Sayfa 2/6 İlkİlk 123456 SonSon
117 sonuçtan 21 ile 40 arası

Konu: Medos Otomotiv Hakkında

Ümit Coşkun TURUCA
    Emekli Moderatör GP COSKUN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 6069

Alıntı htozturk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dün itibariyle ben de Medos ile tanıştım. İlgi ve nezaketlerinden dolayı Serdar Bey ve Kadir Bey arkadaşıma teşekkür ederim. Ben kendilerinden memnun kaldım ve tavsiye ederim.

MEDOS OTOMOTİVLE ile ilgili memnuniyet mesajlarının çoğalması dileğiyle

Benim Sürdüğüm Hayatın Geri Vitesi Yok...Geçmişimi Sadece Dikiz Aynasından Seyrediyorum ; )

2. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Kadir ORAN
    Ticari İşletme Sahibi kadiroran - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 40

Alıntı htozturk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dün itibariyle ben de Medos ile tanıştım. İlgi ve nezaketlerinden dolayı Serdar Bey ve Kadir Bey arkadaşıma teşekkür ederim. Ben kendilerinden memnun kaldım ve tavsiye ederim.
    bende servisimiz ve kendi adıma size teşekür ederim.

Hasan Ozturk
    htozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Granit Gri
    Edilen teşekkür: 12

Haftasonu aracımdaki önemli bir problemle ilgili medostaydım. Yine harikalar yaratıp müşteriden yana tavırlarıyla problemimi çözdüler. Başta servis müdürü Ömer Bey ve Kadir Bey olmak üzere tüm ekibe tekrar teşekkür ederim. Oldukça proaktif ve nezaketlisiniz.

5. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Mehmet Özcan
    Basın-Yayın Sorumlusu femoli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    YMS
    Edilen teşekkür: 7336

Maşallah işte böyle , elbetteki bazen tatsızlıklar yaşanır ama önmeli olan telafi etmektir ...

Medosa teşekkürler..

7. Bu mesaj için teşekkür edenler:

ozzy ozzy
    mtlbyz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Metalik Beyaz
    Edilen teşekkür: 5

Bende yakında bir punto evo kullanıcısı olacağım.Yeni alacagım aracımı Medos otomotiv den sipariş verdim,Evo çok yeni bir araç oldugundan bazı konularda detay bilgi almak güç olsada satış sürecinde genel atmosferden çok memnun kaldım.İnşallah satış gerçekleşene kadar ve servis işlemlerinde de bu memnuniyet vazgeçilmezlige dönüşür.Medos otomotiv e başarılardilerim,ayrıca birçok konu hakkında bilgi edinebildigim forum yönetici ve üyelerine teşekkür ederim.

Saygılar,

9. Bu mesajı için 2 kişi mtlbyz'ye teşekkür etti:

murat aksoy
    MRT 791 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Orleans Mavi
    Plaka
    34 SFE
    Edilen teşekkür: 69

Alıntı KaGaN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hoşgeldiniz kadir bey umarım hem sizin için hem forum için faydalı şeyler paylaşırız..Aktif forumlar..
    kadır bey sıze bır sorum olacak aracım 59600 kmbakımı geldı arastımalarım sonucu kafam karıstı sızlerı aradıgımda 60000bakımında sanzuman yagının degısmesıne gerek yok dedınız kontrol edeılır dendı.avcılar fıat servısıyle gorustum sanzuman yagı 60000de degısır dedıler her ıkı servıste yetkılı hangısının dedıgını yapıcaz kararsız kaldım yardımcı olup aydınlatırsanız sevınırım

Mehmet Özcan
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    YMS

Alıntı MRT 791 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kadır bey sıze bır sorum olacak aracım 59600 kmbakımı geldı arastımalarım sonucu kafam karıstı sızlerı aradıgımda 60000bakımında sanzuman yagının degısmesıne gerek yok dedınız kontrol edeılır dendı.avcılar fıat servısıyle gorustum sanzuman yagı 60000de degısır dedıler her ıkı servıste yetkılı hangısının dedıgını yapıcaz kararsız kaldım yardımcı olup aydınlatırsanız sevınırım
    aslında hiç bir servis yada tamirci sanzıman yağını değiştirme taraftarı değildirler , çünkü fabrika çıkışı koyulan yağlar özelliğini çok uzun bir süre koruyabilen yağlardır , sonradan koyacağıznız yağ pek iyi olmaz .. siz yinede değiştirmeyin derim..

12. Bu mesajı için 3 kişi femoli'ye teşekkür etti:

Ümit Coşkun TURUCA
    Emekli Moderatör GP COSKUN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 6069

mehmete katılıyorum
    şanzuman yağının değişimi diye bir şey yok bu tamamen servislerin uydurduğu bir şey
    şanzuman yağı değiştirilmez
    yağın kontrolü yapılır eksikse tamamlanır
    ben 16 yıldır hiç bir arabamda şanzuman yağı değiştirmedim
    hemde öle 50 bin felan yaparak değil
    milyon km ler yaparak tecrübeyle sabittir

Benim Sürdüğüm Hayatın Geri Vitesi Yok...Geçmişimi Sadece Dikiz Aynasından Seyrediyorum ; )

14. Bu mesajı için 4 kişi GP COSKUN'ye teşekkür etti:

Zynl krcn
    ZAK1980 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    07ÜJİ34
    Edilen teşekkür: 1924

Alıntı MRT 791 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Murat Kadır bey bence senı yolunacak kaz olarak gormeyerek ve samımıyetle bakalım demıs ona gore eklerız demek ıstemis Coskun abıde dıyorkı degısmez ozaman bu yagı degıstırecem dıyen servısten suphelenırım ben cınku amacı herhalukarda o yagı degıstırp para kazanmak olmus olmuyormu Medosun bakarız demesı oldukca guven verıcı bazı arkadaslar 10 bın 20 bın bakımına gıttıklerınde gereksız yere bıseyler degıstıgınden ve faturanın yukseklıgınden sıkayet etmıyorlarmı
    Zeynel KARACAN

"Allah bir ülkeye yardım etmek isterse, onun elinden tutmak isterse başına Mustafa Kemal gibi lider getirir"

16. Bu mesaj için teşekkür edenler:

murat aksoy
    MRT 791 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Orleans Mavi
    Plaka
    34 SFE
    Edilen teşekkür: 69

askadaslar yorum ve dusunceleriniz beni dogru yone goturuyor su an daha mantıklı dusunuyorum bugun kadır beylede tlf da gorustum sag olsun aydınlattı benı yardımlarınız ıcın hepınıze tesekkur edıyorum.26 mayısta medosun yolunu tutuyorum.

18. Bu mesaj için teşekkür edenler:

ozzy ozzy
    mtlbyz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Metalik Beyaz
    Edilen teşekkür: 5

Ben de aracımı 1-2 gün önce Medos dan teslim almaya gittim,Kadir bey le tanışmış olduk.Araç teslimat sırasında meraklı sorularıma hassasiyetle cevap verdigi ve gösterdigi alaka için kendisine birkez de buradan teşekkür ediyorum.

Selamlar,

20. Bu mesajı için 2 kişi mtlbyz'ye teşekkür etti:

GÖKHAN ANKAY
    gankay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Orleans Mavi
    Edilen teşekkür: 17

Arabamın 40bin bakımı geldiğinde Tuzla'ya yakın yetkili servisleri aramaya başladım...3.aradığım Medos'tu ve operatör çağrıyı şöyle cevaplıyordu:"son derece memnun kalacağınız medos otomotive hoşgeldiniz"...bu nasıl bir özgüven ve cesarettir kardeşim dedim...önce mail yoluyla sonra telefonla sorularımla bunalttım onları ama yinede sabır ve ilgi ile karşıladılar özellikle kemal bey.Periyodik bakım yanında detaylı temizlikte yaptırdım.Periyodik bakımda klimada arıza çıktı benim çıngar çıkarmama fırsat vermeden doğrudan garantiden değiştireceğiz dediler...detaylı temizlikte çıkmayan tavan lekeleri için garantiden değişim istedim,ertesi gün işlemleri tamamladılar...ha hiç mi eksikleri yok?var ama o kadar kusur kadı kızında da olur.Yoğun olduklarında serviste yavaşlıyorlar ama normal (on-line randevu sistemini geliştirirlerse sorun azalır)...bazende personel sayısı az kalıyor ama iş yükünden (insan kaynakları bunu çözer herhalde)....servis giriş-çıkışı trafik açısından biraz tehlikeli ama cadde üstü dikkat etmekden başka çare yok (tabi yol boyu araç parkı engellenir ve minibüslerin dur-kalkı yeri 10m ötelenebilirse sorun kalmaz!)...Kısaca duyduğum ve gördüğüm bir çok servisten iyiler...hele bulundukları yeri düşünürsek(kartalda yeni yapılan dünyanın en büyük adliye sarayının orada) bir kaç yıl içinde yerlerine dar gelecekler...İstanbul anadolu yakasındaki arkadaşlara kesinlikle tavsiye ederim...
    Konu gankay tarafından (08/07/2010 Saat 23:13 ) değiştirilmiştir.

22. Bu mesajı için 2 kişi gankay'ye teşekkür etti:

Mehmet Özcan
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    YMS

Kemal bey altın gibi adam bir kes daha teşekkür ediyoruz medos otomotive ..

Hüseyin Can
    hsyn28 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 339

Arkadaslar medos tan Kadir Bey var galiba ilgili kişi olarak sizlere ve kendisine bir sorum olacak.Benim Evo 9800 km de su an 3-4 gün sonra 10.000 km bakımına gitcem.acaba ücret olarak ne kadar tutar aşşa yukarı maliyet nedir acaba.
    EVOEVOEVOEVOEVO

MURAT BALIKÇI
    PESCATORE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Vals Mavi
    Edilen teşekkür: 54

Alıntı hsyn28 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaslar medos tan kadir bey var galiba ilgili kişi olarak sizlere ve kendisine bir sorum olacak.benim evo 9800 km de su an 3-4 gün sonra 10.000 km bakımına gitcem.acaba ücret olarak ne kadar tutar aşşa yukarı maliyet nedir acaba.
    10.000 bakımının yuksek bısey olacagını sanmıyorum sadece fıltreler degısıyor bıldıgım kadarıyla. Fakat şunu kesın soyleyebılırım kı benım bıldıgım servıslerın ıcınde en tok gözlü ve uygun fıyatları iş bitiren servis kesinlikle medos. Bence bıara konus mutlaka yardımcı olurlar.

26. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Hüseyin Can
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok

Alıntı PESCATORE Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    10.000 bakımının yuksek bısey olacagını sanmıyorum sadece fıltreler degısıyor bıldıgım kadarıyla. Fakat şunu kesın soyleyebılırım kı benım bıldıgım servıslerın ıcınde en tok gözlü ve uygun fıyatları iş bitiren servis kesinlikle medos. Bence bıara konus mutlaka yardımcı olurlar.
    Medosa gitcem zaten kesinlikle ama burdan bi fiyat ögreneyim istedim ona göre bütce ayarı yapcam.
    EVOEVOEVOEVOEVO

Eser HÜNER Emekli Moderatör
    Scottie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskişehir
    Rengi
    Derin Mavi
    Plaka
    26 ABS
    Edilen teşekkür: 3581

taş çatlasın 170-180 lira tutar...

29. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Kadir ORAN
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok

Arkadaslar medos tan Kadir Bey var galiba ilgili kişi olarak sizlere ve kendisine bir sorum olacak.Benim Evo 9800 km de su an 3-4 gün sonra 10.000 km bakımına gitcem.acaba ücret olarak ne kadar tutar aşşa yukarı maliyet nedir acaba.

merhaba,

aracınız da herhangi extra birşeyler çıkmaz ise 140-150 TL civarı birşey çıkar. size özel indirimimiz de var zaten. sizi hem fiyatta hem de hizmette memnun edeceğimize inanıyorum.

yalnız, gelmeden önce arayıp bir randevu alırsanız işlemlerinizi daha hızlı yapabiliriz.

Teşekkürler

31. Bu mesajı için 2 kişi kadiroran'ye teşekkür etti:

Hüseyin Can
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok

Alıntı kadiroran Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    merhaba,

aracınız da herhangi extra birşeyler çıkmaz ise 140-150 TL civarı birşey çıkar. size özel indirimimiz de var zaten. sizi hem fiyatta hem de hizmette memnun edeceğimize inanıyorum.

yalnız, gelmeden önce arayıp bir randevu alırsanız işlemlerinizi daha hızlı yapabiliriz.

Teşekkürler
    Kadir Bey ilginize teşekkür ederim tamam randevu alırım hatta sizinle tanısırız birde benim aracın depoda bir problem var galiba depoyu fulledigim zaman 3 çizgi bitene kadar frene bastıgım zaman depodan mazot sallantı sesi geliyor aşırı derecede hissediliyor biri vurdu sanıyorum bazen. 3 çizgi kadar azalınca ses kesiliyor.böyle bir sorunla gelen oldu mu hiç acaba servise.
    EVOEVOEVOEVOEVO

Kadir ORAN
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok

Kadir Bey ilginize teşekkür ederim tamam randevu alırım hatta sizinle tanısırız birde benim aracın depoda bir problem var galiba depoyu fulledigim zaman 3 çizgi bitene kadar frene bastıgım zaman depodan mazot sallantı sesi geliyor aşırı derecede hissediliyor biri vurdu sanıyorum bazen. 3 çizgi kadar azalınca ses kesiliyor.böyle bir sorunla gelen oldu mu hiç acaba servise.

tekrardan merhaba,

ben şimdilik karşılaşmadım böyle bir sorunla ama siz gelen servis teknik uzmanımızla bakarız tekrardan duruma.

en kısa zamanda bekliyoruz sizi.

iyi günler

Sayfa 2/6 İlkİlk 123456 SonSon