Sayfa 4/4 İlkİlk 1234
75 sonuçtan 61 ile 75 arası

Konu: İzmir Enriko Aliberti Yapılan hata

serkan serkan
    sekoli82_35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Metalik Beyaz
    Edilen teşekkür: 18

merhabalar şikayet etsende bişey çıkmaz kardeşim ben kaş kere aradım çağrı merkezini hiç aynı devam ediyorlar.

Yasemin ŞENŞATIR
    JASMINE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Arizona Bej
    Plaka
    35 EF 585
    Edilen teşekkür: 4817

Fiat bayiliğini geri alması mümkün değil maalesef. Ayrıca edilen şikayetin haddi hesabı yok. Ben gitmiyorum ve hiç bir arkadaşıma da önermiyorum.
    Ancak önceki yıllardaki diyaloğum nedeniyle o firmada halen çalışan tanıdıklarım var.
    En kısa zamanda bu arkadaşa kişisel gelişim, adam olma, adam gibi konuşma eğitimi verebilecek kitapları alıp hediye edeceğim.

Gerçi Tayfun hocam da söylemiş bu saatten sonra ne yaparsan yap bu arkadaşta ilerleme olmaz. Boşuna dememişler ağaç yaşken eğilir diye. Bundaki eğimi, eğitimsizliği düzeltmek mucize ile olur ancak.

Zynl krcn
    ZAK1980 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    07ÜJİ34
    Edilen teşekkür: 1924

Alıntı sekoli82_35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    merhabalar şikayet etsende bişey çıkmaz kardeşim ben kaş kere aradım çağrı merkezini hiç aynı devam ediyorlar.
    Arkadaslar gıtmezsınız olur bıter ızmırdekı her uye 10 kısıye anlatsa onlarda dıger 10 kısıye anlatsa İzmirin cogu nasıl bır servıs olduklarını bılır Fiatın bayılıgını almasının yanı sıra gıldılmedı ıcın ıs yapamaz kendılıgınden duser bayılık İzmirli arkadaslar servısler hk o kadar yazıyor bunları kulak arkası yapıpta halen gıdıyorsanız kendınız kasınıyorsunuz bırazda
    Zeynel KARACAN

"Allah bir ülkeye yardım etmek isterse, onun elinden tutmak isterse başına Mustafa Kemal gibi lider getirir"

Fuat Yurtseven
    tmac_fuat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Tekirdağ
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 102

Bu ne terbiyesizliktir yahu, gitmeyelim lütfen şu servise arkadaşlar...

Emir A.
    Fuzuli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Balıkesir
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 352

Benim anladığım kadarıyla bu adamlar şirket araçlarından para kazanıyor... Bir de bu forumdan haberi olmayan gp.cilerden.. Bu kadar fazla kötü yorum okunup, bu kadar şikayet edilen bir servisin hala devam edebilmesinin başka açıklaması yok...

Fırat Serhat
    Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. demon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 234

Sizde benim gibi yapın. Çıkın bağırın çağırın hakkınızı arayın ve bir dahada gitmeyin.
    Ama ne yaparsanız yapın unutmayın. Fiat servisleri değişmez.
    Bana birisi bu hareketi Toyota' da yapmaz. Yapamaz. Fiat bence elemanlarını göndersin Toyota servislerinde biraz staj yapsınlar.

alper ALPĞOLU
    ultraslan33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Mersin
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    33 plaka:))
    Edilen teşekkür: 87

Alıntı erdiyilmaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sayin N. Can ALI;

Facebook'taki: -https://www.facebook.com/profile.php?id=660516141 adresinizden (ip: 212.253.14.23) isminizin aslinda profil bilgilerinizde belirttiginiz gibi Can Kaplan degil N. Can ali oldugunu ogrendik ve size Can ali olarak hitap ediyoruz.

Lutfen forum icerisindeki yazismalarinizda insanlari asagilayici, rencide edici kucuk dusurucu sozler sarfetmeyiniz. Tartisma ahlakina uymayan, elestiri niteliginden yoksun bu tarz yazilari gercek kimliginizi gizleyerek yazmaya calismaniz da ayrica sizi komik duruma dusuren bir durum oldugunu belirtmek isteriz.

Hepimiz size ayni sekilde yanit verebilirdik ancak, sizin seviyenize hicbir uyemiz inmeyecegini soyleyebiliriz. Forum uyelerimizin saygi ve seviye konusundaki ahlaki duruslari her zaman en yuksek noktada olmustur.

Sizi seviyeli yazismaya davet ediyor, tutumunuzun degismemesi halinde forum kurallarimizin gecerli olacagini belirtmek isterim. Keyifli forumlar.
    sayın editörüm eline sağlık bence verin eline diplomasını basıp gitsin sil şunun üyeliğini de gidip cem yılmazın peluş tiplemesi gibi arkadaşlarına varsınburdaki insanlar sıkıntılarına çözüm bulmaya çalışıyor bunun neresinde yanlış var?sen hiç eşe dosta bişi sorup dert anlatmadın mı akıl yoksunu şahsiyet??
    noone knows that except both of us

V.Seyhun Akar
    seysey37 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    41GC850
    Edilen teşekkür: 219

Alıntı ozdem Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Eğer gerçekten enriko dan birisi ise fiat genel merkeze
    bildirerek şikayette bulunmak gerek. Resmen hakaret var...
    kesinlikle katılıyorum... eğer fiat bir kere olsun önem verirse müşteri memnuniyetine bayiliğini bile alır elinden..kesinlikle peşine düşülmeli

9. Bu mesaj için teşekkür edenler:

cenk .
    simmstar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 4

https://forum.grandepuntotr.com/serv...stirilmis.html
    Buna bakarsanız benim de durumumu anlayacaksınız arkadaşlar .. toplanalım !!!
    bir adres açtım ... https://www.facebook.com/pages/FIAT-...54473451306330 burda olalım sesimizi ortak duyuralım

Ahmet Tül
    Ahmet Tul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Edilen teşekkür: 6

Standart Bilgilendirme

Çalışanlarımızdan Nazım Can alı' nın size karşı sergilemiş olduğu davranışı büyük bir üzüntüyle okuduk.

Personelimize ait bu demeçlerden dolayı Enriko Aliberti ve FIAT markası olarak üzgün olduğumuzu, söz konusu davranışın şirket vizyonumuz gereği tolere edilmeyeceğini belirtmek isteriz.

Konuyla ilgili yapmış olduğumuz tam bir araştırmadan sonra, söz konusu çalışanımızın iş akdinin feshedildiğini bilgilerinize sunarız.

Bu tarz durumların yaşanmayacağı konusunda güvence sunar, sizlerin de desteği ile ilişkilerimizi güçlendirmeyi umarız.

Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür eder, tekrar en samimi özürlerimizi sunarız.

Sevgi ve Saygılarımızla,

Keyifli Forumlar...

Not : Her türlü soru ve sorunlarınız için servis yöneticisi olarak 0 533 200 79 79 ya da 0 232 435 71 00' dan 107' yi tuşlayarak bana ulaşabileceğinizi belirtmek isterim.

Ahmet TÜL

12. Bu mesajı için 6 kişi Ahmet Tul'ye teşekkür etti:

BARIS ATABEY
    predator_ant - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    07 BHA 87
    Edilen teşekkür: 77

Alıntı Ahmet Tul Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çalışanlarımızdan Nazım Can alı' nın size karşı sergilemiş olduğu davranışı büyük bir üzüntüyle okuduk.

Personelimize ait bu demeçlerden dolayı Enriko Aliberti ve FIAT markası olarak üzgün olduğumuzu, söz konusu davranışın şirket vizyonumuz gereği tolere edilmeyeceğini belirtmek isteriz.

Konuyla ilgili yapmış olduğumuz tam bir araştırmadan sonra, söz konusu çalışanımızın iş akdinin feshedildiğini bilgilerinize sunarız.

Bu tarz durumların yaşanmayacağı konusunda güvence sunar, sizlerin de desteği ile ilişkilerimizi güçlendirmeyi umarız.

Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür eder, tekrar en samimi özürlerimizi sunarız.

Sevgi ve Saygılarımızla,

Keyifli Forumlar...

Not : Her türlü soru ve sorunlarınız için servis yöneticisi olarak 0 533 200 79 79 ya da 0 232 435 71 00' dan 107' yi tuşlayarak bana ulaşabileceğinizi belirtmek isterim.

Ahmet TÜL
    Sanırım sıkıntı sadece bir kişiyle alakalı değil,bahsettiğiniz şirket vizyonuyla,yaklaşımla alakalı gibi görünüyor.Yani bir mentalite değişimi lazım gibi. Bu adım bir başlangıç sayılabilir mi, o nu da arkadaşlarımın yorumuna bırakıyorum.

HAKAN SABANCI
    karaduman forever... :) sabanci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Yok
    Plaka
    35 AN 1933
    Edilen teşekkür: 403

Sevgi ve Saygılarımızla,

Keyifli Forumlar...

Ahmet TÜL
    Ahmet bey çalışanlarınızdan Nazım Can alı 'nın işine tam olarak ne zaman son verildi bilmiyorum ama daha geçen hafta cuma günü servisinizde gördüm. Konu sadece o da değil arabamı aldığım gün carbon clean yapılması için servisinize bıraktım ve sizin usta olarak nitelendirdiğiniz ancak benim bu konuda yeterli görmediğim bir elemana içim elvermeyerek teslim ettim aracımı ve basit bir carbon clean işlemi için beklerken aynı eleman mazor pompasının yanmasına sebep oldu. Sorunum çözüldümü çözüldü ama neden başıma gelsin böyle birşey... Servis elemanlarınızı daha becerikli ve özverili bir kadro olarak yeniden oluşturmanızı tavsiye ederim.

Zynl krcn
    ZAK1980 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    07ÜJİ34
    Edilen teşekkür: 1924

Ahmet beyın geç kalınmıs duyarlılıgı için teşekkürler
    Fakat Ahmet bey forum ahalısı olarak servısınız hakkında okadar cok sıkayet varkı ve bu sıkayetlerı ilgili moderator arkadaslarımız sızlere zamanında ılettı fakat degısen bırsey ol madı bundan sonra olurmu bılmem daha dogrusu forumdan sızın servısınıze gıden olurmu onu hıc sanmıyorum çünki biz sadece nette görusen insanlar degılız Vandaki arkadasımızlada konusuyoruz Tekırdagdakı ılede bir sekılde fıkır alıs verısımız var telefon ,maıl,forum olsun servıse ugramadan kendı aramızda o servıs hakkında ciddi bir arastırma yapılarak gıdılıyor bu saatten sonra sizin olayaya vakıf olmanızdan dolayı servısınızın calısma ve yaklasımında ciddi anlamda bızlerın lehıne bır degısıklık olacagını dusunuyorum.
    Forumdakı uye sayımız 2000 kısı herkısı servıslerın olumsuz veya olumlu yanlarını 3 kısıye anlatsa 6000 kısının servıslerden haberı olur mınımum sayıda sonucta sızın amacınız musterı kazanmak bızım amacımız uygun ucretle sorunsuz arac kullanmak
    Zeynel KARACAN

"Allah bir ülkeye yardım etmek isterse, onun elinden tutmak isterse başına Mustafa Kemal gibi lider getirir"

Erdi YILMAZ
    Fiat Türkiye Forum
    FiatTR | PuntoTR
    GrandePuntoTR

erdiyilmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Edilen teşekkür: 5938

Konu

Alıntı wolverinex (Nazım Can ALI) Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ...mükemmel olsaydınız zaten gidip de allahım eziği Gpuntolara binmezdiniz daha çok paranız biraz haysiyetiniz biraz adamlığınız olurdu.Unutmayın altınızda Ferrari yada porche yok gençler...Hadi hayırlı günler hepinize !!!!!
    Alıntı erdiyilmaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sayin N. Can ALI;

Facebook'taki: -https://www.facebook.com/profile.php?id=660516141 adresinizden (ip: 212.253.14.23) isminizin aslinda profil bilgilerinizde belirttiginiz gibi Can Kaplan degil N. Can ali oldugunu ogrendik ve size Can ali olarak hitap ediyoruz.

Lutfen forum icerisindeki yazismalarinizda insanlari asagilayici, rencide edici kucuk dusurucu sozler sarfetmeyiniz. Tartisma ahlakina uymayan, elestiri niteliginden yoksun bu tarz yazilari gercek kimliginizi gizleyerek yazmaya calismaniz da ayrica sizi komik duruma dusuren bir durum oldugunu belirtmek isteriz.

Hepimiz size ayni sekilde yanit verebilirdik ancak, sizin seviyenize hicbir uyemiz inmeyecegini soyleyebiliriz. Forum uyelerimizin saygi ve seviye konusundaki ahlaki duruslari her zaman en yuksek noktada olmustur.

Sizi seviyeli yazismaya davet ediyor, tutumunuzun degismemesi halinde forum kurallarimizin gecerli olacagini belirtmek isterim. Keyifli forumlar.

Sevgi ve Saygılarımızla,

Keyifli Forumlar...

Ahmet TÜL
    Ahmet Bey girisiminiz icin tesekkur ederiz,

Tum Fiat Yetkili Servis calisanlarinin kalifiye elemanlardan olusmasi, is hayati disinda sosyal yasantilariyla da birer ornek kisilik olmalarini temenni ediyoruz.

Iyi calismalar dileriz.

FiatTR | PuntoTR | GrandePuntoTR | PuntoEvoTR | BravoTR | LineaTR | 500TR
    Fiat Türkiye Forumları | 2006'dan Beri Sizlerleyiz | Reklam & İletişim: admin@grandepuntotr.com

Yasemin ŞENŞATIR
    JASMINE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Arizona Bej
    Plaka
    35 EF 585
    Edilen teşekkür: 4817

Ahmet bey, ilginiz için teşekkür ederiz.

Ancak çok üzülerek bende diğer arkadaşlarımın düşüncelerine katılıyorum. Çok uzun yıllardan beri gerek araç alımında gerekse servis işlemlerinde firmanızı tercih etmiştik şahsın ve çalıştığım şirket olarak. Ancak özellikle Karşıyaka şubenizin açılmasından sonra Bornova'da yapılan hiç bir işlem ve uygulamadan memnun kalmadık. Sorunlarımızı defalarca iletmemize rağmen bir yetkili arkadaşınızda kalkıp sorun nedir diye sormadı. Şu an biz Merkez servisi tercih ediyoruz. Çünkü orada bizi dinleyen, sorunlara çözüm bulan en önemlisi müşteri ile ilgilenen bir ekip var. Bunları size niye mi anlatıyorum. Belki çok önceden gülerek mutlu bir şekilde kapısından çıktığımız Enriko Aliberti firması bu yazdıklarımızı görür, kulak verirde tekrar eskisi gibi kaliteli hizmet vermeye, müşterilerini memnun etmeye çabalar.

18. Bu mesajı için 2 kişi JASMINE'ye teşekkür etti:

Sayfa 4/4 İlkİlk 1234