16 sonuçtan 1 ile 16 arası

Konu: Birmot beylikdüzü

ÖZKAN KURTULDU
    KeYiFSeL ÜYE :) 34ozkankurtuldu34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    34 U 4303
    Edilen teşekkür: 694

Standart Birmot beylikdüzü

Merhaba arkadaşlar iki üç gündür başıma gelen bir olaydan bahsedeyim yolda giderken mator arızası veriyordu aracım 1.4 fire active bir fırsat bulup baktıramamıştım öyle kullandım 3 gün bugün BİRMOT BEYLİKDÜZÜ servisten müşteri temsilcisi ESRA Hanımla irtibata geçtim bana randevu verildi ve gittim aracı bilgisayara baglayıp hata nededini buldular ve hata kablo klemeslerinde bir kısadevre oldugundan hata verdigi söylendi ve beyindeki arıza hatasını sistemden sildiler içim rahatladı açıkçası daha çok maliyetli bir arıza olabilecegini düşünmüştüm sorun giderildi.
    Servis görevlilerinden Gürkan bey Ve Serhat bey ilgi ve alakada kusur etmeyip baya ilgilendiler kendilerine teşekkürü borç bildigim için bu konu açtım gerçekten kalite düzeyi yüksek bir servis Esra Hanımda Form üyeleri ve müşterlerine karşı ilgi ve alakalı hepsine teşekkürler...
    Çalışmalarında başırılar dilerim...Teşekkürler Birmot

Emre Güzel
    ..:: GP BağımLısı ::.. emrequzel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    34 EG 1661
    Edilen teşekkür: 298

Bir denemediğim beylikdüzü birmot wardı onuda bir ara ziyaret ederim

atmaca615
    Ziyaretçi atmaca615 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Abi bir anımı anlatayım geçen sene mayıs ayı arabamı alacağım beylükdüzü birmotta bir satış temsilcisi hanım efendi varmış benim haberim yok tabi ben beylükdüzü birmotu aradım dedim bir satış temsilcinizle görüşmek istiyorum dediler tabi ama şuanda bütün temsilcilerimiz meşguller bize numaranızı bırakın biz sizi aratalım dedim tabi verdim numarayı adınızı soyadınızı alabilirmiyim dedi anıl şahin ben dedim anlamadım yaptı dedim ben anıl şahin hııı tamam dedi kapattı aradan 10 dakika geçti bir bayan aradı bana kamera şakası falanmı yapıyorsunuz diye sordu dedim yooo dedi benimde adım anıl şahin
    kadınında adı anıl şahin miş bana inanmıyor neyse dedim yarın yanınızdayım siyah otomatik vites grande puntoyu ayırınız bana fazla oralı olmadı bir dahaki günü sabahı yanına gittim gene inanmadı çıkarttım kimliğimi gösterdim kadın acayip şaşırdı ama beni hiç unutmadı sık sık arar şikayetin varmı kardeşim diye bende yok ablacım herşey yolunda sağol derim hatta kaza yaptığımda bile aradı halimi hatrımı sordu arabayla çok çok iyi derecede ilgilendi(ler) Teşekkürler Beylükdüzü BİRMOT Teşekkürler Anıl Hanım

ÖZKAN KURTULDU
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    34 U 4303

Evet gerçekten ilgi ve alakaları hat safhada oraya gittiginizde Serviste çalışan serhat bey ve gürkan bey.i bulun her konuda yardımcı olurlar herşey para degil ama dışardaki sanayi fiyatlarından da biraz fark olacak tabiki hakları bence Esra Hanımada ulaşıp form üyesi oldugunuzu söylediginizde sanırım yapılan çalışmaların sonucunda fiyat konusunda form üyelerine %10 indirim yapabiliyorlar ilgi ve alakalarında çok teşekkürler tavsiyede ederim...

Barış Yılmaz
    byak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 8

Alıntı atmaca615 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abi bir anımı anlatayım geçen sene mayıs ayı arabamı alacağım beylükdüzü birmotta bir satış temsilcisi hanım efendi varmış benim haberim yok tabi ben beylükdüzü birmotu aradım dedim bir satış temsilcinizle görüşmek istiyorum dediler tabi ama şuanda bütün temsilcilerimiz meşguller bize numaranızı bırakın biz sizi aratalım dedim tabi verdim numarayı adınızı soyadınızı alabilirmiyim dedi anıl şahin ben dedim anlamadım yaptı dedim ben anıl şahin hııı tamam dedi kapattı aradan 10 dakika geçti bir bayan aradı bana kamera şakası falanmı yapıyorsunuz diye sordu dedim yooo dedi benimde adım anıl şahin
    kadınında adı anıl şahin miş bana inanmıyor neyse dedim yarın yanınızdayım siyah otomatik vites grande puntoyu ayırınız bana fazla oralı olmadı bir dahaki günü sabahı yanına gittim gene inanmadı çıkarttım kimliğimi gösterdim kadın acayip şaşırdı ama beni hiç unutmadı sık sık arar şikayetin varmı kardeşim diye bende yok ablacım herşey yolunda sağol derim hatta kaza yaptığımda bile aradı halimi hatrımı sordu arabayla çok çok iyi derecede ilgilendi(ler) Teşekkürler Beylükdüzü BİRMOT Teşekkürler Anıl Hanım
    Anıl hanımı bende tanırım.Babama 2008 aralığında sıfır dobloyu ondan almıştık.3-4 bayi gezmiştik en iyi fiyatı Anıl hanım vermişti.Aradan 1 sene sonra araç alma niyetiyle yanına gittim.Saolsun hemen tanıdı.Ancak araba satamadı.

ÖZKAN KURTULDU
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    34 U 4303

Neden senin isteklerine göre bir araç yokmu birmotta bence sen ellerindekinin fazlasını istemişsindir çünkü puntocular gün geçtikçe daha güncel arayışlar içerisine giriyoruz bende degiştiricem yakın zamanda sanırım ama bu sefer HONDA CIVIC olacak ama ne zaman alırım bilemiyorum ve puntomdan da nasıl vazgeçicem bilmiyorum...
    BİRMOT BEYLİKDÜZÜ ÇALIŞANLARINA TEŞEKKÜRLER...

atmaca615
    Ziyaretçi atmaca615 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Ben serhat ile gürkan bey i tanımıyorum ancak aksesuar bölümünde ismail arkadaşımız var hatta jant larımı o takmıştı her ay mutlaka uzun istişareler yaparız onunla

ÖZKAN KURTULDU
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    34 U 4303

Emre orda esra hanımı ve serhatı mutlaka gör tanış özkan ve okanın arkadaşıyım dee ve form üyesi bile olman yeterli aslında ellerinden geleninin fazlasını yapmaya çalışıyorlar hepsine tekrar tekrar teşekkürler...

Ümit Coşkun TURUCA
    Emekli Moderatör GP COSKUN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 6069

özkan sorunun büyük olmadığına ve hallolduğuna çok sevindim
    birmotada alakalarından dolayı bir teşekkürde benden

Benim Sürdüğüm Hayatın Geri Vitesi Yok...Geçmişimi Sadece Dikiz Aynasından Seyrediyorum ; )

ÖZKAN KURTULDU
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    34 U 4303

Evet coşkun valla tırstım bir sorun çıkacak diye ama ilgilendiler bir sıkıntı yok şuan olursada çözüm yolları sundular ilgi ve alaka mükemmeldi beni bilirsin ince eler sık dokurum hala sisleride taktıramadık sana bahsettigim tuş takımmıda yalan oldu coşkun ama çözüm bulucaz bir şekiilde...
    BİRMOT BEYLİKDÜZÜNE TEŞEKKÜRLER...

11. Bu mesaj için teşekkür edenler:

hasan ali Z.
    HasanAliz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Orleans Mavi
    Edilen teşekkür: 116
    Konu HasanAliz tarafından (18/03/2010 Saat 23:21 ) değiştirilmiştir.

Ümit Coşkun TURUCA
    Emekli Moderatör GP COSKUN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 6069

ama dikkat edersen özkanı kazıklamamışlar
    sorununu halletmiş hemde basitçe
    bazen kurduğumuz diyaloglar ve davranış tarzımız lehimize olacak şeyleri
    alehimize dödürebiliyor
    bir üye menuniyetini dile getiren bir konu açıyor sen kalkıp baltalar gibi bir mesaj yazıyorsun bu sana yakışmıyor
    eğer adı geçen kurumdan bir şikayetin varsa rahatsızlığın varsa gerekli başlık altına
    sıkıntını dile getirebilirsin sana yakışan budur
    en azından bu konuyu açan üyeye saygısızlık yapmamış olursun
    saygılar

Benim Sürdüğüm Hayatın Geri Vitesi Yok...Geçmişimi Sadece Dikiz Aynasından Seyrediyorum ; )

14. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Barış Yılmaz
    byak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 8

Alıntı 34ozkankurtuldu34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Neden senin isteklerine göre bir araç yokmu birmotta bence sen ellerindekinin fazlasını istemişsindir çünkü puntocular gün geçtikçe daha güncel arayışlar içerisine giriyoruz bende degiştiricem yakın zamanda sanırım ama bu sefer HONDA CIVIC olacak ama ne zaman alırım bilemiyorum ve puntomdan da nasıl vazgeçicem bilmiyorum...
    Ben aralık ayında gittim o dönemde sıfır Grande Punto bulmak çok zordu.Birmot ana bayi olduğu için bütün bayilerin elindeki araç stoklarını görme gibi bir imkanları var.Anıl hanımla Türkiye'deki bütün bayilerde sıfır Dualogic Grande Punto baktık ancak bulamadık.Kendisi işini iyi yapan bir çalışan saolun yardımcı olmuştu.

sema CANER
    sema_87 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 15

Konuyu Fıat ın resmi sitesine yazsaydın (yazdınmı bilmiyorum.)Bu tarz Müşteri Memnuniyetleri Bayi personeli için çok önemli ve olumlu müşteri deneyimi yaratıyor
    İMZASIZIMMMM

Serkan Demir
    serkandemir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 119

arabamı 2006da aldım ve aldığımdan beri beylükdüzü birmota götürüyorum biliyorsunuz gplerin ilk serileri çok sorunluydu ben yaklaşık 4-5 ay servisten çıkmadım tıkırtı burçlarından tutun city moduna kadar bir çok problemle karşılaştım ancak beylükdüzü birmottaki arkadaşlar hep yardımcı oldular.sağolsunlar teşekkür ediyorum kalitelerini şuradan anladım aksarayda yetkili bi servise götürdüm aracımı bakım için bide sinyal kolundaki sorun için bakımı normal olarak yaptılar ancak sinyal kolunu garantiden yaptıklarını söleyip sorunun gittiğni sölediler evet iki günlüğüne daha sonra tekrar nüksetti.anlatabileceğim onlarca sıkıntı yaşadım bu servisle ilgili evime beş dakika mesafede olduğu için götürüyodum artık beylikdüzüne götüreceğim ağzım gerçekten yandı ancak aksarayda çalışan bir usta abim vardı ona gerçekten saygılarımı sunuyorum ismini vermeyeceğim servisi deşifre etmemek için...

18. Bu mesaj için teşekkür edenler:

ugur ozer
    ugurozer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 630

Alıntı 34ozkankurtuldu34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    2002 civic kullanıcısıyım yeni civic arkadaşıma aldık ben bu kasadan aldığım zevki asla alamadım yeni kasalardan, arabada benim araçta kullanılan motorun çok az oynanmışı var ancak tork aynı, kasa çok daha ağır buda eksi performans ve artı yakıt tuketimi olarak yansıyor, araba hondaya yakışır her devirde fırlama karakteristiğini kesinlikle taşımıyor, sanırım turkiye gibi ülkeler için dış görünüş ve 1,6 vergi faktorleri düşünülerek para kazanmak için yapılmış bir makine olmuş. tavsiyem o kasaya gücünüz yetiyorsa 1.8 versiyonunu alın.

20. Bu mesaj için teşekkür edenler: