Sayfa 2/2 İlkİlk 12
38 sonuçtan 21 ile 38 arası

Konu: Oto İzmir 6. Sanayi

Fırat Serhat
    Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. demon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 234

sağolsun ilgilidir. Şimdi yeni arabam 2004 Corolla HB.
    Bakımlarda yine ın yanına gidicem.
    Fiat' tan vazgeçtim ama servisçim hala
    Konu demon tarafından (14/08/2010 Saat 23:41 ) değiştirilmiştir.

Onur Ergun
    MangalMaster - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Edilen teşekkür: 5

Operatormurat kardeşim aynen dediğin gibi oldu arabayı ın sihirli ellerine bıraktım ,görsel şöleni izlemeye başladım arabayı teslim aldıktan sonra , gelen sesi belirlemek için teste çıktık. Testte, aracın performansının altında olduğu kanaati oluştu.Ses kaynağını belirledikten sonra yanlış hatırlamıyorsam manifoltla ilgili bir işlem için uğraştı. İşin en keyifli tarafı motorla ilgli özel ders alıyormuşum gibi değiştirdiği her bir parçanın hikayesini anlatması çok keyifliydi.Sonuç :
    Hava filitresi
    Yağ filitresi
    Mazot Filitresi
    Polen Filitresi
    5*30 yağ
    Kapı ayarının yapılması
    Lastiklerin ön arka yapılması
    Disklerin temizlenmesi
    V kayışının kontrolü
    Akünün ölçülmesi
    Manifoltun ordaki Bosch marka entegrenin pas sökücüyle temizlenmesi .(bu işlem sonunda ın dediği gibi aracın performansı ciddi şeklide farklılık gösterdi.Aracı sıfır aldığımdan beri bu parça hiç temizlenmemiş.ucunda yaklaşık 1cm yüksekliğinde pislik birikmişti.
    Ve en önemlisi Ön takımdan tahümmül sınırını zorlayan sesin ücretsiz giderilmesi.
    Arkadaşlar ön takımdan gelen sesler için, mutlaka uzman ( gibi...) bir teknik arkadaşa danışın; aksi taktirde bir dünya para ödemek durumunda kalırsınız.Tamir edilebilecek sorunlar için komple set almak durumunda kalırız.

Forum sayesinde aracımı benden daha çok düşünen bir teknik danışman ve arkadaş sahibi oldum.Forum yönetimine ve otoya teşekkür ederim.

3. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. Ziyaretci046 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 0

kazasız belasız kullan abi her zaman işimizi yapıyoruz ve açık söylüyorum grandepuntoyu foruma üye olduğumdan daha çok sevmeye başladım sürekli olarak da tamir ve bakımıyla ilgili daha neler yapıcagımı düşünüp araştırıyorum punto sahibininde ne istediğini biliyoruz ve ezbere iş yapmıyoruz. tamir ve bakıma çıkmadan önce de teste çıktığımda puntonun neyi var neyi yok daha net meydana çıkıyor

c®ax .........
    krakercocuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 1512

eline sağlık diyelim
    ----------Captain Crax ------------
    gün gelecek benimde puntom olacak

6. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Kurallara uymadığı için forumdan uzaklaştırılmıştır. Ziyaretci046 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Rengi
    Yok

Alıntı krakercocuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    eline sağlık diyelim
    eyw ne demek sizlerle daha güzele

Ertan GÜNDOĞDU
    Slow Down brabus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Rock Siyah
    Plaka
    34 ED 0455
    Edilen teşekkür: 230

Oto hakkında teşekkürümü paylaşıyorum, arkadaşım bugün ağır bakım yaptırdı çok memnun kaldı onun memnuniyeti bana kat kat mutluluk olarak döndü. Sonuçta birçok müşteri kazandı
    Bugün izmir şirketten bir arkadaşım aradı 99 model Marea 1.6 satın almış. Ağır bakımının yapılması gerektiğini söyleyip tanıdık bir ustaya yönlendirmemi istedi. aklıma geldi önce sordum 1-2 fiyat aldım gayet uygun fiyat verdi bir de ne gerekiyorsa yaparız her şeyiyle ilgilenirim demesi tabi müşteri açısından çok önemli. Arkadaşın da maddi durumu çok elverişli değil uygun fiyat gelmesine sevindik.
    Arkadaş hemen gitti
    Triger kayışı, şarj dinamosu, klimanın kayışını, 1 tane gergi rulmanı değiştirmiş
    Toplamda 3 kayış 1 rulman değiştirmiş
    Yağ, Yağ filtresi, hava, polen filtreleri, ön fren balatalarını değiştirmiş
    buji değişmiş
    arka fren elden geçmiş
    fiyat olarak da 300 TL gibi fiyat almış arkadaş hemen bana teşekkürlerini iletti, da müşteri gönderdim diye teşekkür etti. Esnaflıkta bu çok önemlidir müşterinin değerini bilinmesi ben de esnaf bir ailenin çocuğu olarak 'ı tebrik ederim, arkadaşımla da çok ilgilenip eksiksiz işlerini yaptığı için teşekkür ederim

05 Alfa 156 1.6 Dist. (2004.10 - 2009.10) --- 09 Nissan Qashqai Tekna Exec. (2009.12 - ...) --- 06 Grande Punto Starjet (2010.05 - ...)

9. Bu mesajı için 2 kişi brabus'ye teşekkür etti:

Rengi
    Yok

Alıntı brabus Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Oto hakkında teşekkürümü paylaşıyorum, arkadaşım bugün ağır bakım yaptırdı çok memnun kaldı onun memnuniyeti bana kat kat mutluluk olarak döndü. Sonuçta birçok müşteri kazandı
    Bugün izmir şirketten bir arkadaşım aradı 99 model Marea 1.6 satın almış. Ağır bakımının yapılması gerektiğini söyleyip tanıdık bir ustaya yönlendirmemi istedi. aklıma geldi önce sordum 1-2 fiyat aldım gayet uygun fiyat verdi bir de ne gerekiyorsa yaparız her şeyiyle ilgilenirim demesi tabi müşteri açısından çok önemli. Arkadaşın da maddi durumu çok elverişli değil uygun fiyat gelmesine sevindik.
    Arkadaş hemen gitti
    Triger kayışı, şarj dinamosu, klimanın kayışını, 1 tane gergi rulmanı değiştirmiş
    Toplamda 3 kayış 1 rulman değiştirmiş
    Yağ, Yağ filtresi, hava, polen filtreleri, ön fren balatalarını değiştirmiş
    buji değişmiş
    arka fren elden geçmiş
    fiyat olarak da 300 TL gibi fiyat almış arkadaş hemen bana teşekkürlerini iletti, da müşteri gönderdim diye teşekkür etti. Esnaflıkta bu çok önemlidir müşterinin değerini bilinmesi ben de esnaf bir ailenin çocuğu olarak 'ı tebrik ederim, arkadaşımla da çok ilgilenip eksiksiz işlerini yaptığı için teşekkür ederim

teşekkür ederim abi sizin güzelliğiniz allah kaza bela vermeden güzelce kullansın cam gibi yaparız mareayı işimiz bu

c®ax .........
    krakercocuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 1512

bende bır arkadasımı yönlendirerek a gıttık saolsun ilgilendi yaptı etti arkadaşım sıkıntısız kullanıyor hala
    ----------Captain Crax ------------
    gün gelecek benimde puntom olacak

12. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Rengi
    Yok

Alıntı krakercocuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bende bır arkadasımı yönlendirerek a gıttık saolsun ilgilendi yaptı etti arkadaşım sıkıntısız kullanıyor hala
    eyw abi ne demek tavsiyeleriniz için çok teşekkür ederim sağolun sizlerle birlikte iyi birşeyler yapıcaz her zaman

mert ogün akkaynak
    35mert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Yağmur Gri
    Plaka
    35 ufs 34
    Edilen teşekkür: 205

tekrardan teşekkürler ..Karşıyakadan kalkıp taaa 6. sanayiye gitmeme deydi dogrusu ellerine sağlık ......

15. Bu mesaj için teşekkür edenler:

mustafa yılmaz
    aeron - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Iğdır
    Rengi
    Yok
    Plaka
    35 AYH 97
    Edilen teşekkür: 90

Standart Çağdaş Oto İzmir 6. Sanayi

bende cuma günü gittim 40.000 yaptırdım, yağ suy tuz alt ust fren balata ne varsa hepsi bakıldı, ustaların kralı bir tanede yedek hava filtresi aldım canavar oldu canavar, bu arada polen filtresi değiştirirken hava tutup hava yolunu( adı heralde budur) temizledigi(usenmeden) için teşekkür ederim kendisine, genelde yaprak çöp ne varsa üstüne sokuyorlar, o yapraklar sonra konfeti gibi üstümüze dökülüyorlar

17. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Rengi
    Yok

Alıntı 35mert Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    tekrardan teşekkürler ..Karşıyakadan kalkıp taaa 6. sanayiye gitmeme deydi dogrusu ellerine sağlık ......
    Alıntı aeron Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bende cuma günü gittim 40.000 yaptırdım, yağ suy tuz alt ust fren balata ne varsa hepsi bakıldı, ustaların kralı bir tanede yedek hava filtresi aldım canavar oldu canavar, bu arada polen filtresi değiştirirken hava tutup hava yolunu( adı heralde budur) temizledigi(usenmeden) için teşekkür ederim kendisine, genelde yaprak çöp ne varsa üstüne sokuyorlar, o yapraklar sonra konfeti gibi üstümüze dökülüyorlar
    kazasız belasız kullanın

By xx
    ancester - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 151

mert ben de ksk'dan taa öbür uca kalkıp gidiyorum yanına.
    bu arada dünkü temizlikten sonra performansta bir nebze artış oldu, takdir ettim seni gene. bu arada ne yaptığının türkçesini ben bilmediğim için sen anlat da kamuoyu aydınlansın. bu asistimi de unutma!
    www.antflame.com

20. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Rengi
    Yok

Alıntı ancester Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    mert ben de ksk'dan taa öbür uca kalkıp gidiyorum yanına.
    bu arada dünkü temizlikten sonra performansta bir nebze artış oldu, takdir ettim seni gene. bu arada ne yaptığının türkçesini ben bilmediğim için sen anlat da kamuoyu aydınlansın. bu asistimi de unutma!
    eyw abi seninkine dün başka bir uygulama yaptık ondan fazla açık etmeye gerek yok begendiysen ne mutlu

Ender Pala
    pilotender - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 229

" Oto" 'a ve babasına gönülden bir teşekkür de benden gelsin. Söke'den İzmir'e gitmeme değdi doğrusu. Arabamın Z rotlarını ve V kayışını değiştirdik. Bir de tıkırtı burcundan ses geliyordu, tıkırtı burcunu değiştirmeye gerek kalmadan onardı sağolsun. Şimdi arabadan en ufak ses gelmiyor. Bugüne kadar oraya uğramadığıma pişmanım. Sadece kendinin değil müşterinin de cebini düşünen bir işyeri oluşlarından dolayı 'ı tebrik ediyor ve aramızdaki arkadaşlığın daim olmasını diliyorum. Zaten oradan yolum geçtği her zaman, arabamda sorun olmasa bile 'a bir çay içmeye uğrarım bundan sonra. Hoş sohbetinden ötürü de teşekkürler .
    Alfa Romeo 156 2.0 TS - Fiat Grande Punto 1.4 Fire Active - Fiat Fiorino Combi Emotion 1,3 Multijet - Renault Clio Grandtour 1.2 16v Extreme Edition - Toyota Corolla 1.6 Otomatik

23. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Ender Pala
    pilotender - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 229

bu arada sana söylemiştik ya amcam da araba aldı. Fiat Marea 2000 cc, 5 silindirli olan modelden. Bir ara senin yanına bakım için gelecekti o da. Ender'in amcasıyım derse hatırlarsın herhalde. Kendine çok iyi bak. Görüşürüz.
    Alfa Romeo 156 2.0 TS - Fiat Grande Punto 1.4 Fire Active - Fiat Fiorino Combi Emotion 1,3 Multijet - Renault Clio Grandtour 1.2 16v Extreme Edition - Toyota Corolla 1.6 Otomatik

25. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Hasan SEVENER
    hasoci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 10

'ın yanına bende uğradım geçtiğimiz pazartesi tanışmak için, saolsun çok cana yakın ve yardımsever birisi. Allah kısmet ederse 'ın yönlendirmeleriyle ilk arabamı da alacağım
    Allah bol kazançlar nasip etsin kardeşim...

27. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Rengi
    Yok

Alıntı pilotender Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu arada sana söylemiştik ya amcam da araba aldı. Fiat Marea 2000 cc, 5 silindirli olan modelden. Bir ara senin yanına bakım için gelecekti o da. Ender'in amcasıyım derse hatırlarsın herhalde. Kendine çok iyi bak. Görüşürüz.
    beklerim abi buyursun gelsin gerekirse trigeri bile zor ama değiştiririz 2000 cc 20 valf

Alıntı hasoci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    'ın yanına bende uğradım geçtiğimiz pazartesi tanışmak için, saolsun çok cana yakın ve yardımsever birisi. Allah kısmet ederse 'ın yönlendirmeleriyle ilk arabamı da alacağım
    Allah bol kazançlar nasip etsin kardeşim...
    sağolasın abi bayramdan sonra senin araba işini çözücez inşallah

Sayfa 2/2 İlkİlk 12