Sayfa 1/2 12 SonSon
26 sonuçtan 1 ile 20 arası

Konu: Fiat yetkili servis göztepe oto

fiatgoztepeoto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 12

Dikkat Fiat yetkili servis göztepe oto

Herkese merhaba.fiat yetkili servis olarak sizlere her konuda yardımcı olabilmek adına forumunuza üye olduk.bizim mevcut müşterimiz iseniz veya sormak istediğiniz bir şey olduğunda size yardıma hazırız.

2. Bu mesajı için 3 kişi fiatgoztepeoto'ye teşekkür etti:

Eser HÜNER Emekli Moderatör
    Scottie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskişehir
    Rengi
    Derin Mavi
    Plaka
    26 ABS
    Edilen teşekkür: 3581

hoşgeldinizz... keyifli forumlar dileriz....

bizimde size yardımcı olacağımız konular olursa biz de hazırız..

ali Türkmen
    onn.off - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Granit Gri
    Edilen teşekkür: 774

aramızda yetkili servis görmek ne güzel keyifki forumlar
    punto evolution

5. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok

Standart teşekkür ederiz

çok teşekkürler

adem tahiroğlu
    muhabbet üye ademtahir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Konya
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 1228

hoşgeldiniz..yetkili servislerimiz çoğaldı..

Mustafa Usta
    USTA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 1096

Hoşgeldiniz,yetkili servislerin ve hatta bizzat Fiat'ın bu tarz forumları yakından takip etmesi ve sorunların çözümünde yardımcı olması gerekir,umarım üyelere hem fikir hemde teknik yardım konusunda yardımcı olursunuz...

Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok

Hiç merak etmeyin her zaman sorularınıza ve görüşlerinize açığız

Tarkan coruh
    real - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    34 FE 1512
    Edilen teşekkür: 52

Alıntı fiatgoztepeoto Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hiç merak etmeyin her zaman sorularınıza ve görüşlerinize açığız
    Hoş geldiniz,
    benim aracın 40 bin km bakım için sizin servise getirdiğim de koltuk kilitlerinden gelen tıkırtılar hala devam ediyor,memnun kalmadım haberiniz olsunn

ersan balkan
    nasre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Siyah
    Edilen teşekkür: 53

Hoş geldiniz güzel bir düşünce aramızda sizleri görmek ve fikir alışverişi yapmamız güzel olacak.
    Ben hemen bir soru sorayım şu an elinizde punto evo aksesuarları varmı?

Mehmet Özcan
    Basın-Yayın Sorumlusu femoli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    YMS
    Edilen teşekkür: 7336

Oncelikle hosgeldiniz

Bize goruslerinizin yaninda sitemizede katkiniz olacagindan eminin goztepe otoyuda aramizda gormekten mutluluk duyariz , diger tum seckin fiat dostlarimizin yaninda

13. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Ümit Coşkun TURUCA
    Emekli Moderatör GP COSKUN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 6069

aramıza hoşgeldiniz
    bende mehmet kardeşimin düşüncelerine katılıyorum
    siz bize destek olacaksınız bizde size destek olacağız tıpkı bizim yanımızda yer alıp üyelerimizin sorunlarını hızla gideren onlara çeşitli kampanyalar ve indirimler sağlayan ve forumunda devamlılığına reklam vererek katkıda diğer servisler gibi

Benim Sürdüğüm Hayatın Geri Vitesi Yok...Geçmişimi Sadece Dikiz Aynasından Seyrediyorum ; )

15. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Oğuz KOCA
    İl Başkanı (Isparta) izoci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Isparta
    Rengi
    Orleans Mavi
    Plaka
    330
    Edilen teşekkür: 1913

hoşgeldiniz,keyifli forumlar dileriz
    TSİ Jetta.

Volkan Kaban
    Delidavsan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 79

Hoş geldiniz.
    söyleyeceklerimi yanlış anlamayın, gerçekten merakımdan ve burada bulunmanızdaki memnuniyetimden dolayı birşeyler sormak istiyorum.

Açıkçası Göztepe Oto'da hangi konumda olduğunuzu merak ediyorum. Tabii ki firmadan kurumsal bir katılım beklenemez, beklenmesi hata olur fakat kişisel gelişim ya da merak yerine burada gördükleri şikayetleri ve çözümleri yetkili birimlere aktarıp son kullanıcıya faydalı bir katılımda bulunacak kadar işini seven bir arkadaşımızsanız çoğu markanın tenezzül dahi etmediği faydalı bir durumla karşı karşıyayız sanırım. Servisiniz bana çok uzak, İstanbul'un Avrupa yakasında, Beylikdüzü'nde oturuyorum. Bu 1 sene içinde ikinci sıfır FIAT aracım. Ilki GP idi bu da EVO. Aracı aldığım Beylikdüzü Birmot'un servisinden pek hoşlanmadığım için ve forumdaki arkadaşların inanılmaz övgülerinden dolayı aracımın ilk bakımına Ankara Kavaklıdere Oto'ya gitmeyi bile düşünüyorum.

Servislerin aramıza katılmasından son derece memnunum. Bunun tek taraflı ve sadece bakımlarda derdimizi anlatacak birileri olduğu için duyduğum bir memnuniyet olduğunu da düşünmeyin. Forumda bir çok haksız ve abartılı eleştiri var FIAT markası için. Daha dün aracım için "naptın abi. Alınır mı bu araba eninde sonunda FIAT" diyen bir arkadaşım oldu. Gönül istiyor ki FIAT servislerinin büyük çoğunluğu bu tür forumlara katkıda bulunup bilgi alsın. Alsın ki servisler kendini geliştirdiği gibi FIAT'in üretim aşamasında da katkıda bulunsun ve bu araçlar hakettiği yeri bulsun.

Lafı uzattım ama burada olmanızdan memnunuz. Hoş geldiniz.

18. Bu mesaj için teşekkür edenler:

niyazi agun
    nyz53 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Edilen teşekkür: 6

slm, göztepe oto nun yerini tarif edermisiniz, int. de araştırdım bi sürü şey var ama küçük bir kroki harita bile yok.

Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok

Standart tşk

yazdıklarınızı şimdi okudum..yoğunluktan dolayı her zmaan fırsat bulmıyorum.her konuda size içtenlikle yardıma hazırız ama bana mailimden ulaşırsanız çok daha hızlı cevap alırsınız. ben servis müşteri ilişkileri ve müdür yardımcısıyım.ismim beyza kılıç mailim musteri.iliskileri.sorumlusu@goztepeoto.com selamlar

Alıntı Delidavsan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hoş geldiniz.
    söyleyeceklerimi yanlış anlamayın, gerçekten merakımdan ve burada bulunmanızdaki memnuniyetimden dolayı birşeyler sormak istiyorum.

Açıkçası Göztepe Oto'da hangi konumda olduğunuzu merak ediyorum. Tabii ki firmadan kurumsal bir katılım beklenemez, beklenmesi hata olur fakat kişisel gelişim ya da merak yerine burada gördükleri şikayetleri ve çözümleri yetkili birimlere aktarıp son kullanıcıya faydalı bir katılımda bulunacak kadar işini seven bir arkadaşımızsanız çoğu markanın tenezzül dahi etmediği faydalı bir durumla karşı karşıyayız sanırım. Servisiniz bana çok uzak, İstanbul'un Avrupa yakasında, Beylikdüzü'nde oturuyorum. Bu 1 sene içinde ikinci sıfır FIAT aracım. Ilki GP idi bu da EVO. Aracı aldığım Beylikdüzü Birmot'un servisinden pek hoşlanmadığım için ve forumdaki arkadaşların inanılmaz övgülerinden dolayı aracımın ilk bakımına Ankara Kavaklıdere Oto'ya gitmeyi bile düşünüyorum.

Servislerin aramıza katılmasından son derece memnunum. Bunun tek taraflı ve sadece bakımlarda derdimizi anlatacak birileri olduğu için duyduğum bir memnuniyet olduğunu da düşünmeyin. Forumda bir çok haksız ve abartılı eleştiri var FIAT markası için. Daha dün aracım için "naptın abi. Alınır mı bu araba eninde sonunda FIAT" diyen bir arkadaşım oldu. Gönül istiyor ki FIAT servislerinin büyük çoğunluğu bu tür forumlara katkıda bulunup bilgi alsın. Alsın ki servisler kendini geliştirdiği gibi FIAT'in üretim aşamasında da katkıda bulunsun ve bu araçlar hakettiği yeri bulsun.

Lafı uzattım ama burada olmanızdan memnunuz. Hoş geldiniz.

Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok

Standart adres

göztepe minübüs caddesine çıkın.ssk hastanesinin karşısındaki opet benzinliğin yanı.selamlar.216 566 91 50 beyza

Alıntı nyz53 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    slm, göztepe oto nun yerini tarif edermisiniz, int. de araştırdım bi sürü şey var ama küçük bir kroki harita bile yok.

Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok

Standart özür

gerçekten mi buna çok üzüldüm en kısa sürede arayacğaım szi

Alıntı real Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hoş geldiniz,
    benim aracın 40 bin km bakım için sizin servise getirdiğim de koltuk kilitlerinden gelen tıkırtılar hala devam ediyor,memnun kalmadım haberiniz olsunn

semih gül
    mavibeta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    16K1561
    Edilen teşekkür: 5

2010 nun 12. ayında aldığım GB için, satıcının istanbulda olması vesilesiyle expertiz raporu almak için Göztepe otoya gittim, 70TL karşılığın almış olduğum hizmeti hiç beğenmedim .

Kendim bursa da yaşıyorum ve daha önce 2 farklı serviste 3 defa expertiz raporu aldım, kıyaslama yaparsam en kalitesiz ve herhangi bir ustadan öğrenebileceğiniz den fazlasını vermemektedir.

Kısaca Expertiz için istanbuldaki arkadaşlara tavsiye etmem, haberiniz olsun...

Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok

Standart şaşırdım

servisimle ilgili ilk kez olumsuz bir eleştiri aldım.ama size yinede geri bildiriminiz için teşekkür ediyorum.olumlu ve olumsuz eleştirilerinizi sunun ki iyileştirmemiz gerekn noktalarımızı düzeltelim.sizbizim dış sesimizsiniz. bize değer verip görüşünüzü bildirdiğiniz için saygılarımı sunarım.beyza kılıç

Alıntı mavibeta Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2010 nun 12. ayında aldığım GB için, satıcının istanbulda olması vesilesiyle expertiz raporu almak için Göztepe otoya gittim, 70TL karşılığın almış olduğum hizmeti hiç beğenmedim .

Kendim bursa da yaşıyorum ve daha önce 2 farklı serviste 3 defa expertiz raporu aldım, kıyaslama yaparsam en kalitesiz ve herhangi bir ustadan öğrenebileceğiniz den fazlasını vermemektedir.

Kısaca Expertiz için istanbuldaki arkadaşlara tavsiye etmem, haberiniz olsun...

25. Bu mesaj için teşekkür edenler:

RIFAT ÖZ
    Fat Tony - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 1

Selamlar,Pazartesi için randevu aldım(80000km bakım),Göztepe otodan.Başakşehirden gidicem deyiceğini umuyorum memnuniyet açısından,tecrübelerimi paylaşırım Salı veya Çarşamba..
    Beyza hanıma şimdiden teşekkürler..

27. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Sayfa 1/2 12 SonSon