Sayfa 3/6 İlkİlk 123456 SonSon
117 sonuçtan 41 ile 60 arası

Konu: Medos Otomotiv Hakkında

Hüseyin Can
    hsyn28 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 339

Alıntı kadiroran Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    tekrardan merhaba,

ben şimdilik karşılaşmadım böyle bir sorunla ama siz gelen servis teknik uzmanımızla bakarız tekrardan duruma.

en kısa zamanda bekliyoruz sizi.

iyi günler
    tamam Kadir bey görüsmek üzere hoscakalın.
    EVOEVOEVOEVOEVO

Hüseyin Can
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok

Dün saat 14.30 itibari ile MEDOS OTOMOTİV e gittim aracın 10.000 bakımını yaptırmak için ilk olarak Kemal Bey karsıladı beni ve daha sonra Kadir Bey le tanıstık.Bu güne kadar farklı modellerde bir çok arabayı servise götürdüm bu kadar hosgörülü insanlara rastlamadım.herseyle cok güzel ilgilendiler kendilerine cok tesekkür ederim.ayrıca Doğan Usta da cok ilgiliydi aracı teste cıktık dedigim herseye baktı halletti saolsun.İstanbul ve hatta yakın şehirlerdeki arkadaşlara tavsiye ederim yapılan işten memnun kalma garantisi var.Medos Otomotiv teşekkürler.
    Unuttuğum bir şey var eklemek istedim işçilik ve yedek parçada özel %10 indirimimiz var arkadaslar.
    Konu hsyn28 tarafından (15/07/2010 Saat 10:53 ) değiştirilmiştir.
    EVOEVOEVOEVOEVO

3. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Hüseyin Can
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok

Bu arada Coşkun abi senin zorunla gittim bu servise sanada önerilerin için teşekkür ederim çok saol abi bu arada bu mesajı bilerek ayrı yazdım Doğan ustayla kulaklarını çınlattık biraz sana bol bol selamı var Coşkun a söyle şifre çözülmedi daha diyo haberin olsun
    EVOEVOEVOEVOEVO

5. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Ümit Coşkun TURUCA
    Emekli Moderatör GP COSKUN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 6069

bizim ön ayak olduğumuz ve forumda reklamını yaptığımız bir servisin bu derece beğenilip memnuniyet mesajları yazılması en çok bizi sevindiriyor
    medos otomotive üyelerimize gösterdiği ilgi ve alakadan dolayı sonsuz teşekkürler

Benim Sürdüğüm Hayatın Geri Vitesi Yok...Geçmişimi Sadece Dikiz Aynasından Seyrediyorum ; )

7. Bu mesajı için 2 kişi GP COSKUN'ye teşekkür etti:

Can SOLEY
    Can_SOLEY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Edilen teşekkür: 20

Depodan gelen sese nasıl bir yorum getirdiler , sanırım bizim araçların yakıt depolarında dalga kıran yok bu sesde bu sebepten oluyor bir çözümde olduğunu sanmıyorum ama merak ettim size verilen cevabı

Hüseyin Can
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok

Alıntı Can_SOLEY Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Depodan gelen sese nasıl bir yorum getirdiler , sanırım bizim araçların yakıt depolarında dalga kıran yok bu sesde bu sebepten oluyor bir çözümde olduğunu sanmıyorum ama merak ettim size verilen cevabı
    Depodan gelen ses hakkında ustayla görüstüm ilk kez böyle biseye şahit oluyoruz dedi ki haklı ben fiat genel merkezi aradıgımda görüstügüm kişide ilk kez duyuyorum demişti.Usta merkezle görüscem gereken neyse yapcaz dedi depo ve şamandıra değişebilir dedi önce bi inceleyecekler detaylı bir şekilde yakın bir zamanda cevap gelir o zaman sonucu bildiririm burda.
    EVOEVOEVOEVOEVO

10. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Zynl krcn
    ZAK1980 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    07ÜJİ34
    Edilen teşekkür: 1924

nekadra tuttu bakım
    Zeynel KARACAN

"Allah bir ülkeye yardım etmek isterse, onun elinden tutmak isterse başına Mustafa Kemal gibi lider getirir"

Hüseyin Can
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok

Alıntı ZAK1980 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    nekadra tuttu bakım
    153 TL tuttu.yag degişimi yapıldı. hava mazot filtreleri degisti.klima motoru temizlendi bagaj kapagı ayarı yapıldı.
    EVOEVOEVOEVOEVO

Tamer İNSEL
    PROTOS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Gri
    Edilen teşekkür: 102

Arabayı Arma'dan aldık ama Muhtemelen bende Medos'a gideceğim bakımlara, bunca tavsiyeden sonra. Zaten Kartal Uğurmumcu mahallesinde oturuyorum banada çok yakın. Ayrıca Arma'nın servisini pek beğenmedim kimse ilgilenmiyor, bir işim düştü indim servise ortalıkta boş boş dolanıp durdum, kimseyi bulamadım karşımda, kimsede gelip bana sormadı ne işim vardı diye.

Ümit Coşkun TURUCA
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok

Alıntı PROTOS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arabayı Arma'dan aldık ama Muhtemelen bende Medos'a gideceğim bakımlara, bunca tavsiyeden sonra. Zaten Kartal Uğurmumcu mahallesinde oturuyorum banada çok yakın. Ayrıca Arma'nın servisini pek beğenmedim kimse ilgilenmiyor, bir işim düştü indim servise ortalıkta boş boş dolanıp durdum, kimseyi bulamadım karşımda, kimsede gelip bana sormadı ne işim vardı diye.

kadir beyi gör ve forumdan geldiğini mutlaka belirt
    bir de senin araca bir stıcker vereyim
    bende pendikteyim yakınız yani

Benim Sürdüğüm Hayatın Geri Vitesi Yok...Geçmişimi Sadece Dikiz Aynasından Seyrediyorum ; )

Tamer İNSEL
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Gri

Alıntı GP COSKUN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kadir beyi gör ve forumdan geldiğini mutlaka belirt
    bir de senin araca bir stıcker vereyim
    bende pendikteyim yakınız yani
    Sticker için başvurdum ama henüz yollanmadı, şu arabayı bir alalımda servisten hayırlısıyla bir yerlerde buluşuruz en kısa zamanda.

Tamer İNSEL
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Gri

Bu aralar Medos'tan çıkmaz oldum Yay tak, Meguiars yap vs. vs. derken. Baya yakınlaştık oradaki arkadaşlarla. Çok ilgileniyorlar gittiğiniz zaman. Kadir beye, Engin beylere ( iki Engin var orada birisi Kadir beyin kardeşi) çok çok teşekkür ediyorum.

Hamdi Kılıç
    sisifos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Arizona Bej
    Plaka
    34 LR 128
    Edilen teşekkür: 10

Durun ben de birşeyler yazayım. İzin için Ankara'ya ailemin yanına gittiğimde kaza geçirmiştim. Dönüşte acentam medos'u tavisye etmişti. Burada görmemiştim o zamana kadar medos'u. Akşam baktım araştırırken direkt foruma link verdi Neyse gittim arabayı teslim etti. Hasar kısmından Seda Hanım o kadar güler yüzlü bir arkadaş ki sağolsun herşeyimle ilgilendi. Forumdan bahsettim ve indirimimiz var dediler fakat jant kısmında dışarda 550 olan jantı 700'e satmaya çalıştılar Yüzde 5 indirim

Ahmet Yasin ACAR
    Coool - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Granit Gri
    Plaka
    34HF0603
    Edilen teşekkür: 8

MErhaba arkadaşlar... Kötü servis görmek isterseniz yine E-5 üzeri olan arma ya bi bakın... İlgisizler... Baştan savma işler yapıyorlar... Üzerine sizi arayan müşteri temsilcisi sizden puan istiyor...

Zynl krcn
    ZAK1980 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    07ÜJİ34
    Edilen teşekkür: 1924

Alıntı sisifos Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Durun ben de birşeyler yazayım. İzin için Ankara'ya ailemin yanına gittiğimde kaza geçirmiştim. Dönüşte acentam medos'u tavisye etmişti. Burada görmemiştim o zamana kadar medos'u. Akşam baktım araştırırken direkt foruma link verdi Neyse gittim arabayı teslim etti. Hasar kısmından Seda Hanım o kadar güler yüzlü bir arkadaş ki sağolsun herşeyimle ilgilendi. Forumdan bahsettim ve indirimimiz var dediler fakat jant kısmında dışarda 550 olan jantı 700'e satmaya çalıştılar Yüzde 5 indirim
    Forumdan bahsettim ve indirimimiz var dediler fakat jant kısmında dışarda 550 olan jantı 700'e satmaya çalıştılar '' arkadasım genelde butun servıslerde dedıgın olay var ben aracı alır ıken jant sordum 800 demıslerdı dısarda 500 -600 tl fıyatı vardı Medosa ozgu degıl Fıat bır fıyat verıyor servıslerde o fıyatt satıyor galıba
    Zeynel KARACAN

"Allah bir ülkeye yardım etmek isterse, onun elinden tutmak isterse başına Mustafa Kemal gibi lider getirir"

İ. Y.
    prooffy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    34 FY ..26
    Edilen teşekkür: 0

Kimse Bravo'sunu götürmedi mi Medos'a acaba? Bravo konusunda nasıllar? Öğrenmek isterdim.

Ümit Coşkun TURUCA
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok

Alıntı prooffy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kimse Bravo'sunu götürmedi mi Medos'a acaba? Bravo konusunda nasıllar? Öğrenmek isterdim.

puntoda nasıllar ise
    bravodada aynılar
    sonuçta yetkili servis
    bence hiç çekinmeden gidebilirsin

erdem kaplan
    FANATİK ERDEM1907 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Edilen teşekkür: 255

oto-2 istanbula bekliyoruz

Yüksel KILIÇ
    yklklc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Siyah
    Edilen teşekkür: 30

Bende aracı Arma dan aldım Kırmak a götürmeyi planlıyordum ancak buradaki yorumlardan sonra yarın MEDOS a gidip hem tanışayım hem de aracımda kafa takılan şeyleri sorup baktırayım. Daha yeni araba olmasına rağmen kontak arada takılıyor ve birkaç kez olsa da canımı sıktı marş almadı. Aracın motoru ısınsa bile bazen titreşimli çalışıyor bu tip sıkıntılarla karşılaşan oldu mu?

Araç dah 1000 km bile görmedi

Yüksel KILIÇ
    yklklc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Siyah
    Edilen teşekkür: 30

Bugün sabahtan gittim güzelce ilgilendiler saolsunlar. İçimi rahatlattı usta. Durduğumda motorun titreşimli çalışması normalmiş bu araçların çalışma şeklinden dedi neyse onada alışacağız artık.

Ve kantarcı yetkili serviste LPG dönüşümü yapılıyormuş garantiyi bozmadan ancak henüz EVO lar için yokmuş bu işlem fabrika dan izin verilmiyormuş. İnşallah bir an önce başlarlar da güzel aracıma daha ekonomik binerim

25. 13/12/2010, 11:04

Sebep
    konu dışı mesaj

Sayfa 3/6 İlkİlk 123456 SonSon