Sonuçlar: Bursa'da servis tercihiniz?

Katılımcı sayısı
35. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Birmot

8 22.86%
  • Banoto

2 5.71%
  • Çalışkanel

12 34.29%
  • Teknomak

7 20.00%
  • Serkır

3 8.57%
  • Teknikoto (Orhangazi)

7 20.00%
Birden fazla seçeneğe oy verilebilir.
12 sonuçtan 1 ile 12 arası

Konu: Anket : Bursa'daki servisler

Kendi isteğiyle forumdan uzaklaştırılmıştır. Misafir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 660

Standart Anket : Bursa'daki servisler

Bursa'daki servislerin içinde sizce en iyisi hangisi?

1- Birmot
    2- Banoto
    3- Çalışkanel
    4- Teknomak
    5- Serkır
    6- Teknik oto (orhangazi)

volkan volkan
    ZV 007 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 118

orhangazi teknik otoyu tek gecerım.o kadar ıyıler kı fıat calısanlarını ıtalyaya tatıle bıle gonderdı.ınsanlık var.mutlaka gıdın

Kendi isteğiyle forumdan uzaklaştırılmıştır. Misafir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 660

Alıntı ZV 007 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    orhangazi teknik otoyu tek gecerım.o kadar ıyıler kı fıat calısanlarını ıtalyaya tatıle bıle gonderdı.ınsanlık var.mutlaka gıdın
    Bu diğer servislerde de uygulandı.. Belirli bir performans değerlendirmesinin sonucunda bu tatile hak kazanan servis personeleri İtalya'ya gönderilmişti.

Cengiz Özel
    inadına bursa 16 CSE 79 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 310

Bende Serkır diyorum.Hem sanayiden komşum hemde çalışanları işlerinin ehli.
    Yeşil beyaz Bursaspor
    Adı aşk bu eziyetin..

Ayhan Güler
    Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. ayhan1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    16 L 1377
    Edilen teşekkür: 414

Teknik oto Bora bey arkadaşımdır

Teknomak Muharem beyde çok sevdiğim bir abimdir aracımın bakımlarını bu iki servisten biri yapar her iki serviste işinin ehlidir sözlerinde dururlar fiyat konusundada yardımcı olurlar

İhsan ERTUĞ TURAN
    puntoturbom - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hatay
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    07 BHD 66
    Edilen teşekkür: 57

Nacizane bir yorum; ankete katılan araç sahiplerinin, tüm servislerden hizmet almış olması ve eş dost akraba yakınlıklarının bulunmaması ,bu anketin sağlıklı bir sonuç vermesini sağlayacaktır.

turker tosun
    Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. turker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Granit Gri
    Plaka
    16 jht 38
    Edilen teşekkür: 288

bızde tıcarı taksı var fıat ailesıne mensup bırcok tıcarı arabanın cekıcı ile orhangazıye goturuldugune defalrca tanık oldum bunun sebebı ise arabaların cabuk toplanması ıdı malum taksıde ve dolmusda araba ne kadar az yatarsa o kadar az zarar oluyo bursadakı servıslerı pek bılmıyorum calıskanın sahıbınıde yıllardır tanıyoruz ama hıc servıs olarak gıtmedık

ismail x-ray
    x-ray - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Çankırı
    Rengi
    Evo Beyaz
    Edilen teşekkür: 49

2 gün önce 10bin bakımı için çalışkanel'e gittim.
    Hüsnü Bey'in ilgi ve alakası çok tatminkardı.
    kendisine çok teşekkür ediyor ve bursalılara tavsiye ediyorum.

KADİR ŞAHİN
    kdrrshnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 74

teknik oto çalışanları çok iyi ama patron olcak (hüseyin esen) benim gözümde adam değil ondan dolayı hayatta işim olmaz o serviste orhangazili olduğum halde

Fırat BAYHAN
    burank16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 46

Merhabalar,
    Daha önce bende Çalışkanel servisine gidiyordum fakat sorunlara karşı kendi çözümlerini kullanmaya çalışmaları ve sorunları kabul etmemek için ellerinden geleni yapmaları ve en sonunda da sorunu çözemeyince sizi başlarından savmaya çalışmalarından dolayı kesinlikle tavsiye etmiyorum.Çalışkanel servisinde hem samimi olduğum arkadaşım var hemde Kamuran abiyide tanıyorum fakat benim aracımın sorunları için malesef yetersiz kalıp başlarından savmışlardır.Şuan TEKNOMAK servisine gidiyorum,çünkü Çalışkanelin sorunu bulamayıp çözemediği sorunu çözmek için ellerinden geleni yapıp sorunu çözdüler,gereken tüm ilgiyide gösterdiler,buna tanımadığım servis müdürüde dail.TEKNOMAK servisinde hiçbir kimse ile samimiyetim yok,olmadığı halde buraya gidip her türlü sorununuz ile ilgileneceklerini biliyorum ve çözemedikleri sorun için ÇALIŞKANEL gibi başlarından savmazlar mutlaka bir alternatif bulacaklardır.Sorunumu daha önce konu açarak dile getirip ayrıntılı anlatmıştım isteyen oradan inceleyebilir.Konu başlığı
    34-36 ses seviyesinde kesik kesik müzik sorunu
    TEKNOMAK Servisini herkeze tavsiye ederim.Servisin iyi olup olmadığı sorunlara karşı bulduğu çözüm ve yaklaşımlarından belli olur yoksa km bakımı geldiğinde yağ-suyunu değiştirmekten değil,bunu tüm servisler yapar,küçük sanayide ustalarımızda yapıyor bu değişimleri.Önemli olan sorunların giderilmesi başlarından sizi atmamaları.Tabi tüm FIAT servisleri gibi TEKNOMAK ta FIAT tan gelen talimatlara uymaya çalışıyorl fakat Çalışkanel gibi sizi zorlamıyorlar,konuşup isteklerinizi dile getirdiğinizde sizi anlayışla karşılayıp haklıysanız yerine getiriyorlar.
    Ör.Bugün gittim ve arka stopun buğulandığını söyledim ve daha önce bunun tekrar ettiğini ve Çalışkanelde değiştiğini ve yeniden olduğunu, stopun tekrar değişimini istedim.Oradaki elemana FIATın bu konu hakkında daha önce bülten yayınladığını belirttim.Oda bana FIATın buğu sorunu için 2 saat içinde kayboluyorsa değişimin yapılmasına gerek olmadığını belirtğini,hatta ben şimdi değiştirirsem yenisindede olacaktır dedi.Bende bunu kabul etmediğimi kaydın oluşturulmasını istedim,siz kaydı açın bu sorun ile ilgili siz değiştirmezseniz ben gerekli mercilere yasal yoldan başvuracağımı söyledim,değiştirirseniz yenisinde olursa tekrar gelirim tekrar değişimini isterim dedim.Bu sorun ne sizin ne de benim sorunum FIATın sorunu,çözümünü bulsunlar dedim.Beni müdürün yanına götürdü,durumu güzelce konuştuk,isteğimi belirttim ve değişim için kayıt oluşturulup stop için sipariş açıldı.
    Tüm FIAT servisleri gibi onlarda talimatları yerine getirmeye çalışıyorlar fakat yinede sizi dinleyip talebinizi yerine getirmeye çalışıyorlar.
    Asıl sorun FIAT Genel Müdürlüğü parçalarında üretim hatası olduğunu bile bile müşteriyi mağdur etmeye çalışıyorlar,bunun içinde servislere bu şekilde mantığa sığmayan talimat bildiriyorlar.Neymiş 2 saatte buğu kayboluyorsa normalmiş,sorarım hangi mantığa göre normal,Linea-Bravo-Fiorinonun stopları neden buğulanmıyor?benim puntonun stopları hatalı,yansanayim hatalı üretiyor (MAKO da onların olduğu için kollamaya çalışıyorlar)demiyorda müşterisini mağdur etmeye çalışıyor.Servislerde onlar yüzünden müşterilerle karşı karşıya gelip zor duruma düşüyor.
    Sorunlarınız için FIATa karşı mücadele edip hakkınızı arayın ve servis olarak TEKNOMAK diyorum.
    Slmlr..

ERSOY BAYDEMİR
    MRFEE mrfee - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Kar Beyaz
    Edilen teşekkür: 100

bende 50 bin km bakımı için çalışkanele gittim hüsnü bey saoğlsun aracımla iyi ilgilendi.
    bence birmot veya çalışkanel

Fırat BAYHAN
    burank16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 46

Herkez terciğinde özgürdür,bende Çalışkanel deki Hüsnü Bey ve Kamuran Bey'in ilgisinden memnundum fakat onların iyi olmaları benim için o servisin iyi olduğunu göstermiyor.Ben hem ilgilerine hemde sorunu çözmek için neler yapıp çözdüklerine bakarım.Çalışkanel gibi sorunu bulamayıp çözemeyince başlarından savan servisleri tercih etmem.Eğer aracım garanti kapsamında olmayıp,ücretli işlem yapılacak olsaydı farklı davranıp hertürlü denemeleri yaparlardı.Garantili araç kullananların bir yönden de dez avantajı araçlarının garantili oluşu,servislerin ilgisi az oluyor.Herneyse sonuçta herşey tercih meselesi herkez istediği servise gidebilir,ben sorunumu çözmek için elinden geleni yapan servislerden yanayım,dilerim çözülemeyecek sorunlarla karşılaşmayız.