüyordu, city kaynaklı olduğunu düşünüyordum, serviste de önce ön düzen kontrolü yapıldı, herhangi bir sorun bulunamadı, bu nedenle city motorunun değişmesi gerektiği söylendi. Daha önce burda birçok arkadaşımızın yaşadığı şekilde aracımın garantisi olmamasına karşın iyi niyet garantisi kapsamında ücretsiz city motorum değiştirildi, 1 gün içersinde değişimi halleden Merkez Servis'e ve özellikle her gittiğimde yakından ilgilenen Mustafa Abi'ye çok teşekkürler, saygılarımla.
    2020... Fiat 500L
    2014... Alfa Romeo MiTo
    2012... Lancia Delta
    2009... Fiat G.Punto

Serhat Serhat
    İl Başkanı (Kırşehir) takres - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kırşehir
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 1804

ücretsiz değişmesi iyi olmuş

Yasemin ŞENŞATIR
    JASMINE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Arizona Bej
    Plaka
    35 EF 585
    Edilen teşekkür: 4817

Geçmiş olsun . Egzotik her geçen gün yenileniyor maşallah

Alışılmış Merkez servis kalitesi Ustalarımızın eline sağlık.

4. Bu mesaj için teşekkür edenler:

mustafa gucyen
    GUCYEN35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Orleans Mavi
    Plaka
    06AG123
    Edilen teşekkür: 1

isim yazmassan sevinirim
    bu arada hiç önemli değil yardımcı olabildiysem ne mutlu

6. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Fırat Serhat
    Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. demon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 234

Alıntı JASMINE Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun . Egzotik her geçen gün yenileniyor maşallah

Alışılmış Merkez servis kalitesi Ustalarımızın eline sağlık.
    Ben hiçbir kalitesini göremedim hanımefendi.
    Yaptıkları işin arkasında durmadılar. Ben bugün Fiat kullanmıyorsam bunun %80 sebebi Merkez Servistir.
    Bana orada ekspert raporu veren arkadaş bir dahaki gittiğimde sözünün lafının arkasında durmadı. Ben hatırlamıyorum dedi. Sonra Kurtuluş beye benden geçen sefer gelen arkadaş dün yine geldi ekspertiz yaptırdı diye anlatmıştı. Sağolun beni çok güzel katekulliye getirdiniz. Belkide işinize ve müşterinize önem vermeyen elemanlar çalıştırdığınız içindir. Bilemiyorum artık.
    Konu demon tarafından (25/12/2010 Saat 02:40 ) değiştirilmiştir.

Yasemin ŞENŞATIR
    JASMINE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Arizona Bej
    Plaka
    35 EF 585
    Edilen teşekkür: 4817

Alıntı demon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben hiçbir kalitesini göremedim hanımefendi.
    Yaptıkları işin arkasında durmadılar. Ben bugün Fiat kullanmıyorsam bunun %80 sebebi Merkez Servistir.
    Bana orada ekspert raporu veren arkadaş bir dahaki gittiğimde sözünün lafının arkasında durmadı. Ben hatırlamıyorum dedi. Sonra Kurtuluş beye benden geçen sefer gelen arkadaş dün yine geldi ekspertiz yaptırdı diye anlatmıştı. Sağolun beni çok güzel katekulliye getirdiniz. Belkide işinize ve müşterinize önem vermeyen elemanlar çalıştırdığınız içindir. Bilemiyorum artık.

Fırat, sürekli negatif bir tutum içinde olduğun için benim MERKEZ SERVİS ELEMANI OLMADIĞIMI anlamadın sanırım.

Ben bu servisi kullanan bir müşteriyim sadece ve hiç bir ters tutumunu görmedim. Sen ne kadar şikayetçi isen bende o kadar memnunum. Herkes kendi fikirlerini beyan etmekte özgürdür. Şikayetlerinde beni hedef almazsan mutlu olurum.

9. Bu mesaj için teşekkür edenler:

adem tahiroğlu
    muhabbet üye ademtahir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Konya
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 1228

geçmiş olsun 'cım sıkıntısız halletmişin bir daha olmaz inş.

11. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Eser HÜNER Emekli Moderatör
    Scottie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskişehir
    Rengi
    Derin Mavi
    Plaka
    26 ABS
    Edilen teşekkür: 3581

geçmiş olsun.. sonra da hayırlı olsun...

13. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Ozan K
    OzzY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Granit Gri
    Plaka
    35HK***
    Edilen teşekkür: 2813

Alıntı JASMINE Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Fırat, sürekli negatif bir tutum içinde olduğun için benim MERKEZ SERVİS ELEMANI OLMADIĞIMI anlamadın sanırım.

Ben bu servisi kullanan bir müşteriyim sadece ve hiç bir ters tutumunu görmedim. Sen ne kadar şikayetçi isen bende o kadar memnunum. Herkes kendi fikirlerini beyan etmekte özgürdür. Şikayetlerinde beni hedef almazsan mutlu olurum.
    +1

Fırat abi sana o şekilde sorun çıkarmış olabilirler ama banada, izmirdeki diğer tüm servislerin garanti kapsamı dışı dediği davlumbaz kırılmasını müdürlükle konuşarak garanti kapsamında değiştirdiler...
    Ne Mutlu Türküm Diyene!

hasan ali Z.
    HasanAliz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Orleans Mavi
    Edilen teşekkür: 116

aracınız full servis bakımlı mıydı?

Sertaç Sertaç
    smartmavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 445

bana mı öyle geliyor bilmem ama, direksiyonum arada sertleşip yumşuyor sanki. Geçenlerde de tam yavaşlarken servo motor devre dışı kaldı ve direksiyonum sertleşti. Sağa çekip tekrar çalıştırdım düzeldi. Kendi kendine dönmesi söz konusu değil..

Naapsam, değiştirme talebinde bulunsam mı acaba...

Fırat Serhat
    Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. demon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Yok

Yasemin söylediklerim sana değil. GUCYEN35

isimli üyeye yazdım ben. Senin oranın çalışanı olmadığını biliyorum.
    Negatif tutumlu değilim. Aslında bu tip fani işleride pek kafama takmam.
    Takıyorsamda büyük terbiyesizlik görmüşümdür. Benim ağzım yandı. Ondandır bu tutumum. Orada çalışan çok terbiyesiz insanlar var. Suçlarını anlayıp ortadan bir anda sıvışmayı biliyorlar bazıları. İsimde vermiyeceğim.

Belkide benim şanssızlığım gittiğim gün Kurtuluş beyin orada olmamasıydı. O çocuk dürüst ve ilgili birisine benziyor.

erhan denizli
    erosistanbul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Tekno Gri
    Edilen teşekkür: 351

Fırat bey,hepimiz servis servislerde çeşitli sorunlarla karşılaşabiliyoruz.büyük geçmiş olsun ama biraz relaks olmanızda fayda olduğuna inanıyorum.siz sorun yaşarken bir başkasıda memnun olabiliyor. buda gayet normal.siz kanuni haklarınızı bilip, takip etseydiniz sıkıntı yaşayacağınızı zannetmiyorum.

ben her servise gittiğimde sözlü hiç bir ifadeyi kabul etmiyorum. söz uçar, yazı kalır.söylediklerini anında yazılı olarak vermelerini talep ediyorum.iş resmiyete girince kim kaçarsa kaçsın, kim ne söylediyse söylesin kağıt onları yakalar.

Bir diğer hususda, aslında rahatsız olduğum bir konu: haksız olduğumuzu bile bile servislerden gördüğümüz yadımlar sonucunda doğal olarak gayet memnunuz. peki işimizi servislerde göremediğimizde neden servislere sinirleniyoruz.bu birazda kanuni haklarımızı bilmemekten kaynaklanıyor.ilgilsiz ve kaygısız yaşıyoruz. daha düne kadar sürekli servo arızalarının garantide olup olmadığını konuşmadıkmı.servislerde gördüğümüz ikram ve yardımların ne kadarının kanuni hakkımız olduğunu biliyoruz.

uzun lafın kısası kanuni haklarımızı iyi bilelim ve araştıralım.

Fırat Serhat
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Yok

Erhan bey siz konunun detayını bilmediğiniz için beni anlamamanız normaldir.
    Tabiki insanlar memnuniyetlerini belirtebilecekleri gibi benim yaptığım şekilde memnuniyetsizliklerinide bildirebilirler. Farklı birşey yapmıyorum zaten. Aslında dediğiniz gibi kanuni işleri uzatabilirdim ancak zaten arabayı sattım. Gerekte yok. Elimde kağıtta var. Ama bazen kağıdıda güzelce kılıfına uydurabiliyorlar. Neyse lafı uzatmanın alemi yok.
    Bana hep kızarlardı neden Fiat alıyorsun diye. Birazda insanları anlıyorum artık.

Engin DURUER
    Fire in the hole ! Genius - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 674

Bende bu zamana kadar pekçok sorun için Merkez servise gittim, zaten diğer servislerde tanıdıklarım olmasına rağmen gitmem. Her zaman ilgili ve sorunu çözen oldular. Sanırım onlarında arada bir hataları oluyor ve bize denk gelmiyor. Ama diğer servislerden daha iyi olduklarına eminim.
    GP in mirror is faster than they appear !

volkan volkan
    ZV 007 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 118

Kim ne deserse desin bursa birmottan ağzı yanmış biri olarak ki bu tür konular açıldığındda hep söylüyorum.Yetkili servisler bizi memnun edebilir yeda etmeyebilir.Yaptığı işin arkasında durmalı.Bana karşı cok ilgili olabilirler,çok memnunda olabilirim ama Fıratın başına gelebler sizin başınıza gelse nasılş düşünüdünüz?Birde bu pencereden bakın.Bir servisin yada herhangi birşeyin şuan çok iyi olması onun kötü yada olumsuz yönlerini kapatmaz hatta şuan olduğu gibi hep dile gelir.herkes yaptığı işin bilincinde olmalı.Para bu memlekette kolay kazanılmıyor.İnsanlar yıllarca çalışıp araç alıyorlar.Lütfen birde böyle değerlendirelim.

22. Bu mesaj için teşekkür edenler:

tyler durden
    tyler durden - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    turgut pınar
    Edilen teşekkür: 1

Kurtuluş bey bugün aracimdaki bir sorunu çözdü ve karşılığında odeme de almadı. İşiyle ilgili bir personel izlenimi bıraktı bende. İlk gidişim ; diğer Personelleri tanımıyorum .. Ancak bir sonraki gidişimde kurtuluş beyi bulup arabamı ona emanet edicem.. Gıyabında kendisine tekrar teşekkürler....