10 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: bosch car

ersin alan
    ilbilge_11 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Tunceli
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 8

Standart bosch car

slm bosch car servis ve fiyat kalite olarak nasıl

v d
    vdevir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskişehir
    Rengi
    Orleans Mavi
    Edilen teşekkür: 38

günaydın..

iyidir muhakkak ancak en azından sadece yağ bakımlarını aracının garantisi bitmiş olsa dahi yetkili servise yaptırmalısın.
    blok muhafiyeti kanununun getirdiği bir güzellik de yetkili servise giderken yanında yağ ve filitrelerini götürebilirsin. Filitrelerin fiyatı gayet uygun (lancia) ancak yağ çok pahalı, dışarıdan ACEA ve API sınıfı eş bir yağ alarak gitmelisin.
    işçilik fiyatında kesin pazarlıketmelisin..
    özellikle hafta içi sabah gidersen yetkili servisler boş olur uygun işçiliğe yaptırırsın.
    6 kasımda 26 TL işçilik verdim. dışarıdaki ustada 20 TL istiyor zaten, yetkili servisde hem aracının km bilgisi kayıt altına giriyor, ileride satarken çok önemli bir durum.
    son zamanlarda km düşürme çok moda biliyorsun, ve 2.el alırken insanların kafasında büyük bir soru işareti yaratıyor.
    ayrıca yetkili servisde bakım sonrası aracını tertemiz yıkıyorlar.
    saygılarımla

ersin alan
    ilbilge_11 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Tunceli
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 8

boschcarı hiç kullandınız mı peki

Oğuz Oğuz
    Reamon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 1

Bugün Grande Punto 1.3 Multijet aracımı 40000km bakımı için Mengerler Bosch car service'e götürdüm. Güven veren bir servis herşeyi açık açık konuşuyorlar. Kullanılacak olan filtrelerin, yağın markasına göre fiyat değişiyor. İşçilikleri gayet uygun.

Yağ, yağ filtresi, yakıt(mazot) filtresi, hava filtresi, polen filtresi değişti ben fiatın orijinal filtrelerinin kullanılmasını istedim Fiat-opar filtreler kullanıldı. İsteğe göre bosch marka parçalar da kullanılabilir. Yağ shell 5-30w kullandılar. Ayrıca ön takımlar kontrol edildi. Balatalara bakıldı ve temizlendi daha 5-10bin km daha gideceğini söylediler.
    Fatura 250TL. Yetkili servisleri aradığımda 450TL civarı olacağını söylemişlerdi fiyat yüksek geldiği için alternatif servis arayışına girmiştim. İlk defa olarak aracımı yetkili servis dışında bir servise götürdüm tereddüt ederek girdiğim servisten gayet memnun ayrıldım.

5. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Zynl krcn
    ZAK1980 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    07ÜJİ34
    Edilen teşekkür: 1924

Alıntı ilbilge_11 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    slm bosch car servis ve fiyat kalite olarak nasıl
    Gp olmadan önce bujılerı degıstırmek ıcın gıtmıstım sıstemlerıne sızın aracınızın model,marka,üretım yılını gırıyorlar aracınıza gore kullanılacak parcanın lıstesı cıkıyor o parcaya gore yapıyorlardı ıscılıkte gayet ıyıydı degısen urunlerde garantılı.
    Su sıralar gıdecek arkadaslara onerım mtv yı world kart ıle odersenız ve makbuzunuz ıle bosch car servıse gıdersenız ucretsız checkup ve ıscılıkte %25 ındırım var mtvde 4 taksıt uygulaması var.
    Zeynel KARACAN

"Allah bir ülkeye yardım etmek isterse, onun elinden tutmak isterse başına Mustafa Kemal gibi lider getirir"

7. Bu mesaj için teşekkür edenler:

erdem kaplan
    FANATİK ERDEM1907 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Edilen teşekkür: 255

Alıntı ZAK1980 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gp olmadan önce bujılerı degıstırmek ıcın gıtmıstım sıstemlerıne sızın aracınızın model,marka,üretım yılını gırıyorlar aracınıza gore kullanılacak parcanın lıstesı cıkıyor o parcaya gore yapıyorlardı ıscılıkte gayet ıyıydı degısen urunlerde garantılı.
    Su sıralar gıdecek arkadaslara onerım mtv yı world kart ıle odersenız ve makbuzunuz ıle bosch car servıse gıdersenız ucretsız checkup ve ıscılıkte %25 ındırım var mtvde 4 taksıt uygulaması var.
    +bosch için son kullanım hakkı 31 mart navking için 28 şubat bu tarihlere kadar yararlanabilirsiniz.

ŞAFAK AKBIYIK
    Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. akbiyik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Evo Gri
    Plaka
    06 DF 7508
    Edilen teşekkür: 151

Word ten yararlandım ben ucretsiz yararlanacam zaten bosh car dan arac 1 aylık yınede arabayı yıkatmak ve temizletmek için gideceğim tekrar kontrol etsinler diye

bide dikmene en yakın nerde bu servis bilen varmı arkadalar

A. Can Şahin
    95+ HP Punto_Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    06DA1234
    Edilen teşekkür: 779

dikmenden konya yoluna doğru çıkmadan önce metiş doruk sitesini geçer geçmez sağ tarafta Ercanlar diye bir yer var, önünde son model bmw porsche falan var, hemen yan tarafında bosch car servis girişi var, hiç gitmedim ama oldukça fazla öven var...

ŞAFAK AKBIYIK
    Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. akbiyik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Evo Gri
    Plaka
    06 DF 7508
    Edilen teşekkür: 151

Alıntı Punto_Can Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    dikmenden konya yoluna doğru çıkmadan önce metiş doruk sitesini geçer geçmez sağ tarafta Ercanlar diye bir yer var, önünde son model bmw porsche falan var, hemen yan tarafında bosch car servis girişi var, hiç gitmedim ama oldukça fazla öven var...

hah şimdi hatırladım ya ailem zaten orda oturuyordu çok yakın ya orası ya 5 adımlık yer çok sağol yaa

Zynl krcn
    ZAK1980 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    07ÜJİ34
    Edilen teşekkür: 1924

Alıntı akbiyik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Word ten yararlandım ben ucretsiz yararlanacam zaten bosh car dan arac 1 aylık yınede arabayı yıkatmak ve temizletmek için gideceğim tekrar kontrol etsinler diye

bide dikmene en yakın nerde bu servis bilen varmı arkadalar
    Zeynel KARACAN

"Allah bir ülkeye yardım etmek isterse, onun elinden tutmak isterse başına Mustafa Kemal gibi lider getirir"