Sayfa 1/2 12 SonSon
37 sonuçtan 1 ile 20 arası

Konu: 1 hafta dan uzun serviste kalan araçlar (Birmot)

Hakan Onur
    narkoz30 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Titanyum Gri
    Edilen teşekkür: 1020

Teknik Konu 1 hafta dan uzun serviste kalan araçlar (Birmot)

Sevgili Arkadaşlar

Bilindiği üzere fiat bravo araç almış bulunmaktayım.
    Aks mili arızası nedeni ile bakım yaptırdıgımda servise başvurdum ve aracın garantisinden dolayı parçanın değişeceğini yazılı kagıt vermezseniz aracınızı size veremeyiz diyerek beni servisten gönderdiler ben de araç garantiden değişeceği için önemsemedim ama yedek araç talep ettim.

Bugün temsilci bayan aradı ve hafta içinde aracın parçasının geleceğini ve aynı gün teslim edebileceklerini söyledi bu nedenle yedek araç da veremeyeceklerini belirtti ben de ısrarcı davrandım ve tekrar konusayım dedi. Fiat 1 haftayı geçen servis ve yedek parça tedariki sıkıntısı nedeniyle müşterisine yedek araç verdiği doğru peki bu 1 haftadan sonra ne olacak yani diyelim araç 2 hafta veya 10 gün serviste yedek parça bekledi bana yedek araç vermeyecekler mi başına gelen bir arkadaş var ise bilgilendirirse memnun olurum ben fiat çağrımerkezini arayıp bir daha danışacğım bu konuyu.Buradan yazarım.
    Saygılar.
    Konu narkoz30 tarafından (12/11/2009 Saat 16:27 ) değiştirilmiştir.

SERDAR ÖZLÜ
    serdar2362 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    06 BY 7694
    Edilen teşekkür: 1623

Önce aracın hayırlı olsun. Malum bu sıkıntıyı bende yaşadım aracım bir hafta tamirde kaldı. İşte burada KAVAKLIDERE FIAT SERVİSİ farkı ortaya çıktı. Aracım eskisinden daha iyi olduğu gibi beni de mağdur etmediler. Kendilerine bir kez daha teşekkür ederim. İyiki varsın Müslüm kardeşim.

3. Bu mesajı için 3 kişi serdar2362'ye teşekkür etti:

Hakan Onur
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Titanyum Gri

peki yedek araç verdiler mi?

Erdem Bozdağ
    GP Hastası Erdem Bozdağ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 1126

Benim de aracım 10 gün kadar kavalıkdere servisinde yattı
    Bana yedek araç sağladılar sağolsunlar
    Tahminimce Serdar abiye de sağlamışlardır yazdıklarından anladıgım kadarıyla
    Servisten servise fark böyle birşey işte

6. Bu mesajı için 4 kişi Erdem Bozdağ'ye teşekkür etti:

Hakan Onur
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Titanyum Gri

Ben birmot beylikdüzüne biraktım aracı 1 hfta olacak yarın ama müşteri temsilcisi bayan araç vermeyecek galiba yan çizilme hissine kapıldım yarın araç vermezlerse her yeri arayacağım hatta fiat çağrı merkezini arayıp talebimi tekrarladım.

SERDAR ÖZLÜ
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    06 BY 7694

Evet verdiler 2008 Linea. Ev ile iş arası oldukça uzak mağdur olmadan işim görüldü.

9. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Mehmet Özcan
    Basın-Yayın Sorumlusu femoli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    YMS
    Edilen teşekkür: 7336

Ben öncelikle şunu söyleyeyim bende aracımı bıraktığımda saolsun servis sahibi kardeşim müslüm hemen altıma o anda ne varsa bir araç veriyor .. Yanlız benimki bir hafta bir ay değil sadece bir gün hadi bilemedin 2 gün bunun sebebide tamamiyle müslüm kardeşimizin inceliğidir yani fiat a bağlı kalmadan kendi insifiyati doğrultusunda yapıyor .. Hatta bir keresinde bakımda 2 gün kalacağında bana araç olmadığı için kendi aracını teklif etti tabiki kabul etmedim ama bir kaç saat sonra işyerime aracı gönderdi belki bu hizmet herkese yapılmaz ama böyle bir servise böyle bir kardeşe sahip olduğum için çok şanslıyım iyiki varsın diyorum

11. Bu mesajı için 7 kişi femoli'ye teşekkür etti:

Mustafa FIRINCI
    mustafaf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Mersin
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 1569

benım araca 2008 temmuz ayında sanırım 20 gun servıste(Mersın Bılen Oto) kaldı.ısrarla ıstememe ragmen yedek arac vermedıler.boyle bır hızmetlerının olmadıgını soyledıler.arada tanıdıgım, bırebır gorustugum ınsanlar oldugu ıcın servısı hıcbıryere sıkayet etmedım.Ankara'dakıler cok sanslı bu konuda.bazen kıskanmıyor degılım servısınızın degerını bılın
    Punto Forum | Bizi; Ege'de Komşuya, Kosova'da Sırplara, Kıbrıs'ta Rumlara Sorun...

13. Bu mesajı için 3 kişi mustafaf'ye teşekkür etti:

Hakan Onur
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Titanyum Gri

Dostlarım demin aradım bugün aracım 8. günü servis bana cumaya kadar araç tahsis edecekti ancak şimdi de pazartesi diye kıvırıyorlar. Açtım telefonu fiat a durumu ilettim yeri gelirse fenerbahçe kulübüne ctesileri giderim görürsem lokalde ali koç ile görüşeceğim kendisini kulüpten tanıyorum zaten o da mustafa koç a söyler böylelikle işim hızlı görülür. Fenerbahçeli olmanın avantajları işte Ancak hemen değil elbette son çare olarak en üst merciye gitmek gerek bize askerde de böyle öğrettiler ben 2 kere fiat çağrı merkezini ve 10larca kere de fiat beylik düzünü aradım şanssızlığım 2. el araç almış olmam babanızın oğluna bile 2. el araç d güvenmeyin burada 1 km yakınımda oturan iş makinaları satan bir şirketin sahibinin oğlundan aldım aracı iyi arkadaş ancak bunların başıma gelmesine o da şaşırdı ne kadar iyi niyetli olduğu konusuna gelince 200 lira çıkarıp taksi paramı verdi ancak istanbulda 200 lira ile 8 gün boyunca taksiye binemezsiniz. işin kötü tarafı da 3 saate kadar japonya dan müşterilerimi alacağım hava alanında hala arabam yok acil kaliteli bir araç kiralamam gerek off burnumdan soluyorum inanın ki iyişallah beylikdüzü birmottan bir haber gelir 3 saate kadar.
    not: Böyle memnuniyetsizlik olaylarnda bizzat servis müdürlerini mustafa koçun telefonla aradığını biliyor muydunuz?

Hakan Onur
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Titanyum Gri

Tüm sıkıştırmalarım etkili sonuç verdi bir gp yi havaalanından tahsis ettiler avis vasıtası ile şimdi almaya gidiyorum.
    Bu demektir ki ağlamayan bebeğe emzik verilmez.

SERDAR ÖZLÜ
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Titanyum Gri
    Plaka
    06 BY 7694

Malesef öyle. Ağlamazsan hiçbirşey yok. Neyse ki sorun çözülmüş. Hayırlısı ile araban da teslim olur da kimseye muhtaç olmazsın.

Serhat SİPAHİOĞLU
    gurik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Egzotik Kırmızı
    Plaka
    06 BT 4942
    Edilen teşekkür: 537

sen bence siteyi servislerin takip etmesine dua et.kötü reklam herşeyden öldürücüdür. Mustafa Koç iyi insandır evet ama bu işlerle uğraşmaz. site servisler tarafından takip ediliyor bunu iyi bilin.
    Gezgin Gp.

Hakan Onur
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Titanyum Gri

Alıntı gurik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sen bence siteyi servislerin takip etmesine dua et.kötü reklam herşeyden öldürücüdür. Mustafa Koç iyi insandır evet ama bu işlerle uğraşmaz. site servisler tarafından takip ediliyor bunu iyi bilin.
    Siteyi servisler takip etmiyorlar çünkü birmot un site takip edecek kadar vakti yok bizzat 1-2 günümü fiat servislerinde geçirdim 7-8 saat beklemem gerekti kimsenin 5 dakka boş vakti yok ki internette site takip edecek kadar. Bir şikayet olduğunda bizi bizzat mustafa koç arayıp izahat istiyor diyen birmot müşteri temsilcisi çünkü şikayet mailleri pek kimse bilmese de önce mustafa koç a gidiyormuş bunu da burada açıklayarak ilk defa pot kırmıyorumdur umarım bu bilgiyi sadece sizinle paylaşıyorum diyen arkadaşa da ayıp olacak ama ben onun yalancısıyım ve bu tek bir kişiden duyduğum birşey değil.
    Atmasyondan birşey yazmıyorum kendimi bir an kötü hissettim saolsunlar gümüş bir multijet active 2008 punto verdiler vites geçmede zorluk çekmem dışında tam bakımlı bir arabadan beklenecek kadar aktif bir araç 48000 km de ve 2008 model. Kötü düşüncelerim birden kayboldu fiat ın istikrarlı müşteri hizmetleri başka bir serviste yok sanırım.
    Bu arada hava alanından aldığımız japonlar da arabayı tanıdıla valla bi muhabbet daha önce italyaya gittiklerinde temsilciler onları da GP ile almışlar. ee bi honda falan olsaydı o zaman daha bi memnun olurlardı herhalde çok milliyetçi adamlar.
    Neyse uzun yazdım ama işim görüldü tavsiye veren herkese teşekkür ederim.

Ümit Coşkun TURUCA
    Emekli Moderatör GP COSKUN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 6069

öncelikle sorunun giderildiğine sevindim
    inşallah işlerini hayırlısıyla halledersin
    yalnız mustafa koç bölümüne ne yazıkki bende katılmıyorum
    adamın başında sadece fiat yokki
    145 tane fabrika var işi gücü bırakıp hangi servis yamuk yapıyor onumu takip edicek
    yoksa bilmemne servisinin müdürünü arayıp koskoca ali bey fırçamı atacak
    bence bu kadar kendini ucuza satmaz hatta haberi bile olmaz
    sinsile yolu ile yürür bu işler diye düşünüyorum
    saygılar

Benim Sürdüğüm Hayatın Geri Vitesi Yok...Geçmişimi Sadece Dikiz Aynasından Seyrediyorum ; )

20. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Hakan Onur
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Titanyum Gri

ben yukarı yorum yazarken sen mesaj atmışsın çoskun ama öyle mustafa koçla tanışma fırsatı buldum ail koç ile de son derece mütevazi insanlar ve ilgilenecek konuyu kendileri rastgele de seçebilirler silsle yolu değil de tebdili uygulama diyebiliriz elbette ki yogun insanlar ben zaten kendi sıkıntımı şikayet edecek kadar da yüzsüz değilim sadece burnumdan soludum bir an kendimi kaybettim o kızgınlıkla gördüğüm anda gidip sıkıntımı dile getirebilirdim elbette ki ilgilenirlerdi çünkü bir apple macbook pc almıştım amerikadan ancak klavyenin kenarları döküldü bir de ipodum vardı kapandı hddli modellerden di açılmadı bunları bilkom değiştirdi saolsun bizim arkadaş ali koç ile görüşüp durumu anlattıklarında çok hızlı bir şekilde değişim oldu ben de buna şahitim bizzat arayarak servisle görüştü alibey.

Ümit Coşkun TURUCA
    Emekli Moderatör GP COSKUN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 6069

Alıntı narkoz30 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben yukarı yorum yazarken sen mesaj atmışsın çoskun ama öyle mustafa koçla tanışma fırsatı buldum ail koç ile de son derece mütevazi insanlar ve ilgilenecek konuyu kendileri rastgele de seçebilirler silsle yolu değil de tebdili uygulama diyebiliriz elbette ki yogun insanlar ben zaten kendi sıkıntımı şikayet edecek kadar da yüzsüz değilim sadece burnumdan soludum bir an kendimi kaybettim o kızgınlıkla gördüğüm anda gidip sıkıntımı dile getirebilirdim elbette ki ilgilenirlerdi çünkü bir apple macbook pc almıştım amerikadan ancak klavyenin kenarları döküldü bir de ipodum vardı kapandı hddli modellerden di açılmadı bunları bilkom değiştirdi saolsun bizim arkadaş ali koç ile görüşüp durumu anlattıklarında çok hızlı bir şekilde değişim oldu ben de buna şahitim bizzat arayarak servisle görüştü alibey.

ya tabiki sen arkadaşı olduğu için ilgilenecektir
    ben dışarıdan herhangi birisi için ilgilenecek takip edecek vakti yoktur
    anlamında yazdım
    öle narkoz kardeşimide yüzsüzlükle falan asla itham etmem
    saygılar

Benim Sürdüğüm Hayatın Geri Vitesi Yok...Geçmişimi Sadece Dikiz Aynasından Seyrediyorum ; )

Mehmet Özcan
    Basın-Yayın Sorumlusu femoli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Rengi
    Beyaz
    Plaka
    YMS
    Edilen teşekkür: 7336

Ya yazmayayım diyorum ama yinede tutamadım hakan bey yanlış anlamayın ama ilk zamanlar daha bir olgun yazılar yazıyordunuz,bunun gibi eğer işimi görmezlerse mustafa koça çıkarım şunu yaparım bunu yaparım bunlar biraz çocukca lütfen yanlış anlamayın .

Sayın mustafa koç hiç işi gücü yok servislerimi denetleyecek yada şikayet maillerine mi bakacak peki ozman fiat bünyesindeki müfettişler itiraz şikayet bölümü başkanları çalışanları ne iş yapacak

Bu siteyi birmotlardan tutunda bütün fiat servisleri haberdar ve yazdığınız her kelimeyi okuyorlar tüm birmotların haber al merkezleri var tüm yazılı görsel basını takip ediyorlar bu kesin bir bilgidir..

Birde lütfen eğer bir sorun olduysa bunu sonuna kadar destekleyin yani işiniz olmayınca vay şöyle vay böyle işiniz görüldükten sonra en büyük *** başka büyük yok gibi ifadeler kullanmayın ,sizin yazılarınızı örnek alacak çok insan var çok iyi niyetli birisiniz ama yazılarınız ara sıra değişime uğruyor Bir dost olarak görüp yanlış anlamazsanız sevinirim ..

24. Bu mesajı için 5 kişi femoli'ye teşekkür etti:

Hakan Onur
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Titanyum Gri

1. si hala yanılış anlaşılıyor benim böyle şikayet gibi bir kaygım yok sayın mustafa koç veya ilgili kim ise bizzat servisleri kendileri kontrol ediyorlar yalan söyleyecek değilim.
    2. si yazdıklarınızda beni şımarık bir çocuk gibi gösterme gayreti içine girdiğiniz izlenimi edindim.
    Sizin bildiğiniz kadarı ile ben de biliyorum yazılı ve görsel basını birmot değil fiat merkezi takip ediyor servislerin bu tarz işlere ayıracak vakitleri yok burada yazılanlar ufacık bir kum tanesi değerinde olabilir ama emin olun bunları en tepedeki yöneticiler de hemen olmasa bile görüp okuyorlar.
    Benim burada belirtmek istediğim ana konu koç şirketlerinin denetiminin çok skı olduğu ve sahipleri ve ortaklarının denetleme işlerini bizzat kendiler yaptığına dair yıllardır aldıgım duyumlardır. Yoksa benim burada yazdıklarımdan yola çıkıp o insanlar yakınlık kurduğum ve ya amcamın oğludur kahvede çok pişpirik attık muhabbetimiz boldur izlenimi verdiysem özellikle mustafa koçtan ve diğer ismi geçen herkesten özür dilerim.

Şunu da anlıyorum ki herşeyi forumda paylaşmayacaksın bazı şeler bizzat kişinin kendisine kalmalı.
    Sevgili femoli yorumunuz beni oldukça kırdı. Aklı başında yorumlardn kastınızı anladım artık susmanın vakti geldi biraz canımı sıktınız haddimi bildirdiniz yazdığınız 2 kelime ile her insanın ait olması gereken yerler var ben de böylelikle yerimi ve mekanımı gayet iyi anladım. Saygılar sevgiler.

26. Bu mesaj için teşekkür edenler:

DENİZ YURTSEVEN
    erkaymis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Yok
    Edilen teşekkür: 89

fiat bayiisnde müşteri ilşkileri sorumlusuyum o kadar sık rastladığımız konular ki bunlar alışkınız. burda servisin de suçu yok değil hangimiz hata yapmıyoruz ki?benim kanaatimce, yedek arac vermezlerse en üst mercilere çıkılıyor şikayetler ediliyor yazıyı okuyanların ve o servise gidenlrin aklında soru işareti kalıyor bir daha gitmesek mi deniyor ?arac verilince teşkkürler ediliyor en iyi en süperi burası deniyor.daha sonra başka bir sorunçıkana kadar orası en süper yer olarak kalıyor başka bir sorunda siz zaten böyleydiniz oluyor.
    kimseyi suçladığım yada eleştirdiğim yok sadece genel bir sorun olduğu için yorum yazma ihtiyacı duydum

28. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Hakan Onur
    Nereden
    İstanbul
    Rengi
    Titanyum Gri

Dostum haklısn bazı arkadaşlarımıza daha aynı gün araç verilmiş hatta sorulmadan araç teklif etmişler ben kendi çabalarımla işimden gücümden olarak 8 gün sabrettim de araç aldım elbette araç verirseniz her müşterinin gözünde 1 numara olursunuz bunun farkında olsun diğer kullanıcılarımız diye yazdım eğer bir sorunu çözemiyorsanız kademeli olarak en üst mercilere çıkmakta sersiniz o merciye çıkana kadar olan girşimler sonuçsuz kalıyorsa bunda müşterinin değil servislein ve bu işle ilgili yneticilerin sorumluluğu vardır. Ha bir şey daha madem servistesiniz mutafa koç un sizi aradığına şahit olup olmadığınızı rica edeceğim bilgi açısından.

Ben fiatı seviyorum bana araç verdikleri için de son derece yalaka bir yorumla karşı karşıyasnız ama o yalaka yorumların arkasındaki müşteri memnuniyetini göz ardı edemezsiniz bugün son derece keyifliyim. İş yerimde japon konuklarımızı ağırladığım için terfi aldım ve bayramda italya tatili kazandım (işyerim tarafından) iyi bir mükafaat benim için Bir de şunu düşünün arabayı fiat kiralamasaydı ben de gidip cebimden lüks bir araç kiralayacaktım çünkü şirketimde tüm araçlar meşgul gümdemin ben merkez odaklı bir konusu oldu ama bu kadar tartışılmasına ve yorum yapılmasına sevinçliyim çünkü bu konuların hiçbiri diğer forumlarda yok. Bu bizi eşsiz ve kaynağı bol yapar.
    İyi forumlar.
    Konu narkoz30 tarafından (14/11/2009 Saat 10:16 ) değiştirilmiştir.

30. Bu mesaj için teşekkür edenler:

Sayfa 1/2 12 SonSon