Sayfa 1/2 12 SonSon
30 sonuçtan 1 ile 20 arası

Konu: Ankara Kartaş servis şikayet

BARIS UCAR
    suvari_84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Bolero Kırmızı
    Plaka
    06 BD 1257
    Edilen teşekkür: 153

Standart Ankara Kartaş servis şikayet

arkadaşlar ben en son bakımımı ankara kartaş ta yaptırmıştım. 40,000 bakımıydı ve herşeyin dörtdörtlük olmasını istemiştim. bana bi fatura geldi her türlü yağ cam suyu vb. aklınıza gelebilecek herşey değişmiş. tamam dedim süper daha 6 ay uğramam dedim. arabanın kliması bakımdan 2 hafta sonra sıcak hava vermeyi kesti.arabada bi arıza var ama servise o kadar çok güveniyorum ki hiç aklıma gelmiyor neyse daha sonra başka bir servise gittim ve adam bana aracın motor suyunun haftalar önce bitmiş olduğunu sadece hava soğuk olduğu için motora zarar gelmediğini söledi. hani ben servisten çıkarken herşey tamdı ? aynen servisi aradım hem ankarayı hem istanbulu aradım. ankaradakiler hata bizde demedi ama bedava boya koruma vermeye çalıştılar. istanbul ise kesinlikle hatayı kabul etmedi resmen azarladı tabi bende azarladım tamam ben motor suyundan sorumluyum ama araç servise girmiş çıkmış araca muane den geçebilir diye 50,00 tl bile almışsın. aracın motor suyuna bile özen göstermeyen acaba aracımda neye özen gösterdi onu da merak ettim doğrusu??ben anti reklam yapmak istemiyorum ama arkadaşlar güvenilir bi servisi tercih edin. ya motora zarar gelseydi o zaman al at aracı yazık değil mi? neyse ben bundan sonra karaoğuzlara konya yoluna götürmüyorum aracımı. bana bedava boya koruma tekliflerini geri çevirdim şimdi 60,000 bakımı geldi gp min bakalım iyi bir servis bulabilecek miyim?

2. Bu mesaj için teşekkür edenler:

mustafa yılmaz
    aeron - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Iğdır
    Rengi
    Yok
    Plaka
    35 AYH 97
    Edilen teşekkür: 90

iran caddesinde(karum'un karşısı ) kavaklidere servisi var, orda Müslüm beyle diyalog kurun, forum ahalisinin tanıdığı simalardan, gercekten ilgileniyorlar araçla.

4. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Deniz Asil
    Desert Eagle Kriminal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    35 AL 0864
    Edilen teşekkür: 2519

Geçmiş olsun eger aracınızın garantısı geçti ise servise gıtmekten vazgecın ıyı bır usta bulup devamlı ona gıdın hem paran cebınde kalsın hem saglıgın
    I ' m c a p u l i n g . . .

BARIS UCAR
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Bolero Kırmızı
    Plaka
    06 BD 1257

teşekkürler )) ( ya ben bu forumu seviyorum)

2006 model geçti mağlesef. bencede artık büyük servisler pahalı olmaya ve hizmette kaliteyi vermemeye başladı dediğim gibi büyük servisler bitmiştir benim için
    Konu erdiyilmaz tarafından (10/06/2010 Saat 11:40 ) değiştirilmiştir. Sebep: Mesajlarınız birleştirilmiştir.

Faruk İleri
    Punto'cu LEO farukileri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Yurtdışı (Foreign)
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    B-112-KMX
    Edilen teşekkür: 392

Alıntı suvari_84 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2006 model geçti mağlesef. bencede artık büyük servisler pahalı olmaya ve hizmette kaliteyi vermemeye başladı dediğim gibi büyük servisler bitmiştir benim için
    Ciddi anlamda kavaklıdere memnuniyet verir.Ben bakıma gittiğimde Bolu'dan sırf bakım için Kavaklıdere'ye gelenler vardı.İstanbul'dan ben de bakım olduğunda açıkçası Ankara'ya kaçmayı planlıyorum servis konusundaki iyiliklerinden dolayı.Orayı kesinlikle tavsiye ederim.

8. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Zynl krcn
    ZAK1980 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    07ÜJİ34
    Edilen teşekkür: 1924

ohaa yanı servıse bakyaa yuh.
    Arkdasım Ankara dakı forumda gp,bravosu olan arkadaslar Kavaklıdere fiat servisine takılıyor bunlardan bırıde benım kartasa 1 kez gıttım bır sey sormaya eve yakın 200 m aracı alıyorlar ıcerı koyuyorlar sen bekleme odasındasın aracına ne yapılıyor gormuyorsun Müslum abıde ıse aracın basında durup ne yapldıgı hakkında soru sorup calısanı cırdırtsan dahı kımse bısey demıyor soruların cevaplanıyor ve ne yapıldıgınıda goruyorsun forumda Muslum abının işçilğinden,fıaytından ,ilgisinde şikayetci olanı gormededım dıger arkadasların dedıgı gıbı bir Kavaklıdere yap sende sonra aracta sorun olmadıgından muhabbete gıdeceksın
    Zeynel KARACAN

"Allah bir ülkeye yardım etmek isterse, onun elinden tutmak isterse başına Mustafa Kemal gibi lider getirir"

10. Bu mesaj için teşekkür edenler:

alper yonar
    Dynamic Üye alperyonar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Orleans Mavi
    Plaka
    06 YN 5**
    Edilen teşekkür: 356

Servise aracı verdiğin zaman servis yetkilileri o aracın cam suyuna kadar herşeyine bakıp vermeli. Ankara da başka servis mi yok her zaman onlar kaybeder. Bende aracımı kavaklıdere ye götürüyorum. Sizde isterseniz bir kavaklıdere yi deneyin. Sonrasında sanayiye gitmekle kavaklıdereye götürmek arasında (para,zaman,mekan,) arasında tercihinizi yaparsınız..

12. Bu mesaj için teşekkür edenler:

BARIS UCAR
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Bolero Kırmızı
    Plaka
    06 BD 1257

valla arkadaşlar bende kavaklıdereye götürcem herkes bu kadar överek konuşuyorsa götürmemek salaklık olur zaten cck 1 diye kuzenimde bu forumda oda kavaklıdere diyordu sizden de olumlu duyunca içim rahatladı en yakın zaman da müslüm abiye götürcem )

14. Bu mesaj için teşekkür edenler:

mustafa yılmaz
    aeron - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Iğdır
    Rengi
    Yok
    Plaka
    35 AYH 97
    Edilen teşekkür: 90

muslumun aracida gp, servis çalışanının aracı tanıması büyük avantaj, ben rkadan gelen bi sesten bahsettiğimde hemen plastik hortuma benzeyen biseyi ikiye yarip arkada biyeri kapladılar, hem estetik oldu hem sesi kesti, yanımda bozuk olmadıgı için bahşiş veremedim oda ayboldu ayrı konu

16. Bu mesaj için teşekkür edenler:

ilker kara
    ik77 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    06 AD3862
    Edilen teşekkür: 137

sen git müslüm bey e gerisini düşünme.3 aşağı yukarı sanayi ile aynı fiyat.

18. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Can Yağcı
    Mazüt Powır :D Du Hast - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    06 BA 9125
    Edilen teşekkür: 1028

kartaş hakkında bir iki şey söyleyeyim.
    demin aldım enjektör ayarı için.
    sökme takma için 50 tl aldılar eyvallah el emeğidir birşey diyemem
    ancak
    orada beklerken masanın üzerinde duran benim aracın servis kayıtlarına baktım çaktırmadan (iyi birşey değil, hatta çok ayıp birşey..). enjektör tamiri yapan servis 320 lira fatura kesmiş kartaşa
    kartaşta bana enjektör tamiri adı altında 420 lira kesmiş.
    şimdi müşteriyi enayi yerine koymanın ne anlamı var? tamam ticarette olabilir böyle ancak 100 lira bu boru değilki
    adam faturaya 50 lira değilde 150 lira sökme takma yazsa yine eyvallah derim.
    diyeceklerim bu. umarım anlatabilmişimdir.
    ancak ilgi alaka güzel, suat usta, nadir bey iyi insanlar.
    zorunlu olmasam oraya bırakmazdım.
    sanayinin gözünü seveyim.

Utku OKTAY
    utku952 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 179

Alıntı Du Hast Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ancak
    orada beklerken masanın üzerinde duran benim aracın servis kayıtlarına baktım çaktırmadan (iyi birşey değil, hatta çok ayıp birşey..). enjektör tamiri yapan servis 320 lira fatura kesmiş kartaşa
    şimdi müşteriyi enayi yerine koymanın ne anlamı var? tamam ticarette olabilir böyle ancak 100 lira bu boru değilki
    Aynen katılıyorum... Enjektor temzlk ayarı için boscha gitmek daha mantıklı bence

Serdar Karaaslan
    BSK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 310

Kavaklıdere servisini herkes övüyor ben de kötü birşey söylemek istemem ama artık gerçekleri dile getirmek lazım! Girişi çıkışı zor biraz hele sen girerken araba çıkıyosa ve sağda solda araba varsa yandın bide kalabalık eee herkes övüyo müşteri artıyo haliyle halbuki kendimize saklasak... bulmuşuz en kaliteli hizmeti en ucuz fiyata ne yayıyosun millete di mi. Neyse Müslüm ve ekibini taktir etmeli memnun kalmayan duymadım daha.
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE VE DEDİRTENE !

22. Bu mesajı için 2 kişi BSK'ye teşekkür etti:

V.Seyhun Akar
    seysey37 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    41GC850
    Edilen teşekkür: 219

aracımı alalı bir yıl oluyor,ve ağaçlı servise götürüyorum gayet memnunum bende ordan tavsiye ederim..çok ilgililer ustalarda gayet ii

Zynl krcn
    ZAK1980 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    07ÜJİ34
    Edilen teşekkür: 1924

Alıntı BSK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kavaklıdere servisini herkes övüyor ben de kötü birşey söylemek istemem ama artık gerçekleri dile getirmek lazım! Girişi çıkışı zor biraz hele sen girerken araba çıkıyosa ve sağda solda araba varsa yandın bide kalabalık eee herkes övüyo müşteri artıyo haliyle halbuki kendimize saklasak... bulmuşuz en kaliteli hizmeti en ucuz fiyata ne yayıyosun millete di mi. Neyse Müslüm ve ekibini taktir etmeli memnun kalmayan duymadım daha.
    Arkadasım haklısın o yokusu ınıp cıkmak sıkıntı ben cozumunu buldum kendımce hele yanda araba varsa saglı sollu tırsıyom vallahı gecerken bundan dolayıdırkı Muslum abı sana zahmet arkadaslardan bırısı yukarı bır cıkarsa dıye rıca edıyorum sagolsunlar cıkartıyorlar .Bır ara gerı gerı cıkmam gerektı abı hayatta cıkamazdım zaten arka cam ufak gorus alanı kıstlı yol dar
    Zeynel KARACAN

"Allah bir ülkeye yardım etmek isterse, onun elinden tutmak isterse başına Mustafa Kemal gibi lider getirir"

Serdar Karaaslan
    BSK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 310

Alıntı seysey37 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    aracımı alalı bir yıl oluyor,ve ağaçlı servise götürüyorum gayet memnunum bende ordan tavsiye ederim..çok ilgililer ustalarda gayet ii
    Evet Ağaçlı servisi de ilgili güzel özellikle Serkan usta çok yardımcı oluyor her konuda. Arabayı ordan aldım çok iyi tanırım ordaki ustaları.
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE VE DEDİRTENE !

Mehmet Özcan
    Basın-Yayın Sorumlusu femoli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    YMS
    Edilen teşekkür: 7336

Arkadaşlar bu kavaklıdere oto servisi dediğniz yer sadece grande puntoyamı bakıyor doblo götürsem anlarmı Anlamaz derseniz nereyi tavsiye edersiniz..

Biraz sonra dobloyuda bakıma götürcem ailemizin servisi müslüme

MEHMET NADİR DAYI
    DAYI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok

Alıntı Du Hast Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ancak
    Merhabalar hakkımdaki güzel düşünceleriniz için teşekkür ederim..Dışarı işçiliklerinde tüm servislerde bu işlem için personel tahsisi ve araç tahsisi yapıldığı için fatura üzerine fark konmaktadır.Bu işlem garantiden yapılan işçiliklerde dahi tofaşa fatura edilirken aynıdır Asla müşteriyi enayi yerine koymak gibi bir düşünce tarzı ile yola çıkılmıyor.Saygılarımla.

Adı Soyadı
    KaMiKaZe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 752

hazır konu varken kartaş için bir sitemde de ben bulunayım sık uğradım bir yer olmasada evimin yanıbaşında(konya yolu) olması münasebeti ile ara sıra ziyaret ettiğim kartaşın giriş ve çıkışlarında marşpiyellerimi vurmaktan sıkıldım!

MEHMET NADİR DAYI
    DAYI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok

Alıntı KaMiKaZe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hazır konu varken kartaş için bir sitemde de ben bulunayım sık uğradım bir yer olmasada evimin yanıbaşında(konya yolu) olması münasebeti ile ara sıra ziyaret ettiğim kartaşın giriş ve çıkışlarında marşpiyellerimi vurmaktan sıkıldım!

Merhabalar o konuda kesinlikle size katılıyorum fakat karayollarının asfaltlama çalışmaları sonrasında o bölüme dolgu yapılacak konu ile ilgileniyorum. Saygılarımla.

30. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Sayfa 1/2 12 SonSon

Yer imleri

Yer imleri