Sayfa 4/6 İlkİlk 123456 SonSon
117 sonuçtan 61 ile 80 arası

Konu: Medos Otomotiv Hakkında

Erdem Bozdağ
    GP Hastası Erdem Bozdağ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 1126

bi önce sizi tanısaydık daha iyi olurdu
    2 mesaj atmışsınız 2 si de bir servisle ilgili
    önce tanışma kısmına kendinizi tanıtırsanız daha iyi olur bence
    ayrıca medos servis konu başlıgı altına medosa gitmemenize rağmen başka bir servisle fikir yazmanızda ilginç gerçekten

Alper Kanar
    Alper_Kanar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Arizona Bej
    Edilen teşekkür: 1

Alıntı Coool Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    MErhaba arkadaşlar... Kötü servis görmek isterseniz yine E-5 üzeri olan arma ya bi bakın... İlgisizler... Baştan savma işler yapıyorlar... Üzerine sizi arayan müşteri temsilcisi sizden puan istiyor...
    Yorumunuzu görünce çok şaşırdım gerçekten. Aracımı Arma Oto'dan aldım ve 2 aydan beri neredeyse her hafta sonu gidiyorum Arma Oto'ya... Arabayla ilgili bir sorunum olmasa bile sırf çaylarını içmek için, bir merhaba demek için mutlaka uğruyorum ve her gittiğimde aracımla -ben talep etmesem bile- ilgilenip en ufak, benim gözümden kaçan sorunları bile ben farkına varmadan hallediyorlar. Karşılaştığım ilgi ve alakadan dolayı Arma Oto'yu seçtiğim için bir an bile pişman olmadım. Servis Müdürü Gökhan Bey, Satış Müdürü İzzet Bey, Müşteri İlişkileri Melek Hanım... hepside çok dürüst ve işlerini severek yapan insanlar. Beni "0" aracıma sorunsuzca kavuşturdukları için gerçekten minnettarım hepsine... Sizin durumunuzda mutlaka bir yanlış anlaşılma veya ekstra bir durum olmuştur diye düşünüyorum. Diğer forumlarda arma ile ilgili en ufak bir memnuniyetsizlik dile getirene rastlamadım...

Diğer servisler hakkında bir bilgim yok, sadece Medos'unda iyi bir servis olduğunu duydum. Arma Oto'dan memnun olduğum için başka servis araştırmasına girmedim... Ama mutlaka diğer servislerdeki çalışanlarda özveri ile işlerini yapıyorlardır. Her firma veya servis yoğunluktan dolayı zaman zaman müşterilerini üzebilir... Hepimiz insanız sonuçta, anlayışla karşılamak gerekir...

Bu arada beni yanlış anlamayın, buraya şikayetinizi yazmanız en doğal hakkınız ama hemen kızmak yerine memnuniyetsizliğinizi kendilerine dile getirirseniz telafi edeceklerinden eminim.

Ünal Ercan
    uercan1907 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 0

Selam, evet kendimi tanıtmadan ditrekt konuya girdiğimin farkına mesajınız sayesinde vardım, öncelikle özür diliyorum, İsimim Ünal Ercan, aracımı geçen yıl Arma bayiinden aldım, servisle ilgili yazmama gelince öylesine foruma bakıyordum, Arma ile ilgili olumsuz eleştiri görünce açıkçası dayanamadım, servis taraftarları gibi bir görüntü oluştu sanırım, şaka bir yana hem memnuniyetimizi hem de memnuniyetsizliklerimizi paylaşabileceğimiz forumların olması gerçekten güzel,başka hiçbir servisi denemediğim için diğerleri ile ilgili yorum yapamıycam sadece Medos ta iyidir ancak Arma'yı bildiğim için daha iyi olduğunu savunuyıorum hepsi bu bundan sonra sık sık görüşmek dileğiyle işime dönmeliyim iyi günler arkadaşlar.

Zynl krcn
    ZAK1980 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    07ÜJİ34
    Edilen teşekkür: 1924

Alıntı yklklc Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende aracı Arma dan aldım Kırmak a götürmeyi planlıyordum ancak buradaki yorumlardan sonra yarın MEDOS a gidip hem tanışayım hem de aracımda kafa takılan şeyleri sorup baktırayım. Daha yeni araba olmasına rağmen kontak arada takılıyor ve birkaç kez olsa da canımı sıktı marş almadı. Aracın motoru ısınsa bile bazen titreşimli çalışıyor bu tip sıkıntılarla karşılaşan oldu mu?

Araç dah 1000 km bile görmedi
    Kontak takılması dusundugum gıbıyse normal arkadasım kontagı takıyorsunuz fakat saga sola oynamıyor ıse normal bu bır cok kısının basına geldı kontak anahtarını cıkarttıktan sonra dıreksıyonu cok azda oynatsanız dıreksıyon kendını kıtlıyor kontagı yerıne taktıgınızda ıse donmuyordur bunun olmamması ıcın dıreksıyona mudahale etmeyınız bu bır guvenlık olayı
    Zeynel KARACAN

"Allah bir ülkeye yardım etmek isterse, onun elinden tutmak isterse başına Mustafa Kemal gibi lider getirir"

. .
    uselesstar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Beyaz

Dün Medos'tan Evo'mu teslim aldım. Satış temsilcim Mert'e ve servisteki arkadaşlara teşekkürler.

Ahmet Yasin ACAR
    Coool - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Granit Gri
    Plaka
    34HF0603
    Edilen teşekkür: 8

Alıntı Alper_Kanar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yorumunuzu görünce çok şaşırdım gerçekten. Aracımı Arma Oto'dan aldım ve 2 aydan beri neredeyse her hafta sonu gidiyorum Arma Oto'ya... Arabayla ilgili bir sorunum olmasa bile sırf çaylarını içmek için, bir merhaba demek için mutlaka uğruyorum ve her gittiğimde aracımla -ben talep etmesem bile- ilgilenip en ufak, benim gözümden kaçan sorunları bile ben farkına varmadan hallediyorlar. Karşılaştığım ilgi ve alakadan dolayı Arma Oto'yu seçtiğim için bir an bile pişman olmadım. Servis Müdürü Gökhan Bey, Satış Müdürü İzzet Bey, Müşteri İlişkileri Melek Hanım... hepside çok dürüst ve işlerini severek yapan insanlar. Beni "0" aracıma sorunsuzca kavuşturdukları için gerçekten minnettarım hepsine... Sizin durumunuzda mutlaka bir yanlış anlaşılma veya ekstra bir durum olmuştur diye düşünüyorum. Diğer forumlarda arma ile ilgili en ufak bir memnuniyetsizlik dile getirene rastlamadım...

Diğer servisler hakkında bir bilgim yok, sadece Medos'unda iyi bir servis olduğunu duydum. Arma Oto'dan memnun olduğum için başka servis araştırmasına girmedim... Ama mutlaka diğer servislerdeki çalışanlarda özveri ile işlerini yapıyorlardır. Her firma veya servis yoğunluktan dolayı zaman zaman müşterilerini üzebilir... Hepimiz insanız sonuçta, anlayışla karşılamak gerekir...

Bu arada beni yanlış anlamayın, buraya şikayetinizi yazmanız en doğal hakkınız ama hemen kızmak yerine memnuniyetsizliğinizi kendilerine dile getirirseniz telafi edeceklerinden eminim.

Bahsettiğiniz şahısları bende çok yakından tanıyorum ve samimi olan insanlar benim problemim firma ile... Servise gittiğinizde ufak bir sorun yaşayın ve gidin hasan bey e şikayet edin... deneme amaçlı. bakın bakalım bir daha işiniz yürüyormu...

Ahmet Yasin ACAR
    Coool - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Granit Gri
    Plaka
    34HF0603
    Edilen teşekkür: 8

Medos Otomotiv Ve Sevgili Doğan Ustaya hizmetleri ve ilgisinden dolayı tekrar teşekkür ederim...

Ozan Oguz
    drumania - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok

Ben de önümüzdeki Cumartesi günü aracımı bakıma götürücem, yorumlarımı yazarım arkadaşlar

ÜMİT ÇELİK
    mitix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Granit Gri
    Edilen teşekkür: 21

Aracı Medos dan aldım . Melek Hanım ilgisinde dolayı tşkler. Engin Bey de servisden yardımcı olmuştur. aracım şu anda 400 km de . ve sıkıntılar var . airbag arızası uyarısı veriyor. direksiyondan sesler geliyor ve alarm montajında takılamayan parça gibi... durumlar. en kısa zamanda servisi ziyaret edeceğim.

fikret gümüş
    fiko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Metalik Beyaz
    Plaka
    34 GH 55
    Edilen teşekkür: 447

Standart medos

arkadaşlar Medos otomotivin grande punto forum üyelerine avantajları varmı?sayfalara baktım görmedim bu konu hakkında bilgisi olan varmı acaba?

Yunus Kahraman
    yunus kahraman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 34

Bir kaç sefer uğradım. Gerçektende gerekli ilgiyi güler yüz eşliğinde gösteriyorlar.

Kadir ORAN
    Ticari İşletme Sahibi kadiroran - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 40

merhaba forum üyelerimize özel medos otomotivde %10 yedekparça ve %10 işçilikte iskontolarımız uygulanmaktadır.

Saygılarımla

13. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Yunus Kahraman
    yunus kahraman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Beyaz
    Edilen teşekkür: 34

Alıntı kadiroran Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    merhaba forum üyelerimize özel medos otomotivde %10 yedekparça ve %10 işçilikte iskontolarımız uygulanmaktadır.

Saygılarımla
    Evo fire dualogic 20.000 km bakım ücreti nekadar acaba??

EMRULLAH AKCA
    akca37 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kastamonu
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    sonu 095
    Edilen teşekkür: 335

Ben aracımı medostan sipariş verdim. Yakında gidip ordan alıcağım inş gp üyesi olduğumu da inşallah unutmam sölemeyi )

fikret gümüş
    fiko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Metalik Beyaz
    Plaka
    34 GH 55
    Edilen teşekkür: 447

Standart servis

punto evo için alt karter muhafaza fiyatı 81 tl bilginize orada engin bey var 2119 dahilisi daha henüz gitmedim anadolu yakası SERVİSLERİ ufak ufak yokluyorum ilk dikkat ettiğim karşılamaları nasıl ,servis danışmanı diye karşıma kim çıkıyor sonraçevremdeki arkadaşlara soruyorum,taksiçi arkadaşlara,birde bizde alışkanlık olmuş servisin içine girmek,ne yapılıyor görmek size bu yaklaşımları aktarırım....

Kadir ORAN
    Ticari İşletme Sahibi kadiroran - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 40

Alıntı yunus kahraman Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evo fire dualogic 20.000 km bakım ücreti nekadar acaba??
    fiyatlar için 0216 427 42 42 numaralı telefondan bilgi alabilirsiniz...

İYi günler

özhan özdemir
    ozoz83 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 5

Merhaba,

Medos otomotive 50.000km bakımı için gittim. Gayet memnun ayrıldım. Bütün işlemler hızlı bir şekilde yapılıp aracım teslim edildi. Şuana kadar ki en sorunsuz bakımım oldu. Mail ile randevumu alan ve daha önceki debriyaj arızamda da elinden gelen desteği gösteren Kadir beye ve Servis danışmanım Kemal beye teşekkürler.

Bu arada küçük bir sorun: normalde şuana kadar hep selenia wr motor yağı kullaıldı, fakat bukez mobil1 koyuldu. Genel olarak mobil1 daha kaliteli olsada bildiğim kadarıyla fiatın kullandığı resmi yağ selenia. Ayrıca motor yağlarında marka ve range değişimi fazla tavsiye edilmez. Ek olarak servis kartında değişen yağ markası selenia olarak belirtilmiş. Bir çelişki var.

Bir de paro kartta 60 küsür tl lik bir fiat fayda puan birikti. Ancak biri ankarada olmak üzere 3 servisin hiç birinde bu puanları kullanamadım. Paro ile görüştüğümde adı üstünde fiat fayda puan fiat servislerinde kullananbilirsinz diyorlar. Ama geçerli olan bir servis bulamadım henüz. Birikiyor ancak faydasız...

Tekrar teşekkürler, iyi çalışmalar

Saygılar...

Erkan GENÇ
    erkange - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok

Kurtköyde oturuyorum. Araç 4500KM ye geldi benimde bugün boştu 5.000km kontrolünü yaptırayım dedim.

Akşam forumları biraz araştırdım. Bana yakın olan iki yetkili servis vardı.

Kırmak kartal ile ilgili internetteki şikayetleri okuyunca direk eledim.

Pendik Alper otonunda sitesine girip iletişim bilgilerine bakacakken sitelerinde virüs çıktı giremedim.
    Sitesiyle ilgilenmeyen adamlar benim arabayla hiç ilgilenmez diyerek medos otomotive yöneldim.

Aslında geçen hafta medos otoya sıfır araç almak için gitmiştim ama ilgilenmedikleri ve yapmaları gereken koç ailem indirimini yapmadıkları için sinirlenip çıkmıştım.

Ama satış başka servis başka diyerek, hemde sosyal medyada aktif olduklarına bakarak gitmeye karar verdim.

Gitmeden önce Medos'u arayıp randevu almama gerek varmı diye sordum, 5 bin kontrolün kısa süreceğini istediğim zaman gidebileceğimi söylediler.

Servise gidince Kadir Bey karşıladı. Araçla ilgili şikayet ve isteklerimi sorup aracı servise aldı.

15-20 dk sonra gelip yıkama isteyip istemediğimi sordu bende yıkanırsa iyi olur dedim. (ücret ödeyeceğini sanıyordum)

Bir süre sonra aracı yıkama yapan arkadaştan aldım. Ama bana ne yapıldığını anlatacak birini bulamadım. Sanıyorum Kadir bey başka bir müşterinin aracıile ilgileniyordu. Baya bir ortalıkta dolandıktan sonra sonunda telefonla Kadir beye ulaşıp bilgi alabildim.

Bütün bu işlemlere ücret almadılar, aracı da ücretsiz yıkadılar teşekkür ederim

Servis konusunda memnun kaldım diyebilirim ama yedek parça konusunda bence hem ilgisiz, hem bilgisiz hem de pahalılar.

Şoför koltuğunun sol üst kısmındaki tutamakın oraya güneş gözlüğü aksesuarı sordum. Forumlarda 40TL denen parçaya 75TL fiyat verildi.
    Kadir bey fiyatı telefonla birinden aldı. Çok pahalı dedim ve almadım.

Karter korumayı sordum. Bir arkadaş linealarda sadece metal karter koruma var dedi, fiyat sordum bilmiyorum dedi. Bilen adamı bulamadı.
    Daha sonra başka birine sordum. Plastik takılıyor bunlara dedi. Fiyat sordum, fiyatı bilmem kim bey bilir onu bulun dedi. O beyin olduğu aksesuar bölümü kilitli dedim, tamam dedi
    Gene fiyat alamadım. Halbuki fiyat verseler yaptırmaya gitmiştim.

10 bin bakım için buraya gider miyim bilmiyorum.

10UR 10UR
    10UR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Rock Siyah
    Edilen teşekkür: 7

Bende bir çok yetkili servisle görüştüm çeşitli konularla ilgili ufak bir kazamda kozyatağı arma servisinde yaptırdım ancak bir tamponu 10 günde getirip takabildiler.

Medos un internet sitesindeki iletişim formuna 2 hafta önce sunroof arızasıyla ilgili bişeyler yazdım cevap vermediler.

Alper oto dedikleri gibi web sitesi sorunlu ancak orada motor ustalarından birisi tanıdık o servise hiç gitmedim ancak sürekli görüştüğüm bir ustadır kendisi.

En son olarak kantarcı oto da bulundum ve ustalarla görüştüm sanırım en memnun olduğum servis kantarcılardı.

Paylaşmak istedim.

Bu arada sorum kadir beye aracımın triger setini dışarıda değiştirdim aracım 2006 gp 1.4 fire dynamique Sanırım fiat srevislerinde sente ayarları için özel bir alet kullanılıyormuş.Ben sente ayarlarımın doğru olup olmadığını nasıl anlayabilirim.Kantarcılarda trigerin komple değişip yeniden ayarlanması gerektiği söylendi mevcut kayış değişmeden bu kontrol ve ayar yapılıyormu.Maliyeti ne kadardır.

Teşekkürler.

Yüksel KILIÇ
    yklklc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Evo Siyah
    Edilen teşekkür: 30

Kantarı da karşı tarafta DEHA oto da çok iyi servisler arkadaşlar tavsiye ederim ilgililer ve ne yapıldığını ne olup bittiğini anlatırlar.

Sayfa 4/6 İlkİlk 123456 SonSon